Vex | Minecraft Mobs | Tynker, co je to vex v Minecraft

Co je to vex v Minecraftu

Vex je tak mocný, že se to někdy nazývá šéf, ale není to, a to z něj dělá jeden ze dvou nejnebezpečnějších létajících davů, se kterými narazíte v Minecraft. Mohou být až do jisté míry ovládáni Evokerem a někdy dokonce zaútočí na svého vyvolávajícího, aka Evoker.

Vex Minecraft Mob

Vex je malý létající nepřátelský dav, který se podobá alkoholu. To ovládá meč, může procházet stěnami a je svolán pouze jako jeden z útoků Evokera. VEXES se vynoří jako součást Evokerova vyvolávajícího útoku. Evoker signalizuje tento útok tím, že produkuje off-white kouř a vysoce postavený.

Komunitní remixy

Komunitní remixy

Vex

Body zdraví 14 × 7
Chování Nepřátelský
Síla útoku Snadné: 5.5 × 2.75 Normální: 9 Hard: 13.5 × 6.75
Velikost hitboxu Výška: 0.8 bloků šířka: 0.4 bloky
Potěr Předvoláno evokery
Přírodní vybavení Iron Sword

Tření

VEXES se vynoří jako součást Evokerova vyvolávajícího útoku. Evoker signalizuje tento útok tím, že produkuje off-bílý kouř a zvuk podobný rohu. Po svolání se poblíž Evokeru objeví tři vexy. Evoker může svolat další vexy, i když někteří zůstávají naživu od posledního svolání.

Vexes se nikdy nepřirozeně nevytvářejí, i když je lze vytvořit pomocí vejců Spawn nebo prostřednictvím příkazů.

Kapky

V edici Java, železné meč Vex neklesne, protože ruční ruční ruky jsou 0 0.

V edici Bedrock může Vex upustit svůj železné meč s náhodnou trvanlivost. To není ovlivněno rabováním okouzlení. 5 je upuštěno, když je zabit hráčem nebo zkrouceným vlkem v obou vydáních.

Chování

Vexes útočí na hráče, dospělé vesničany, železné golems a putující obchodníky, pokud je Evoker svolal, a jakýkoli jiný cíl, jak přikázal jejich předvolání Evoker (jakýkoli dav, který útočí na Evokera, buď náhodou nebo úmyslně, nebo jakýkoli mob Illagery přirozeně útočí na dohled ). Stále zaútočí na tyto davy, i když nemají zbraň, a způsobují stejné poškození.

Vexy jsou schopny létat vzduchem a mohou volně procházet jakýmkoli blokem, včetně vody a lávy, bez poškození. Vexes mohou projít podloží, což znamená, že je možné zemřít v prázdnotě. Zatímco vexy mohou snadno procházet bloky, zdá se, že medové bloky je zpomalují. Vexes lze také odrazit zpět, když je tlačen slizový blok. Během útoku září červeně a vrhají se na svůj cíl.

Během nájezdu se do Bossbaru nepočítají.

Pokud jakýkoli dav zaútočí na vex, jakékoli otravy v oblasti jsou vůči němu nepřátelské. Patří sem také Johnny Vindicators, kteří také útočí na Vexes, přestože Vindicator je Illager.

Vexes svolal Evoker, který začal poškodit po 30 až 119 sekundách a nakonec zemřel.‌ [pouze JE] To se nevztahuje, pokud je VEX svolán spawnerem, třením vejce nebo příkazem /vyvolání. VEX se neznáší, pokud byl pojmenován prostřednictvím NameTag nebo příkazů, nebo pokud je v bloku, minecartu nebo lodi.

Když se v nečinnosti putují v rozsahu 15 × 11 × 15 Cupoid soustředěné na pozici jejich Evokera, pokud není povoláno vejcem tření nebo příkazem /vyvolání. To se stane, když Vexes zabil dav, kterému jim přikázal jejich evoker.

Co je to vex v Minecraftu

Svět Minecraft je plný davů; Někteří jsou mírumilovní, zatímco jiní jsou smrtící, kteří na vás zaútočí, jakmile vás uvidí. Všechny z nich lze použít k přežití, ale některé mocné a děsivé dav v Minecraftu vždy hledají cokoli, co zabije, a jedním z nich je vex, který má nějaké speciální schopnosti, které vás ohromí.

Dnes zveřejníme vše o Vex v Minecraft, včetně jejich tření, schopností, způsobu, jak je zabít, a samozřejmě, co klesnou na smrt, tak upevněte své bezpečnostní pásy, protože to bude dobré dobrodružství.

Vex v Minecraft

Vex je tak mocný, že se to někdy nazývá šéf, ale není to, a to z něj dělá jeden ze dvou nejnebezpečnějších létajících davů, se kterými narazíte v Minecraft. Mohou být až do jisté míry ovládáni Evokerem a někdy dokonce zaútočí na svého vyvolávajícího, aka Evoker.

Kde najít Evokera v Minecraftu

Evokery jsou kouzelnými pobočkami a lze je najít pouze uvnitř lesního sídla, které lze spatřit pouze putováním Temným lesem biome Minecraft. Jsou náročné na boj proti, ale s velkými obtížemi přichází velká odměna, nazývaná Totem nehynoucího, což vám může poskytnout nesmrtelnost za dostatek času na únik nebezpečí a odstraňuje všechny nepříznivé efekty stavu.

Jak se rozvinout v Minecraftu

Evokers mohou vytvořit skupinu dvou nebo tří vexů a zaútočí na hráče, který jej používá, a neexistuje způsob, jak to vidět, aniž byste se přiblížili k evokerů.

Doporučujeme udržovat dobrou vzdálenost, protože můžete být snadno ohromeni a poraženi, protože jejich útoky způsobují velké množství poškození.

A tady je to, jak vypadá spousta enderman vex.

Jaké jsou schopnosti vexů v Minecraftu

Vexes in Minecraft mají jedinečné schopnosti, jako je plovoucí stěnami, což usnadňuje lov své kořisti, takže je složité zabíjet.

Nese železný meč a je imunní vůči palbě, utopení v lávě nebo vodě a poškození.

Jak zabít Vexes in Minecraft

Zabíjení Vex v Minecraftu není kusem dortu, protože vyžaduje speciální dovednosti a pozornost. Škoda způsobená tím, že je příliš mnoho na přežití, a nejlepším způsobem, jak je zabít, je zachytit je pomocí spousty lodí a nebudou moci skrz ně projít, ale budete muset mít to štěstí, abyste se dostali tam jsou uvězněni a jakmile jsou tam uvězněni, můžete použít zbraně na dálku jako luk nebo kuše.

Může být také zabito, pokud jste dostatečně rychle na to, abyste přistáli dobrý zásah skokem a poté ho zasáhli, protože to s největší pravděpodobností přistane k jednomu zasažení k.Ó.

Proč bych neměl zabíjet vexy v Minecraftu

Vexy v Minecraft neklesnou nic dobrého, kromě některých zkušeností, když jsou zabity, takže se nedoporučuje s nimi pohrávat. Evokera však můžete zabít z dálky pomocí zbraní na dálku a upustí vám totem nehynoucího, což je nepochybně nejlepší kapka, kterou můžete získat.

Časté časté

Jak chytit vex v Minecraftu?
Vexy v Minecraft nelze za žádných okolností chytit, ale lze je uvěznit pomocí mnoha lodí.

Můžete zkrotit vex v Minecraft?
Ne, zatím nemůžete zkrotit vex v Minecraftu.

Může být Evoker respawn poté, co byl zabit v lesním sídle?
Evoker nebude respawn, když je zabit v žádném lesním sídle.

Závěr

Vexes je jedním z nejsilnějších davů, se kterými se můžete setkat ve světě Minecraft, a evokery jsou vyvolány jako zbraň. Evokery se nacházejí uvnitř pokojů lesních sídel, děsivé místo s mnoha příšerami putujícími kolem. Nedoporučujeme dovolit, aby Evokerovi svolali vexy, protože neklesnou nic užitečného, ​​jak bylo uvedeno dříve.

O autorovi

Taimoor Mohsin

Ahoj! Jsem vášnivý spisovatel, který miluje pomáhat ostatním při hledání řešení psaním vysoce kvalitního obsahu o technologii a hrách. Ve svém volném čase si užívám čtení knih a sledování filmů.