Všichni buffy Cypher ve valorantové epizodě 5 Act 3 a jak budou diktovat své místo v meta, Riot potvrzuje Cypher Buffy ve Valorantu, aby pomohl podceňovaným Sentinelem – Dexerto

Riot potvrzuje Cypher Buffy ve Valorant, aby pomohl podhodnoceným Sentinelem

Přichází poté, co Riot provedl v nedávných záplatách některé významné změny vyvážení Valorant, včetně generální opravy záblesků ve hře na buff a Nerf Select Agents.

Všechny buffy cypher v Valorantu Episode 5 Act 3 a jak budou diktovat své místo na meta

Valorantova 5.Poznámky 10 PBE Patch mají v obchodě některé masivní buffy, které mohou významně změnit styl Play Agent ve střelci. Cypher byl jedním z nejméně vybíraných agentů ve Valorantu. Je to obvykle proto, že ostatní sentinely právě teď se hodí k meta a mohou poskytnout výhody, které Cypher nemůže.

V nedávném stavu hry Blog od Riot Games se vývojáři podívali do schopností Cyphera a uvedli, že v budoucnu hledají vylepšení a upgrady pro agenta. Jako záplata 5.10 se blíží ke svému nasazení, marocký Sentinel obdrží několik vážných buffů.

Navzdory míře, že agenta propadla, má Cypher některé skvělé schopnosti, které mohou týmu pomoci různými způsoby.

Valorantova náplast 5.10 se těší na to, že se vydává soupravu Cyphera

Patch 5.10 je také naplánováno na další změny, jako jsou nerfy Fade a oprava chyb v přístavu. Kromě vylepšení agentů také Riot plánuje provést některé změny kvality života ve hře, jako je vylepšení obrazovky nabídky.

Fanoušci si však rychle všimli, že změna dlouhého due přichází do soupravy Cyphera s náplastí. S tím řekl, vývojáři Riot Games se pokusili zajistit, aby hraní Sentinel je více obohacující.

Vývojáři uvedli následující ohledně Valorant 5.10 patch:

„Níže uvedené změny mají řešit předvídatelnost nastavení Trapwire Cyphera a nedostatek odměny za odtažení za jeho konečnou – takto o některých zlepšeních QOL.”

Prohlášení pokračuje:

„Doufáme, že otevřeme nová nastavení Trapwire a smícháme známé vzory her. Neurální krádež je o něco dostupnější a druhý odhalení ping by měl na nepřítele zvýšit tlak. Cypher Mains, dostat se tam!”

Lze očekávat, že změny provedené v jeho soupravě určitě učiní Cyphera trochu všestrannější Sentinel ve srovnání s jeho předchozím státem. Agent Buffs pro nadcházející záplatu 5.10 je následující:

Trapwire

 • Maximální délka pasti se zvýšila o 1000 >>> 1500.

Neurální krádež

 • Neurální krádež nyní odhaluje nepřátele dvakrát. Mezi odhaleními je čtyřsekundové zpoždění.
 • Časové omezení na nepřátelské mrtvoly bylo odstraněno.
 • Maximální vzdálenost odlitku se zvýšila o 1200 >>> 1800.

Kvalita života

 • Aktualizovala žlutou siluetu používanou pro Cypherovu odhalení na Spycam a Neurální krádež.
 • Žlutá silueta nyní zmizí, pokud vám odhalený nepřítel stane viditelným, aby se snížila zmatek vidění dvou reprezentací nepřítele na různých místech.
 • Žlutá silueta nyní začíná stmívač a zmizí rychleji, aby byla odlišitelná od skutečného nepřítele.
 • Cypherova umístěná veřejná služba již není zničena poškozením AOE spojenců.

Cypher byl vždy na seznamu nejlepších uchazečů o Sentinely během prvních dnů Valorant. S tím bylo řečeno, přidání Killjoy a později v komoře donutilo meta střelce úplně jiným směrem.

S přidáním komory získal Sentinel Playstyle úplně jiný význam, ale s nadcházejícími změnami cypherů budou mít hráči spoustu místa, kde si můžete hrát s užitečností agenta. To znamená, že se Cypher určitě stane životaschopnějším a informační orientovaným agentem, který má hrát.

Riot potvrzuje Cypher Buffy ve Valorant, aby pomohl podhodnoceným Sentinelem

Riot Games

Cypher Mains, vaše modlitby byly zodpovězeny: Riot potvrdili, že nadšenci podceňovaného Sentinelu přicházejí v epizodě Valorant 5. Přesné změny budou brzy potvrzeny na PBE hry.

Cypher byl kdysi premiérem Sentinelem na seznamu Valoranta. Marocký sběrač Intel by mohl zařadit nepřátele, naskenovat je svými kamerami a obecně působit jako bezpečný pár očí, než nepřátelé narazili na místo.

Riot pomalu vytáhl vítr ze svých plachty a nyní je Cypher skořápkou svého bývalého já. Nerf poté, co ho Nerf tlačil do průměrnosti a jeho místo zaujal další agenty.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Mohl by se však vrátit velkým způsobem poté, co Riot konečně potvrdil, že přicházejí dlouho podporovaní cypher nadšenci, aby pomohli podceňovanému Sentinelu.

“Něco, na co se hráči mohou těšit, je, že nejrušíme Cyphera,” řekl návrhář postav Alexander Mistkidis během nedávného vývojáře Stream. “To brzy přijde.”.“

Přesné nadšenci nebyli podrobně popsáni na proudu a úniky směřovaly spíše na jejich přítomnost než na jakékoli hodnoty. Poté, co Valorant Episode 5 Act 3 žije s přístavem, by hráči měli očekávat, že budou spuštěni na PBE.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

To nezabránilo mimakidis a týmu, aby si žertovali o tom, co by to bylo, žertuje o menší hlavě hitboxu pro Cyphera, jakmile odstraní klobouk: „Přesně tak jsem chtěl buff Cypher,“ zasmál se.

Článek pokračuje po reklamě

“Posadil jsem to několikrát jako‘ Nechte ho, aby si sundal klobouk, kdykoli chce. “.”To je vše, co potřebuje … [ale] pro hráče pravděpodobně dáme něco trochu zajímavějšího.“

Cypher Buffs přicházejí v epizodě Valorant 5 – konečně.

Přichází poté, co Riot provedl v nedávných záplatách některé významné změny vyvážení Valorant, včetně generální opravy záblesků ve hře na buff a Nerf Select Agents.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Budeme vás aktualizovat s úplnou sadou změn cypher ve Valorant, jakmile je Riot zveřejní.

Valorantova náplasti poznámky 5.10: Cypher Buffs, Fade Nerfs

Valorantova náplast 5.10 provádí několik významných změn v Cypher a Fade a také přidáním moderování chatu v reálném čase.

16. listopadu 2022 v 8:32 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Nejnovější aktualizace Valoranta je zde a přináší řadu drobných nervů populárnímu agentovi Fade a také klíčové buffy pro staré oblíbené Cypher. Patch 5.10 také přináší hodnocení textu v reálném čase, aby se narušily hráče, spolu s přepracovanými nabídkami, které podporují univerzální navigaci.

Cypher, dříve považován za jednoho z nejužitečnějších agentů Valoranta, v posledních měsících upadl z hlediska vlivu a míry výběru. Aby to bylo napraveno, vývojáři Riot Games zvýšil rozsah na Trapwire Cypherovi, jeho ult neutrální krádež pracoval dvakrát tak efektivně jako dříve, a přepracoval část vizuálního jazyka kolem jeho klíčových schopností.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Volejte pro hodnou // chronovoidní kůži odhalit – Valorant

Výkonný agent Fade se ukázal jako příliš rušivý, protože Riotův oblíbil, takže její podpisové prowlery byly nerfedovány. Nyní trvají mírně kratší a mají delší zpoždění při kousnutí. Navíc se náklady na její schopnost soumraku zvýšily. Nový agent Harbor byl také buffed, protože nyní mohou koupit dva kaskádové poplatky místo jednoho.

Kromě těchto změn postav Riot zavedl hodnocení textu v reálném čase, aby se zabránilo toxickým nebo rušivým hráčům, i když tato funkce je v současné době aktivní pouze pro Severní Ameriku. Oprava také opravila řadu chyb a vylepšeného systému nabídky Valorant, aby byly intuitivnější vůči novým hráčům.

Valorant 5.10 poznámek o záplatách

Aktualizace agenta

Nicka

Jak se hra vyvinula, viděli jsme Cypherovu přítomnost a relativní dopad na seznamu. Zatímco část toho připisujeme komoře, která přichází do ovládání Sentinel slotu více, než si myslíme, že je zdravý, také jsme zjistili, že nastavení Trapwire přesčas se stala příliš předvídatelná a snadno se čelila a že jeho konečný cítil, že chybí jak v omezeních potřebných omezení Vytáhněte to a odměnu za to. Zvýšení vzdálenosti Trapwire by se mělo otevřít spoustu nových potenciálních nastavení pro Cyphera a umožnit mu smíchat jeho herní vzorce způsobem, který nutí své nepřátele, aby zpomalili a pečlivě se pohybovali, pokud je chtějí spatřit, aniž by byli chyceni, aniž by byli chyceni.

Odstranění časového omezení nepřátelských mrtvol by mělo zpřístupnit jeho konečný přístup, než tomu bylo v minulosti, a umožnit, aby se Cypher cítil více agentury, když iniciuje neurální krádež, zatímco přidání druhého pingu by mělo vytvořit jasnější dobu, kdy se Cypher tahá řetězce, přičemž informace o počátečním místě nepřátel a nastavení strategických pohybů na základě tlaku druhého. Doufáme, že tyto aktualizace dostanou síť Cypher venku s novými nastaveními pro jejich informační weby a to, když je spárováno s nadcházejícími aktualizacemi v komoře, mu pomohou získat zpět přesvědčivé místo mezi jeho vrstevníky.

 • Trapwire
  • Maximální délka pasti zvětšila 1000 >>> 1500.
  • Nyní odhaluje nepřátele dvakrát. Mezi odhaleními je čtyři sekundové zpoždění.
  • Časové omezení na nepřátelské mrtvoly bylo odstraněno.
  • Maximální odlitková vzdálenost se zvýšila o 1200 >>> 1800.
  • Aktualizovala žlutou siluetu používanou pro Cypherovu odhalení na Spycam a Neurální krádež.
  • Žlutá silueta nyní zmizí, pokud vám odhalený nepřítel stane viditelným, aby se snížila zmatek vidění dvou reprezentací nepřítele na různých místech.
  • Žlutá silueta nyní začíná stmívač a zmizí rychleji, aby byla odlišitelná od skutečného nepřítele.
  • Cypherova umístěná veřejná služba již není zničena poškozením AOE spojenců.

  Slábnout

  Fadeiny prowlery byly všestrannou a obtížnější schopností, kterou se s těmito změnami snažíme zaostřit. Změny trvání podporují Fade, aby bylo úmyslnější v oblastech, které se rozhodne zametat, zatímco ostatní vylepšení schopnosti mají pomoci nepřátelům na straně protihra.

  Náklady na soumdění rostou cenou, protože jsme zjistili, že základní hodnota nejvyššího konce ve srovnání s jinými ultimáty ve hře.

  • Prowlers
   • Doba trvání zkrátila ze 3 >>> 2.5 sekund. (Čas je prowler naživu bez stezky).
   • Zpoždění na kousnutí po dosažení cíle se zvýšilo .4 >>> .6 sekund.
   • Vylepšení hitboxu.
   • Blízké doba trvání na hit redukované 3.5 >>> 2.75 sekund.
   • Prowlers nyní vymizí a již ne debuff místo toho, aby debufoval svůj cíl, pokud se teleportovali před dokončením své animace.
   • Náklady se zvýšily 7 >>> 8.

   Přístav

   Všichni schopnosti přístavu mají zdravý dopad na kulatý dopad, ale viděli jsme, jak někteří hráči noví, kteří Harbouru nevyužívají dostatečně a cítíme se příliš omezeni. Doufáme, že tyto změny usnadňují hráčům zasáhnout zemi s přístavem a pro kvalifikované přístavní hráče dosáhnout větší flexibility při ovládání mapy.

   Aktualizace herních systémů

   Hodnocení textu v reálném čase (NA pouze začít)

   • Kromě našich stávajících intervencí uvádíme na trh novou funkci, která začne mutující hráče v chatu, kteří ve hře odesílají rušivé textové zprávy. Intervence pro rušivý text budou nyní použity dříve než později, protože pokračujeme v aktualizaci našich systémů, abychom vyhodnotili více typů textové komunikace.
   • Tato vylepšení budou nejprve přidána do Severní Ameriky a v blízké budoucnosti se rozšíří na více regionů.
    • S implementací bezprostředního hodnocení textu doufáme, že zjistíme a snížíme rušivé situace, zatímco hráči jsou stále ve hře a pomáhají vám cítit se bezpečnější zapojit se do Valorantu.

    Obecné aktualizace

    • Aktualizace nabídek: Když jsme slyšeli bolest způsobenou odstraněním přístupu na jedno kliknutí do většiny našich nabídek, vrátili jsme tuto funkci ve formě tlačítek ikon v univerzální navigaci v horní části obrazovky. Nyní budete moci skočit z domova, Battle Paspas, Agents, Career, Collection a Store s jedním kliknutím odkudkoli. Nejste si jisti, co je ikona? Dejte jim vznášející se – přidali jsme tipy na nástroje, které vám pomohou seznámit se.
     • Stejně jako většina změn, tento není konečný a my se přizpůsobíme na základě vaší zpětné vazby!

     Aktualizace mapy

     • Dveře nyní zničí umístění předměty, jakmile s nimi přijdou do styku, na rozdíl od okamžiku, kdy jsou dveře zavřeny

     Sociální aktualizace

     • Opraven problém, který způsobil, že „žádosti o přátelství s automaticky rejektem: Oznámení“, které má být vyrovnáno v sociálním panelu pro některé jazyky.

     HMYZ

     Agenti

     Astra

     • Opravena chyba, kde Astra mohla vrhnout falešnou mlhovinu přímo na začátku kola, než se její hvězda nabila.

     Komora

     • Opravena chyba, kde by komora na začátku nového kola nevybavila zbraň.

     Přístav

     • Kaskáda pevného Harbora je viditelná na minimapu pro nepřátele s vizí.
     • Opravena chyba, kde by se Harbor’s Cascade někdy pod mapou vynořila.
     • Opravena chyba, kde by se Harbor’s Cascade Targeter na minimapu zkrátil, když se zaměřuje nahoru nebo dolů.
     • Opravena chyba, kde byl přístavní kaskádový cíl na minimapu o něco kratší než skutečná vzdálenost, kterou by cestovala.

     Neon

     • Opravena chyba, kde lze použít neonovou snímek k posílení nahoru na konkrétních místech mapy.