Všichni zabijáci a výhody v mrtvém světle: The Skull Merchant, The Knight & More – Dexerto, mrtvý za zabijáky denního světla, síly, zbraně a výhody | Taktika kapes

Mrtvé za zabijáky denního světla, síly, zbraně a výhody

Toto je děsivá bytost, ta, kterou by nikdo neměl nikdy setkat, a rozhodně není čestný. Kazan je synem samuraje, ale místo toho, aby se věnoval ušlechtilým příčinům, se rozhodl zaútočit na lidi, které vnímá jako podvodníky. Farmáři, kteří tvrdili, že jsou Samurai, byli jeho primárními oběťmi, Yamaoka zabil mnoho v kopcích, údolích, plážích a lesích. Nakonec Kazan dostal jméno Oni, kterému nerozuměl, a tak ukončil životy každého, kdo se odvážil naprosto oni-yamaoka.

Všichni zabijáci a výhody v mrtvém světle: The Skull Merchant, The Knight & More

Všichni zabijáci v denním světle

Chování interaktivní

DBD neustále přidává nové zabijáky pro hráče, s nimiž se mohou experimentovat.

Hledáte podrobnosti o mrtvých zabijácích a jejich výhodách, které vám pomohou sundat přeživší – nebo uniknout zabijákům – ve vaší další zkoušce? Od obchodníka lebky po rytíře, tady je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, kolik zabijáků je, a jejich síly v DBD.

Když pracujete samostatně na to, aby přežili přeživší v mrtvém světle, podporovali světově končící cíle všemocného entity, máte k dispozici obrovskou škálu vrahů, z nichž si můžete vybrat, z nich.

Článek pokračuje po reklamě

Nejnovější kapitola hry, Tools of Torment, představila zbrusu nový vrah, obchodníka lebky a tři nové výhody do DBD. Pokud se tedy chcete rozhodnout, které zabijácké výhody vás nejvíce přitahují za denního světla, přečtěte si a zjistěte, které z nich se mají vzít do vašeho dalšího soudu.

Článek pokračuje po reklamě

Alternativně se nezapomeňte podívat na průvodce nejnovějšími kódy dostupnými v mrtvém světle, vše, co potřebujete vědět o svatyni tajemství a zda DBD obsahuje průřezové platformy.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Kolik zabijáků je za denního světla mrtvých?
 • Kdo je nový vrah v DBD?
 • Všichni zabijáci a výhody v denním světle

The Dredge in Dead za denního světla, nejnovější vrah

The Dredge je nový vrah v DBD a přináší tři další výhody k využití v pokusu.

Kolik zabijáků je za denního světla mrtvých?

Od kapitoly nástrojů Torment, v současné době existují 31 zabijáků v mrtvém světle – o něco méně než 36 různých přeživších, které lze hrát jako. Všechny tyto níže jsme uvedli níže, spolu s jejich schopnostmi a výhodami. Jakmile budou vydáni noví zabijáci, určitě tento seznam aktualizujeme s novými přírůstky.

Kdo je nový vrah v DBD?

Poslední zabiják, který se připojil k mrtvému ​​seznamu denního světla, je ‘Merchant lebky‘. Adriana Imai’s Power, která byla představena v kapitole Tools of Torment, přináší techniku ​​do mlhy způsobem, který ještě musíme vidět prozkoumat – s drony.

Mrtvé za zabijáky denního světla, síly, zbraně a výhody

Je jich mnoho mrtvých za zabijáky denního světla, z nichž si vyberete, a náš praktický průvodce je všechny pokrývá, včetně jejich tradice, síly, výhod a zbraní.

Mrtvý zabiják denního světla Samara se plazí ze studny

Publikováno: 23. března 2023

S naší Mrtvý za denního světla zabijáci Průvodce, nabízíme trochu pozadí na každém vražedném maniaku a necháme vás do toho, jaké jsou jejich jedinečné výhody a síly. Stejně jako s jakou zbraní se rozhodnou lovit. Tyto opovrženíhodné bytosti mají všechny nástroje, které potřebují k zajištění toho, aby jejich oběti byly za denního světla mrtvé. V současné době si můžete vybrat z 31 zabijáků, z nichž každý přináší něco jiného na stůl. To samozřejmě zahrnuje Mrtvý novým vrahem denního světla, Carmina Mora, známá také jako umělec. Takže Leet se ponoří do této příručky o všem Mrtví za zabijáci denního světla.

Protože jste tady, předpokládáme, že jste hororový fanoušek. To, nebo máte posedlost zabijáky – ne že bychom vás obviňovali, ztratili jsme mnoho hodin na sériové vražedné dokumenty. Ať tak či onak, měli byste se podívat na naše tipy pro nejlepší mobilní hororové hry. Někteří vás dostanou do bot psychopatu, zatímco jiní úkol s tím, že porazíte šance jako oběť.

Dost yapingu, tady jsou mrtví za zabijáci denního světla.

Mrtví za zabijáci denního světla

Mrtvý za zabijáka denního světla

Evan Macmillan – Trapper

Jedno z původních trio, Evan, je sadistický vrah, který příliš zbožňuje svého otce, což vedlo k smrti více než 100 horníků – ne že jeho zapojení do tragédie bylo kdy prokázáno.

Zbraň:
Evan se rozhodne ovládat sekáček, ten, který se vytvořil pomocí kovů nalezených v dole jeho rodiny.

Unikátní výhody:

 • Spouštěcí šance na kontrolu dovedností se zvyšuje o 10%
 • Zóna úspěchu kontrol dovedností se snižuje o 40%, 50%nebo 60%
 • Rychlost pohybu lovců se zvyšuje o 6%, 12%nebo 18%
 • Váš teroristický poloměr se zvyšuje o 12 metrů

Napájení:
Síla lovců je past na medvěda. Začne zápas se dvěma, zatímco dalších šest se během hry vynoří. Jak byste mohli hádat, každý přeživší, který vstoupil v jednom z nich, je imobilizován, i když trapper se může také uvěznit v pasti – to je pro vás karma Karma.

Pokud nosíte oběť, když vstoupíte do pasti medvěda, uniknou a vy tam uvíznete a sledujete, jak odcházejí.

Mrtvý za zabijáka denního světla

Philip Ojomo – Wraith

Druhým z původního tria je Wraith. Byl kdysi slušnou lidskou bytostí, jednoduše se snažil vydělat na živobytí na šrotu a rozhodl se ignorovat trestnou činnost, která se tam odehrála. Dokud se Philip nezapojil, bylo mu to jedno. To znamená, dokud neobjeví muže v kufru auta. Když ho nechal jít, muž se nedostane daleko předtím, než ho Philipův šéf zabije, přiměl Ojoma, aby zavraždil svého šéfa a zmizel.

Zbraň:
Wraithova zbraň je známá jako Azarovova lebka, která, jak napovídá jeho název, je lebkou, i když je stále připojena k páteři osoby.

Unikátní výhody:

 • Posuvné značky, které přeživší odcházejí, se objevují častěji a blíže k sobě
 • Bazény krve mají jasnější barvu a jsou viditelné pro dvě, tři nebo čtyři sekundy delší než obvykle
 • Vaše zorné pole se zvyšuje o devět, 12 nebo 15 stupňů

Napájení:
Wraithova síla je kvírací zvonek. To zabije zabijáka a umožňuje mu pronásledovat svou kořist pod závojem stínů. Přeživší však mohou slyšet zvonek až do 24 metrů odtud a hluk od až 40 metrů odtud. Jo, a když jste v okruhu 20 metrů od svých obětí, závoj se zvedne a ukazuje jim své vražedné já.

Mrtvý za zabijáka denního světla Hillbilly

Max Thompson Jr – The Hillbilly

Posledním zabijákem původního tria je Max Thompson Jr a říci, že jeho výchova byla opovrženíhodná, by bylo podceněním. Jeho rodiče byli bohatí vlastníci půdy, kteří měli dítě, které nepožádaly, které je znetvořené, což je přimělo k němu zamknout pryč. Pomsta je však sladké jídlo, které Max sloužil, když divoce zavraždil své rodiče.

Zbraň:
Hillbilly používá kladivo dobytek, které je efektivní pro porážku mnoha lidí.

Unikátní výhody:

 • Trvání omráčení palety se snižuje o 40%, 45%nebo 50%
 • Pozůstalí, kteří se snaží oslepit, vám jsou zobrazeny po dobu šesti, osmi nebo deseti sekund
 • Svítilé, flashbangy a výbuchy vás nespouštějí
 • Hlasitý hluk označuje polohu generátoru
 • Nedetekovatelný účinek je implementován po dobu 12, 14 nebo 16 sekund

Napájení:

Hillbilly používá řetězovou pilu jako svou sílu a umožňuje mu, aby se pohyboval dvojnásobnou rychlostí pohybu. Při použití této síly je však měřič přehřátí, takže na něj sledujte.

Mrtvý za denního zabijáka sestra

Sally Smithson – sestra

Mrtvá za denního světla v roce 2016 přivítala Sally Smithsono. Kdysi dávno měla dobrý život, ale její manžel ztratil život při práci a nutil Sally, aby si vzal práci v šíleném azylu, kde ji pacienti podrobili emocionálnímu a fyzickému zneužívání. Samozřejmě, že je jen tolik, co si člověk může vzít, než se chystají. Bohužel, bod zlomu Sally vedl k úmrtí čtyř zaměstnanců a více než 50 pacientů.

Zbraň:
Sestra používá Bonesaw, ideální pro proříznutí masa.

Unikátní výhody:

 • Objem bolesti přeživšího se zvyšuje o 25%, nebo 50%
 • Pravidelný objem dýchání se zvyšuje až o 25%
 • Každý zraněný, závislý nebo umírající přeživší způsobí 4%, 4.5% nebo 5% trest za opravu, čištění a rychlosti sabotáže
 • Pozůstalí vás uzdraveni jsou odhaleni až 28 metrů odtud

Napájení:
Spencerův poslední dech umožňuje sestře blikat, což znamená, že skočí skrz duchovní svět, přistává někde jinde na mapě

Mrtvý za zabijáka denního světla Michael Myers

Michael Myers – tvar

Víte, nemusí to být Halloween, aby byl Michael Myers bodnut šťastný. Ikona hororu zasáhla v roce 2016 mrtvá za denního světla v rámci kapitoly Halloween. Kdokoli, kdo viděl jeho filmy, ví, že se zastaví u ničeho, aby zabil své oběti. Jednou byl nevinným dítětem, to je, dokud zavraždil svou starší sestru.

Zbraň:
Není divu, že Myers ovládá kuchyňský nůž, stejně jako on, když lov Laurie krájel ve filmech Halloween.

Unikátní výhody:

 • Pokaždé, když zasáhnete přeživšího, získáte jeden token pro toto pocity, i když to omezuje na osm. Pro každý token však získáte zásobník 5% cooldown redukci úspěšných útoků
 • Pokaždé, když necháte uniknout své posedlosti, Michael dostane jeden token, s maximálně tři. Každý token, který má, nabízí až 5% spěch
 • Pro každého přeživšího zavěšení, který není vaší posedlostí, dostanete token
 • Dokud je posedlost naživu, obdrží jiní přeživší až 3% zhoršování zásobníku na opravu, uzdravení a sabotaci, na maximum 33%

Napájení:
Jeho síla je uvnitř zlá, a to umožňuje Michaelovi jasně vidět jeho oběti, s více zlým mocí, když je pronásleduje

Mrtvý za zabijáka denního světla Hag

Lisa Sherwood – Hag

Hag vyrostl v klidné vesnici, dokud nebyla kanibaly unesena a mučena. Viděla, že mnoho obětí zemřelo, zatímco je drženo jako rukojmí. Přesto zavěsila, až do konečně přišla pro ni smrt, i když přísahala přísahu, což jí umožnilo přesnou pomstu na její kruté únosce. Bohužel to také znamenalo, že Lisovo lidstvo bylo pryč a zanechala za sebou zlou, která touží po krvi.

Zbraň:
Hag používá zbraň známou jako dráp.

Unikátní výhody:

 • Poslední dva, tři nebo čtyři přeživší zasaženi útokem trpí slepotou
 • Každý generátor ustupuje na 100%, 150%nebo 200%rychlejší než obvykle
 • Pokud je přeživší uložen z háčku a jste s okruhem 24 metrů, dostanete token

Napájení:
Zčernalý katalyzátor umožňuje hag nakreslit znak Phantasmu. Můžete mít až deset z nich aktivní najednou. Dezorientativní přeživší z bahna, a udržujte jakéhokoli přeživšího, který utíká v jeho památkách.

Mrtvý za zabijáka denního světla

Herman Carter – Doktor

V roce 2017 uvítal doktora mrtvého za denního světla a je trochu šílený. Svou zabíjecí kariéru začal ve vězení, kde jeho jediným úkolem bylo extrahovat informace, a vzal to za jakýmkoli nezbytným způsobem.

Zbraň:
Doktorská zbraň je známá jako hůl a je to jeho starý favorit. Vždy extrahuje informace, i když selhávají jiné nástroje.

Unikátní výhody:

 • Pokud je přeživší ve vašem poloměru terorismu, zvýší se míra vyčerpání na jejich položkách až o 100%
 • Když se váš průběh pronásledování snižuje o 16 metrů, ale vaše zorné pole se zvyšuje až o deset stupňů
 • Pokud selhají kontrolu dovedností, dostanou ztrátu progrese až 5%

Napájení:
Pokud lékař úspěšně přistane šokovou terapii nebo statický výbuch, zatímco Carterova jiskra je aktivní, zvyšuje to šílenství přeživšího.

Mrtvý za zabijáka denního světla

Anna – Huntress

Anna minulost je smutná. Byla vychována v lese, v prostředí, které ji naučilo být přeživší, ale to přišlo za cenu, že by neměla nikoho kromě své matky. Hrozná nehoda znamenala, že její máma byla vytržena z ní, když byla dítě, a nutila ji, aby se o sebe postarala. Brzy hledala společnost a začala unášet dcery nedalekých vesničanů.

Zbraň:
Anna loví svou kořist širokou sekerou, která je vhodná za účelem sekání stromů – nebo končetin.

Unikátní výhody:

 • Po získání krvežíznivosti přichází nezjistitelný účinek, dokud je aktivní krvežíž
 • Beast of Prey poskytuje až 50% v krevních bodech pro kategorii Hunter

Napájení:
Huntress zahájí soud s pěti loveckými sekery, které může hodit, aby zaútočila na pozůstalé z dálky.

Mrtvý za zabijáka za denního světla

Bubba Sawyer – kanibal

Pozdravte další ikonu hororu, je pravděpodobné, že jste více obeznámeni s přezdívkou Bubba Sawyerové, Leatherface, vražedným maniakem ovládajícím řetězovou pilu ze série Texas Chainsaw Massacre. A ano, maska, kterou nosí, je vyrobena z tváře oběti. Jeho příběh však má nádech smutku, protože to není tělesné potěšení, které hledá od vraždy. Spíše chce souhlas své rodiny. Bojí se, že se zraní sám.

Zbraň:
Pravděpodobně očekáváte, že tento chlap použije motorovou pilu, a on to dělá, prostě ne jako jeho primární zbraň. Místo toho Bubba pobíhá s kladivem, hádejte se, že se pokouší nabídnout své oběti.

Unikátní výhody:

 • Když přeživší vstoupí do umírajícího stavu ze základního útoku, ostatní přeživší je nevidí až od 36 metrů odtud
 • Oběť se plazí o 50% pomalejší a trpí efektem slepoty
 • Pokaždé, když zavěsíte přeživší, máte stohovatelné zvýšení o 25% na Bloodpoint zisky. To omezuje na 100% podporu
 • Pozůstalí mají minimálně 90 sekund, aby získali zpět své ztracené předměty. Pokud tak neučiníte, znamená to, že všechny uložené poplatky jsou ztraceny

Napájení:
Tady to je, že kanibalova síla je bubbova řetězová pila a vy zahájíte soud se třemi poplatky.

Mrtvý zabijáka denního světla Freddy

Freddy Krueger – noční můra

Jeden, dva, Freddy přichází pro vás. To je správné lidi, je to věc nočních můr, sám Freddy Krueger. Jsou pro něj dva různé pozadí, ale mrtví za denního světla zahrnuje remake 2010, což znamená, že Freddy zneužíval děti v předškolní škole, to je, dokud ho rodiče jeho obětí spálili naživu. Nyní je zpět, s větším odhodláním než kdy jindy způsobit hrůzy těm, o kterých věří, že mu špatně.

Zbraň:
Překvapení (ve skutečnosti ne), Freddy používá svou rukavici s noži, tím lépe vás nakrájejí s mým drahým. Udělal toto zařízení s ohledem na nic jiného než mučení a vraždu

Unikátní výhody:

 • Pro každý fixní generátor tento výhoda roste u moci, což vám dává až o 4% zvýšení akce, která je schopna rychlosti až do maximálního zvýšení o 20%
 • To platí pro lámání zdí, palet, generátory a přenosné přeživší
 • Pokaždé, když zasáhnete svou posedlost, pamatuj mi perk dostane jeden token
 • Otevírací doba pro každou výstupní bránu se zvyšuje o čtyři sekundy na token, i když vaše posedlost zůstává nedotčena
 • Můžete vidět Auras pozůstalých stojících v oblasti Exit Gate

Napájení:
Freddyho síla je Dream Demon, který mu umožňuje vyvolat mikro-spánek na přeživších, což je zase vtáhne do vysněného světa. Jakmile jsou tady, stanou se nevšímavými a mohou spadnout kořistí na pasti noční můry.

Mrtvý za zabijáka denního světla Amanda

Amanda Young – prase

Je tu blázen, pak je tu Amanda Young. Pokud jste viděli některý z původních tří filmů SAW, pravděpodobně rozpoznáte učeň Jigsaw. Jednou byla v pasti sama, ale podařilo se jí přežít, přijmout nový nájem života, který jí John dal. Na rozdíl od svého pána však upravila pasti, aby zajistila, že ti, kteří jsou v nich, zahynou – zemřete nebo zemře, to není volba.

Zbraň:
Amanda je lstivá, takže její používání skryté čepele se zdá být vhodná.

Unikátní výhody:

 • Amanda dostane hlasité oznámení o hluku, když přeživší pohrávatelé s háčky
 • Při nošení přeživšího může prase vidět auru dalších přeživších v poloměru háčků
 • Zatímco je tato síla aktivní, získáte osmimetrový nárůst do zvukového rozsahu zvukových zvuků generátorů
 • Kdokoli zachrání jejich přítele, trpí exponovaným stavovým efektem po 40 sekundách

Napájení:
Zdá se poněkud vhodné, že síla Amandy je křest Jigsaw, který jí poskytuje reverzní pasti na medvěda. Pokud by byl pozůstalý, v umírajícím stavu, prase je může umístit do kontraptu – nechte hru začít.

Mrtvý za denní zabijáka The Clown

Jeffrey Hawk – klaun

Jeffrey dostal stereotypní začátek ve své vražedné kariéře, a to zabíjí nevinná zvířata, když byl dítě, pomalu se zabýval větší kořistí, když stárl. Nakonec jeho otec našel některé z jeho „trofejí“, které vedly Hawka, aby se připojil k cestovnímu cirkusu, stal se tak klaunem a poskytl mu dostatečnou příležitost spáchat ty nejhorší zločiny, zatímco se pohyboval.

Zbraň:
Když vás svět sklouzne Jeffrey, běžte. Prostě běžte, pokud se nechcete stát obětí jeho nože.

Unikátní výhody:

 • Pozůstalí ve vašem poloměru terorismu mají svou léčebnou rychlost sníženou až o 50%
 • Perk pracuje maximálně 45 sekund najednou
 • Další generátor, který zasáhnete, ztratí 25% svého pokroku

Napájení:
Klaun vyvolává toxiku, která způsobuje toxicitu, což zase zhoršuje vizi pozůstalých a brání jim.

Mrtvý za denního zabijáka ducha

Rin Yamaoka – Duch

Jednoho dne se Rin vrátila domů ke výkřikům své matky. Spěchala nahoře a našla její máma mrtvá v ložnici, přičemž vrah byl nikdo jiný než její vlastní otec. Jistě, Rinův otec na ni otočil čepel a snažil se ukončit život své dcery, když měl svou ženu. No, Rin se bránil. Přesto ji její otec přemohl, ale v tu chvíli složila přísahu, že by se v tomto životě nebo dalším pomstila.

Zbraň:
Její zbraň je rozbitá katana, podobná té, která ukončila životy Rin a její matky.

Unikátní výhody:

 • Po očištění totemu trpí všichni přeživší exponovaný stavový účinek až 60 sekund
 • Výměnou za to, že vaše poloha byla odhalena vaší posedlosti, můžete vidět umístění všech pozůstalých
 • Poté, co jsou všechny generátory kompletní, vaše posedlost trpí trvale
 • Posedlost můžete zabít vlastní rukou

Napájení:
Prostřednictvím pronásledování Yamaoky může Rin procházet rychlejší rychlostí, a zatímco ztratí zrak na pozůstalé, může vidět všechny své značky drápů. Při fázovém procházení Duch zanechává slupku, která vydává poloměr teroru.

Mrtvá zabijáka za denního světla

Frank, Julie, Susie, Joey – Legie

Legie se skládá ze čtyř jednotlivců, skupiny přátel, kteří se věnují vraždě jako koníček. Jistě, většina z nich to nechtěla, přesto to udělali. Frank je vůdce prstenu, s dalšími třemi, které ho sledují jako ztracená štěňata.

Zbraň:
To jsou více zabijáků, kteří se rádi přiblíží a osobní s čepelí.

Unikátní výhody:

 • Discordance spustí hlasité oznámení o hluku na generátoru
 • Pokud narazíte na jiného přeživšího, kroutící se postup toho, kterého nesoute, se zastaví po dobu maximálně čtyři sekundy
 • Legie otevírá skříňky až o 50% rychleji

Napájení:
Feral Frenzy vám umožní pohybovat se vysokorychlostními, maniakálně útočící na více přeživších. Při používání této síly však nemůžete vidět škrábance nebo bazény krve, takže to používejte moudře.

Mrtvý za zabijáka denního světla mor

Adiris – mor

Velekněžka Babylonu byla oddaná náboženská žena, dokud se nemoc nedostala přes město a infikovala Adiris. Její stav ji změnil, strašně ji znetvořil, a zatímco se pokusila uklidnit bohy, nebylo to užitečné. Proto ona a její následovníci opustili město. Nakonec podlehla moru, ale ne předtím, než se zahalila černými výpary po jedné poslední modlitbě.

Zbraň:
Adiris používá profánní Censer, který kdysi bývala jako kněžka

Unikátní výhody:

 • Po zahájení zkoušky blokuje entita tři generátory až na dvě minuty
 • Zasážení posedlosti základním útokem způsobuje, že vyzařují poloměr teroru 32 metrů po dobu nejméně 20 sekund, což může posedlost také slyšet
 • Stanete se nezjistitelným

Napájení:
Vile Purge umožňuje Adirisovi infikovat přeživší a jakmile je jejich nemoci metr plný, staví je do zraněného stavu. Pokud zasáhnete environmentální objekt, nakazí, což znamená, že může poškodit přeživší. Jo, a vaše oběti pravděpodobně zvracejí, což také infikuje předměty a lidi.

Mrtvý po denního světla zabijáka Ghost Face

Danny Johnson – Ghost Face

Ghost Face viděl v průběhu let mnoho tváří, ale v mrtvém světle je to Danny Johnson za maskou, dříve známý jako Jed Olson. Vzal na sebe, aby šel na vraždu v Roseville. Jako přispěvatel pracoval v novinách a řekněme, že svou práci vzal tak vážně, že nemohl pomoci, ale oživil své příběhy.

Zbraň:
Stejně jako u jakéhokoli ducha, který stojí za svou sůl, Danny používá taktický nůž, tato zbraň si v průběhu let vyžádala mnoho životů.

Unikátní výhody:

 • Pokaždé, když zavěsíte svou posedlost, dostanete token
 • Pro každý token, který máte, se váš poloměr teroru snižuje o čtyři metry
 • Pokud je vaše posedlost uvolněna, jejich Spasitel se stane vaší novou posedlostí

Napájení:
Síla Ghost Face je Night Shroud, to uděluje vrah nedetekovatelný efekt stavu. Měl by však přeživší odhalit tím, že se na vás podívá na více než 1.5 sekund, váš výkonový rozchod úplně vyčerpává a noční plášť deaktivuje po dobu 24 sekund.

Mrtvý za zabijáka denního světla

Kazan Yamaoka – oni

Toto je děsivá bytost, ta, kterou by nikdo neměl nikdy setkat, a rozhodně není čestný. Kazan je synem samuraje, ale místo toho, aby se věnoval ušlechtilým příčinům, se rozhodl zaútočit na lidi, které vnímá jako podvodníky. Farmáři, kteří tvrdili, že jsou Samurai, byli jeho primárními oběťmi, Yamaoka zabil mnoho v kopcích, údolích, plážích a lesích. Nakonec Kazan dostal jméno Oni, kterému nerozuměl, a tak ukončil životy každého, kdo se odvážil naprosto oni-yamaoka.

Zbraň:
Oni používá rodinný dědictví. Čepel Yamaoka je předáván z generace na generaci, no, alespoň to bylo, dokud se na to tento nemilosrdný vrah nedostal ruce.

Unikátní výhody:

 • Složitelné stěny, palety a okna odhalují své aury, pokud jsou v okruhu 32 metrů nebo méně
 • Po připojení jednoho přeživšího trpí všechny oběti Oniho, který trpí efektem stavu krvácení, dokud se uzdravují
 • Pozůstalí trpí vyčerpaným stavovým efektem po dobu 45 sekund
 • Tento výhoda trvá maximálně 80 sekund
 • Když vás přeživší omráčí pomocí palety nebo skříňky, stanou se vaší posedlostí
 • Vaše posedlost je způsobena nedivolným stavovým efektem po dobu nejméně 40 sekund
 • Jejich auru můžete vidět čtyři sekundy

Napájení:
Schopností Oni je Yamaoka Wrath, který vám umožňuje absorbovat krevní koule vašich obětí a naplnit váš měřidlo energie. Jakmile je plná, můžete vstoupit do šílenství známé jako Flood Fury, a když je to aktivní, Oni získává dvě nové schopnosti – démon pomlčku a démonský úder.

Mrtvý za zabijáka denního světla Deathslinger

Caleb Quinn – Deathslinger

Caleb se narodil irským rodičům a snažil se přežít na americkém Středozápadě. Jednoho dne mladý chlapec objevil inženýrské nástroje svého otce a vedl svého otce, aby ho naučil, jak vytvářet nové aplikace. S věkem začal Caleb vytvářet více zlověstných zařízení a nakonec je dobře využil poté, co mu byly ukradeny patenty. Zloději je prodali za zisk, což je akce, která by se ukázala, že má smrtící důsledky.

Zbraň:
Deathslinger používá smrt na Bayshore, ostrou zbraň, která dává více než trochu píchnutí.

Unikátní výhody:

 • Pokaždé, když přeživší projde dobrou kontrolou dovedností, generátor, který opravují, se vám ukáže žlutou aurou
 • Pokud přeživší opravuje generátor, ale zastaví se před dokončením úlohy, entita ji blokuje tak dlouho, dokud tato port zůstane aktivní
 • Můžete vidět generátory, které se to stane s bílou aurou
 • Jakýkoli přeživší, který čistí totem, trpí nedbalým stavovým efektem po dobu nejméně 35 sekund
 • Po očištění nebo požehnání totem vám jsou všechny přeživší Auras zobrazeny po dobu 15 sekund

Napájení:
Calebova síla je známá jako Vykupitel, to vám umožní zamířit se svou zbraní na zahlédnutí se svou zbraní a vypálit kopí na jednoho přeživšího. Když je úspěšně zasáhnete, můžete oběť navinout, i když je pravděpodobné, že bez boje nespadnou.

Mrtvý od Dylight Killer Pyramid Head

Pyramidová hlava – popravčí

Všichni víme, kdo je to monstrum. I když ještě musíte hrát Silent Hill 2, možná jste viděli pyramidovou hlavu ve filmu nebo jako portrét v pozdějších hrách. Pokud tak neučiníte, je to hororová ikona, která pronásleduje mysl mnoha hráčů – nepochybně jste o tomto stvoření alespoň slyšeli. Jeho účelem je přesný trest, mučení a trápení na ty, kteří chodí po pekelných sálech Silent Hill.

Zbraň:
Není divu, že Pyramid Head pronásleduje svou kořist velkým nožem, pro který je synonymem.

Unikátní výhody:

 • Jakýkoli přeživší, který zasáhne ochranu, trpí zlomeným stavovým efektem po dobu nejméně 60 sekund
 • Pokud kopete generátor, stanete se nezjistitelným, dokud buď přeživší nezačne opravit generátor, nebo ublížíte oběti
 • Tato poživa má maximální cooldown 80 sekund
 • Pokud pozůstalý uzdraví jinou oběť do 32 metrů od vás, křičí léčitel a dává vám jejich polohu
 • Když je tento přeživší nejméně osm metrů od uzdraveného přeživšího, stanou se nevšímavými

Napájení:
Síla popravčího je obřady úsudku. Vytvoříte na zemi stopu mučení a pokud by ji překročil přeživší, je aktivován instinkt zabijáka a oběť trpí efektem stavu trápení. Pyramidová hlava také získá přístup ke zvláštním útokům, včetně potrestání zatraceného, ​​konečného rozsudku a klece na usmíření.

Mrtvý za zabijáka denního světla

Talbot Grimes – The Blight

Ah, tady je pro vás nepředvídatelný vrah. Talbot je chemik s pochybnými metodami a vůle posunout limity. Nakonec, poté, co použil mnoho obětí k vytvoření bolesti s drogami, byl unesen, jeho únosce ho vzal do hrobu plného stovek těl. Byli to muži, kteří při své práci přišli o život, a tak byl zbit a odešel na mrtvé v samotném hrobě. Přesto byl zachráněn a převezen do kláštera. Bohužel, jeho čas by zde skončil pouze krví a smrtí. Genius ztratil svou vlastní psychiku a génius.

Zbraň:
Blight používá Bonebuster, který dělá přesně to, co říká na cínu, busty kosti.

Unikátní výhody:

 • Tento krok má maximum o dvou minutech cooldown

Napájení:
Blighted Corruption je síla Talbota a umožňuje vám pohybovat se velkou rychlostí aktivací Rush, i když to znamená, že Talbot není schopen zaútočit. Pomáhá však uzavřít vzdálenost mezi vámi a vašimi oběťmi.

Mrtvý za zabijáka denního světla dvojčata

Victor a Charlotte Deshayes – dvojčata

Tito dvě jsou spojena dvojčata, a to z nich učinila docela přitažlivost v 17. století. Byli šťastní v mladém věku, to je do doby, než byla jejich matka zabita poté, co byla obviněna z čarodějnictví. Jak roky uplynuly, oba začali mít hlubokou nenávist k lidskosti, zejména poté, co byli roztrháni. Přesto si našli cestu zpět k sobě, odhodláni způsobit bolest a utrpení na těch nešťastných, aby se s nimi setkali.

Zbraň:
Victor a Charlotte používají čepel Marseille, zbraň, která si jistě nárokuje životy mnoha.

Unikátní výhody:

 • Pozůstalí odemkněte hruď
 • Pozůstalí vyzvednou položku
 • Po poškození generátoru až tři další generátory také začnou regretovat
 • Při opravě generátoru je zahájena obtížná kontrola dovedností
 • Toto požitky trvá nejméně 80 sekund, než se ochladí

Napájení:
Síla dvojčat je Blood Bond, to vám umožní uvolnit Victora a posílat to, co by mohlo být ničivým útokem. Během této doby můžete přepínat mezi dvojčaty a ovládat kohokoli, koho si přejete.

Mrtvý za zabijáka denního světla Trickster

Ji-woon Hak-Trickster

Nyní, dámy a pánové, přiznáváme, že je hezký, ale to není důvod, abyste se stali snadným cílem fangirlingem nebo fanboyem nad ním. Talentovaný zpěvák, Ji-Woon se připojil k kapele, a to se ukázalo jako smrtící volba, protože narcista nešťastně sdílel lásku a zbožňování svých fanoušků s ostatními, takže udělal to nejpřirozenější věc na světě, zahájil oheň, který konzumoval své bandmates. Poté se choval jako hrdina, miloval chválu, poslal si cestu, ale ve své mysli vyštěkl – začal strašlivé spree, které by šlo do historických knih.

Zbraň:
Trickster používá leštěnou hlavu.

Unikátní výhody:

 • Pokud ve vašem poloměru hrůzy, přeživší jsou odhaleni, a to trvá až 30 sekund po opuštění vaší přítomnosti
 • Zapojení přeživšího odzbrojeného pocitu, ale stavový účinek zůstává pro ty ve vašem poloměru terorismu
 • Když pozůstalý aktivuje přepínač výstupní brány, entita blokuje přepínače východní brány po dobu 12 sekund a až dalších 12 sekund pro každý token, který vlastníte

Napájení:
Showstopper je síla Trickstera, a to vám umožní házet čepele na vaši kořist. Ji-woon začíná soud s 44 lopatkami.

Mrtvý za zabijáka denního světla Nemesis

Nemesis t-type-nemesis

Venku tam fanoušci rezidentního zlého? Samozřejmě existuje a vy všichni toho chlapa znáte. Nemesis debutoval v Resident Evil 3, když to deštník pověřil ukončením všech s.T.A.R.Členové, včetně protagonisty Jill Valentine. Jako takový je to zjevně zdatný vrah, který byste se dobře drželi dál.

Zbraň:
Nemesis nepotřebuje žádné zbraně, jeho pěsti jsou více než dost. Upřímně řečeno, jsme rádi, že tento přístup zaujal spíše než střílet na nás s raketovým odpalovacím zařízením.

Unikátní výhody:

 • Zranění zdravého přeživšího způsobí, že všechny zraněné oběti vstoupí do nedbalého stavu až 30 sekund
 • Tento port má 30sekundové cooldown
 • Umístění přeživšího do umírajícího stavu způsobuje explozi všem generátorům a ničí jakýkoli pokrok, který pozůstalí učinili
 • Pokud přeživší v té době opravuje generátor, stanou se neschopným a křičí a ukazují vám jejich polohu

Napájení:
Jeho síla je T-virus, který vás mutuje a uděluje vám další schopnosti a prostředky k útoku. Například Nemesis pěstuje chapadla, která vám umožní zasáhnout z dálky.

Mrtvý zabijáka za denního světla Hellraiser

Elliot Spencer – Cenobite

Pozdravte ještě další ikonu hororu – kdo by si myslel, že hra plná zabijáků by obsahovala tolik legend. Pinhead je nejlépe známý jako vůdce Cenobitů ve vesmíru Hellraiser. Stejně jako jeho démoni – nebo andělé, v závislosti na vašem pohledu – se oddává sebe a ostatním v vzrušení potěšení a bolesti.

Zbraň:
Cenobite se rozhodne zaútočit s háčkem a řetězem, nejlepším způsobem, jak smíchat potěšení a bolest

Unikátní výhody:

 • Hopovaní přeživší trpí nedbalými a prokletými stavovými účinky, dokud se tato potíže nevyčerpá
 • Prvních 90 sekund může totem očistit pouze prokletý přeživší
 • Když přeživší unikne z háčku pohromy, trpí účinky stavu manglovaného a krvácení, dokud se nezhojí
 • Po uzdravení dostanou rychlostní trest a zpomalí je až o 9%

Napájení:
Pinheadova síla je předvolání bolesti, která vám umožní zaútočit na pozůstalé další řetězy. Ve skutečnosti můžete tyto posedlé řetězy ovládat a jakmile se obtěžují kolem přeživšího, stanou se pravidelnými řetězy, což způsobuje vaši oběť.

Mrtvý za denního zabijáka umělce

Carmina Mora – umělec

Tady je, Carmina, a říci, že je zkorumpovaný umělec, by bylo podhodnocením. Přesto, aby se stala její obětí, je stát se mistrovským dílem. Nebyla však vždycky tak, že ztratila matku a přátele, která ji vedla k padání do temnoty a poslouchala výkřiky jejích blízkých, když je zničily je – díky příkazu člověka – a tak ji vyráběl, takže výroba, takže výroba, takže výroba výroby Carmina zabiják známý jako umělec.

Zbraň:
Carmina jednou použila paletový nůž k malování nástěnných maleb, ale teď je to její zbraň volby.

Unikátní výhody:

 • Entita blokuje každý generátor maximálně 40 sekund
 • Můžete vidět auru vaší posedlosti
 • Když přeživší unikne z háčku pohromy, způsobí, že generátor s nejvyšší výstavbou exploduje, což způsobí, že ztratí alespoň 9% svého pokroku před neustálým ustupováním
 • Pokud je přeživší poblíž generátoru, křičí a odhalí se vám
 • Jeden totem snižuje rychlost opravy pozůstalých
 • Dva totemy snižují rychlost hojení všech přeživších
 • Tři totemy snižují rychlost zotavení pro všechny přeživší
 • Čtyři totemy snižují rychlost otevření brány pro každého přeživšího
 • Pět položek způsobuje, že entita blokuje všechny totemy

Napájení:
Síla umělce je ptáky trápení, když je váš rozchod plný, můžete svolat strašnou vránu, která způsobuje bolest pozůstalým na jeho letové cestě. Můžete zavolat mnoho ptáků, uvolnit je na kořisti, stejně jako byli na vašich blízkých.

Mrtvý zabiják denního světla Adriana seděl u stolu předvádějící její zbraně

Mrtvý za denního světla nový vrah

Adriana Imai – obchodník s lebkou

Poslední mrtvý zabiják denního světla je Adriana, která debutuje v nástrojích Torment DLC 7. března 2023. Říkat, že je rozzlobeným jedincem, je podhodnocením, ale nemocným způsobem ctí svého zesnulého otce zobrazením hlavní postavy z jeho temné a nepublikované manga, obchodníka lebky.

Phew, tam to máš, všechno, co potřebujete vědět o mrtvých zabijácích denního světla, pokud se chcete dozvědět více o přeživších, podívejte se na naše mrtvé podle příručky Daylight Postavy Guide. Jo, a ujistěte se, že se podíváte na náš seznam kódů denního světla pro některé užitečné freebies, stejně jako náš filmový článek DEAD LYDE Denním světlem, abyste se připravili na svůj debut stříbrné obrazovky.

Pokud potřebujete přestávku od vraždy a místo toho si chcete hrát s některými hračkami, jděte a podívejte se na naše postavy z máku a příručky FNAF postav. Nebo se podívejte na našeho průvodce hororové hry, abyste zjistili, co na vás čekají další strašidelné.

Více z kapesní taktiky

Kayleigh Partleton Kayleigh dostal svůj žurnalistický start v Pocketgamer.Biz a PCGamesinsider.biz před připojením k Gamerant jako spisovatel seznamu. V květnu 2021 se připojila k kapesní taktice jako spisovatelka štábu a vstoupila do role zástupce editora v listopadu 2022. Milovníka všech věcí Nintendo a Mobile, také si ráda chodí na dlouhé procházky s Geraltem z Rivie, zatímco nehraje Pokémona, život je divný, temné duše, Disney Mirrorverse nebo Mortal Kombat, to je. Selhala to, pravděpodobně hledá nové kódy Roblox. Pro více jejích slov se vydejte na načtení a válečný. Jo, a ona si nemyslí, že Skyrim je dobrý RPG, má tu odvahu si myslet, že je to nuda.