Viz Better in Warzone 2: Nejlepší technika upscalingu pro lepší viditelnost na nízkých počítačích, nejlepší grafická nastavení pro MW2: Nejlepší grafická nastavení pro MW2 – Dot eSports

Nejlepší nastavení grafiky pro MW2

Poznámka: Při našem testování se obvykle používá rozlišení 200, ale v tomto případě jsme použili cokoli zvoleného předvolby (100% s výjimkou minima, které používá 50).

Viz Better in Warzone 2: Nejlepší technika upscalingu pro lepší viditelnost na PC na nízkém konci

Call of Duty Warzone 2 je ve srovnání s prequel značně optimalizován, ale špičkové systémy s výkonnými GPU mají navrch. S hardwarovou výhodou si mohou hráči užít lepší vizuální prvky. Ostrannější obrázky mohou udělat obrovský rozdíl, protože mapa má aktiva, která lze použít k smíchání s prostředím.

Warzone 2 je poměrně pomalejší název, protože faktor doba na zabití (TTK) byl výrazně snížen. Hráči raději přistupují ke všem boji takticky, aby zajistili vítězství a vyhýbali se nebezpečným situacím, které mohou stát život a kořist úplně. Jasná vize všech prvků ve hře může otočit příliv v aktivním boji, protože hráči mohou rychle spatřit a reagovat na nepřátelské operátory.

Zde je metoda, kterou lze použít ke zvýšení viditelnosti ve Warzone 2.

Warzone 2 Hackes pro ostřejší kvalitu obrazu bez ztráty snímků

Viditelnost aktiv ve hře ve velkém měřítku pro více hráčů, jako je Warzone 2, ovlivňují různé faktory. Ostření obrázků je metoda, kterou lze použít k násilnému způsobu, jak vypadat grafika mnohem lépe než nastavení výchozího zobrazení.

Activision poskytla ve hře několik možností ošetřování obrázků, ale používání těchto obvykle vede ke ztrátě rámů za sekundu (FPS). Tato nová metoda zvyšování viditelnosti ve hře bude vynikajícím nástrojem pro uživatele systému s nízkým koncem pro zažití hry v plynulejším prostředí.

Nvidia ostření obrazu

Hráči mohou vyladit několik nastavení, aby si užili lepší viditelnost v nejnovějším boji Activision’s Battle Royale a zároveň zachovali počet FPS. Tato technika se může zpočátku zdát ohromující, ale je bezpečné provést, pokud dodržujete tyto kroky:

 • Otevřete Warzone 2 a zamiřte do grafického nastavení.
 • Vypněte jakékoli nástroje pro upscaling/ostření na kartě kvality.
 • Ukončete hru a ujistěte se, že na pozadí neběží.
 • Stiskněte tlačítko Windows a vyhledejte.
 • Klikněte na aplikaci editoru registru a počkejte, až se otevře okno.
 • Přejděte na následující adresu vložením tohoto textu na adresním řádku: Počítač \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CURRENTControlset \ Services \ nvlddmkm \ fts
 • Najděte soubor Enablegr535 a otevřete jej klikněte.
 • Změňte údaje o hodnotě označených pole z 0 na 1.
 • Zavřete okno a klepněte pravým tlačítkem na plochu.
 • Otevřete ovládací panel NVIDIA a přejděte do správy 3D nastavení.
 • Vyberte Nastavení programu a vyberte Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) (COD.exe)
 • Přepněte na ostření obrázků a nastavte hodnotu SPRESS na kdekoli mezi 0.5 a 0.75.
 • Kliknutím na OK a vyberte Použít pro uložení nastavení.

Změny by měly být úspěšně uloženy po dodržování výše uvedených pokynů. Avšak by však mělo být provedeno několik dalších kroků, aby hra běžela bez vizuálních chyb.

 • Otevřete hru, přejděte do nabídky Nastavení a vyberte Nastavení grafiky.
 • Přejděte dolů, klikněte na Optimalizaci shaderu Restartu a počkejte, až se restartují shadery.
 • Restartujte hru a užijte si ostřejší obrázky bez ztráty FPS.

Vylepšení nastavení na ovládacím panelu NVIDIA může produkovat ostřejší kvalitu obrazu ve Warzone 2 bez kompromitu FPS. Zůstaňte naladěni na Sportskeeda pro nejnovější aktualizace a další tipy a triky ve hře.

Nejlepší nastavení grafiky pro MW2

Voják, který nosí masku duchů, stojí poblíž letce v dlouhé trávě v Call of Duty: Modern Warfare

Mít Nejlepší nastavení grafiky PC Modern Warfare 2 Nastaví vás nad zbytkem vlastností nízkých shaderů hráči ve scéně. Nalezení nejlepších textur, shaderů, stínů a FOV může být skutečným měničem hry.

Proto jsme vytvořili nejlepší nastavení PC pro vás. Kdykoli hraji novou hru, mým systémem je dostat nastavení zamčené v nejlepší kvalitě a pak se postupovat dolů po nabídkách, dokud to není perfektní. naštěstí, Máme pro vás jasný obrys, Takže nebudete muset ztrácet tolik času – jako jsem to udělal.

Níže uvedená grafická nastavení vás bude spatřit ty otravné Volání povinnosti Snipers se schovávají v křoví, všimli si každého laseru Claymore, který se držel za rohem a viděl krásně navržené kůže způsobem, který vývojáři zamýšleli.

 • Jaké jsou nejlepší nastavení grafiky PC pro moderní válku 2?
  • Nejlepší nastavení zobrazení MW2
  • Nejlepší nastavení kvality MW2
  • Nejlepší nastavení zobrazení MW2

  K čemu jsou nejlepší nastavení grafiky PC Modern Warfare 2?

  Nejlepší nastavení grafiky PC bude z velké části závisí na tom, jaký systém máte, s intenzivnějšími nastaveními vyžadujícími lepší specifikace. Na druhou stranu, pokud chcete, aby se hra načítala rychleji, můžete vždy snížit nastavení. Pokud chcete nejvíce FPS Modern Warfare 2, Můžete použít následující nastavení:

  Nejlepší MW2 Nastavení obrazovky

  Vedle obchodu s municí v moderní válce 2

  • Zobrazovací mód: Exkluzivní na celé obrazovce
  • Monitor displeje: Hlavní
  • Adaptér zobrazení: Ujistěte se, že je to vaše nejlepší grafická karta
  • Obnovení obrazovky: Zkontrolujte maximum monitoru a poté na to nastavte
  • Rozlišení displeje: 1080p
  • Dynamické rozlišení: Vypnuto

  Exkluzivní obvykle dává exkluzivní lepší výkon V mnoha hrách jako MW2. Někdy může být vašemu počítači připsáno pomalé framerate pomocí slabší grafické karty, takže to budete chtít dvakrát zkontrolovat. Vypnutí dynamického rozlišení vám může potenciálně dát zpět více snímků.

  Moderní válka 2 M16

  Nejlepší MW2 Nastavení kvality

  • Kvalitní předvolby: Zvyk
  • Rozlišení vykreslení: 100
  • UPSCALING/Ostření: Fidelityfx CAS
   • Síla: 65

   Mnoho z těchto nastavení může být nastaveno na nízké nebo vypnuté zcela bez příliš velkého zásahu do grafické věrnosti. To by vám mělo dát Spousta rámečků Zpět při stále udržování dobrých vizuálů.

   Pamatujte, že všechna tato nastavení lze vyladit tak, aby vyhovovalo vašim preferencím. The MW2 Nastavení světa je vaše ústřice. Pokud hledáte směs výkonu a vynikající grafiky, můžete určitá nastavení až do nejvyšší a přitom udržovat nějaké níže, aby vaše FPS zůstala stabilní.

   Nejlepší nastavení zobrazení MW2

   • FOV: 110 nebo v závislosti na vašich preferencích
   • ADS FOV: Ovlivněn
   • Zbraň fov: Široký
   • FOV třetí osoba: Kolem 80-100
   • Vozidlo fov: Výchozí
   • Pohyb fotoaparátu první osoby: 100 nebo v závislosti na vašich preferencích
   • Pohyb kamery třetí osoby: 100 nebo v závislosti na vašich preferencích
   • Výchozí kamera diváka: Přednost

   Modern Warfare 2 Explozivní boj mezi oběma týmy

   Pro PC sestavy, které nejsou příliš špičkové, můžete své FOV o něco nižší pro snížení zatížení. Můžete také Snižte rozlišení displeje, abyste upřednostňovali FPS nad vizuálními prvky.

   Pokud nic jiného, ​​je to alespoň dobrý výchozí bod pro zvýšení věcí, dokud nenajdete dokonalou rovnováhu vašeho systému mezi kvalitou a výkonem. Spárujte je s nejlepšími zvukovými nastaveními a můžete snadno mít velkou konkurenční výhodu oproti všem ostatním ve hře.

   Christian je spisovatel na volné noze pěti let, který byl s Dot Esports více než 15 měsíců, pokrývající Fortnite, General Gaming a News. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.

   Kvalitní předvolby, upscaling, anti -aliasing a kvalita textury – Modern Warfare 2 (2022)

   Předvolby se příliš nepoužívají, pokud se chcete pohrávat a optimalizovat pro perfektní nastavení (což pravděpodobně uděláte, pokud jste zde našli cestu), ale v každém případě je zajímavé vidět kumulativní účinek snižování nebo zvýšení a velká skupina nastavení najednou.

   Jak byste očekávali, je tu velká vizuální podpora a zasažení výkonu, když jdete po žebříku, i když o tom moc nemluvíte při přechodu z Ultra do extrému. Začněte s jakýmkoli nejlépe vyhodnocují váš hardware a upravte jednotlivé nastavení odtud. Základní jsou vyvážené jsou v pořádku pro ty, kteří jsou na nízkém hardwaru s minimálním vyhrazeným pouze pro brambory; Neexistuje žádný pozoruhodný rozdíl mezi Ultra a Extreme, takže si vyberte.

   Poznámka: Při našem testování se obvykle používá rozlišení 200, ale v tomto případě jsme použili cokoli zvoleného předvolby (100% s výjimkou minima, které používá 50).

   UPSCALING / Ostření

   AI pracuje v zákulisí s tímto nastavením, aby interpretoval jakoukoli danou scénu ve vyšším rozlišení, jehož výsledkem je drasticky zvýšený výkon (obvykle) a středně vylepšený obraz. Používání výkonu je to jediné nejdůležitější nastavení ve hře a není to blízko.

   Slezní vítězové jsou zde škálování obrázků Intel Xess a Nvidia, kteří nabízejí výkon a jasnost a předchozí výkon s vynikajícím ostřením a stíny, ale také to, co by mohlo být vnímáno jako snížení ostrosti. Porovnejte dva a zjistěte, které dáváte přednost (s ohledem na v úvahu rozdíly v výkonu), pozorujte zejména linii označující pravý okraj kapoty a kontejneru připojenou k zadní části kamionu.

   Naše hlasování je pro Xess, která poskytuje celkově soudržnější, téměř umělecký obraz, ale pokud potřebujete těchto dalších 21 snímků nebo dáváte přednost vzhledu, je také skvělá volba (což je zajímavé, že Nvidia je exkluzivní techniku ​​DLSS)). Naopak, AMD’s FidelityFX vypadá ve všech směrech žalostně (i když jeho FSR tarify celkem celkem).

   Poznámka o DLSS: Použití v kombinaci s hloubkou pole může způsobit grafické závady. Pokud si všimnete něčeho vtipného, ​​nevyvarujte se jednoho nebo druhého.

   Anti aliasing

   Snižuje vzhled zubatých okrajů na různých površích. Na obrázcích zde se podrobně podívejte na molo a pistoli. Jak vidíte, filmová SMAA je ve svém přístupu agresivnější a poskytuje větší pokrytí za cenu ostrosti.

   Zajímavé je, že neexistuje možnost deaktivovat AA, jak je typické (pravděpodobně z důvodů marnosti).

   Mezi těmito dvěma nastaveními existuje jen malý rozdíl v výkonu, takže porovnejte a vyberte si; Nemůžeme opravdu doporučit jednoho nebo druhého, protože je to velmi přednost.

   Pro přesné testování a viditelnost bylo pro tuto sekci nastaveno na 100% rozlišení vykreslení na 100%.

   Kvalita anti-aliasingu

   Pro přesné testování a viditelnost bylo pro tuto sekci nastaveno na 100% rozlišení vykreslení na 100%.

   Určuje úroveň detailů anti-aliasingu. Účinek je jemný, ale existuje určitý rozdíl, pokud prozkoumáte zaoblenou část pistole pod zrakem a okraje malé šedé krabice na molu.

   Pro naše účely byl v kombinaci s tímto nastavením testován pouze filmový SMAA T2X, takže rozdíl by měl být o něco výraznější, pokud se držíte SMAA T2X.