Vlk | Valheim wiki | Fandom, jak zkrotit vlka ve Valheimu | Nerd Stash

Jak zkrotit vlka ve Valheimu

Po několika dnech, kdy byl v zajetí a konzumaci syrového masa, se vlk nakonec stane krotkou. Jakmile to udělá, můžete bez strachu vstoupit do pera. Interakce s příčinami vlků Růžová srdce objevit se nad hlavou.

Vlk

vlci jsou agresivní stvoření nalezená v horách. Jsou to velké špičáky s dlouhými huňatými ocasy, které lze chopit a zkrotit.

Kapky []

Položka 0 Hvězda 1 hvězda 2 hvězda
Wolf Fang 40% 2 (80%) 4
Vlčí maso 1 2 4
Wolf Pelt 1 2 4
Vlčí trofej 10% 10% 10%

Tření []

Typ Omezit Frekvence Hvězdy
Uprostřed hor během dne 3 Běžný Ne
Uprostřed hor v noci, zoufalství za úsvitu 6 Velmi časté Ano
Z chovu 4, do 10 metrů Zděděno od rodičů
Během události „Jste loveni“ po porážce Bonemass 6 Velmi časté Ne

Strategie [ ]

Zkrocení []

Obecné informace o zkrocení a strategie viz zkrocení.

Vlci mohou při následovat hráče a při potulu kolem postavených struktur pro mocné spojence, a to. Vlci v noci se během dne pokusí proniknout, takže zkrocení vlků musí být zahájeno během noci.

Zkroucení vlci nebudou odvetu proti hráčům, když jsou oni nebo jiní vlci napadeni/zabiti. Vlk napadený hráčem bude vyděšený a několik sekund poběží po nedaleké oblasti, než se vrátí do jejich normálního stavu. Jakmile zkrocení začalo, už se nebudou snažit uprchnout a budou také jíst během dne. Zkrocení vlku trvá 30 minut, pokud dává dostatek jídla.

Chov []

Vlci se mohou chovat za předpokladu, že vlk je šťastný a dobře krmený kabním masem nebo jiným syrovým masem, a tam je další vlk do 3 metrů a ne více než 4 vlci do 10 metrů. Jakmile se vlk potká, bude se navzájem hromadit milostné body, dokud nezačne těhotenství. Těhotenství bude trvat minimálně 1 minutu, po kterém je narození dítěte náhodné náhodou.

Jakmile se narodil dítě Wolf, bude trvat 50 minut, než dojde k dospělému.

Jak zkrotit vlka ve Valheimu

How-to-tame-a-wolf-in-valheim

Chcete vědět, jak zkrotit vlka Valheim? Cestování světa Valheim, Setkáte se s mnoha nebezpečnými zvířaty a můžete je pouze utéct nebo zabít. Ale po chvíli hraní budete chtít automatizovat zemědělství mnoha zdrojů nebo nalákat nebezpečná stvoření na vaši stranu a mechanik zkrocení vám s tím pomůže. Kromě kabátů, kuře a Lox se Wolf může stát vaším věrným spojencem. Chcete -li je zkrotit a chovat, potřebujete výběh, hodně masa a trpělivost. A náš průvodce je tu, aby vám pomohl a řekl vám, jak zkrotit a chovat vlka Valheim.

Valheim: Jak zkrotit vlka

Jak jsme řekli, zkroutit vlka Valheim, musíš nakrmit jim jakékoli maso a zvýšit jejich Úroveň důvěry ve vás na 100%. Chcete -li to udělat, musíte je nalákat do výběhu a počkat, až vás přestanou lovit. Budete také muset zásobit hodně masa (Kance maso, maso jeleny, lox maso, ocas krku, syrové ryby nebo klobásy). Jakmile se vlci uklidnili, musíte hodit maso do jejich výběhu a zůstat poblíž, zatímco jedí. Díky tomu si na vás zvyknou. Později je můžete dokonce chovat a materiály zemědělských vlků, ale pojďme mluvit o všem v pořadí podle priority.

Paddock pro vlky

I když můžete zkrotit vlci ve volné přírodě, šance na úspěch jsou zanedbatelné. Všichni vlci se vás pokusí zabít, jakmile se k nim přiblížíte. Kromě toho nemůžete zkrotit vlci, zatímco tato zvířata jsou ve stavu vzteku, takže byste měli postavit výběh.

Můžeš Vykopejte jámu a zkuste tam nalákat vlky. Ale vlci nejsou hloupí a budou se snažit obejít jáma, i když jste v ní. Takže je to hodně efektivnější pro vytvoření malého kamenného plotu s jedním dveřmi. Poté musíte jen jít do hor a najít pár vlků. Budou vás následovat a vstoupit do paddocku nevědomě. Poté opusťte výběh a zavřete dveře.

Zkrocení vlků

Poté, co jste chytili vlci, měli byste odejít na chvíli, aby se uklidnili. Při lovu vás nebudou jíst vaše letáky. Po několika minutách dejte vlkům spoustu masa. Každé maso pro vás zvyšuje náklonnost Wolfa o 10%, Takže potřebujete nejméně deset kusů masa, abyste zkrotili každého vlka.

Stojí za to poznamenat Musíte být poblíž, A kolem by neměli být žádní nepřátelé. Jinak se proces zkrocení zastaví a musíte začít znovu. Ale jakmile Wolfova náklonnost k vám se zvyšuje na 100%, zůstane váš přítel navždy.

Můžeš Vezměte si vlky s sebou na výlet nebo je dát do Chraňte svůj domov. Můžete je také chovat a novorozenci vdoves budou automaticky zkrouteni. Také se nemusíte starat o zabití několika zkrotených nebo divokých vlků před vašimi mazlíčky. Zkromené vlci vás nebudou pomstít za své příbuzné, ale také vám nepomůže ani vás zachrání před útoky jinými vlky. Vlk nikdy neublíží jinému vlku, i když je váš život v nebezpečí.

Příbuzný:

Jak hospodařit tvrdé parohy ve Valheimu

Chov vlků ve Valheimu

Jak jste možná uhodli, Chcete -li chovat vlci, musíte nakrmit dva vlci masem. Zároveň by měl nebýt nepřáteli a mnoho dalších vlků poblíž. Nejlepší je vzít pouze dva vlci do výběhu a nakrmit je. Při chovu zvířat a a nový vlk se objeví po několika dnech.

Chov 1/2-Star Wolves ve Valheimu

Obyčejní vlci jsou skvělí, pokud chcete používat vlky jako ochránce nebo pomocníky. Ale Na farmy vlčí materiály byste měli zkrotit a chovat se vlky 1/2-Star. Tato stvoření se vynoří pouze v noci a jsou nebezpečnější než běžní vlci. Proces zachycení, zkrocení a chovu je však stejný.

Výjimkou z pravidla je, že tyto Vlci ráno zmizí Pokud nemáte čas je začít je zkrotit. Zachyťte tedy tyto vlci na samém začátku noci. Dále jim dejte čas uklidnit se a začít je krmit maso. Pokud proces zkrocení začal a naplnil až nejméně 10%, vlci nezmizí a můžete dokončit to, co jste začali. Mimochodem, chovem těchto vlků bude jejich potomci také 1/2 hvězdičky. Takže můžete vytvořit velmi efektivní zdrojovou farmu.

Valheim je k dispozici na PC, Xbox One a Xbox Series X | S.

Valheim Guide: Jak zkrotit a chovat vlci

Vlk ve Valheimu

V tomhle Valheim průvodce, ukážeme vám, jak zkrotit vlky. Se správným plánem můžete tyto nebezpečné stvoření proměnit ve společníky pro lov. Pokud zkrotíte více než jeden, můžete dokonce chovat vlky.

Jak zkrotit Wolves ve Valheimu

Zkrocení vlků Valheim vyžaduje nebojácnost a dobrý plán. Chcete -li zahájit proces zkrocení vlků, budete potřebovat:

Pokud chcete zkrotit Wolves, postavte a pracovní stůl V horském biomu.

Mohli byste založit vlčí pero poblíž kdekoli se připravujete na svůj boj s Moderem. Vzhledem k tomu, že boj vyžaduje trochu práce, než vyvoláte létající stvoření, je horská základna dobrým místem pro nastavení domu pro váš vlčí smečku. Pokud potřebujete dřevo a jídlo, najděte horský biom poblíž louk nebo černého lesa.

Mapa z Valheimu

Jakmile nastavíte místo pro vlčí pero, postavte nový pracovní stůl a shromáždíte spoustu dřeva.

Vytváření vlčího pera

Po dokončení vašeho pracovního stolu začněte vytvářet vlčí pero. To by mohla být výzva, protože stavba pera funguje nejlépe na rovném půdě. Možná budete muset naskládat kousky pera, abyste vytvořili dostatečně dobrou bariéru.

Máte dvě možnosti pro samotný plot: Rouzonná nebo Stakewood. Oba fungují stejně, ale kruhové makes stojí méně dřeva.

Když stavíte pero, Nechte jeden prostor otevřený. Použijte tuto mezeru k nalákání vlků.

Zachycení vlka

Vlk hostí Viking ve Valheimu

Nyní, když máte pero s otevřenou mezerou, je čas najít vlka. Prozkoumejte oblast poblíž vašeho pera, dokud ji nenajdete. Když vás vlk spatří, a Červený vykřičník se objeví nad hlavou. Připravte se na běh. Vlci vás budou pronásledovat, dokud nebudete mrtví.

Nechají vás vlka pronásledovat, dokud vás nesleduje do pera. Jakmile to udělá, zakroužkujte kolem něj a postavte poslední kousek plotu za ním. To bude zachytit vlka. Než se vás vlk pokusí jíst, přeskočte přes plot do bezpečí.

Uvězněný bude vlk začne zaútočit na plot jednou dovnitř, takže buďte připraveni ho rychle zkrotit.

Zkrocení vlku

Bude nějakou dobu trvat, než se vlk aklimatizuje v pero. Z vnějšku pera můžete zvýraznit vlk kurzorem, abyste viděli procento z toho, jak blízko je zkrotit.

Jak se vlk zvyšuje a zkrotí, žluté srdce se objeví nad hlavou.

Vlčí pero ve Valheimu

Házení syrové maso uspokojí hlad vlka a pomůže mu to být více krotká. Syrové maso můžete získat od jiných zvířat, jako jsou kanci a jeleny. Hodit jídlo do pera, Postavte se mimo bránu a vytáhněte syrové maso z vašeho inventáře. To způsobí, že to vaše postava před nimi vyhodí.

Po několika dnech, kdy byl v zajetí a konzumaci syrového masa, se vlk nakonec stane krotkou. Jakmile to udělá, můžete bez strachu vstoupit do pera. Interakce s příčinami vlků Růžová srdce objevit se nad hlavou.

Mazlení svého vlka není jediná věc, kterou můžete udělat. Když mazlíte vlk, můžete to buď mít následovat tě nebo Zůstaňte na místě. Takže ano, můžete si vytvořit vlastní vlčí smečku Valheim.

Jak chovat vlků

Pokud se vám podaří zkrotit dva vlci ve stejném peru, můžete je chovat.

Dva vlci ve Valheimu

Povzbudit své vlky, aby se pářili, Udržujte je šťastné tím, že naplníte jejich kryt syrovým masem. Časem budou oba vlci k sobě útulné a výbuch růžových srdcí se objeví nad nimi.

Po tomto magickém okamžiku opustit vlčí pero a vrátit se do několika dnů ve hře. Zjistili jsme, že zázraky narození dítěte trvá asi týden v době her. Po čekání byste měli najít a vlče visí s rodiči.

Vlčí mládě ve Valheimu

Pokud je to několik dní a vlčí mládě se nenarodí, Zkuste rozšířit velikost pera. Zjistili jsme, že malé pero je obvykle to, co brání v Wolves. Často se dítě narodí, jakmile bude dostatek místa na to, aby se to přizpůsobilo.

S dostatečně velkým perem a časem mohou vlci pokračovat v chovu, pokud mají stabilní zásobu syrového masa. Pokračujte v chovu vlků, interagujte se všemi z nich, otevřete pero a potulujte se s vikingským posmrtným životem s vaším vlkem.

Valheim průvodce a průchody