Vrcholní postavy Bradavice | Kapesní taktika, Bradavice Legacy Character – klíčové postavy nové i staré | Načtení

Bradavice Legacy postavy – klíčové postavy nové i staré

Profesorem herbologie je Mirabel Garlick, který ukazuje studentům zázrak kouzelnické flóry všude kolem nás. Vyrostla v mudlovské domácnosti, ale pak se zúčastnila Bradavic, kde ona Blossomed. Pochopit to?

Bradavice dědictví postavy

S naším seznamem dědických postav Bradavic se můžete dozvědět více o těch, které určitě mají dopad v této verzi kouzelnického světa

Bradavice dědictví postavy Phineas Black, ředitel

Publikováno: 10. února 2023

Pro všechny ty nové čarodějnice a čarodějové venku, jsme po ruce, abychom vám řekli, kdo Bradavice dědictví postavy jsou. Ať už jsou dobří nebo špatní, jsme více než rádi, že vás pomůžeme seznámit s těmito tvářemi. Nezapomeňte, že někteří nejsou technicky naživu, ale duchové nejsou na legendární škole úplně noví, i když by mohli být plovoucí mrtví učitelé.

Kleózy, magie je těžká, takže byste měli o této hře ještě více vědět, ujistěte se, že se podíváte na našeho průvodce Bradavice Legacy Companions, abyste zjistili, kdo jsou vaši skutečné přátelé, a naše článek o HOGWARTS Legacy, abyste zjistili, k jaké skupině patří, k níž patří. Také jsme náhodou měli seznam nejlepších her Harry Potter na Switch and Mobile, jen pro případ, že budete skandovat počkejte, až se datum vydání vydání Bradavic Legacy vstoupí do tohoto slavného světa.

Každopádně tady jsou všechny Bradavice dědictví postavy musíte vědět o.

Bradavice dědictví studenti

Bradavice dědictví postavy Poppy Při pohledu na dětská zvířata

Poppy Sweeting

Poppy je potenciální společník a je součástí domu Hufflepuff. Kromě toho má úžasnou a starostlivou osobnost – milujeme kohokoli, kdo ukazuje bezpodmínečnou laskavost ke zvířatům. Nemůžeme si pomoct, ale přemýšlíme, jaké Bradavické zvířete se setkáme díky ní.

Bradavice dědictví postavy Natsai Onai ve třídě

Natasi Onai

Natasi je další potenciální společník, se kterým můžete vytvořit silné přátelství, a nemělo by být žádným překvapením, že se mohou pochlubit loajální a silnou osobností s pocitem spravedlnosti. Perfektní příklad Nebelvíra, pokud jsme ho někdy viděli. Ve skutečnosti ztělesňují přísloví: „Neville se vzdává!“

Bradavice dědictví postavy Sebastian obsazení kouzla

Sebastian Sall

Zmijozelským společníkem je Sebastian Sallow a miluje být zlomyslný, i když slovo o Snapvine je, že je také nesmírně okouzlující a pečující o ty, které miluje. I když jsme si jisti, že je občas zmijozeňský idiot. Z toho, co můžeme říct, se chce naučit Bradavice Legacy Dark Arts.

Bradavice dědictví postavy Amit Thakkar se dívá přes dalekohled

Amit Thakkar

Dalším kolegou je Amit, který má vášeň pro astronomii a má vždy nejnovější techniku ​​pro špionáž na hvězdách. Je jednoho dne rozhodl být historikem a půjčuje vám své obrovské znalosti.

Bradavice Legacy Staff

Bradavice Legacy postavy fík mluví se studentem ve vlaku

Profesor obr

Eleazar fík učí magickou teorii a objevuje se jako mentor druhů pro vaši studentskou charakter.

Bradavice dědictví postavy Phineas Black, ředitel

Profesor Black

Phineas Nigellus Black, příbuzný Sirius Black, je ředitelem Bradavic. Na rozdíl od Brumbála však není mezi studentským tělem dobře oblíbený.

Bradavice dědictví postavy Weasley během slavnostního třídění

Profesor Weasley

Profesorka Matilda Weasley se několikrát objeví v příběhu v klíčových úkolech, spolu s vykonáváním své role zástupkyně ředitele a učitelky pro transfiguraci, podobně jako profesor McGonagall. A ano, souvisí s rodinou Weasley, kterou známe a milujeme.

Bradavice dědictví postavy profesor Ronen Učitel kouzel

Profesor Ronen

Mistr kouzla Zany, profesor Abraham Ronen, nás učí, jak přimět peří vznášet, mimo jiné skvělé triky. Je velkým fanouškem her a svým studentům poskytuje zábavný zážitek.

Bradavice dědictví postavy Garlick ve své Herbology Classroom

Profesor Garlick

Profesorem herbologie je Mirabel Garlick, který ukazuje studentům zázrak kouzelnické flóry všude kolem nás. Vyrostla v mudlovské domácnosti, ale pak se zúčastnila Bradavic, kde ona Blossomed. Pochopit to?

Bradavice Legacy Characters Professor Hecat ve třídě

Profesor Hecat

Drahá Dinah Hecat je obrana proti učiteli temných umění a je hlavou House Ravenclaw House. Opustila svou úspěšnou kariéru ministerstva magického.

Bradavice dědictví postavy onai hledí na křišťálovou kouli

Profesor Onai

Matka Natsai Onai, Mudiwa, je naším profesorem věštění. Je to věšná, i když bohužel nemohla předvídat nešťastné procházení jejího vlastního manžela.

Bradavice dědictví postavy Profesor Shah Sterly se dívá na studenty

Profesor Shah

Satyavati Shah je učitelem astronomie Bradavic. Byla také vychována v mudlovském světě, byla velkým fanouškem vědy, ale nakonec se zapsala do Bradavic.

Bradavice dědictví postavy ostré ve své třídě

Profesor Sharp

Mistr lektvarů, profesor Sharp, byl jednou aurorem, ale přesunul se do tiššího života učení nešťastných studentů, jak vařit lektvary všeho druhu po zranění.

Bradavice dědictví postavy profesor Howin the Beasts Učitel

Profesor Howin

Chci se dozvědět o zvířatech? Vydejte se do třídy Beasts Bai Howin. Je v souladu s přírodou a respektuje zvířata kolem ní.

Bradavice Legacy postavy Cuthbert spí ve třídě

Profesor Binns

Proč jen mluvit s duchem, když vás může učit jeden? Správně, tato zbrusu nová postava není jen duch. Ve skutečnosti je stále profesorem, protože Cuthbert šťastně učí historii magie. Určitě se nemůžeme dočkat, až se zúčastníme jeho třídy a uvidíme, jakou další roli musí hrát na světě.

Bradavice dědictví postavy profesorka Kogawa mluví ve své kanceláři

Madam Kogawa

Chiyo Kogawa je létající profesor a nachází se s koštětem v ruce po většinu času. Po setkání s profesorem Weasleym přišla na Bradavice na japonském ministerstvu magie, která jí nabídla pozici.

Další postavy Bradavic

Bradavice dědictví postavy Nick Walking se studentem

Téměř bezhlavý Nick

Je spravedlivé říci, že všichni fanoušci Harryho Pottera vědí, kdo je téměř bezhlavý Nick, a je bezpochyby skvělé vidět ho, protože v tomto ztvárnění čarodějnického světa je přítomno mnoho lidí z knih a filmů.

Bradavice dědictví postavy Deek mluví se studentem

Deek

Ah, kdo nemiluje Elf House? Deek právě tak se stane jedním v Bradavickém dědictví a určitě se nemůžeme dočkat, až ho uvidíme více.

Bradavice Legacy postavy Victor stál s otevřenými ústy

Victor Rookwood

Vypadá to, že Victor je hlavním antagonistou v Bradavickém dědictví. Jako takový je to temný průvodce, který pravděpodobně využívá tři neodpustitelné kletby.

Bradavičky dědictví postavy Peeves plovoucí ve vzduchu

Peeves

Všichni jsme už slyšeli o Peevech, ale tady je v těle … Otravný poltergeist je často vidět, jak se vznáší po chodbách Bradavic, který vytváří nejrůznější neplechu.

Můžete se také setkat s těmito postavami, když procházíte školním areálem a brodimi:

Pro ty šťastné lidi s exkluzivním obsahem PlayStation existují i ​​další postavy, které můžete potkat, jako je Penny a Cassandra Mason.

Tady to máte, všechny dědické postavy Bradavic, o kterých potřebujete vědět. Pokud jste po jiném druhu magie, můžete si prohlédnout naše tipy pro nejlepší hry Disney na Switch and Mobile.

Bradavice Legacy během jeho vývoje přineslo značnou kritiku, hlavně kvůli skutečnosti, že tvůrce série Harry Potter, J.K. Rowlingová, v posledních letech učinila řadu transfobických poznámek o sociálních médiích.

Zatímco lavina potvrdila, že J.K. Rowling není „přímo zapojený“ do vývoje Bradavic Legacy, pracuje s „jejím týmem“ a Portkey Games, Warner Bros. Štítek věnovaný spuštění nových zkušeností inspirovaných j.K. Rowlingovy původní příběhy. V současné době není jasné, zda z prodeje hry vydělá jakékoli licenční poplatky, ale je pravděpodobné, že je založena na jejím původním těle práce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o transgenderových právech nebo půjčit svou podporu, doporučujeme vám, abyste si prohlédli Národní středisko pro rovnost transgenderu v USA a mořských panenách ve Velké Británii.

Více z kapesní taktiky

Kayleigh Partleton Kayleigh dostal svůj žurnalistický start v Pocketgamer.Biz a PCGamesinsider.biz před připojením k Gamerant jako spisovatel seznamu. V květnu 2021 se připojila k kapesní taktice jako spisovatelka štábu a vstoupila do role zástupce editora v listopadu 2022. Milovníka všech věcí Nintendo a Mobile, také si ráda chodí na dlouhé procházky s Geraltem z Rivie, zatímco nehraje Pokémona, život je divný, temné duše, Disney Mirrorverse nebo Mortal Kombat, to je. Selhala to, pravděpodobně hledá nové kódy Roblox. Pro více jejích slov se vydejte na načtení a válečný. Jo, a ona si nemyslí, že Skyrim je dobrý RPG, má tu odvahu si myslet, že je to nuda.

Bradavice Legacy postavy – klíčové postavy nové i staré

Zvědavý na potvrzené postavy Bradavic? Zde je každý, kdo byl dosud potvrzen pro akční RPG s otevřeným světem.

Bradavice Legacy Postavy: Téměř bezhlavý Nick a hráč lze vidět

Publikováno: 16. února 2023

Bradavice Legacy je jedním z největších hlubokých ponorů do kouzelnického světa, který jsme viděli, když nás vezme zpět před původními filmy. Ale existuje prakticky zcela nový výběr Bradavice dědictví postavy které se nikdy neobjevily v sérii.

Ať už se jedná o noví učitelé v Bradavicích nebo studentech, kteří se mohou stát jedním z vašich dědických společníků, Bradavice Legacy dá před vámi spoustu různých lidí. A můžete se rozhodnout, že se s nimi zapojíte tolik nebo málo, kolik chcete, jak si vytvoříte své vlastní dědictví v Bradavicích. Níže najdete všechny klíčové starší jednotlivce Bradavice, se kterými se setkáte a komunikují v příběhu, který jsme objevili v našem recenzi Bradavice Legacy.

Natsai Onai

Natsai je spolužákem v Bradavicích a členem Gryffindor. Budou vás doprovázet během hry a občas se k vám také připojí jako společník. Jsou popisovány jako „statečný dobrodruh poháněný spravedlností, kterou hledá“.

Bradavice Legacy Postavy: Natsai je vidět

Poppy Sweeting

Poppy má „laskavé srdce a miluje magická zvířata“. Jsou schopni se s nimi spojit více než s lidmi. Poppy je také dalším kolegou v Bradavicích a je součástí domu Ravenclaw.

Bradavice Legacy Postavy: Poppy je vidět

Sebastian Sall

Sebastian je váš rezidentní potíže, vždy se vplíží kolem Bradavic a až do neplechu. To by nemělo být příliš překvapení vzhledem k tomu, že jsou členem Zmijozelu, ale Sebastian má rodinné tajemství skryté před dohledem.

Hladivové dědictví postavy: Sebastian je vidět

Amit Thakkar

Amit je student Ravenclaw, který je přátelský a vstřícný. Je to soustředěný jednotlivec, který se snaží být historikem jednoho dne a zaměřuje se na většinou učení a objevování historie kouzelnického světa.

Bradavice Legacy Postavy: Amit je vidět

Phineas Nigellus Black

Phineas Nigellus Black hraje Simon Pegg a je kantázním předkem Sirius Black. Je ředitelem Bradavic během dědictví a časového období Bradavic.

Bradavice Legacy Postavy: Phineas je vidět

Matilda Weasley

Matilda je předchůdcem Ron Weasleyho a člena Gryffindor. Ukáže vám to a dostane vás na rychlost se vším, co potřebujete vědět.

Bradavice Legacy Postavy: Matilda je vidět

Profesor Eleazar Obr

Eleazar Fig je profesor na Bradavicích a bude hrát klíčovou roli v hlavním příběhu Bradavic Legacy, protože vyšetřuje zvěsti kolem povstání Goblinu.

Vdaní dědictví postavy: Profesor fík je vidět

Profesor Abraham Ronen

Abraham Ronen je učitel kouzel v době, kdy je hra nastavena a je docela aloof, i když charismatický a fanoušek zábavných her, které oživí své třídy. Má snad nejvíce nový způsob výuky ze všech učitelů.

Bradavice Legacy Postavy: Profesor Ronen je vidět

Profesor Dinah Hecat

Dinah Hecat je přísný, ale často ostrý učitel obrany proti temnému umění. Má aktivní styl výuky, často zapojuje studenty a má je duel a čelí hrozbám, když je učí.

Dinah je vidět

Profesorka Mirabel Garlick

Mirabel je profesorem herbologie na Bradavicích a snažil se najít své místo na světě, než se připojil ke škole jako student. Její přátelská a vřelá přítomnost nepochybně rozjasní každý den studentů.

Vdaní postavy Bradavice: Mirabel je vidět

Profesor Aesop Sharp

Aesop Sharp je učitel lektvarů v Bradavicích a informuje vás o tom, jak vyrobit různé lektvary a směsi pro vaši cestu mimo Bradavice.

Hlavní postavy Bradavice: Aesop je vidět

Profesor Satyavati Shah

Profesor Shah byl také vychován mudly jako Mirabel. Ale nyní učí astronomii a má hlubokou lásku k vědě a její vysvětlení, jak svět funguje.

Bradavice Legacy Postavy: Satyavati je vidět

Profesor Kandace Onai

Kandace je matkou Natsai Oni a převedena na Bradavice z největší kouzelnické školy v Ugandě vedle její dcery. Učí umění věštění na Bradavicích.

Vdaní postavy Bradavice: Kandace je vidět

Deek

Deek je domácí elf v Bradavicích a bude osobou, která představí hráče do místnosti požadavku ve hře.

Bradavice Legacy Postavy: Deek je vidět v místnosti

Téměř bezhlavý Nick

Téměř bezhlavý Nick, nebo Nicholas de Mimsy-Porpington, se znovu vznáší kolem Bradavic. Zatím není jasné, jak velká role bude hrát.

Bradavice Legacy Postavy: Téměř bezhlavý Nick je u hráče zobrazen

Cuthbert Binns

Cuthbert se nikdy neobjevil v žádném z filmů, ale ve hře se objeví jako duch. Je to dlouhodobý profesor, který učí historii magie, a to i po jeho smrti.

Bradavice Legacy Postavy: Cuthbert Binns lze vidět

Ranrok

Ranrok je zdánlivě jedním z hlavních antagonistů v Bradavickém dědictví. Zdá se, že vede v hlavním příběhu vzpouru goblinu proti čarodějům.

Bradavice Legacy Postavy: Ranrok je vidět na někoho, kdo se dívá na někoho

Victor Rookwood

Victor Rookwood se zdá být dalším antagonistou ve hře. Victor je temný čaroděj, který se zdánlivě spojil se skřítky.

Vradačích postav: Victor Rookwood je vidět

Které pokrývají všechny postavy Bradavic. Jak vidíte, obsazení je obrovské a při hraní budete mít bezpochyby své oblíbené. Během vašich tříd a lekcí Bradavic se budete naučit některá z nejlepších kouzel Bradavic Legacy.

Bradavice Legacy během jeho vývoje přineslo značnou kritiku, hlavně kvůli skutečnosti, že tvůrce série Harry Potter, J.K. Rowlingová, v posledních letech učinila řadu transfobických poznámek o sociálních médiích.

Zatímco lavina potvrdila, že J.K. Rowling není „přímo zapojený“ do vývoje Bradavic Legacy, pracuje s „jejím týmem“ a Portkey Games, Warner Bros. Štítek věnovaný spuštění nových zkušeností inspirovaných j.K. Rowlingovy původní příběhy. V současné době není jasné, zda z prodeje hry vydělá jakékoli licenční poplatky, ale je pravděpodobné, že je založena na jejím původním těle práce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o transgenderových právech nebo půjčit svou podporu, doporučujeme vám, abyste si prohlédli Národní středisko pro rovnost transgenderu v USA a mořských panenách ve Velké Británii.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Všechny postavy Bradavic

V nové hře RPG nemusí být všechny rozpoznatelné, ale určitě si nazdou na čarodějnické škole, že se v kouzelnické škole objeví dědické postavy Bradavic, které se objevují v nové hře RPG.

Bradavice Legacy Postavy: Tři studenti spolu mluvící mimo stodolu

Publikováno: 5. května 2023

Chcete vědět, které Bradavice dědictví postavy bude navštěvovat školu vedle vás, naučí vás způsoby kouzelnického světa nebo vás povede k potížím v Diagon Alley?

S tolika ikonickými postavami ze série Harryho Pottera, který si vybral od Nifflera od Fantastic Beasts, po hrdiny, jako je Cedric Diggory, a dokonce i darebácký Lucius Malfoy-ale jakýkoli z nich se objeví ve hře s otevřeným světem? Je například Harry Potter v Bradavickém dědictví? Nebo hagrid? Sestavili jsme seznam všech postav v dědictví Bradavic s novými i vracejícími se postavami ze série Harry Potter.

Seznam dědických znaků Bradavice

Zde je seznam všech hlavních postav Bradavic, starých i nových, které se objevují ve hře RPG.

Bradavice studenti

Bradavice Legacy postavy - Mugshot Amit Thakkar, student Ravenclaw

Amit Thakkar – student Ravenclaw, který usiluje o to, aby byl slavným kouzelnickým historikem. Rychle pomáhá příteli v nouzi, ale raději by si přečetl nebo psal o nebezpečných snahách, aby je zažil pro sebe.

Constance Dagworth – Student, proti kterému hráč soupeří. Její spoluhráči jsou Hector Jenkins a Nerida Roberts.

Everett Clopton – Obzvláště nepříjemný student Ravenclaw, který vždy hledá další žert.

Hector Jenkins – Student, který hráč soupeří proti stejnému boji jako Constance Dagworth a Nerida Roberts.

Bradavice Legacy postavy - Lucan Brattleby mluví s hráčem, který stojí mimo obrazovku. Lucan stojí vedle hrnce a oblek z brnění

Lucan Brattleby – Mladý student Nebelvírce, který provozuje klub Dueling Cross Wands.

Mahendra Pehlwaan -Na rozdíl od kolegy Ravenclaw Clopton je Pehlwaan dobře chovaným studentem, který rozzuří ostatní svým posedlým chováním dodržováním pravidla.

Bradavice Legacy postavy - Mugshot Natsai Onai

Natsai Onai -Student Nebelvírce, který je moudrý, rychlý a má potřebu hledat spravedlnost. Původně z Matabelelandu v Africe se přestěhovala do Bradavic poté, co se její matka stala profesorkou věštění školy.

Hlavní postavy Bradavice - Nellie Oggspire stojí vedle stromu. Je to nepřátelská studentka

Nellie Oggspire – Student Nebelvíra, který vám vypráví o Daedalian Keys. Dejte našim Bradavicům Daedalaian Keys Průvodce čtením, abyste zjistili, kde můžete zjistit, kde můžete spatřit tyto klíčové uzamykatelné schránky.

Nerida Roberts – Student, proti kterému hráč duel. Její spoluhráči jsou Constance Dagworth a Hector Jenkins. Je nepravděpodobné, že to bude hlavní postava mimo klub Cross Wands Dueling.

Bradavice Legacy postavy - Mugshot mák Sweeting, student Hufflepuff

Poppy Sweeting – Student Hufflepuff s rozsáhlými znalostmi a hlubokou láskou k Bradavickým dědictvím. Má zvláštní averzi k pytlákům a těm, kteří s nimi pracují.

Bradavice Legacy postavy - Sebastian Sallow zvedl hůlku

Sebastian Sall – Zmijozelský student, který hraje obrovskou roli v hlavním příběhu The Bradavice Legacy. Je zlomyslný a vy si můžete buď rozhodnout, že ho budete sledovat po cestě temného umění, nebo ne. Má dvojčata Anne, která trpí vysilující kletbou a snaží se najít lék.

Bradavice Legacy postavy - Zenobia Noke je student prvního ročníku Ravenclaw

Zenobie Noke – Mladý student Ravenclaw, který spustí pátrání v Gobstone Hunt. Všechny nepříjemné části jejího úkolu můžete přeskočit kontrolou našeho průvodce lokalitami Gobstone Locations.

Bradavice profesoři

Thumbnail YouTube

Profesor Phineas Nigellus Black – „Cankenkou“ předchůdce Sirius Black, ředitel Bradavic je jako takový špatně umístěn a nelíbí jeho studentům téměř tolik, jako se mu nelíbí. Je to jedna z mála postav, o kterých víme již z knih, protože jeho obraz dává pokyny budoucím ředitelům.

Bradavice Legacy postavy - Mugshot profesora Weasleyho, který drží otevřenou knihu

Profesorka Matilda Weasleyová -Ačkoli zatím neexistuje žádné oficiální potvrzení, můžeme pouze předpokládat, že zástupce ředitele Nebelvírky je předchůdcem naší oblíbené rodiny s nebelvírkou červenohlavých. Je však pro příběh zásadní a ukazuje vám dědickou místnost Bradavic a průvodce průvodcem kouzelníkem. V průběhu hry můžete sbírat stránky polních průvodců, abyste zlepšili své průvodce.

Vradačí postavy - mugshot profesora Ronena

Profesor Abraham Ronen – jako jeden z hlavních učitelů, Ronen učí kouzla. Říká se, že je žoviální, lehký a zejména rád hry, protože je pravidelně používá jako součást svého neortodoxního stylu výuky.

Bradavice Legacy postavy - Mugshot profesora Sharp

Profesor Aesop Sharp – Mistr lektvarů, Sharp je horlivě vychytralý učitel, který měl dlouhou kariéru jako auror, dokud ho zranění nepřinutilo odejít z pole odejít z pole. Místo toho, aby si na ministerstvu magie odebíral stolní práci, nyní sdílí své odborné znalosti v oblasti vymyslet Elixirs and Drafts. Není snadné zapůsobit, ale bude se věnovat skutečné hrdosti na ty, kteří vynikají ve své třídě.

Bradavice Legacy postavy - Profesor Binns je duch, který vyučuje svou třídu poblíž okna vitráže

Profesor Cuthbert Binns – Duch, který učí historii magie. Není jasné, jak dlouho byl Cuthbert mrtvý.

Bradavice Legacy postavy - Mugshot profesora Hecata

Profesor Dinah Hecat – Přísný, ale sympatický učitel, Hecat učí obranu proti temnému umění. Říká se, že trávila čas na ministerstvu tajemství na ministerstvu magie, její praktická metoda výuky vede některé k tomu, aby to věřilo, že uspokojí její touhy po akci, ale jinak je jinak šťastná, že je v Bradavicích.

Bradavice Legacy postavy - Mugshot profesora Obr

Profesor Eleazar Obr – Další profesor v Bradavicích. Pracuje na odhalení Ranroka, Rookwooda a jejich darebných tajemství.

Bradavice Legacy postavy - Mugshot profesora Garlicka, který držel nějakou zeleninu

Profesorka Mirabel Garlick – Jako profesor herbologie vyrostl Garlick s mudly a necítil se docela doma, než se připojila k Bradavic jako studentka. Její slunečné chování kouzla studenty a kolegy, a přestože se mnozí obávají, že jednoho dne odejde do jiné školy, trvá na tom, že je nikdy neopustí.

Bradavice Legacy postavy - Profesor Onai má na sobě oranžovou čelenku a korálkové náhrdelníky

Profesor Onai – Matka předváženého studentky Natsai Onai, profesor Onai učí věštění v Bradavicích, poté, co se tam přestěhoval z největší kouzelnické školy na světě.

Bradavice Legacy postavy - Profesor Shah stojí nad dvěma studenty se zkříženýma pažemi

Profesor Satyavati Shah – Vychovaný mudly, profesor Shah učí astronomii, dokonale pochválenou jejich jasnou láskou k vědám.

Obyvatelé Bradavic a dna

Bradavice Legacy postavy - Hráč mluví s Cassandrou Masonovou mimo její obchod v Během

Cassandra Mason – Čarodějnice, která provozuje strašidelný obchod Bradavice. Objevuje se pouze jako součást pátrání na PlayStation-Exclusive.

Deek -Dům-elf pracující ve škole, který vás představí do místnosti požadavku.

Fastidio – Dosud nebyl zcela odhalen a objevil se vedle Penny v Brademeade, i když dosud hlavní teorií je, že Fastidio je duch nebo poltergeist.

Bradavice Legacy postavy - Mugshot George Osrica z ministerstva magie

George Osric – Úředník ministerstva magie.

Tlustá dáma – Všichni víme a milujeme tlustou dámu ze dveří Common The Gryffindor Commons, takže samozřejmě také chránila své studenty zpět v 18. století.

Bradavice Legacy postavy - Téměř bezhlavý Nick mluví se studentem na zámku

Téměř bezhlavý Nick – Jedna známá tvář, kterou jsme rádi, vidíme, téměř bezhlavý Nick už byl v 18. století téměř bezhlavý duch, potuloval se v Bradavicích. Může dokonce udělat zvláštní vystoupení na Bradavicových dědických výzvách – pokud jste studentem předvážného. Oficiální tisková zpráva naznačuje, že „může být klíčem k tomu, aby pomohl gryffindor hráči najít odpovědi zásadní pro řešení významného tajemství.“

Bradavice Legacy postavy - Peeves šikanuje dítě v chodbě

Peeves – Spolu se známým duchem téměř bezhlavý Nick, Cheeky Poltergeist Peeves se objeví v Bradavickém dědictví. Na cestě do třídy jsme ho už viděli šikana studenta.

Penny -Nejsme si zcela jisti, kdo je Penny, kromě hlasu mimo obrazovku v exkluzivním úkolu PlayStation in Hogsmead.

Bradavice Legacy Black Family Motto - Scrope má na sobě pytel pro oblečení a má obvaz nad jedním z jeho uší

Screpe – Další dům Elf, tentokrát patřící do černé rodiny, konkrétněji Phineas Nigellus Black. Scrope je součástí černé rodiny po dlouhou dobu a je strážcem mnoha tajemství.

Sirona Ryan – Současný majitel hospody Three Broomsticks. Má vedlejší úkol, který zahrnuje nalezení jejích starých dopisů od studentů, když se zúčastnila Bradavic.

Goblini a jejich spojenci Temného čaroděje

Bradavice Legacy postavy - Ranrok

Ranrok – Goblin a jeden z hlavních antagonistů v Bradavickém dědictví. Vede povstání Goblin s pomocí skupiny temných čarodějů.

Bradavice Legacy postavy - Victor Rookwood nosí vrchol a fialový kabát

Victor Rookwood – spojenec Ranroka Goblin a vůdce frakce temných čarodějů.

To je váš seznam každé postavy v dědictví Bradavic, které jsme dosud viděli. Nezapomeňte si prohlédnout našeho průvodce po Bradavických dědických společných místnostech, abyste viděli rozdíly mezi každým ze čtyř dědických domů. Máme také průvodce po mapě Bradavic Legacy, který se dívá ve všech explodatelných oblastech ve hře. A konečně, pokud máte zájem o úplně jiný zážitek, proč nehrajte právě teď některé z nejlepších dostupných PC her?

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Zatímco WB Games říká: „JK Rowling není přímo zapojena do tvorby hry“, je založena na její práci a stále není jasné, zda z prodeje obdrží licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.