Vychází Minecraft 2?, Zapomeňte na Minecraft 2, budoucnost franšízy je ve hrách jako Minecraft Legends | Gamesradar

Zapomenout na Minecraft 2, budoucnost franšízy je ve hrách jako Minecraft Legends

Při hraní Minecraft můžete hrát hru pro jednoho hráče nebo více hráčů. . Tento článek nastiňuje různé způsoby, jak hrát multiplayer, a poskytuje některé kroky odstraňování problémů, pokud máte potíže s hraním her pro více hráčů.

Vychází Minecraft 2?

nicméně, Minecraft pravděpodobně ne a nikdy nebude potřebovat pokračování. Mojangův divoce úspěšný stavební simulátor, Minecraft, se v roce 2022 blíží ke svému 10. výročí na konzolech a zdá se nepravděpodobné, že se Minecraft 2 někdy stane vzhledem k tomu, jak úspěšný je originál.

Proč neexistuje žádný minecraft 2?

Nechceme požádat [hráče], aby se přesunuli z „Minecraft 1“ do „Minecraft 2. „Chceme, aby si jen užívali“ Minecraft. „A existují i ​​jiné způsoby, jak můžeme rozšířit, které jsou smysluplnější a autentičtější k tomu, čím chceme být, než jen uvolnit jinou iteraci tak, jak většina ostatních franšíz dělá.”

Co bude minecraft 2.0 Přidat?

Přidány dva nové bloky a čtyři nové rostliny. Jeden nový blok je „látka“, stará verze vlny, která má 16 barev. Přidány jsou přizpůsobené ovládací prvky. Režim přežití.

.20 bude?

.20 Aktualizace. Drumroll, prosím! Dostaneme minecraft 1.Další aktualizace 20 stezek a příběhů, včetně velmi očekávaných archeologických funkcí, 2 nových davů-velblouda a Sniffer, funkce přizpůsobení brnění a mnohem více.

Jaká je další aktualizace Minecraft 2023?

Stezky a příběhy 1.20 Aktualizace pro Minecraft byla potvrzena pro datum vydání 2023. . V této aktualizaci je prvořadá zvýšení kreativity se zaměřením na „sebevyjádření prostřednictvím reprezentace“.

Minecraft 2 se nikdy neděje

Co bude minecraft 1.30 Aktualizace?

Překvap mě! 1.30 Aktualizace je název pro Java Edition 1.30, hlavní aktualizace vydaná 6. prosince 2027. Přidal několik nových funkcí pro ukládání/nakládací struktury ve světě a funkci automatického spravedlnosti.

Má minecraft 1.20 bylo propuštěno?

Zde byste měli vědět, že minecraft 1..20 Aktualizace, v Minecraft 1 bylo přidáno mnoho nových funkcí.20 Aktualizace.

Je minecraft 1.21?

1.21, také nazývané The Horizons Aktualizace je aktualizace 2024 poprvé oznámená na Minecraft Festival 2023. .

Co je 1.22 Aktualizace Minecraft?

Aktualizace Badlands je hlavní aktualizace Minecraft, která ještě nebyla vydána. Opravuje biom Badlands Biome a přidává spoustu nového obsahu, včetně oznámených funkcí Biome Chooser 2019. Zahrnuje 31 nových bloků a předmětů, novou zbraň, 4 nové davy a nového šéfa.

Kdy to Minecraft 1.21 Vyjděte?

Byl oficiálně propuštěn 10. ledna 2023 a následně následoval 1.21. 1 a 1.21. 2.

Co je 1.99 Aktualizace Minecraft?

1.99 je největší aktualizace v historii Minecraftu, dokonce překonává 1.17, který trval rok ve vývoji, dokud nebyl zcela vydán. První vzhled aktualizace byl na Java Edition s 99W46A 9. listopadu 2045, kde byla naplánována nová bojová mechanika. ..

Co bude v Minecraft 1.?

Tato aktualizace zcela přepracovala boj přidáním časovaného útočného systému, duálního ovládání, spektrální a špičkové šipky a štíty.

Co je minecraft 2.1 Vyjde?

Minecraft 2.1 je nová aktualizace pro Minecraft, která zahrnuje nová jídla, lektvary a další. Toto byla první aktualizace, která zahrnovala expanzní balíčky.

Je Minecraft Free 2 Play?

Ano, můžete hrát Minecraft zdarma na klasice.Minecraft.síť, bez nutnosti stahovat nebo nainstalovat nic. Můžete také vyzkoušet demo verzi Minecraft nebo můžete přehrávat hru Minecraft Free spuštěním na online serveru.

?

Při hraní Minecraft můžete hrát hru pro jednoho hráče nebo více hráčů. Pokud byste chtěli hrát s jinými lidmi. Tento článek nastiňuje různé způsoby, jak hrát multiplayer, a poskytuje některé kroky odstraňování problémů, pokud máte potíže s hraním her pro více hráčů.

Je Minecraft 2 skutečná hra?

Neexistuje skutečné edice Java 2.0 Verze Minecraft ve vývoji.

Co je minecraft 1.44 Aktualizace?

4 je menší aktualizace pro Minecraft (Java Edition), která byla vydána 14. listopadu 2012, především o opravu chyb z 1.4. 2. Předběžná verze 1.4.

Co je 1.24 Aktualizace v Minecraft?

Minecraft 1.24, také známá také jako aktualizace, která změnila World II, je hlavní aktualizací zveřejněná 27. července 2025. .

Co je 1.23 Aktualizace v Minecraftu volano?

1.23: Aktualizace Arsenalu byla aktualizace Minecraft, která přidala další zbraně, se kterými se mohla bojovat, spolu s některými novými davy. Byl výrazně menší než poslední aktualizace, 1.22: Multiverse Aktualizace, protože tato přidala obrovské množství obsahu, většinou rozměry a davy.

Co bude minecraft 1.19 Přineste?

Aktualizace byla poprvé oznámena 16. října 2021, během Minecraft Live 2021. Představuje zbrusu nové materiály, bloky a umístění, jako jsou hluboké tmavé a mangrovové bažinové biomy; starověká města; Davy jako Warden, Frog, The Tadpole a The Allay, stejně jako nové položky, které lze získat pouze v těchto nových biomech.

Dělá minecraft 1.19 existuje?

1.19 Aktualizace: The Wild je konečně venku v Minecraft. Bylo propuštěno 7. června 2022. Divoká aktualizace zavádí do hry spoustu nového obsahu, jako jsou bloky, biomy, davy a ještě mnoho dalšího.

Jak stáhnete 1.20 na Minecraft?

Kde stáhnout Minecraft 1.20 Aktualizace? Ti, kteří již hru vlastní, mohou jednoduše zamířit na web hry a stáhnout novou aktualizaci. Ti, kteří hru nevlastní, si však budou muset nejprve koupit.

Kdy to bylo 1.50 Aktualizace Minecraft?

..

Co je 1.?

Konečná aktualizace je hlavní aktualizace Minecraft vydaná 6. srpna 2023. .

Co bude aktualizace Minecraft 1.21 BE?

Aktualizace pouštní je hlavní aktualizace Minecraft vydaná 23. května 2023. Opravuje pouštní biom a přidává mnoho nového obsahu oznámeného v Biome Hlasování uvedeném v Minecon Live 2018. Zahrnuje 40 nových bloků, položek, brnění a nový typ nástroje, 4 nové davy a šéfa.

Zapomenout na Minecraft 2, budoucnost franšízy je ve hrách jako Minecraft Legends

Minecraft legendy

Mojang pravděpodobně nikdy neudělá Minecraft 2. Čím dříve to přijmeme, tím lépe. Prostě to nedává smysl – Minecraft údajně prodal přes 200 milionů kopií, má každý měsíc až 140 milionů aktivních hráčů a je k dispozici na každé myslitelné platformě na Planet Earth. Infiltroval vzdělávací systém, stal se kreativním centrem pro modury a je stále docela zábavné, pokud vše, co chcete udělat. Proto jsem tak rád, že Microsoft Gaming pracuje na rozšíření vesmíru Minecraft, spíše než se pokusit replikovat minulé úspěchy v pokročilejším pokračování. Přesněji řečeno, proto jsem tak nadšený, že mohu hrát Minecraft Legends.

Vesmír Minecraft se osvědčil jako všestrannější, než se očekávalo – určitě více, než kdokoli z nás mohl očekávat, když Microsoft získal Mojang již v roce 2014 za 2 $.5 miliard. Telltale Games doručily nádherný Minecraft: Story Mode V roce 2015 jsme měli v roce 2019 karanténu Minecraft Earth Collaborativní reality, a pak vynikající Minecraft Dungeons v roce 2020 – „Diablo for Kids“ je divoký hřiště, které jsem rád, že někdo na ně Xbox Game Studios měla předvídavost, aby zadala peníze.

Shromáždit vojáky

Minecraft Legends má podobně podivné hřiště jako Dungeons a stejně velký potenciál. Tento nový titul Minecraft je akční strategická hra pro začátečníky, kde vaše primární odpovědnost bude vést spojence do bitvy o obranu nadsvětí proti invazní armádě Piglin. Výsledkem je, že je menší důraz na budování a řemeslné výrobu a širší tlak na boj a správu zdrojů. Budeme navigovat a zkoumat Overworld v perspektivě třetí osoby, pěšky a na koni; Nebudete běžet, když uslyšíte syčení nebo racholení kostí, ale spíše cítíte příležitost pro spojence; A boje nebudou záležitostí hack-and-slash, ale pečlivá hra urážlivých a defenzivních akcí, podporovaná strategickým postavením a rychlým myšlením. Je to velká změna pro sérii, ale ta, která dává jakýsi podivný smysl, když se podíváte na legendy Minecraft ze správného pohledu.

Vizuálně je Minecraft Legends rozpoznatelně minecraft. Mechanicky a tematicky je to však docela posun. Na rozšířené přehlídce Xbox Bethesda výkonný producent Dennis Ries uvedl, že toto rozdělení mezi známým a neznámým je klíčové, protože Mojang se rozhodl „vytvořit zážitek, který je vítán pro lidi, kteří nehráli Minecraft, ale také pro lidi, kteří lidé, kteří lidé, ale také lidi, kteří lidé, kteří lidé, kteří lidé, ale také lidi, kteří lidé, kteří lidé, ale lidé, kteří lidé, ale také lidi, kteří lidé, kteří lidé, ale také lidi, kteří lidé, kteří lidé, ale lidé, kteří lidé, ale lidé, kteří lidé, ale také pro lidi, kteří lidé, kteří lidé, ale lidé, kteří lidé, ale také pro lidi, kteří lidé, kteří lidé, ale také pro lidi, kteří lidé, kteří mít.„Dodává:„ Jde o cestu a cestování těmito krásnými biomy a prozkoumávání tohoto světa, který je známý, ale stále záhadný.”

. Ries škádlil další podrobnosti a vysvětlil, že „při zkoumání těchto svěžích biomů shromažďujete zdroje a pak tyto zdroje použijete k budování obrany.„Jak zapojeno budeme moci dostat se do budovy, je třeba vidět, i když malá část hraní naznačuje, že struktury budou automaticky postavit, jakmile shromáždíte potřebné zdroje-doufejme složení. . Reis dodává: „Pravděpodobně budete chtít stavět aliance s některými neočekávanými přáteli“, aby přežili onslaughty.

Jedním z zajímavých vtipů z Minecraft Legends je schopnost budovat kolem vás armády. Pokud sledujete, že legendy Minecraft odhalují přívěs těsně, spatříte postavu hráče, která mává modrou vlajku před davem jednotek – což může být zdánlivě tvořeno jinak známými nepřáteli v popínacích popínavých, zombiech, koster a další – dříve – dříve Vedete tu armádu do bitvy. Také si všimnete, že postava hráče je ve středu každé bitvy; Minecraft Legends není taková strategická hra, kde dáváte příkazy z oblohy, jste přímo v blátě s vaší armádou, vedete obvinění, houpajete mečem a vydáváte příkazy v reálném čase.

Vesmír Minecraft se rozšiřuje

Toto je vítaná změna tempa pro Minecraft. Rád bych viděl, kolik hloubky Minecraft Legends nabídne, ale s Mojangem partnerstvím s vývojářem Blackbird Interactive. Když mluvil s tímto rozhodnutím, Mojang říká, že jeho primární motivací byla „spolupracovat s velkou společností, která chápe strategické hry.„Vzhledem k tomu, že Blackbird je studio za domácím světem: Desert of Kharak (dostupná a rozmanitá strategická hra od roku 2016) a Sci-Fi Sim Hardspace: Shipbreaker, která byla spuštěna na začátku tohoto roku, jsem přesvědčen, že dostaneme Strategická hra Minecraft s širokým přitažlivým a překvapivě hlubokými systémy.

Toto je budoucnost, kterou si Minecraft zaslouží. Ries říká, že „vesmír Minecraft vždy roste a rozšiřuje se“ a ukazuje na úspěch Minecraft Dungeons jako „skvělý příklad“, jak Mojang vyšel a našel způsob, jak rozšířit Minecraft, aniž by zředil její základní přitažlivost. Doufám, že to samé lze říci o legendách Minecraft, když se spustí v roce 2023. Nepotřebujeme Minecraft 2, ne pokud franšíza nadále dokazuje – se zkušenostmi, jako jsou legendy a dungeony -, že je třeba mít více zábavy a hodnota, kterou lze najít, spíše při rozšiřování vesmíru Minecraft, než aby se ho snažila stavět na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu na vrcholu s hmotností očíslovaného pokračování.

Datum vydání Minecraft Legends je TBC 2023 a je nastaveno na spuštění na Xbox Series X, Xbox One, PC, PS5, PS4 a Nintend Switch. Přirozeně bude k dispozici v Xbox Game Pass od prvního dne.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.