Vydání Counter-Strike 2 ‘příští týden podle Valve Teaser, Counter-Strike 2 Datum vydání Hype: Kdy vychází CS2? | Jeden eSports

Datum vydání Counter-Strike 2-kdy vychází CS2

Ať už to dostaneme na začátku léta nebo koncem léta, je ještě známo. Fanoušci by měli očekávat, že když se přiblížíme k sezóně, Valve poskytne konkrétní datum pro spuštění.

„Counter-Strike 2“ vydává příští týden podle Teaser Valve

Counter-Strike 2 Očekává se, že bude vydán příští týden po ne tak-kryptickém upoutávce z vývojáře Valve na Twitteru.

V tweetu, oficiální Protiúder Tým Dev se zeptal, co následovníci dělají příští středu, což by bylo 27. září. Mnozí věří, že to potvrzuje Counter-Strike 2 konečně bude spuštěn 27. září, což nám dá jen sedm dní na to, abychom čekali.

Pokud jde o data vydání, jedná se o nejkontěrnější nápovědu, kterou jsme měli od té doby, co Valve slíbil, a poté zmeškal okno vydání léta 2023. Od počátečního odhalení nebylo slovo, kdy Counter-Strike 2 uvolní, ale to náznak to jistě potvrzuje.

Jedná se však o Valve a bylo známo, že předtím tahají triky, také se skvěle neradi spěchají jejich vydání, takže pokud jsou v příštích sedmi dnech nalezeny některé hlavní problémy, nebudou překvapeni, pokud CS2 nespustí příští týden.

Načasování je určitě zajímavé, protože ESL Pro League, jedna z největších Protiúder Turnaje na světě budou v tomto okamžiku ve své fázi play -off, přičemž turnaj bude uzavřen 1. října. Vydání bezpochyby vezme některé zaměření z turnaje, ale je velmi nepravděpodobné, že se v nové verzi bude přehrávat několik posledních zápasů.

Více od poradce Forbes

Nejlepší spořicí účty s vysokým výnosem z září 2023

Nejlepší 5% Úrokové spořicí účty září 2023

Counter-Strike 2 je samozřejmě masivní aktualizace CS: Jdi to bylo odhaleno dříve v roce. Byla odhalena spousta nových funkcí, od zcela přepracovaných kouřových granátů po nové vizuální prvky, pohybové a serverové sazby, které odstraní systém klíšťat. Všechny hlavní mapy také měly facelift, s některými kompletními přepracováními. I když bude technicky spuštěna jako bezplatná aktualizace CS: GO, CS2 je ve skutečnosti zcela nová hra.

Naštěstí se přenesou všechny vaše kůže a pokrok a kdokoli s CS: Jdi Přístup bude stále získat stejné výhody, jaké již mají. Pokud jste hráli CS: Jdi Nedávno a mít aktivní pořadí dohazování existuje velká šance, kterou můžete již hrát CS2, Takže by stálo za to zavést hru, abyste zjistili, zda vám dává možnost stáhnout novou verzi před oficiálním vydáním.

Pro-CS scéna pravděpodobně přejde přímo na CS2 Po uzavření ESL Pro League, s prvním majorem na začátku roku 2024. Příštích několik měsíců pravděpodobně uvidí hodně narušení nejlepších týmů a my jsme mohli vidět, jak se někteří noví hvězdné hráči stoupají na vrchol scény.

Datum vydání Counter-Strike 2-kdy vychází CS2?

Jak se dostat do beta CS2

Screenshot od Steven Cropley/One Esports

Aktualizováno 15. srpna, 12:55 a.m. (GMT+8): Přidáno nové podrobnosti z nedávných úniků týkajících se režimu CS2 Premier.

Hype o další splátce nejoblíbenějšího střelce z první osoby ve Valve je na historicky nejvyšší úrovni. Counter-Strike 2 byl vyhlášen před několika týdny 22. března, ale fanoušci budou stále muset počkat na plné spuštění.

Od této chvíle je pro malý počet uživatelů k dispozici pouze omezený test. Když říkají omezené, znamenají to.

Counter-Strike 2 bude zahájeno koncem tohoto roku

Counter-Strike 2 Limited Test Graphic

Nová iterace s sebou přináší spoustu změn, které je uvedeno zcela novým motorem se zdrojem 2. Ale kdy vyjde Counter-Strike 2?

Od této chvíle je jediný časový rámec, který jsme dostali na oficiální stránce.“

Předpokládá se, že omezený test se nakonec stane uzavřenou beta verzí a pak možná dokonce otevřenou beta beta. To znamená, že i když se tato hra nespustí až do tohoto léta, většina fanoušků to bude vyzkoušet dopředu, pokud by to bylo hrát jako takový.

Valve potvrdil, že vysoce očekávaný nebude stát desetník. „Counter-Strike 2 přichází letos v létě jako bezplatný upgrade na CS: GO. Vytvořte si tedy načítání, zdokonalujte své dovednosti a připravte se na to, co bude dál!„Oficiální stránka uvádí.

Counter-Strike přináší Love Mechanics Mechanics First Oson Love, spolu s novým kouřovým granátem, servery s podložkou, aktualizovanou grafikou, mapami a dalšími.

Ať už to dostaneme na začátku léta nebo koncem léta, je ještě známo. Fanoušci by měli očekávat, že když se přiblížíme k sezóně, Valve poskytne konkrétní datum pro spuštění.

Nejnovější aktualizace je více spekulací založených na nedávných únicích týkajících se data zahájení nové sezóny Premier Mode CS2.

Stojí za zmínku, že tato informace není potvrzena, ale pokud by měla nějakou pravdu, mohlo by to znamenat, že to bude CS2 do konce září 2023. Toto je založeno na datu zahájení sezóny na podzim 2023 23. září, jak je stanoveno nejnovějšími úniky.

Do té doby můžete sledovat ty, kteří mají přístup, a modlit se, abyste se mohli dostat do sebe, abyste to vyzkoušeli.