Výkonnost pro brambory PC na Cyberpunk 2077 Nexus – Mods and Community, Cyberpunk 2077 Uživatelský FSR 2.0 Mod dramaticky zlepšuje výkon | PCWorld

Cyberpunk 2077 Uživatelský FSR 2.0 Mod dramaticky zlepšuje výkon

v1.07FIX
Odstranil několik možností, které nic neudělaly.

Výkonnost pro brambory PC

 • MODDED
 • MODDED MIPBIAS 16
 • Vanilka
 • MODDED
 • MODDED MIPBIAS 16
 • Vanilka
 • Brambor

Imgui užitečnost pro zvýšení výkonu se skrytými možnostmi!

Požadavky na Nexus

Oprávnění a kredity

Kredity a povolení k distribuci

 • Aktiva jiného uživatele všechna aktiva v tomto souboru patří autorovi, nebo pocházejí od zdrojů MODER bez volného použití
 • Nahrajte povolení, které za žádných okolností nesmíte nahrát tento soubor na jiné weby
 • Povolení k úpravě Musíte ode mě získat povolení, než budete moci upravit mé soubory, abyste je vylepšili
 • Povolení konverze nemáte povoleno převést tento soubor tak, aby za žádných okolností pracoval na jiných hrách
 • Oprávnění k použití aktiv musíte ode mě získat povolení, než budete moci používat některá z aktiv v tomto souboru
 • Oprávnění používání aktiv v modech/souborech, které se prodávají
 • Oprávnění používání aktiv v modech/souborech, které získávají dárcovské body, nemáte povoleno získat darovací body za vaše mody, pokud používají moje aktiva

Poznámky k autorovi

Tento autor neposkytl žádné další poznámky týkající se oprávnění souboru

Soubory kredity

Tento autor v tomto souboru nepřipisoval nikomu jinému

Systém dárcových bodů

Tento mod je rozhodnut pro přijímání dárcovských bodů

Přímé dary přijaté

Imgui užitečnost pro zvýšení výkonu se skrytými možnostmi!

Snížení obrazovky byly pořízeny na 720p a nejnižší nastavení z nabídky hry. Screenshots Tagged ModDed má vše zakázáno, maxstreamdingDistance je ponechán na výchozích hodnotách i Mipbias. Screenshots Tagged MODDED MIPBIAS 16 má vše zakázáno, MaxStreamingDistance je ponechán na výchozích hodnotách a MIPBIAS je nastaven na 16.

 1. Stáhněte si vylepšení kybernetického motoru/cyberEngiNetweaks. Umístěte svůj obsah ve složce vaší hry.
 2. Stáhněte si můj mod a zahoďte jeho obsah ve složce vaší hry.
 3. Měl by vypadat takto: \ Cyberpunk2077 \ bin \ x64 \ plugins \ Cyber_engine_tweaks \ Mods \ Potato \ init.Lua

Udělal jsem .Soubor ini s každou možností, kterou tento mod používá. Všechno jsem nastavil na zdravotně postižené kromě vlasů, davu, počasí, vzdálených/kaskádových stínů. Maximální streamovací vzdálenost a forceCustomMipbias jsou nastaveny na výchozí.

Zatím nelze zjistit, že tyto hodnoty uložíte s LUA. Hra bude spustit s jakýmikoli hodnotami, které jste nastavili v .soubor ini. Poté je můžete změnit ve hře pomocí nabídky mod a ručně aktualizovat .V případě potřeby soubor ini s textovým editorem.

Stáhněte si .Soubor zip ze stránky souborů MOD a zahoďte jeho obsah ve složce vaší hry.
Měl by vypadat takto: \ Cyberpunk 2077 \ Engine \ Config \ Platform \ PC \ Potato.ini

 1. Spusťte hru. CyberEngINETweaks vás požádá o přiřazení klíče od otevření nabídky. Udělejte, co vám vyhovuje, něco jako tlačítko „End“. Nabídka mého mod se otevře spolu s nabídkou CyberengInetweaks.
 2. Načtěte svůj soubor uložení. Nezabýt počasí s počasím, vzdálené/kaskádové stíny před třením by to mohlo rozbít některé efekty osvětlení.
 3. Jakmile jste se vynořili do svého světa, můžete zasáhnout zkratku, kterou jste přiřadili, a začít experimentovat se všemi nastaveními!

Důležité poznámky:

 • Vyžaduje znovu načtení = Obnovit uložit.
 • Při opětovném vyvolání davu můžete buď znovu načíst své oblasti ukládání nebo změny (řízením, chůzí v určité vzdálenosti) a roamingové auta/chodci se začnou znovu třpytit.
 • Zdá se, že počasí vyžaduje několikrát opětovné načtení? Rozbije vnitřní osvětlení, až bude den?
 • Kaskádové stíny a vzdálené stíny musí být před načtením do jiné doby dne povoleny, aby se zabránilo zlomenému osvětlení.
 • Výchozí maxStreamingDistance je nastavena na 23170.251953: o. Hodnota Min je nastavena na 100. Cokoli nižšího než to a V padá po zemi. Hlášeno, že rozbije úkoly z Dakoty v Badlands (Gig: Trevor’s Last Ride, Gig: Mia, Gig: Goodbye, Night City), když se nastaví na 4000.

ChangeLog:

v1.02
Změněné rozložení a opravené/aktualizované některé popisy.

v1.02fix
Opravená maximální hodnota pro maxstreamingDistance.

v1.03
ForceCustommipbias a MaxStreamingDistance lze nyní přetáhnout v menších přírůstcích. Může také psát hodnoty.

v1.03fix
Pevná limity pro ForceCustommipbias a MaxStreamingDistance.

v1.04
Změněné rozložení. Přidáno více možností.

v1.04fix
Opraveno rozložení maxstreammingDistance. Opravená možnost statických obtisků.

v1.05
Odstraněno žádné informace o informacích.

v1.06
Přidáno více možností. Nezdá se, že by na mé soupravě moc nedělali, ale mohou pomoci někomu jinému.

v1.07
Přidán kontrastAdaptiveSharpening. Nejste si jisti, zda vůbec něco dělá, ale ve výchozím nastavení je povoleno.

v1.07FIX
Odstranil několik možností, které nic neudělaly.

Brejle:
3200G Radeon 8
16 GB 3200 MHz

Podívejte se na mé další mody

Další mody Pomáhat s výkonem nebo odmítnutí obrazovky:

Cyberpunk 2077 Uživatelský FSR 2.0 Mod dramaticky zlepšuje výkon

Michael Crider

Minulý týden AMD vytvořila své vražedné věrnosti FX Super Resolution 2.0 (řekněme, že pětkrát rychle) Technologie upscaling dostupné pro všechny vývojáře, kteří mohou implementovat ve svých PC her. „Developers“ je samozřejmě široký termín a technicky zahrnuje neúnavné modulky her PC, kteří nemilují nic jiného než pohrávat si s vydáními, dokud nejsou lepší, silnější, rychlejší než předtím. To je případ Cyberpunk 2077, Cdprojekt Red’s Troubled Sci-Fi Opus a nezištný a neohrožený moder známý pouze jako Potatoofdoom1337.

FSR 2.0 Mod for Cyberpunk umožňuje pokročilé rozlišení super vzorkování na víceméně jakékoli grafické karty. Na rozdíl od podobné technologie DLSS NVIDIA nevyžaduje, aby vývojáři používali algoritmy strojového učení specifické pro hru a funguje na jakékoli grafické kartě od jakéhokoli výrobce. To neznamená, že to bude tak užitečné, pokud spustíte Cyberpunk řekněme, zaprášený starý GT 730. Ale pokud máte kartu střední třídy, můžete vidět dramatická vylepšení při vysokém rozlišení versus běh s FSR deaktivovanými. Vývojář uvedl, že na GTX 1080 (šestiletá karta, která nepodporuje DLSS), se framerate zdvojnásobila s použitým mod zdvojnásobeným.

Základní hra podporuje původní FSR 1.0 od vývojářů. Ale mod PotatoofDoom1337, k dispozici na Nexusmods a spatřený Tomovým hardwarem, nutí novější a mnohem pokročilejší FSR 2.0 Systém, který zaujme své místo. Jakmile je proveden mírně složitý proces nastavení, mohou uživatelé použít FSR 2.0 Používání nastavení DLSS ve výchozí grafické nabídce hry. Vývojář varuje, že mod je v současné době v důkazu konceptu a že „změna určitých grafických nastavení“ jej rozbije. Během řízení je také problém s duchem.

Tato implementace uživatele FSR 2.0 není tak výkonná nebo efektivní jako nejnovější verze DLSS běžící na grafické kartě RTX 30xx, jak prokázalo srovnávací video PotatoofDoom1337. A to i to používá poměrně standardní statické a sledovací výstřely-výkon by se mohl během hry ponořit, zejména s tunami nepřátel na obrazovce nebo vysokorychlostní pronásledování. Ale za pár dní to bylo dlážděno sólovým moderem a nevyžaduje to nejnovější hardware od konkrétního dodavatele. Je to slibná demonstrace toho, jak by technologie AMD mohla prospět hráčům PC, zejména na rozpočtových strojích.