Vyrovnávání – ARK: Přežití vyvinuto wiki, databáze Ark Commards | Příkazy Ark

Příkazy konzoly Ark

U některých dočasných bonusů lze zvýšit množství přijatých zkušeností:

Vyrovnání

Vyrovnání je proces získávání úrovní zkušeností pro vás a vaše zkrocená stvoření. Vyrovnávání dává vám nebo vašemu stvoření lepší statistiky a odemkne engramy.

Obsah

 • 1 maximální úrovně
 • 2 metody vyrovnávání
  • 2.1 Crafting
  • 2.2 násilné vyrovnání
   • 2.2.1 Alphas a Brutes
   • 2.2.2 mrtvý ostrov (ostrov)
   • 2.2.3 Swamp Cave (ostrov)
   • 2.2.4 Zabíjení Titanosaurs
   • 3.1 úrovně znaků
   • 3.2 úrovně stvoření
   • 4.1 úrovně znaků
   • 4.2 úrovně stvoření

   Maximální úrovně []

   Od června 2022 je maximální úroveň hráče 190. (Pozůstalí začínají na úrovni 1. Hladiny 104 lze získat normálně, 60 získaných porážením šéfů koncových her, 10 získaných při shromažďování všech poznámek průzkumníků na každé mapě a 5 získaných vyrovnáním chibi, kosmetické události PET. 10 dalších úrovní lze získat shromažďováním všech run na fjordur.) Jakmile dosáhnete tohoto limitu, už nebudete moci vyrovnat se.

   Na ARK Mobile je maximální úroveň hráče 100, bez nutnosti porazit šéfy.

   Stvoření mohou vyrovnat 88krát. Jakmile vaše stvoření dosáhne tohoto limitu, nebudou se moci vyrovnat.

   Maximální úroveň pro divoká stvoření a divoká tek stvoření před zkrocením je 150 a 180. Po zkrocení mohou být úrovně 224 nebo 269.

   Na oficiálních serverech mají stvoření limit na úrovni 450. Jedinou výjimkou jsou zkrotitelné stvoření představené v Genesis DLC, R-Creatures a X-the Creatures a Lost Island’s Dinopithecus, přičemž 500 je jejich tvrdá kapitola. Stvoření ve svých příslušných tvrdých a výše uvedených tvrdých a výše zmizí, když server resetuje (pokud ne v kryopodu). Kryopodded stvoření nad rámec jejich tvrdé kapitoly se mohou selhat.

   Recenze expertů GameSpot

   13. září 2017

   Metody vyrovnání []

   Existuje pět základních metod vyrovnávání: sklizeň, crafting, lov, průzkumné poznámky a kmenové práce.

   • Sklizeň: Obvykle „sklizeň“ získává velmi malé zkušenosti při výběru rukou. Nástroje, které poskytují více zdrojů při použití, dávají trochu více exp.
   • Crafting: je zkušenost, která se získává výrobou předmětů nebo stavebních struktur. Čím více zdrojů, které jsou potřebné v engramu, aby něco vytvořily, tím více zkušeností se získalo. Řemeslné tvorby je alternativně Mírová metoda vyrovnání a může konkurovat metodě lovu. Získání materiálů sklizně však může být velmi opakující se, zatímco lov někdy vyžaduje kreativní strategie.
   • Lov: je zkušenost získána zabíjením. Rozsah množství přijatých zkušeností závisí na tom, co je zabito. Od nedbalých tvorů, jako jsou Dodo a Coel po nebezpečná stvoření, jako je Titanosaurus po Gigu; Čím vyšší je úroveň a čím nebezpečnější je dinosaurus, tím větší je množství XP přijatého.
   • Poznámky k průzkumu: Prozkoumejte noty sahají od hrnců a hrudníků po batohy a tek boxy, ale obvykle se nacházejí v troskách nebo v těžko dosažitelných místech. Průzkumník Poznámky Boost XP zisk o 2x nebo 4x. Tento efekt trvá několik minut a samotná poznámka dává velké množství XP. Zásobník 2x a 4x Notes Celkem 8x XP, ale shromažďování stejného typu poznámky (např.: Shromažďování dalšího 2x, zatímco má 2x Boost). Shromažďování poznámek před provedením jiných vyrovnávacích aktivit může výrazně zvýšit zisk XP.
   • Tribe práce: je bonusový zážitek získaný nedalekými kmenámi získávajícími zkušenost z jakékoli metody.

   Další tipy nebo rady viz: tipy a triky#vyrovnávání

   Crafting []

   Pokud se necítíte sebevědomí, že budete bojovat s velkými skupinami divokých dinosu nebo jiných tvorů, pak je řemeslná výroba účinně bezpečným způsobem, jak se vyrovnat.

   Všimněte si, že tato metoda přehrává pouze hráče. Jedinou výjimkou je, že kmene-mate řemeslná věci poblíž a vy buď jezdíte na hoře nebo nesete malé stvoření, pak vás, jak, kmene, tak zkroteni stvoření budou mít prospěch ze sdíleného XP-zisku.

   Brzká hra, můžete nepřetržitě shromažďovat velké množství zbroje vlákniny a řemeslné látky, abyste vytvořili několik úrovní a kdykoli je odemknut kopí Engram. Pokud uděláte poznámku, řechejte hrnce na vaření, jakmile skončíte. Hrnce na vaření dávají za jejich náklady velké množství XP. Vytvořte je, dokud nedojde vaše Boost XP.

   Střední hra, Získáte úrovně vytvořením obecných struktur, jako je nadace podlahy potřebné pro úkryt nebo Základna. Další rada, která může pomoci od dřevěného voru Engram vyžaduje velké množství zdrojů, což je vytvořením obvykle více zkušeností ve srovnání se základními strukturami.

   Pozdní hra, Metoda vyrovnávání tvorby se může stát velmi únavným hráčům, kteří se nestaví, proto se doporučuje přesunout na metodu zabíjení nebo lovu.

   Příležitostný režim: V mobilu při hraní v příležitostném režimu se všechny zdroje vrátí při zbourání budov. Budování a demolingové opakovaně lze použít k získání spousty zkušeností v krátkém čase (věže rychleji XP)

   Násilné vyrovnání []

   Existuje mnoho způsobů, jak získat zkušenosti a úroveň. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je lov dinosaurů. Zpočátku se možná budete chtít držet jednodušších býložravců, jako je Diplodocus nebo Moschops. Pokud jste ochotni vzít bronto, můžete získat hodně XP, pokud se vám podaří zabít. Dva další nebezpeční býložravci, kteří mají dobrý exp exp, jsou Triceratops a Therizino, dokud se k tomuto bodu nedostanete, drž se dál od nich.

   Nyní, pokud si zkrotíte mocný dino, zvažte boj s většími masožravci, jako jsou Rex a Carno. Tito dinosauři vám poskytnou docela množství zkušeností ve srovnání s menšími tvory, jako jsou Dilo a Raptor. Jen se ujistěte, že jste připraveni na tuto výzvu, protože to nebude snadné až do střední hry.

   Alphas a Brutes []

   Alfa stvoření by neměla být podceňována. Tato zvířata vás roztrhnou během několika minut, nebo dokonce sekundy. Pokud jste však dostatečně silní, abyste je sundali, udělují to masivní množství zkušeností, a pokud budete mít štěstí, některé vysoce kvalitní kapky. Zejména v koncové hře jsou stvoření alfa cesta. Pokud nejste připraveni. Pravděpodobně ztratíte dinosaurus, svůj život a všechny vaše položky. Riziko podstoupit je vaše rozhodnutí.

   Mrtvý ostrov (ostrov) []

   Mrtvý ostrov může být stejně nebezpečný jako stvoření Alpha. Carno, Raptor, Pulmonoscorpius, Sabertooth a Argentavis se hromadí hromadně. Občasný Rex je také vidět, že bojuje s velkým množstvím predátorů. Zřídka, ale možná, uvidíte zde alfy. Navrhuje se, abyste se trochu zvýšili na hlavní ostrov, než cestujete sem. Cestování na mrtvý ostrov může být výzvou. S největší pravděpodobností budete potřebovat dřevěný vor. Vytvořte jednu z nich, položte dinosaurus na vor a přejeďte. Můžete to udělat, nebo pro středně malé stvoření můžete použít buď Argentavis nebo Quetzal, abyste je přeletěli. Buďte opatrní, když se vyrovnáváte, váš pták může být napaden, použijte tento plán na vlastní riziko. Pokud však používáte vor, uvědomte si, že existuje šance, že váš vor může být napaden – a vysoce pravděpodobný, že jej zničí – Alpha Leedsichthys.

   Swamp Cave (ostrov) []

   Jeskyně bažiny je relativně snadná jeskyně se správným vybavením. Požadavky na stránku s výstrojem naleznete na stránce Swamp Cave, ale skutečným holým minimem pro jeskyni je pouze oblečení a základní potraviny. Megatherium o úrovni 100 nebo vyšší bez jakéhokoli vyrovnání po stolech bude rychlou práci v jeskyni, ale budete potřebovat kryopod, abyste jej prošli několika těsnými oblastmi. Než začnete jeskyni, doporučuje se získat notu 4x i 2x Průzkumník pro maximální zisk XP, získejte poslední poznámku 4x a okamžitě spěchejte do jeskyně, abyste maximalizovali XP. 1 běh bažiny jeskyně dá ~70 000 XP. S oběma poznámkami, které se zvyšuje na ~560 000 XP.

   Pokud děláte novou postavu a plánujete běh s bažinou, abyste se rychle dostali na LVL 100, je velmi dobrý nápad provést výše uvedený spuštěnou notu namísto běhu na ostrově, abyste zachránili poznámky na ostrově pro jeskyně.

   Zabíjení Titanosaurs []

   Zabíjení titanosaurů pomocí thylacoleo je strategie, která vyžaduje méně přípravy než jeskyně bažiny, ale je patrně riskantnější. Doporučuje se provést nejprve spuštěnou poznámku k vyhynutí pro nové postavy, aby se zachránily poznámky na ostrově pro strategii. Titanosaur dávat 80 000112 000 XP při zabití, ale mají extrémně vysoké zdraví, jsou však stále náchylní k efekty krvácení. Thylacoleo způsobí ploché 5% poškození zdraví během 5 sekund s jejich kousnutím (Gloshed Status Effect). To lze použít k uložení 11 500 poškození na kousnutí . Titanosaur má 230 000 HP bez ohledu na úroveň, což znamená, že ~ 19 kousnutí jej umístí na asi 6 000 – 10 000 HP. Kousněte ocas titanosaura, aby se zabránilo jeho útokům, Titanosaur má krátkou aggro, což usnadňuje útěk, uvolněné aggro a znovu kousnout titanosaur. Cílem je dostat Titan pod 12 000 HP. Použijte zvětšovací sklo ke kontrole HP často, abyste se vyhnuli náhodnému zabití titanosauru krvácení, což nedává XP. Jakmile je Titan pod 12 000 HP, počkejte několik minut na regeneraci na 12 000. Poté, co se to regeneruje, získejte poznámky 4x a 2x XP Explorer, abyste maximalizovali zisk XP. Kousněte titanosaur poslední čas, abyste jej dali na extrémně nízké zdraví, a poté ho dokončete kuše. To by mělo udělit nahoru 640 000896 000 XP.

   • Pro tuto strategii funguje i thylacoleo (~ 25) na nízké úrovni, ale je třeba věnovat trochu zvláštní péče, aby se zabránilo poškození.
   • Můžete přeskočit čekání na regeneraci Titanosaura a zabít ho poté, co je z krvácení pod 12 000, bude to vyžadovat asi 200 šípů a více než 1 kuše. Existuje však šance, že noty dojdou, než bude zabit.

   Zabíjení dětských tvorů []

   Tato metoda vyrovnávání je metoda, která zní strašidelně, ale je vysoce efektivní při získávání velkého množství XP s malým úsilím a bez rizika. Dětská stvoření, když jsou zabita, dávají stejné množství XP, jako byste to měli zabít plně dospělý. Giganotosaurus, když je zabit, dává velké množství XP, takže vysoká úroveň šlechtění vám může dodat vejce pro snadné vyrovnání kromě výše uvedených metod uvedených. Pro tuto metodu lze také použít i jiné typy tvora dětí, jako jsou Rexes a Spinos. Přidání inkubátoru vajec s Genesis: Část 2 bude velkým přínosem při líhnutí vejce. Inkubátor může udržovat vejce připravená k vylíhnutí, kdykoli jsou potřeba. (Výjimka: Pokud je inkubátor demontován pomocí EXO-MEK a shromážděného, ​​zůstává kořist taška, ve které jsou umístěna hotová vylíhná vejce, která pak mohou být v nejlepším případě uložena v chladničce a vrátit zpět do inkubátoru, aby se vylíhli .)

   Zkušenosti zvětšují []

   U některých dočasných bonusů lze zvýšit množství přijatých zkušeností:

   Položka Boost
   Hráči
   Poznámky k průzkumu +100%
   . & HLN-A Zvláštní průzkumné poznámky +400%
   Velonasaur Stalk (Genesis: Part 2) +50%
   Vývar osvícení +50%
   Toaleta +33%
   Zlaté vejce Hesperornis +10%
   Zkroucená stvoření
   Zlaté vejce Hesperornis +500% Pokud je stvoření malé
   +10% v opačném případě
   Lystrosaurus +100%

   Úrovně a vzestupy []

   Ve výchozím nastavení můžete svého přeživšího vyrovnat až do úrovně 105. Vyčištění jeskyně Tek na ostrově, poražení Rockwell v aberaci, poražení hlavního kontroléru v Genesis, porazilo Rockwell Prime na Genesis Part 2 a vyrovnání 1 Chibi-Pets získané z událostí dále zvýší maximální úroveň přeživšího, jak je uvedeno níže Úrovně postav. Každá úroveň vám dává bod dovedností pro zvýšení atributů a určité množství bodů Engram.

   Úrovně znaků []

   Chibi-Pets poskytuje 1 další úroveň na každou úroveň, kterou získává, až do maximálně 5 úrovní. Shromažďování všech poznámek Průzkumníka vám poskytne dalších 10 úrovní. Shromažďování 200 runtonů na Fjorduru vám udělí dalších 10 úrovní. Gama varianta posledních šéfů poskytuje dalších 5 úrovní, beta extra 10 a alfa extra 15 (nekumulativní na identických šéfů). V současné době je maximální úroveň získaná úroveň 190 se všemi výše uvedenými na Alpha a Max Level Chibi-Pets. Bez jakéhokoli z toho je dosažitelná maximální úroveň 105. V této tabulce je „XP“ „Experience Points“ a „Ep“ je „Engram Points“.

   Poznámka: Mobile XP se zdá být mnohem potřebnější pro každou úroveň, téměř 8000 potřebných na úrovni 70.

   Úrovně stvoření []

   Úrovně tvora jsou rozděleny mezi divokou a domácí úroveň. Maximální úroveň pro divoké stvoření je 150 (závislé na nastavení obtížnosti). Jakmile jsou zkrouceni, stvoření získávají další úroveň na základě efektivity zkrocení. V 99.Efektivita zkrocení 9%, zvýšení stvoření ((úroveň / 2) – 1). Tím se umístí nejvyšší úroveň pro nepadlé stvoření bez domácích úrovní na 224, pokud byla zkrocena na úrovni 150. Většina tvorů ztratí během zkrocení určité efektivitu zkrocení, takže někteří stvoření mají nižší maximální možnou úroveň po kroku. Nakonec prostřednictvím chovu můžete získat stvoření, kteří jsou výrazně nad tímto počtem (maximální úroveň jakéhokoli dino na oficiálních serverech byla od července 2017 omezena na 450). Každá divoká úroveň má za následek, že bod je náhodně přiřazen k jednomu ze statistik tvorů.

   Můžete vyrovnat zkrocené stvoření 73krát (88 pro ARCHA: Genesis-exkluzivní stvoření a x-tvorby) Po původní úrovni, na kterou byla zkrocena (po aplikaci efektivity zkrocení), se nazývají domácí úrovně. Každá úroveň získáte bod dovedností ke zvýšení jednoho z atributů vašeho zkroceného tvora. Tyto úrovně nejsou zobrazeny samostatně ve hře, ale místo toho jsou kombinovány do jedné celkové úrovně stvoření.

   V případě, že jste zapomněli, na které úrovni bylo zkrouceno stvoření, podívejte se do inventáře tohoto tvora v baru XP. Číslo po lomítku (/) odpovídá XP celkem další úrovně podle následující tabulky.

   Úroveň Multiplayer Singleplayer
   XP je potřeba XP celkem XP je potřeba XP celkem
   1 10 10 10 10
   2 20 30 20 30
   3 30 60 30 60
   4 40 100 40 100
   5 50 150 50 150
   6 60 210 60 210
   7 70 280 70 280
   8 80 360 80 360
   9 90 450 90 450
   10 100 550 100 550
   11 110 660 110 660
   12 120 780 120 780
   13 130 910 130 910
   14 140 1050 140 1050
   15 150 1200 150 1200
   16 160 1360 160 1360
   17 170 1530 170 1530
   18 180 1710 180 1710
   19 190 1900 190 1900
   20 200 2100 200 2100
   21 210 2310 210 2310
   22 220 2530 220 2530
   23 230 2760 230 2760
   24 240 3000 240 3000
   25 250 3250 250 3250
   26 260 3510 260 3510
   27 270 3780 270 3780
   28 280 4060 280 4060
   29 290 4350 290 4350
   30 300 4650 300 4650
   31 310 4960 310 4960
   32 320 5280 320 5280
   33 330 5610 330 5610
   34 340 5950 340 5950
   35 595 6545 350 6300
   36 654 7199 365 6665
   37 720 7919 380 7045
   38 792 8711 395 7440
   39 871 9582 410 7850
   40 958 10540 430 8280
   41 1054 11594 450 8730
   42 1391 12985 470 9200
   43 1948 14933 490 9690
   44 2240 17173 520 10210
   45 2576 19749 550 10760
   46 3357 23106 580 11340
   47 4000 27106 610 11950
   48 4400 31506 660 12610
   49 4500 36006 710 13320
   50 4994 41000 781 14101
   51 6000 47000 859 14960
   52 8000 55000 945 15905
   53 10000 65000 1040 16945
   54 15000 80000 1143 18088
   55 18000 98000 1258 19346
   56 22000 120000 1383 20729
   57 30000 150000 1522 22251
   58 35000 185000 1675 23926
   59 40000 225000 1841 25767
   60 50000 275000 2026 27793
   61 65000 340000 2228 30021
   62 75000 415000 2451 32472
   63 85000 500000 2696 35168
   64 100000 600000 2966 38134
   65 130000 730000 3263 41397
   66 170000 900000 3588 44985
   67 215000 1115000 8841 53826
   68 265000 1380000 10104 63930
   69 320000 1700000 5732 * 69662
   70 380000 2080000 18966 88628
   71 445000 2525000 15001 103629
   72 475000 3000000 25000 128629
   73 550000 3550000 30000 158629
   74 550000 4100000 27760.1 186389.1
   75 600000 4700000 32618.1 219007.2
   76 705000 5405000 38326.3 257333.5
   77 675625 6080625 45033.4 302366.9
   78 760078 6840703 52914.2 355281.1
   79 855088 7695791 62174.2 417455.3
   80 961974 8657765 73054.7 490510
   81 1082221 9739986 85839.3 576349.3
   82 1217494 10957480 100861.2 677210.5
   83 1369690 12327170 118511.9 795722.4
   84 1540900 13868070 139251.5 934973.9
   85 1733500 15601570 163620.1 [[4]]
   86 1950200 17551770 192254 [[5]]
   87 2193970 19745740 225899 [[6]]
   88 2468220 22213960 265431 [[7]]

   * Toto číslo se zdá být divné ve srovnání se sousedními úrovněmi, ale v této tabulce je správné, odráží pouze podivnost ve hře.

   V současné době Dino nemůže mít více než 22213960 XP.

   Z 60 úrovní je obtížnost pokračovat v vyrovnávání mnohem vyšší.

   Úrovně (mobilní) []

   Úrovně znaků []

   Úroveň XP je potřeba XP celkem EP získal EP celkem
   2 50 50 10 10
   3 50 100 10 20
   4 75 175 10 30
   5 75 250 10 40
   6 100 350 10 50
   7 150 500 10 60
   8 150 650 10 70
   9 150 800 10 80
   10 200 1000 12 92
   11 200 1200 12 104
   12 200 1400 12 116
   13 200 1600 12 128
   14 200 1800 12 140
   15 200 2000 12 152
   16 250 2250 12 164
   17 250 2500 12 176
   18 250 2750 12 188
   19 250 3000 12 200
   20 300 3300 16 216
   21 300 3600 16 232
   22 300 3900 16 248
   23 300 4200 16 264
   24 300 4500 16 280
   25 500 5000 16 296
   26 500 5500 16 312
   27 500 6000 16 328
   28 500 6500 16 344
   29 500 7000 16 360
   30 500 7500 20 380
   31 500 8000 20 400
   32 500 8500 20 420
   33 500 9000 20 440
   34 500 9500 20 460
   35 500 10000 20 480
   36 800 10800 20 500
   37 800 11600 20 520
   38 800 12400 20 540
   39 800 13200 20 560
   40 800 14000 24 584
   41 800 14800 24 608
   42 800 15600 24 632
   43 800 16400 24 656
   44 800 17200 24 680
   45 800 18000 24 704
   46 1000 19000 24 728
   47 1000 20000 24 752
   48 1000 21000 24 776
   49 1000 22000 24 800
   50 1000 23000 28 828
   51 1000 24000 28 856
   52 1000 25000 28 884
   53 1000 26000 28 912
   54 1000 27000 28 940
   55 1000 28000 28 968
   56 1000 29000 28 996
   57 1000 30000 28 1024
   58 2000 32000 28 1052
   59 2000 34000 28 1080
   60 2000 36000 40 1120
   61 2000 38000 40 1160
   62 2000 40000 40 1200
   63 4000 44000 40 1240
   64 4000 48000 40 1280
   65 4000 52000 40 1320
   66 4000 56000 40 1360
   67 4000 60000 40 1400
   68 8000 68000 40 1440
   69 8000 76000 40 1480
   70 8000 84000 40 1520
   71 8000 92000 40 1560
   72 8000 100000 40 1600
   73 20000 120000 50 1650
   74 20000 140000 50 1700
   75 20000 160000 50 1750
   76 20000 180000 50 1800
   77 20000 200000 50 1850
   78 50000 250000 50 1900
   79 50000 300000 50 1950
   80 50000 350000 50 2000
   81 50000 400000 50 2050
   82 50000 450000 50 2100
   83 50000 500000 50 2150
   84 100000 600000 50 2200
   85 100000 700000 50 2250
   86 100000 800000 50 2300
   87 100000 900000 60 2360
   88 100000 [[8]] 60 2420
   89 200000 [[9]] 60 2480
   90 200000 [[10]] 60 2540
   91 200000 [[11]] 60 2600
   92 200000 [[12]] 60 2660
   93 200000 2000000 60 2720
   94 500000 2500000 60 2780
   95 500000 3000000 60 2840
   96 [[13]] 4000000 60 2900
   97 [[14]] 5000000 60 2960
   98 5000000 10000000 60 3020
   99 10000000 20000000 70 3090
   100 20000000 40000000 70 3160

   Úrovně stvoření []

   Úroveň XP je potřeba XP celkem
   2 30 50
   3 40 90
   4 60 150
   5 90 240
   6 120 360
   7 140 500
   8 160 660
   9 200 860
   10 400 1260
   11 200 1460
   12 210 1670
   13 230 1900
   14 250 2150
   15 250 2400
   16 250 2650
   17 300 2950
   18 300 3250
   19 350 3600
   20 350 3950
   21 400 4350
   22 400 4750
   23 400 5150
   24 450 5600
   25 450 6050
   26 450 6500
   27 500 7000
   28 500 7500
   29 500 8000
   30 500 8500
   31 500 9000
   32 500 9500
   33 500 10000
   34 1000 11000
   35 1000 12000
   36 1000 13000
   37 2000 15000
   38 2000 17000
   39 3000 20000
   40 3000 23000
   41 4000 27000
   42 4000 31000
   43 4000 35000
   44 5000 40000
   45 10000 50000
   46 10000 60000
   47 10000 70000
   48 10000 80000
   49 10000 90000
   50 10000 100000
   51 20000 120000
   52 20000 140000
   53 20000 160000
   54 40000 200000
   55 100000 300000
   56 100000 400000
   57 100000 500000
   58 150000 650000
   59 150000 800000
   60 100000 900000

   ChangeLog []

   Maximální úroveň Verze Uvolnění
   Hráč Dinosaurus
   64 38 174.0 20. června 2015
   66 (+2) 40 (+2) 181.0 30. června 2015
   70 (+4) 44 (+4) 186.0 13. července 2015
   74 50 190.0 29. července 2015
   80 50 201.0 18. srpna 2015
   85 (+5) 55 (+5) 216.0 28. září 2015
   88 (+3) 58 (+3) 218.0 6. října 2015
   91 (+3) 61 (+3) 224.0 21. listopadu 2015
   93 (+2) 63 (+2) 239.0 20. dubna 2016
   95 (+2) 65 (+2) 243.0 23. června 2016
   97 (+2) 67 (+2) 243.6 25. června 2016
   99 (+2) 69 (+2) 246.2 6. září 2016
   104 (+5) 71 (+2) 254.0 30. ledna 2017
   100 (-4) 71 257.0 4. května 2017
   115 (+15) 71 267.0 29. srpna 2017
   130 (+15) 71 275.0 12. prosince 2017
   131 (+1) 72 (+1) 280.114 15. června 2018
   132 (+1) 73 (+1) 281.107 17. července 2018
   133 (+1) 73 282.102 14. srpna 2018
   134 (+1) 73 283.101 18. září 2018
   135 (+1) 73 284.104 16. října 2018
   140 (+5) 73 304.1 17. prosince 2019
   155 (+15) 73/88 (+15) 306.41 26. února 2020
   180 (+25) 88 329.5 3. června 2021

   Ve V257.Bylo zavedeno 0 vzestupu, což dává až 15 dalších úrovní (i.E. až 115) po dokončení.

   Ve V275.0 Nanebevstoupení bylo rozšířeno o uvolnění DLC aberace a přidalo dalších 15 úrovní (i.E. až 130).

   Ve V306.41 Nanebevstoupení bylo rozšířeno o uvolnění Genesis: část 1 DLC, přidáním dalších 15 úrovní (i.E. až 155).

   Ve V329.5 Nanebevstoupení bylo rozšířeno o uvolnění Genesis: část 2 DLC, přidáním dalších 15 úrovní (i.E. až 180). Tames může být také dán až 88 úrovní bez ohledu na DLC, z nichž pocházejí, nebo herní režim.

   Příkazy konzoly Ark

   Vaše jednorázová cíl pro příkazy ARK Console a Cheat Documentation. Kliknutím sem se dozvíte, jak povolit příkazovou konzolu.

   Prohledejte naši databázi příkazů Ark

   Tento příkaz přidává zadané množství zkušeností bodům k Chibi-Pet, které jste v současné době vybavili.

   Tento příkaz přidává zadané množství zkušeností k Chibi-Pet, který je v současné době vybaven zadaným hráčem. Pokud hráč nemá vybavený Chibi-Pet, budou na tohoto hráče aplikovány zkušenosti.

   Tento příkaz umožňuje přidat konkrétní množství trvanlivosti, vody nebo energie k předmětům v hotbar a vybavené brnění.

   Tento příkaz zvyšuje vaše zkušenosti (nebo dinosaurus, který je v současné době jezdil, pokud jste namontován) podle zadaného počtu bodů. Chcete -li udělit zkušenosti jinému hráči, použijte příkaz GivexptoPlayer.

   Tento příkaz vám poskytne určené množství hexagonů.
   Tento příkaz přidá hráče, identifikovaného jejich numerickým ID páry, do whitelist serveru.

   Tento příkaz zakáže hráče, určený jejich numerickým ID páry. Použijte příkaz Unbanplayer k ukončení hráče.

   Tento příkaz vysílá zadanou zprávu všem hráčům na serveru.
   Chat správy serveru

   Tento příkaz spustí a zastaví zadané počasí. Zobrazit na stránce příkazu pro seznam všech ID počasí.

   Tento příkaz upraví velikost vaší postavy podle zadaného multiplikátoru. Multiplikátor 2 by zdvojnásobil vaši velikost, zatímco 0.5 by na polovinu vaší velikosti. Použijte 1 k návratu do normální velikosti.

   Tento příkaz léčí kryo nemoc dinosauru, na který v současné době zacílíte na křížový kříž, což mu umožňuje probudit se.

   Tento příkaz deaktivuje všechny vaše buffy.
   Tento příkaz vyčistí soupis hráče s určeným ID přehrávače.
   Tento příkaz obnoví všechny návody.

   Tento příkaz zkopíruje vaše aktuální souřadnice a otáčení do schránky ve formátu: X, Y, Z, Yaw a Pitch. To je užitečné pro příkazy teleportace.

   Tento příkaz umístí stvoření, na které se zaměřujete pod křížový kříž, do nového kryopodu ve vašem inventáři.

   Tento příkaz nastaví zadanou vlastnost ve správci denního cyklu.

   Tento příkaz umožňuje teleportovat přímo k konečnému šéfovi z Genesis: Část 1, obcházení potřeby dokončit všechny předpoklady.

   Tento příkaz přepíná zobrazení rozhraní ladění na strukturách, když se na ně podíváte. Zobrazí se název třídy struktury a ID entity. Znovu zadejte příkaz a vypněte jej.

   Tento příkaz poráží a odemkne všechny šéfy Alpha pro hráče určeného daným ID hráče. Použijte 0 jako ID přehrávače k ​​odemknutí všech šéfů alfa pro vaši postavu.

   Tento příkaz odemkne zadaného šéfa pro hráče identifikovaného zadaným ID (použijte 0 k odemčení šéfa pro vaši postavu). Je třeba také nastavit úroveň obtížnosti: 0 pro gama, 1 pro beta nebo 2 pro alfa. Po odemknutí šéfa hráč okamžitě obdrží všechny Engramy TEK s ním spojené. Pro aktualizaci úrovní a implantátu bude muset hráč zemřít a poté respawn. ID šéfů naleznete na stránce příkazu.

   Tento příkaz zničí všechny herce zadaného typu.

   Tento příkaz odstraní všechny entity, jako jsou stvoření (včetně zkrocených), struktury atd.

   Tento příkaz odstraní všechna stvoření, včetně zkrocených, na mapě, které vám nepatří. Tento příkaz nebrání novým stvořením v tření.

   Tento příkaz eliminuje všechny listy, uzly zdrojů a další kosmetické modely v zadaném poloměru soustředěném kolem vaší postavy. Jakékoli zdroje shromážděné ze zničených uzlů budou přeneseny do inventáře vaší postavy.

   Tento příkaz zničí stvoření nebo strukturu ve vašem kříži. Žádná mrtvola nezůstane. Chcete -li odstranit stvoření nebo strukturu a zanechat mrtvolu, použijte příkaz Kill.

   Tento příkaz odstraňuje všechny struktury na mapě, včetně vašich.

   Tento příkaz ničí všechny dinosy spojené s kmenem objektu, na který se v současné době díváte.

   Tento příkaz zničí kmen zadaným ID kmene.
   Tento příkaz zničí všechny dinosy zadaného kmene.
   Tento příkaz zničí všechny hráče v zadaném kmeni.
   Tento příkaz zničí všechny struktury zadaného kmene.
   Zničit strukturu kmenů

   Tento příkaz zničí všechny hráče kmene, který vlastní objekt, na který se v současné době díváte.

   Tento příkaz zničí všechny struktury kmene, který vlastní objekt, na který se v současné době díváte.

   Zničit strukturu kmenů

   Tento příkaz zbourá všechny struktury spojené s kmenem daného ID, které mají méně spojení než zadané číslo.

   Zničit strukturu kmenů

   Tento příkaz ničí všechny divoké (nezkrotné) dinosy a stvoření odpovídající danému tvorbě ID. Zobrazit všechny ID stvoření zde: ArkCommands.com/stvoření,

   Tento příkaz odstraní všechny nezkrotné stvoření na mapě. Je to prospěšné pro usnadnění tření nově zavedených tvorů.

   Tento příkaz konzoly ničí středový uzel lesního titanu, na který se zaměřujete.
   Dino Dino Specific Forest Titan
   Tento příkaz konzoly ničí levý uzel lesního titanu, na který se zaměřujete.
   Dino Dino Specific Forest Titan
   Tento příkaz konzoly ničí správný uzel lesního titanu, na který se zaměřujete.
   Dino Dino Specific Forest Titan

   Tento příkaz přepíná chování, kde donucovač narušuje viditelnost jeho jezdce během účinku blikání. V kombinaci s podváděním Hideriders to zajišťuje, že jezdec zůstává skrytý během a po mrknutí, podobně jako funkce Hideriders funguje s jinými stvořeními.

   Dino dino specifický prosazování

   Tento příkaz umožňuje blikat donucování bez použití svých slotů pro blikání cooldown, což umožňuje neomezené a okamžité mrknutí. Přepíše standardní mechanik cooldown, takže po každém použití je schopnost blikání donucovacího lékaře okamžitě k dispozici.

   Dino dino specifický prosazování

   Tento příkaz uděluje MEK nekonečné maximální palivo, které pozorujete, nebo jezdíte. To se liší od příkazu dino resetování, protože palivo nebude vyčerpáno, dokud jej nevypnete. Toto je příkaz přepínače. Zadejte příkaz, abyste jej povolili, a zadejte jej a znovu jej deaktivujte.

   Dino dino konkrétní mek

   Tento příkaz bude udržovat inflaci plynového sáčku, na který zacílíte (nebo jezdíte) na maximální částku. Toto je příkaz přepínače. Zadejte ji, aby inflace udržela maximum, a zadejte ji znovu, abyste to deaktivovali.

   Dino dino specifické plynové sáčky

   Tento příkaz zcela nafoukne plynový bag, na který se v současné době zaměřujete nebo jezdí – to znamená, že jeho inflaci nastavuje na maximální možnou úroveň.

   Dino dino specifické plynové sáčky
   Tento příkaz bude udržovat teplo MEK, na které se zaměřujete nebo jezdí na 0%.
   Dino dino konkrétní mek
   Tento příkaz způsobí, že mega MEK, na kterou se zaměřujete na neviditelné, a poté přehrajte intro VFX.
   Dino dino specifické mega mek

   MEK: Pokud se zaměřujete nebo jezdíte na MEK, tento příkaz resetuje své palivo na maximum a hladinu tepla na nulu. Enforcer: Pokud se zaměřujete nebo jezdíte na donucovací pracovník, tento příkaz resetuje všechny blikající cooldowns.

   Dino dino specifický prosazovač Mek
   Tento příkaz bude více inflace plynových sáček o 10x.
   Dino dino specifické plynové sáčky

   Tento příkaz bude přepínat a vypínat údržbu MEK, což je systém, který odečítá palivo/zdraví každých 60 sekund.

   Dino dino konkrétní mek

   Zápatí

   © 2023 . Všechna práva vyhrazena. Příkazy Ark .

   Tento web není spojen s ARK: přežití se vyvinul nebo Studio Wildcard.