Vyrovnávání dopadů Genshin – Jak zvýšit rychlé hodnocení dobrodružství | PCGamesn, Genshin Impact Guide: Jak vyrovnat své postavy – Polygon

Průvodce dopadem Genshin: Jak vyrovnat své postavy

Máme všechny nejlepší tipy a triky pro vyrovnávání dopadů Genshin, takže můžete zvýšit své dobrodružné hodnocení rychleji než létat po větrným tunelu.

Vyrovnávání dopadů Genshin – Jak se rychle zvýšit dobrodružství

Máme všechny nejlepší tipy a triky pro vyrovnávání dopadů Genshin, takže můžete zvýšit své dobrodružné hodnocení rychleji než létat po větrným tunelu.

Genshin Impact Leveling: Nadcházející postavy dopadu Genshin sedí v ozdobeném křesle a položí hlavu do ruky, když zkontroluje svazek papírů

Publikováno: 10. července 2023

Jak se vyrovnám v dopadu Genshin? Gacha hra Hoyoverse je zábavná a všechno, ale vyrovnání může být nepříjemnost. Mnoho funkcí, jako je Battle Pass a Co-Op Mode, odemkněte pouze poté, co dosáhnete určité dobrodružné hodnosti, spolu s novými questlines a doménami. Můžete snadno dojít věci, které můžete udělat, když je vaše úroveň hodnosti dobrodružství příliš nízká, takže jsme sestavili všechny nejlepší strategie, které potřebujete, abyste rychle zvýšili své dobrodružné hodnosti, a vyrovnávání v Genshin dopad na vánek.

Přirozeně, čím vyšší je vaše dobrodružství, tím více dobrodružného exp je vyžadováno, aby se zvýšila v dopadu Genshin. Existuje mnoho různých způsobů, jak rychle zvýšit své dobrodružné hodnocení, ale ne všechny z nich vám poskytnou velkou podporu. Pomocí níže uvedených vyrovnávacích strategií byste měli být schopni zvýšit své dobrodružné hodnocení každý jeden až tři dny, v závislosti na vaší době a hodnosti. Doporučujeme také použít ty nejlepší postavy v našem seznamu Genshin Impact Tier pro dokončení těchto úkolů a úroveň v rekordním čase.

Tipy a triky vyrovnávání dopadů Genshin

Zde jsou všechny způsoby, jak rychle vyrovnat své dobrodružné hodnosti v dopadu Genshin:

Barbara hovoří s Katheryne, recepční pro dobrodruha

Denní provize

Denní provize, jinak známé jako deníky, jsou zdaleka nejlepším způsobem, jak shromáždit spoustu dobrodružství EXP, aniž by bylo nutné investovat hodně času nebo energie. Po promluvení s Katheryne v cechu dobrodruha v Mondstadtu obdržíte příručku dobrodruha. Stisknutím F1 jej otevřete a přejděte na druhou kartu s názvem „Provize“, abyste viděli své úkoly.

Každý den jsou k dispozici čtyři denní provize a řadu od porážky spoustu nepřátel po shromažďování některých ingrediencí nebo vaření. Zatímco objektivní umístění jsou rozptýlena po mapě, ale měli byste být schopni se rychle dostat na správné místo přes teleportní trasové body.

Tyto jednoduché úkoly stojí za váš čas, protože každý z nich vás odměňuje 200 Adventure EXP. Pokud dokončíte všechny čtyři z nich, získáte další bonus 500 Adventure EXP. Ve srovnání s minimálním úsilím, které musíte vyvinout.

Barbara stojí za otevření linky Ley s výzvou k interakci s ní a získání zkušeností pro vyrovnání dopadu Genshin

Šéfové

Jakmile vyčistíte své protokoly denních provizí, lovecký šéf je vaší další nejlepší možností, jak získat Adventure EXP a začít rychle vyrovnat. Přejděte na kartu „Bosses“ ve své příručce Adventure a vyberte si ten, kdo uděluje Adventure EXP. Porážka jednoho ze dvou šéfů linií Ley Line v oblasti Mondstadt je skvělá volba, zejména pro nové hráče. Nejen, že jsou na nízké úrovni, ale porážka vám může poskytnout 100 Adventure EXP. Pokud jste ve hře dále, zkuste místo toho elitní šéfy pro 200 exp, nebo týdenní šéfy pro 300 EXP.

Nejlepší část o loveckých šéfech je, že to můžete udělat opakovaně, pokud máte dostatek originální pryskyřice pro shromažďování odměn. Šéfy ley linky vyžadují pouze 20 originální pryskyřice a oni se znovu vytvoří poblíž. Pokud u těchto šéfů utratíte plně obnovenou originální pryskyřici, můžete získat až 600 Adventure EXP.

Genshin Impact Leveling: Xiangling pečlivě vyrovnává svého medvída a společníka, Guoba, na hlavě, když vyvažuje na jedné noze, Wangshu Inn za ní

Domény

Dokončení domén vám může získat slušné množství Adventure Rank Exp. Závisí to na jednotlivé doméně, kolik toho přesně získáte, takže před pokračováním vyhledejte odměny v příručce svého dobrodruha.

Jednorázové domény odemknou na úrovni Adventure Level 12 a jsou to skvělý způsob, jak začít. Jejich odměny se pohybují mezi 200 a 500 dobrodružství. Jak však říká jméno, odměnu získáte pouze jednou. Opakovatelná doména je lukrativnějším způsobem zemědělství v dlouhodobém horizontu také . První z nich, Cecilia Garden, odemkne na úrovni 16 a můžete získat 100 Adventure EXP pokaždé, když jej dokončíte. I když to může trvat mnohem více času než porazit výchoz linií Ley, domény vám také poskytují spoustu dalších odměn, včetně artefaktů dopadu Genshin, které vám mohou pomoci vytvořit nejlepší sestavy.

Dobrodruh

Příručka dobrodruha

Na rozdíl od výše uvedených možností nelze dokončení zážitkových úkolů v příručce dobrodruha (první karta) opakovat. Na druhé straně jsou zážitkové odměny poměrně velké a nevyžadují mnoho časových investic.

Dokončení zkušeností s úkoly vás pokaždé odmění 100 Adventure EXP a první tři samostatně vás téměř 2000 Adventure EXP. Úkoly jsou velmi jednoduché – ve skutečnosti je snadné je dokončit, aniž by si toho všiml. Je to také snadná metoda, jak získat velké množství Primogemů pro vytažení nejnovějších postav a zbraní z Genshin Impact Banners.

Samotné úkoly jsou rozděleny do různých kapitol a můžete postoupit pouze do další kapitoly poté, co jsou všechny zkušenosti s úkoly provedeny. Počet úkolů, a proto množství EXP, které má být získáno z každé kapitoly, se při posunu zvýší.

Diduc konverzuje s Wandererem, Jean, Venti a Paimonem během úkolu, který poskytuje zkušenosti s vyrovnáním dopadu Genshin

Úkoly

Samozřejmě se můžete vždy držet klasického způsobu vyrovnání: Dokončení úkolů a událostí Impact Genshin. To je bezpochyby jeden z zábavnějších způsobů, jak zvýšit své dobrodružné hodnosti, a obvykle vám sítí několik set dobrodružství EXP za úkol.

Většina úkolů však trvá mnohem více času na dokončení než denní provize nebo zabíjení šéfů. Jsou také neopakovatelné a pravděpodobně z nich dojdou, pokud ve hře RPG neděláte nic jiného-proto tento seznam. Na oplátku získáte mnohem zajímavější úkoly a příběhy než provedením provizí. Pokud se jen pokoušíte spěchat na řadě dobrodružství, pravděpodobně byste se měli držet úkolů.

Průzkum mapy

Další zábava, ale spíše časově náročný způsob, jak se vyrovnat, je průzkum. Otevřený svět dopadu Genshin je naplněn teleportními trasy, sochami sedmi a doménami, které můžete na oplátku objevit za malé množství dobrodružství EXP. Pokud se vám líbí putování přes Teyvat a nevadí vám trochu více časové investice, je to skvělý způsob, jak se vyrovnat.

Můžete také prohledat svět z Anemoculus nebo Geoculus Orbs. Nabízením soch ze sedmi vás odmění spoustu Adventure EXP, ale znovu; Trvá to hodně času a lze to udělat jen jednou.

Nyní zbývá jen vybrat si svůj preferovaný způsob vyrovnání a zahájit hru. Pokud se chcete zvýšit svou reputaci Genshin Impact, doporučujeme se vydat na pronásledování odměn Genshin Impact. V neposlední řadě důrazně doporučujeme uplatnit všechny nejnovější kódy dopadu Genshin, které mohou poskytnout další měnu a materiály, které vám pomohou na vaší cestě.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Průvodce dopadem Genshin: Jak vyrovnat své postavy

Diduc zpracovává svého ptáka kolem výchozů linie Ley

Julia Lee (ona/její) je producentka průvodců, píše průvodce pro hry jako The Legend of Zelda: Slzy království a Dopad Genshin. V roce 2016 pomohla zahájit Rift Herald.

v Dopad Genshin, Budete muset ručně vyrovnat své postavy, aby byly silnější.

Zatímco postavy získají exp ze zabíjení nepřátel, částka, kterou z toho získají. Místo toho budete chtít použít EXP materiál, který najdete kolem Teyvat: Wandererova rada (v hodnotě 1 000 exp), Zkušenost dobrodruha (v hodnotě 5 000 exp) a Hrdin vtip (v hodnotě 20 000 exp). Mezitím zabíjení monstrum dává asi 15 exp, takže rozdíl je obrovský.

Tyto tři materiály Exp lze nalézt v truhlami s pokladem a často jsou dány jako odměny za dokončovací domény a úkoly.

Zkušenosti s dobrodruhem můžete také aktivovat kvetoucí výchozky linie Zjevení nalezených kolem mapy. Tyto modré kouřové koule jsou z vaší mapy viditelné a vynoří se na různých místech. Můžete je aktivovat a oni vynoří nepřátele, aby se sundali. Jakmile je dokončíte, budete si moci nárokovat odměnu za přibližně 13 dobrodruhů výměnou za 20 pryskyřice.

Jakmile máte své materiály, můžete na obrazovce znaků stisknout tlačítko „úroveň nahoru“, abyste je použili. Jakmile zasáhnou určité milníky úrovně, budou muset být vystoupeny pomocí materiálů shromážděných od šéfů, aby se zvýšily vyšší.

Obrazovka úrovně nahoru v dopadu Genshin s podrobnostmi o nákladech na vyrovnání xianglingu

Mějte na paměti, že používání těchto materiálů k vyrovnání vašich postav vyžaduje mora, GenshinJméno pro univerzální ražbu. Vyrovnávání tun postav na vysokou úroveň sníží spoustu mory, ale můžete chytit více převzetím Blossom of Wealth Ley line výchoz, Které pro vás vyvolaly nepřátele.

Průvodce a průchody Genshin Impact