Vysvětleny požadavky na hodnocení – Resident Evil 4 Remake – Základy – Začínáme | Resident Evil 4 Remake | Gamer Guides®, Resident Evil 4 Remake Rank Požadavky Průvodce – GameSinny

Resident Evil 4 Remake Rank Požadavky průvodce

Resident Evil 4 Remake spuštěn 24. března 2023 a je fantastickým remake jedné z nejuznávanějších her, jaké kdy byly vytvořeny. Stejně jako u původního Resident Evil 4 existuje několik obtíží a pokud chcete získat každou trofej, musíte hrát na každém z nich. Tato stránka vám poskytne všechny podrobnosti, které potřebujete vědět o tom, jak je vaše hodnocení určeno v remake Resident Evil 4.

Požadavky na hodnocení vysvětleno – Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake spuštěn 24. března 2023 a je fantastickým remake jedné z nejuznávanějších her, jaké kdy byly vytvořeny. Stejně jako u původního Resident Evil 4 existuje několik obtíží a pokud chcete získat každou trofej, musíte hrát na každém z nich. Tato stránka vám poskytne všechny podrobnosti, které potřebujete vědět o tom, jak je vaše hodnocení určeno v remake Resident Evil 4.

Získání pořadí S+ odemkne silné odměny, jako jsou zde zobrazené kočičí uši

Získání pozice S+ odemkne silné odměny, jako jsou zde zobrazené kočičí uši.

S+ Požadavky na hodnocení v rezidentním zlém 4 remake

S+ Rank je nejvyšší, který můžete získat pro remake RE4, a budete muset získat různé potíže, pokud chcete odemknout vše, a získat všechny trofeje/úspěchy. Takže, o čem jste se třídili při pokusu o dosažení S+ Rank, hlavním požadavkem je vaše hrací doba, podívejte se na níže uvedený tabulka a zjistěte více:

Obtížnost Prázdno Max uloží povoleno
04:00:00
Standard 05:00:00
Hardcore 05:30:00
Profesionální 05:30:00

Mimo požadavek na přehrávání toho musíte dosáhnout na a Nová hra, Na to nemůžete použít novou hru plus. To znamená, že vaše zbraně začnou od nuly, ale můžete si usnadnit život, zejména pokud se chystáte na hodnocení S+ na profesionále odemknutím bonusového příslušenství nebo zbraní, zejména s nekonečnou municí.

Nezapomeňte také, že v profesionálním režimu neexistují žádné autosavy, takže budete opravdu muset být vybíraví o tom, kde používáte 15 uložení, když jdete na tuto řadu S+.

S+ Rank odměny v remake Re4

Velkou otázkou je, proč byste chtěli dosáhnout remake S+ v rezidentním rezidentním zlé? Mnoho z nejlepších odemykatelných zbraní nebo příslušenství pochází z dosažení řady S+ v různých obtížích, níže uvedená tabulka vám poskytne všechny podrobnosti:

Obtížnost Odměna S+ Rank
Asistováno Wolf Tail (zvyšuje poškození melee)
Standard Jelení parohy (zvyšuje poškození nože)
Hardcore Kuřecí klobouk (snižuje poškození)
Kočičí uši (nekonečné munice)

Všechny tyto příslušenství jsou neuvěřitelně silné a velmi doporučuje se vyzvednout alespoň kuřecí klobouk, pokud se chystáte na hodnocení S+ na profesionále. Kromě toho existují dva trofeje/úspěchy pro získání řad S+, poslání splněno S+ za to, že je na standardu, a vyšetřovatel S+ Rank, aby to získal na hardcore.

Požadavky na hodnost v remaci Resident Evil 4 Remake GR

Toto je jediná další hodnost, o které byste měli mít zájem mimo S+ Rank, protože existují také odměny a trofeje/úspěchy. Požadavky jsou zde o něco shovívavější a můžete použít novou hru plus k cílení na tuto hodnost. Níže uvedená tabulka uvádí úplné požadavky na hodnocení A:

Obtížnost Prázdno Max uloží povoleno
Asistováno 04:00:00
Standard 12:00:00
Hardcore 10:00:00
07:00:00

. Můžete také k tomu, abyste mohli používat bonusové zbraně ve svém hledání za hodnost, což by mělo být život mnohem snazší usnadnit.

Opět je otázkou, proč byste chtěli dosáhnout Rank in resident Evil 4 remake nad rámec výzvy, kterou poskytuje? Stejně jako S+ Rank existuje mnoho odměn, které můžete odemknout, a níže uvedená tabulka vám poskytne všechny podrobnosti:

Poznámka

Všechny odměny budou získány, pokud získáte hodnocení A ve vyšších obtížích.

Obtížnost Odměna S+ Rank
Asistováno
Standard Čtvercové brýle, železná přilba, pletený klobouk (pouze kosmetické)
Hardcore Brnění kostým pro Ashely (nelze jej unést)
Chicago zametač (zbraň)

. Druhým odemčením klíče je zbraň Chicago Sweeper, to je zbraň Tommy jako zbraň, která používá SMG munici s exkluzivním upgradem, který uděluje nekonečnou munici, další, která pomůže s běh S+.

Kromě toho existují dva trofeje/úspěchy pro získání řad S+, poslání splněno S+ za to, že je na standardu, a vyšetřovatel S+ Rank, aby to získal na hardcore.

Kliknutím sem zveřejníte komentář

Komentáře

Přejděte dolů a pokračujte ve čtení

Průvodce informace

 • Vydavatel
  Capcom
 • Platformy,
  PS4, PS5, Steam, XB One, XB X | S
 • Žánr
  Hrůza přežití
 • Průvodce vydání
  22. března 2023
 • Naposledy aktualizováno
  7. dubna 2023
  Historie verzí
 • Průvodce autor

Sdílejte tento bezplatný průvodce:

Resident Evil 4 je hororová hra přežití původně vydaná v roce 2005. Hra sleduje příběh Leona. Kennedy, vládní agent za úkol zachránit prezidentovu dceru Ashley Grahamovou, z odlehlé vesnice ve Španělsku, kterou převzala kultovní skupina infikovaných vesničanů.

 • Hluboký ponor na celé mechanice hry
 • Informace o nejlepších zbraních
 • Pokrytí všech požadavků
 • Kde najít všechny poklady

Získejte hráč průvodce prémiovým účtem:

 • Odebrat reklamy
 • Vlastní oblíbené
 • Podporovat autory
 • A brzy přijde mnoho dalších speciálních funkcí.

Resident Evil 4 Remake Rank Požadavky průvodce

Chtějí odemknout něco konkrétního? Zde jsou všechny požadavky na hodnocení pro remake Resident Evil 4, od asistovaného po profesionální potíže.

Chtějí odemknout něco konkrétního? Zde jsou všechny požadavky na hodnocení pro remake Resident Evil 4, od asistovaného po profesionální potíže.

Řady, které získáte za dokončení Resident Evil 4 předělat Nepočítejte jen za vychvalovací práva – udělují odemknutí jako Příslušenství a kostýmy. Každá úroveň obtížnosti má své vlastní požadavky na hodnocení, od B do S+.

Tato příručka přechází přes každé obtížné požadavky A až S+ Rank, které většinou zahrnují přehrávání. .

Chcete -li získat S+ na jakékoli obtíže, musíte hrát na zcela nové uložení, což znamená Nová hra+ běhy jsou osvobozeny od hodnocení S+. Pro toto prestižní hodnocení nemůžete používat zbraně nebo pesety z předchozích her, takže to bude trvat praxi, aby se to snížilo.

Resident Evil 4 Remake Rank Požadavky

Požadavky na hodnocení asistovaných obtíží

 • 15 hodin
 • S pozice: Čtyři hodiny
 • S+ Rank: Čtyři hodiny (nová hra)

Standardní požadavky na hodnocení

 • Hodnost: 12 hodin
 • Pět hodin
 • S+ Rank: Pět hodin (nový přehrávání)

Požadavky na hodnocení obtížnosti hardcore

 • Hodnost: 10 hodin
 • S pozice: Pět hodin a 30 minut
 • S+ Rank: Pět hodin a 30 minut (nový přehrávání)

 • Hodnost: Sedm hodin
 • S pozice: Pět hodin a 30 minut
 • S+ Rank: Pět hodin a 30 minut s 15 úsporami nebo méně (nový přehrávání)

Proč se zaměřit na řady S+ v Resident Evil 4?

Ve dvou dalších průvodcích jdu přes Příslušenství a oblečení můžete získat pro vyčištění Předělat různé potíže v samostatných průvodcích. Tři z těchto položek, které jsou zejména příslušenstvím, lze získat pouze prostřednictvím získání S+ na třech obtížích hry jednotlivě.

 • Vyčištění RE4 remake on s S+ poskytuje vám Deer parohy, které zvyšují celkové poškození nože.
 • Vyčištění RE4 remake on Hardcore s S+ poskytuje vám Kuřecí hlava, což snižuje poškození, které způsobíte.
 • Vyčištění RE4 remake on Profesionální s S+ poskytuje vám Kočičí uši, které vám dávají nekonečnou munici pro každou zbraň, ale raketovou odpalovač.

Získání pozice S+ na profesionála není vtip. Pokud nakonec ušetříte 16krát, již nemáte nárok na S+ a místo toho budete výchozí na S, i když splníte časovou podmínku. Získejte tu praxi a nakonec to budete moci dostat dovnitř. Ještě jsem to neudělal, ale někteří přátelé mají. Nyní, když víte, jak RE4 Systém hodnocení remake, podívejte se na některé z našich dalších Resident Evil 4 Remake průvodce Další pomoc a radu.

Hlavní obrázek přes Capcom.

O autorovi

Ashley Shankle

Ogryns jsou dobří chlapci. Jednoduché jako. . Také jednoduché jako.

Všechny požadavky na remake 4 remake 4 remake

Resident Evil 4 je předmětem nejnovějšího remake Capcom, znovu vytvoří ikonického střelce třetí osoby pro počítače a konzoly nové generace. , Resident Evil 4 Remake získal od fanoušků spoustu chvály za údržbu základních prvků původních.

Podobné předchozímu Resident Evil hry, Resident Evil 4 Remake dává hráčům konečné odstupňované skóre v závislosti na tom, jak hráli v hlavním příběhu. V rozmezí od B do S+si hráči mohou prohlížet, jak se popírají. Hlavním určujícím faktorem ve vaší celkové herní třídě je čas strávený hraním. Čím rychleji dokončíte Resident Evil 4, Vyšší hodnost, kterou obdržíte s tímto časem, se rozšiřujete vzhůru, aby se zohlednila vyšší potíže.

Abychom získali vyhledávanou pozici S+, budou muset hráči splnit několik konkrétních ustanovení. Pokud jste zvědaví, jaké hodnosti jste na dobré cestě, nebo co vidět, kolik času musíte porazit, je to vše, co potřebujete vědět.

Požadavky na hodnocení pro Resident Evil 4

Na konci vašeho Remake Run, hráči dostanou tříděnou hodnost, která shrnuje, jak se po celé kampani popírají. K získání řad A a S musí hráči porazit Resident Evil 4 .

K dosažení Rank S+budou hráči muset splnit několik podmínek. Nejprve se hra musí hrát na čerstvém uložení, bez pomoci nebo vybavení z nové hry+. Dále, pokud hráči chtějí S+ na profesionální obtíž, nemůžete ušetřit více než 15krát. Po 16. uložení jste propadli svůj možný běh S+.

Níže jsou po celou dobu požadavky a podmínky pro každou hodnost Resident Evil 4 předělat.

Hodnost Pomocné potíže Standard Obtížnost Obtížnost Profesionální Obtížnost
S+ (musí být na čerstvém uložení) Čtyři hodiny Pět hodin Pět hodin a 30 minut 5 hodin a 30 minut (15 šetří max)
Čtyři hodiny Pět hodin a 30 minut 5 hodin a 30 minut
A 15 hodin 12 hodin 10 hodin 7 hodin

Spisovatel štábu pro dot eSports. Vášnivý hráč po dobu dvou desetiletí a spisovatel her po dobu tří let. Jsem milencem něčeho podobného duše od roku 2011. Pokrývám vše od RPG pro jednoho hráče po MMOS.