Vytvořte si vlastní kuchařskou knihu s rodinnými recepty, knihy receptů zdarma | Receptin jí

Knihy receptů zdarma

Už jste na mém seznamu e -mailů

Recept / kuchařka Foto knihy

Plně přizpůsobitelné vzory.
Zjistěte více nebo procházejte níže uvedená témata.

Prázdné plátno

Moderní minimální kuchařka

Rodinný recept kuchařka

Oblíbené recepty kuchařky od Molly Hatch

Vkus knihy receptů na jih

Moje recepty na kuchařku

Bold Black and White Recept Cookbook

Black Look Book

Recept Foto Book od Martha Stewart

Co se vaří

Kniha receptů Colorful Mod Cocktails

Kuchařka recepturu na dovolenou

Získejte exkluzivní nabídky a novinky mixbook

Mít otázky? Chatujte s námi nebo nám pošlete e -mail na [email protected]. Budeme rádi pomoci!

Tyto fotografie budou do vašeho projektu přidány automaticky.

My a naši poskytovatelé služeb třetích stran používáme soubory cookie, které nám pomáhají vědět trochu o vás a jak používáte náš web, ke zlepšení zážitku z prohlížení a poskytování více personalizovaného marketingu. Používáním našeho webu souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a zásad cookie.

Knihy receptů zdarma

Moji čtenáři dostanou tři e-cookbooks zdarma!

Když se připojíte k mému seznamu e -mailů zdarma, získáte 3 knihy receptů zdarma jako poděkování!!

Asijské vzlety – jak hlasovali čtenáři! 42 Rychlé a snadné asijské recepty restaurace, které jsou skutečně kvalitou restaurace!

Rychlá příprava, velké příchutě – Kniha receptů, která to dokazuje Rychlé jídlo stále může sbalit Velké příchutě!

15 minut jídla – Tato kniha receptů je plná receptů na úžasné jídlo, které můžete stále vyrobit od nuly I když máte krátký čas.

Čínská smažená rýže Zdarma asijské vzlety Ecookbook | receptInEats.com

Proč rozdávám knihy receptů zdarma??

Nabízím bezplatné elektronické knihy jako poděkování, když se lidé připojí k mému seznamu e-mailů. Připojení k mému seznamu e -mailů je zcela zdarma, znamená to, že ode mě získáte e -mail, když zveřejním nový recept.

Byli byste překvapeni (nebo možná ne!) Kolik podezřelých e-mailů od lidí, než se připojí k mému seznamu e-mailů, si myslím, že nabízím bezplatné elektronické knihy, abych je přiměl k nějakému druhu platby nebo podvodů. Vlastně nemůžu říci, že je obviňuji, v dnešní době, kdy jsou internetové podvody skutečným rizikem.

Z mého pohledu je to tak jednoduché jako toto:

Vydělávám si na živobytí z tohoto webu. Nemám žádný jiný zdroj příjmů, jsem do značné míry opak dítěte. ��

Příjmy, které vydělávám, je generován převážně z digitálních reklam, které vidíte na mém webu. A množství příjmů z reklamy, které vydělávám, je převážně poháněno tím, kolik lidí navštěvuje můj web.

A tak přicházíme k jádru toho, proč nabízím bezplatné elektronické knihy, aby se lidé připojili k mému seznamu e-mailů-rozšířit své čtenáře povzbuzením nových čtenářů a co je důležitější, jako gesto uznání mým současným čtenářům. Pro čtení, za vyzkoušení mých receptů, sdílení zpětné vazby a myšlenek, korektury (ano ano!), dávat Inspirace, za to, že mě rozesmál a někdy mě dokonce rozplakal, za sdílení mých receptů na sociálních médiích, s vaší rodinou a přáteli.

Receptin Eats je to, co to je kvůli tobě a ecookbooks jsou jen trochu poděkování dárek. ❤

Jarní role | Zdarma asijské vzlety Ecookbook | receptInEats.com

Jak získat knihy receptů zdarma

Noví čtenáři (nebo chtějí se znovu připojit!)

Pokud jste nový čtenář, pak se stačí připojit k mému seznamu e -mailů (který je zdarma, vždy bude, 100% bez připojených řetězců!!) a obdržíte e-mail ke stažení elektronických knih! Toto je potvrzovací e -mail, který obdržíte – stačí kliknout na odkazy a získat ecookbooks.

Už jste na mém seznamu e -mailů

Zdarma odkaz Ecookbooks ke stažení v e -mailu | receptInEats.com

Pokud jste již na mém seznamu e -mailů (tj. Při zveřejňování nových receptů obdržíte e -maily). Stačí posouvat polovinu e -mailu a uvidíte to. Poté stačí kliknout na odkazy a stáhněte si knihy receptů!

Krok za krokem: Jak stáhnout

Krok 1: Klikněte na odkazy v e -mailu (viz výše, jak získat e -mail).

Krok 2: Kniha receptů se otevře ve vašem prohlížeči. Být trpělivý, může to trvat čas v závislosti na tom, jak rychle je váš internet a jaké zařízení používáte. Knihy receptů jsou kolem 20 MB, z nichž každá je na nízké straně pro standardní foto-těžký e-cookook.

Krok 3:Pokud jste na ploše, přejděte do souboru> Uložit stránku jako nebo uložit soubor nebo podobné. Pokud jste na tabletu nebo telefonu, klikněte na tlačítko Sdílet a poté vyberte, kde jej uložit (například na iPhone, můžete jej uložit v iBooks, poté katalog a zobrazit jej v iBooks).

Krok 4: Pokud jste na stolním počítači nebo notebooku, měli byste získat možnost, kde uložit soubor. Bude to vypadat takto. Vyberte, kde chcete, aby byl soubor uložen. Normálně je výchozí pro Stahování Složka.

Krok 5: Pak jděte do složky, kde jste soubor uložili, a voila! Kniha receptů je!

UŽÍVAT SI!

Doufám, že se vám budou líbit knihy receptů! Protože recepty jsou shrnuty verze receptů na mém webu, máte -li jakékoli dotazy ohledně některého z receptů, prostě se sem na můj web dostanete a najděte recept, ponechejte otázku v sekci komentářů. Až na to odpovím, dostanete e -mail. U mnoha receptů budou pokyny a poznámky recepturu v receptu na mém webu rozsáhlejší, aby mohly odpovědět na vaši otázku. Také mnoho receptů má nyní videa z receptů.

Užívat si! – Nagi x

Primární postranní panel

Ahoj, jsem Nagi!

Věřím, že můžete vyrobit skvělé jídlo s každodenními ingrediencemi, i když jste krátký čas a náklady na vědomí. Stačí jen vařit chytré a kreativní! Přečtěte si více

Zdarma e -knihy receptů

Připojte se k mému seznamu e -mailů zdarma a získejte tři bezplatné kuchařky!