Vznikají, rytíři zmrazeného trůnu! Hearthstone, nejlepší rytíři zmrazeného trůnu (KFT) legendární karty | Shotkul skalního papíru

Nejlepší rytíři zmrazeného trůnu (KFT) legendární karty

Síla lichského krále je tu pro převzetí. Nárokovat to a ovládat bezbožnou sílu rytíře smrti jako jednoho z Rytíři zmrazeného trůnu!

Rytíři zmrazených trůnních karet

Vstaň, rytíři zmrazeného trůnu!

Rytíři zmrazeného trůnu dorazili! Balíčky karet lze nyní zakoupit a otevřít!

Přihlaste se nyní a obdržíte 3 bezplatné rytíře zmrazených trůnních karet*!

Rytíři zmrazeného trůnu jsou živí v Americe. Zkontrolujte prosím naše oficiální fóra, kde najdete odhady regionálního vydání.

Rytíři zmrazeného trůnu

Podnikatelské podniky v smrtelném světě jsou na konci, ale nyní se s ním můžete čelit v Hearthstone! Přinesl do hospody veškerou děsivou sílu pohromy a každý z devíti klasických hrdinů Hearthstone je připraven přijmout temnou sílu Lich Král, aby mu sloužil jako legendární karta Knight Hero Hero Hero!

V rytířích zmrazeného trůnu je jen na vás, abyste se rozhodli, jak ovládat úžasné schopnosti na jejich velení!

Hrdinové karty jsou zcela nový typ karty, které nejsou ani kouzlem, přisluhovačem ani zbraní. Při hraní, každá karta Hero Knight Hero nahrazuje vašeho hrdinu, vrhá bitevníkry, obléká se odolné brnění a poskytuje silnou novou hrdinovou sílu. Zatímco každý hrdina projevuje svou moc jako rytíře smrti jiným způsobem, všichni nabízejí možnosti, které mohou transformovat způsob, jakým hrajete Hearthstone.

Chcete -li vidět všechny hrdiny smrti rytíře, Navštivte rytíři zmrazené trůnové galerie.

Iccboard_hs_ek_1200x671.jpg

Mise

Obyvatelé Icecrown Citadel tvrdě pracují na přípravě pevnosti pro váš příjezd! Rytíři zmrazeného trůnu je naše první expanze, která zahrnuje bezplatné mise, kde se setkáte s nepřáteli, kteří budou zkoušet vaše dovednosti Hearthstone.

Jak začíná rytíři zmrazeného trůnu, budete čelit Pánu Icecrown Citadel. Dokončení této mise prologů přidá a ZDARMA náhodná legendární karta Hero Knight do vaší sbírky! Pokud se vám podaří překonat poslední misi se všemi devíti hrdiny, odemknete také nového paladinského hrdinu: Prince Arthas, mladý paladin, který si nárokoval prokleté Runeblade Frostmourne a stal se lichovým králem!

Životní test

Rytíři nového klíčového slova zmrazeného trůnu, LifeSteal, rozšiřuje schopnost již nalezená na některých kartách a dává své vlastní vyhrazené klíčové slovo. Když karta s poškozením LifeSteal způsobí, váš hrdina je uzdraven za stejnou částku. Svědkem síly metry!

Mammoth síla

Každý nový rok Hearthstone je vzrušující čas, který přináší nový začátek ve formě nového standardního formátu! Zahájení rytířů zmrazeného trůnu označuje druhou expanzi vydanou v roce Mammoth!

Přečtěte si více o formátech a roce Mammoth.

Síla lichského krále je tu pro převzetí. Nárokovat to a ovládat bezbožnou sílu rytíře smrti jako jednoho z Rytíři zmrazeného trůnu!

*3 Knights Freed of Frozen Throne Packs jsou jednorázovou nabídkou a jsou k dispozici pouze po omezenou dobu. Nabídka je k dispozici do 31. října 2017.

Nejlepší rytíři zmrazeného trůnu (KFT) legendární karty

Náš výběr nejlepších legendárních karet, které můžete vytvořit v Hearthstone.

Průvodce přispěvatelem Johna Bedforda
Publikováno v srpnu. 15, 2017

Nyní, když máme téměř každou základnu nové meta (které jsme si vědomi alespoň) pokryté metabombem, jsme si mysleli, že je vhodný čas začít zvýraznit některé výjimečné karty ze spuštění, začátek s nejlepšími legendárními kartami, které jsme dosud viděli.

Práce toho všeho je opravdu jednoduchá. Vytvořili jsme se, jak často se každý z nich objevil napříč asi 40 průvodci palubě, které jsme vytvořili od startu. Pak jsme použili trochu nahlédnutí o tom, jak konkurenceschopná se zdá být daná paluba. Je zde tolik umění jako věda, proto si přečtěte přehled pečlivě, než se zavážete k čemukoli.

Několik dalších klíčových věcí, které je třeba mít na paměti, samozřejmě:

– To je velmi první dny pro meta zmrazeného trůnu, a proto to může představovat pouze aktuální snímek toho, jak věci vypadají právě teď, v této fázi startu.

– Jen proto, že se objevují v tomto seznamu, neznamená to, že byste měli vyrazit a okamžitě ho vytvořit. Pokud Druid není vaše věc, pak nezáleží na tom, kolik paluby se malfurion objeví Pestilent – nebo jak se ukáže konkurenční Druid – bude pro vás mrtvá, drahá karta.

– Musíte se zeptat sami sebe, zda je pro vás důležitější, abyste měli ty nejlepší paluby nebo šíři paluby, které nabízejí rozmanitost pro váš život Hearthstone. První z nich znovu přichází s námi, že ne všechny věci jsou právě teď jisté.

– Věci jsou mnohem blíž ve spodní polovině kola než v horní polovině a všechno v této sekci by se mohlo vrhnout nahoru a dolů.

Myslíme si, že všechny tyto úvahy jsou důležité, proto si pečlivě přemýšlejte o tom, co chcete od svého zážitku z Hearthstone, a podle toho upřednostňujte svůj tvorba. Pro každý záznam jsme přidali malé pokyny, které vám pomohou učinit tato rozhodnutí.

S tím z cesty je však náš současný první výběr nejlepších legendárních v meta zmrazené trůny.

10. Frost Lich Jaina

Přestože do tohoto kola nahoře zahrnujeme Frost Lich Jaina, musíme ji umístit přímo na dno zásobníku. Máme tu pro ni dvě paluby, ale budoucnost Control Mage je v tuto chvíli velmi nejistá, která ponechává elementárního mága – paluba, která na začátku meta Un’goro meta zaznamenala zájem, ale rychle zmizela. Musí se vrátit do meta zmrazeného trůnu, ale porota je na této frontě.

 • 1. Midrange Elemental Mage – Midrange Elemental Mage Deck Průvodce
 • 2. Control Mage – Průvodce seznam paluby zmrazeného trůnu

9. Shadowreaper Anduin

Kněz měl v posledních několika expanzích docela špatný čas věcí. Jen mějte na paměti, že kněz Highlander – i když je právě teď mocný – je špinavá, finnicky věc a může to být tak, že to není pro vaše chutě. Dragon Priest je právě teď trochu divokou kartou a pro novou meta je velmi neprokázaný koncept pro novou meta.

 • 1. Dragon Priest – Průvodce seznamem paluby Dragon Priest zmrazeného trůna
 • 2. Highlander Priest – Frozen Throne Highlander Priest Průvodce palubami

8. Valeera The Hollow

Nyní je to trochu sporné, a proto si musíte prozatím zvážit něco jako umístění divoké karty. Proč sporné? Právě teď existují dva tábory pro Miracle Rogue – jeden, který říká, že je pro formát životně důležitá, druhý říká, že to nemůže být dále od pravdy. Zde to řekne jen čas.

Rychlá poznámka k další legendární legendární lilian Voss . Právě teď se objevuje pouze v zloděje Rogue, která by měla být považována za vysoce experimentální jako potenciálně konkurenční balíček.

 • 1. Miracle Rogue – zmrazený trůn Miracle Rogue Seznam paluby průvodce

7. Uther of the Ebon Blade

Stejně jako šaman, je to trochu zvláštní. Relevance Utheru je velmi úzká – zatím – a je to velká část kontroly Paladin a experimentálního exodia paladinu, který hledá jednorázovou sílu prostřednictvím síly hrdiny. Pokud ovládání Paladin dokáže v dlouhodobém horizontu horké, uther z Ebon Blade bude téměř jistě součástí archetypu. Je to případ zvážení, zda odrůda hry nebo pilotování nejvíce nemilosrdně efektivní, jedna pravá balíček je pro vás nejdůležitější věcí.

Rychlá poznámka o Bolvaru, Fireblood . Ukazuje se na několika palubách, ale vlastně je trochu rozdělený názor. Zvažte, že se jedná o vedlejší poznámku, která čeká na úplný záznam.

 • 1. Control Paladin – Průvodce seznamem paluby paladinu zmrazeného trůnu

6. Sourgelord Garrosh

Válečník má právě teď spoustu možností, ale mnoho z nich je trochu na experimentální straně, takže zbývá vidět, jak důležité je jeho základní nový legendární – Scourgelord Garrosh – dokazuje v širším metagame. Přesto je pravděpodobné, že pro Warrior v současné meta i mimo něj prokáže důležitou dlouhodobou kartu.

Rotface je velkou součástí kontrolního válečníka, ale nikde jsme to neviděli. Na začátku meta je také trochu složité, když z něj dostane několik kohoutků. Udržujte tento na lavičce prozatím, pokud ne kapání prachu a posedlost kontrolním válečníkem.

 • 1. Control Warrior – Průvodce seznamem paluby zmrazeného trůnu

5. Bloodreaver Gul’dan

Bloodreaver Gul’dan našel domov ve většině populárních paluby Warlock, na které jsme za poslední týden zakryli Metabomb. Věci je však, že se neobjeví v zoo Warlock, který vypadá stále více jako nejsilnější paluba. Přesto je to důležitá karta v Control Warlock, kterou J4CKIECHAN pokračoval v neuvěřitelných 20 plus Winstreak o víkendu.

Pokud jde o krevní queen lana’thel ? Prozatím doplňuje démonské Warlock, ale dosud se neobjevila na žádných jiných palubách. Pokud se to změní, aktualizujeme tento článek.

 • 1. Control Warlock – Průvodce seznamem paluby zmrazeného trůnu
 • 2. Démon Warlock – Průvodce seznamem Demon Warlock Demon Warlock Demon Warlock
 • 3. Handlock – Průvodce seznamem paluby zmrazeného trůnu

4. Thrall, Deathseer

Shaman je zajímavý. Legendární karta Thrall, Deathseer je zjevně důležitou součástí konceptu Evolve Shaman, a tak pokud se tento balíček dává prosperuje, takto tuto kartu prozatím řekneme, pokud jste vyhrazeným fanouškem hrdiny a také styl hry. Budeme muset vidět meta zprávy pro tento, ale časné dojmy naznačují, že se jedná o velmi silnou kartu.

 • 1. Evolve Shaman – Zmrazený trůn Evolve Shaman Deck Seznam průvodce

3. Deathstalker Rexxar

Deathstalker Rexxar se objevuje v každém loveckém balíčku, na kterou jsme se na Metabomb zadali od spuštění expanze a sedí vysoko na seznamu legendárních hrdinů. Pro toto řemeslo můžete získat malou zvláštní víru ze skutečnosti, že pokud bude hlavní archetyp, jako je Hunter Midrange Hunter, bude součástí Hearthstone, Deathstalker Rexxar může být vyroben tak, aby v něm pracoval.

Pokud jde o profesora Pitricid, on jen vidí hru v Secret Hunter – jak byste očekávali – a tak je to velmi boční řemeslo právě teď. Prostě nevíme, jestli bude ten balíček konkurenceschopný, ačkoli raná verze Briana Kiblera je hodně zábavné hrát. Pokud máte náhodou, vydejte se na to.

 • 1. Midrange Hunter – Průvodce seznamem paluby zmrazeného trůnu lovců
 • 2. Control Hunter – Průvodce seznam paluby zmrazeného trůnu
 • 3. Hunter deathtrattle – zmrazený trůn průvodce deathtrattle lovcem
 • 4. Secret Hunter – Průvodce seznamem paluby zmrazeného trůnu

2. Malfurion Pestilent

Malfurion Pestilent již prokázal svou hodnotu z hlediska šířky a existuje ohromující řada paluby, které ho již využily. I když ho budoucí zdokonalení seznamu paluby viz, jak zmizí sem nebo tam, stále vypadá jako karta, která poskytne obrovskou hodnotu, pokud jste velkým fanouškem Druid.

Pokud jde o Haronox, karta se objeví v N’Zoth Druid a Taunt Druid (přirozeně), a tak je velmi specifické plavidlo, pokud jste fanouškem tohoto formátu. Taunt se pravděpodobně povede dobře, ale bohatství druhé paluby zůstává vidět.

 • 1. Midrange Druid – Průvodce seznamem paluby Druid Deck Průvodce zmrazeným trůnem
 • 2. Taunt Druid – Zmrazený trůn Taunt Druid Deck Guide
 • 3. Jade Druid – Průvodce seznamem paluby Jade Druid zmrazeného trůnu
 • 4. Rampa Druid – Průvodce seznamem paluby zmrazené trůny
 • 5. Malygos Druid – Zmrazený trůn Malygos Druid Deck Průvodce

1. Lich král

Absolutní táta expanze zmrazeného trůnu a pravděpodobně nejbezpečnější plavidlo ve hře právě teď. I když polovina níže uvedeného seznamu paluby se z dlouhodobého hlediska ukáže nekompetitivní, ai když se z nich z nich upadne že, Je těžké pochopit, jak tato karta nebude součástí meta, pokud část karty standardní rotace.

Prostě se hodí k příliš mnoha palubě a dělá to příliš snadno na to, aby byl cokoli jiného než horní hromada pro první vydání našeho průvodce po nejlepších zmrazených trůnních legendárních kartách.

Druid

 • 1. Midrange Druid – Průvodce seznamem paluby Druid Deck Průvodce zmrazeným trůnem
 • 2. Taunt Druid – Zmrazený trůn Taunt Druid Deck Guide
 • 3. Jade Druid – Průvodce seznamem paluby Jade Druid zmrazeného trůnu
 • 4. Rampa Druid – Průvodce seznamem paluby zmrazené trůny
 • 5. N’Zoth Druid – Zmrazený trůn N’Zoth Druid Deck List

lovec

 • 1. Control Hunter – Průvodce seznam paluby zmrazeného trůnu

Kouzelník

 • 1. Control Mage – Průvodce seznam paluby zmrazeného trůnu

Paladin

 • 1. Midrange Paladin – Průvodce seznamem paluby paluby zmrazeného trůnu

Kněz

 • 1. Dragon Priest – Průvodce seznamem paluby Dragon Priest zmrazeného trůna
 • 2. Highlander Priest – Frozen Throne Highlander Priest Průvodce palubami
 • 3. Control Priest – Průvodce seznamem paluby paluby zmrazeného trůnu

Darebák

 • 1. Zloděj Rogue – Zmrazený trůn zloděj Rogue Seznam paluby průvodce

Šaman

 • 1. Shaman Freeze Shaman – Průvodce seznamem paluby zmrazeného trůnu

Čaroděj

 • 1. Control Warlock – Průvodce seznamem paluby zmrazeného trůnu
 • 2. Démon Warlock – Průvodce seznamem Demon Warlock Demon Warlock Demon Warlock

Bojovník

 • 1. Control Warrior – Průvodce seznamem paluby zmrazeného trůnu
 • 2. Dragon Warrior – Průvodce seznamem paluby zmrazeného trůnu válečníka Dragon Warrior
 • 3. Taunt Warrior – zmrazený trůn Taunt Warrior Deck Průvodce

Čestná uznání

– Arfus vidí nějakou hru v N’Zoth Druid a Secret Hunter, ale nezdá se téměř tak důležité řemeslo jako jeho pán.

– Princ Keneth se dokazuje zejména v zoo Warlock trochu showstopper, ale to je o tom a může to být tak, že alternativní verze zoo přichází v příštích několika týdnech stejně. Má však potenciál se objevit v tomto seznamu.

– Pokud jde o prince Valanara, objevuje se právě v démonu Warlock, a ten balíček se může změnit a přesto se v širším metagamu prokázat.

Jako vždy bychom rádi slyšeli vaše myšlenky na tento článek v komentářích.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Následujte Blizzard Entertainment
 • Následují karetní hry
 • Sledujte zdarma
 • Sledujte Hearthstone
 • Strategie následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

John je šéfredaktorem Metabombů a stará se o každodenní běh webu, když nepíše o Hearthstone.

Rytíři zmrazených trůnních karet

Vstaň, rytíři zmrazeného trůnu!

Rytíři zmrazeného trůnu dorazili! Balíčky karet lze nyní zakoupit a otevřít!

Přihlaste se nyní a obdržíte 3 bezplatné rytíře zmrazených trůnních karet*!

Rytíři zmrazeného trůnu jsou živí v Americe. Zkontrolujte prosím naše oficiální fóra, kde najdete odhady regionálního vydání.

Rytíři zmrazeného trůnu

Podnikatelské podniky v smrtelném světě jsou na konci, ale nyní se s ním můžete čelit v Hearthstone! Přinesl do hospody veškerou děsivou sílu pohromy a každý z devíti klasických hrdinů Hearthstone je připraven přijmout temnou sílu Lich Král, aby mu sloužil jako legendární karta Knight Hero Hero Hero!

V rytířích zmrazeného trůnu je jen na vás, abyste se rozhodli, jak ovládat úžasné schopnosti na jejich velení!

Hrdinové karty jsou zcela nový typ karty, které nejsou ani kouzlem, přisluhovačem ani zbraní. Při hraní, každá karta Hero Knight Hero nahrazuje vašeho hrdinu, vrhá bitevníkry, obléká se odolné brnění a poskytuje silnou novou hrdinovou sílu. Zatímco každý hrdina projevuje svou moc jako rytíře smrti jiným způsobem, všichni nabízejí možnosti, které mohou transformovat způsob, jakým hrajete Hearthstone.

Chcete -li vidět všechny hrdiny smrti rytíře, Navštivte rytíři zmrazené trůnové galerie.

Iccboard_hs_ek_1200x671.jpg

Mise

Obyvatelé Icecrown Citadel tvrdě pracují na přípravě pevnosti pro váš příjezd! Rytíři zmrazeného trůnu je naše první expanze, která zahrnuje bezplatné mise, kde se setkáte s nepřáteli, kteří budou zkoušet vaše dovednosti Hearthstone.

Jak začíná rytíři zmrazeného trůnu, budete čelit Pánu Icecrown Citadel. Dokončení této mise prologů přidá a ZDARMA náhodná legendární karta Hero Knight do vaší sbírky! Pokud se vám podaří překonat poslední misi se všemi devíti hrdiny, odemknete také nového paladinského hrdinu: Prince Arthas, mladý paladin, který si nárokoval prokleté Runeblade Frostmourne a stal se lichovým králem!

Životní test

Rytíři nového klíčového slova zmrazeného trůnu, LifeSteal, rozšiřuje schopnost již nalezená na některých kartách a dává své vlastní vyhrazené klíčové slovo. Když karta s poškozením LifeSteal způsobí, váš hrdina je uzdraven za stejnou částku. Svědkem síly metry!

Mammoth síla

Každý nový rok Hearthstone je vzrušující čas, který přináší nový začátek ve formě nového standardního formátu! Zahájení rytířů zmrazeného trůnu označuje druhou expanzi vydanou v roce Mammoth!

Přečtěte si více o formátech a roce Mammoth.

Síla lichského krále je tu pro převzetí. Nárokovat to a ovládat bezbožnou sílu rytíře smrti jako jednoho z Rytíři zmrazeného trůnu!

*3 Knights Freed of Frozen Throne Packs jsou jednorázovou nabídkou a jsou k dispozici pouze po omezenou dobu. Nabídka je k dispozici do 31. října 2017.