Wand Wood | Harry Potter Wiki | Fandom, Wand Wood | Wizarding Realm Wiki | Fandom

Wand Wood

V podstatě, čím přísnější hůlka, tím méně příznivá a uživatel bude změnit. Flexibilnější hůlka však znamená, že hůlka a uživatel se budou moci snadněji přizpůsobit. Jeden bod, který se opakuje znovu a znovu v tradici hůlek, je to, že žádná z těchto funkcí nebo částí není na sobě nezávislá na sobě. Všichni budou míchat a vytvářet hůlky stejně rozmanité jako čarodějnice a čarodějové, kteří je používají.

Wand Wood

Alespoň nějaký obsah v tomto článku je odvozen z informací uvedených v: Harry Potter: Bradavice tajemství A Harry Potter: hádanky a kouzla A Harry Potter: Magic Probudil se A Bradavice Legacy.
V článku tak budou přítomny spoilery.

Pouze menšina stromů může produkovat dřevo kvality hůlky (stejně jako menšina lidí může produkovat magii). Vyprávění, které z nich mají dárek, trvá roky zkušeností, i když je práce usnadňuje, pokud se v listech naleznou hnízdící bowtruckles.„ – Garrick Ollivander [SRC]

Různé typy dřevo byly použity při stavbě hůlek. Jakmile bylo vytesáno do vhodného tvaru, bylo dřevo zabudováno magickou látkou, která sloužila jako její jádro, která by mohla být vybrána speciálně tak, aby odpovídala typu dotyčného dřeva. Hůlky by se mohly výrazně lišit na délku – od minimálně 7 “do nejméně 16” – a přicházet v různých stupních rigidity, včetně “Spring”, [1] “flexibilní”, “Supple” a “Unyielding”. [2]

Obsah

 • 1 Příroda
 • 2 známé hůlky
 • 3 Za scénami
  • 3.1 Komentáře autora

  Příroda [ ]

  Pouze menšina stromů mohla produkovat dřevo kvality hůlky (stejně jako menšina lidí mohla produkovat magii). Trvalo to roky zkušeností, abychom zjistili, které z nich měly dárek, ačkoli práce byla usnadňována, pokud se v listech objevilo hnízdící bowtruckles, protože nikdy neobývali světské stromy.

  Různé typy dřeva měly své vlastní „osobnosti“, a proto si hůlky pravděpodobně vybraly kouzelníka s odpovídající osobností. Každá jednotlivá hůlka byla jedinečná a závislá na své charakteru na konkrétním stromu a magickém stvoření, ze kterého odvozila své materiály. Ollivander věřil, že Wand Wood má téměř lidské síly vnímání a preferencí. [3]

  Některé hůlky byly vhodnější pro určité větve magie. Hůlky jedle byly obzvláště dobré pro transfiguraci, hůlky tis byly obzvláště hrůzostrašné v polích souboje a kletby a olše hůlky fungovaly lépe než jakékoli jiné hůlky dřevo s neverbálním kouzlem. Alternativně byly některé lesy špatně vhodné pro určité větve magie. Acacia Wands měla jemnou povahu a nebyly vhodné pro „Bangs-and-Smells Magic“ a Apple Wood se špatně smíchal s temným uměním. Některé lesy navíc reagovaly na určitá jádra hůlky jedinečným způsobem, změnily postavu a/nebo magický potenciál hůlky.

  Hůlka byla studiem života a hůlka se mohli i nadále učit s každou hůlkou, kterou vyrobili a odpovídali. [3] Kromě toho by se každá hůlka od okamžiku, kdy zjistila, že jeho ideální majitel, by se začal učit a učit svého lidského partnera. Následující poznámky k různým hůlkovým lesům by proto měly být považovány za obecné poznámky, které se mají použít jako výchozí bod, a neměly by být považovány za popis jakékoli individuální hůlky. [3]

  Známé hůlky Woods []

  Wand Wood Známé hůlky postavené z tohoto dřeva Poznámky
  Acacia Velmi neobvyklá hůlka, která vytvořila složité hůlky, které často odmítly produkovat magii pro kohokoli jiného než jejich oprávněného majitele. Tato citlivost jim byla obtížná. Garrick Ollivander udržoval jen malou zásobu pro ty čarodějnice nebo kouzelníky dostatečné jemnosti, protože Acacia nebyla vhodná pro to, co bylo běžně známé jako kouzlo „Bangs-and-Smells“. Když byl dobře porovnán, hůlka Acacia odpovídala síle, i když byla často podceňována kvůli zvláštnosti jeho temperamentu. Wands Acacia nebyly používány často, protože ve špatných rukou by to bylo buď přemoženo nebo extrémně slabé.
  Olše Quirinus quirrell’s Wand Zatímco Alder byl neochvějný dřevo, Garrick Ollivander zjistil, že jeho ideální majitel nebyl tvrdohlavý nebo tvrdohlavý, ale často nápomocný, ohleduplný a nejoblíbenější. Zatímco většina Wand Woods hledala podobnost v postavách těch, kterým by nejlépe sloužili, Alder byl neobvyklý v tom, že se zdálo, že touží po povaze, která byla výrazně odlišná od své vlastní, ne -li přesně naproti. Když byla šťastně umístěna hůlka olše, stala se nádherným, loajálním pomocníkem. Ze všech typů hůlek byl Alder nejlépe vhodný pro neverbální kouzlo, odkud přišla jeho pověst, že byla vhodná pouze pro nejpokročilejší čarodějnice a čaroděje.
  Hůlka Lottie Turner
  Jablko Hůlka Dylana Marwooda Applewoodské hůlky byly silné a nejlépe se hodí pro majitele vysokých cílů a ideálů, protože toto dřevo se špatně smíchalo s tmavým uměním. Bylo řečeno, že vlastník hůlky jablek by byl dobře milovaný a dlouhodobý, Garrick Ollivander se často setkal s zákazníky velkého osobního kouzla, kteří našli svůj dokonalý zápas v hůlce Applewood. Majitelé jablečných hůlek často měli talent na konverzaci s jinými magickými bytostmi ve svých rodných jazycích.
  Ollivander Family’s Heirloom Wand
  Popel Cedric Diggory’s Wand Ti čarodějnice a čarodějové nejlépe vhodné pro hůlky popela nebyli lehce ovlivněni z jejich víry nebo účelů, ideální majitel by mohl být tvrdohlavý a určitě by byl odvážný, ale nikdy drsný ani arogantní. Drtivá nebo příliš sebevědomá čarodějnice nebo čaroděj, kteří často trvali na zkoušení hůlek tohoto prestižního dřeva, by však jeho účinky zklamaly. Popel hůlka se rozštěpila ke svému jedinému pravému pánovi a neměla by být předána nebo nadaná od původního majitele, protože by ztratila moc a dovednost. Tato tendence byla extrémní, pokud jádro mělo jednorožce vlasů.
  První hůlka Charlieho Weasleye (později první hůlka Ron Weasley)
  Hůlka Colbyho Freye
  Hůlka Fischer Frey
  Osika Členové Silver Spears Garrick Ollivander často zjistil, že majitelé Aspen Wand byli obecně silně smýšlející a odhodlaní, s větší pravděpodobností než většina z nich je přitahována úkoly a novými objednávkami; To byla hůlka pro revolucionáře. Správným vlastníkem Aspen Wand byl často dokonalý duellist nebo předurčený k tomu, protože Aspen Wand byla jednou z těch, která byla zvláště vhodná pro bojovou magii, obvykle vykazovala také vynikající kouzlo také.
  Buk Hůlka produkovaná Garrickem Ollivanderem Skutečný zápas pro bukovou hůlku by byl, i když mladý, moudrý za jeho roky a pokud by byl pěstovaný, bohatý na porozumění a zkušenosti. Bukové hůlky fungovaly velmi slabě pro úzkoprsé a netolerantní. Když byla buková hůlka správně porovnána, byla schopna jemnosti a umění, které nebylo vidět v žádném jiném dřevě, proto jeho lesklá pověst.
  Bříza Hůlka Dolores Umbridge Ačkoli to sám Garrick Ollivander nepoužil, bylo známo, že jeho spolupracovník v Bradseade pobočky prodává hůlky vyrobené z břízy. Jeho vlastnosti jako hůlky dřevo nejsou známy.
  Trnka Hůlka útržku Blackthorn Wands, který byl velmi neobvyklý hůlkový dřevo, měl pověst, v dobře na Mellivanderově názoru, že je nejlépe vhodný pro válečníka. Zdálo se, že tyto hůlky musí projít nebezpečím nebo utrpení se svými majiteli, aby se stali skutečně spojeni. Vzhledem k této podmínce by se hůlka Blackthorn stala tak loajální a věrnou služebníkem, jak by si mohl přát.
  Sir Cadogan (legenda)
  Ořešáku černého Méně běžné než standardní hůlka ořechů, černý ořech hledal mistra dobrých instinktů a silný vhled. Černý ořech byl velmi hezký dřevo, ale ne nejjednodušší zvládnout. Měl jeden prohlášený vtip, což bylo, že to bylo neobvykle naladěno na vnitřní konflikt, a dramaticky ztratil moc, pokud jeho vlastník praktikoval jakoukoli formu sebeklamu. Pokud čarodějnice nebo čaroděj nebyla schopna nebo neochotná být upřímná k sobě nebo ostatním, hůlka často nedokázala přiměřeně fungovat a musí být spojena s novým majitelem, pokud to mělo získat zpět svou bývalou statečnost. Spárováno s upřímným majitelem, který si uvědomil, se však stal jedním z nejvěrnějších a nejpůsobivějších hůlek ze všech, se zvláštním vkusem ve všech druzích kouzla.
  Brazilwood Jeho vlastnosti jako hůlky dřevo nejsou známy.
  Cedr Hůlka Horace Slughorn Wand Cedar našel svůj dokonalý domov, kde došlo k důvtipné a vnímání. Garrick Ollivander věřil, že kdykoli se setkal s tím, kdo nesl hůlku Cedar, našel sílu charakteru a neobvyklé loajality. Čarodějnice nebo čaroděj, který byl dobře vyrovnán Cedarem.
  Třešeň Gilderoy Lockhartova hůlka Cherry bylo zřídka používané dřevo, které vyrobilo hůlku podivné síly. Nakupovatel hůlky by se měl z jejich mysli rozptýlit jakoukoli představou, že růžový květy živého stromu vytvořeného pro frivolní nebo pouze okrasnou hůlku, pro třešňové dřevo často vyrábějí hůlku, která vlastnila skutečně smrtelnou sílu, ať už jádro-i když je spárován s drakem srdce, hůlka by neměla být nikdy spojena s čarodějkem bez výjimečné sebekontroly a síly mysli. Cherry Wood byl vysoce chváleným a vyhledávaným dřevem mezi studenty Mahoutokoro v Japonsku. Tato hůlka byla považována za drahou, pravděpodobně kvůli dřevu, z něhož byla vyrobena.
  Hůlka Mary Cattermole
  Druhá hůlka Nevilla Longbottoma
  Několik studentů Mahoutokoro
  Ivy Warringtonova hůlka
  Wand Albus Potter
  Kaštan Hůlka Petera Pettigrewa Podle Garricka Ollivandera to bylo nejzajímavější, mnohostranné dřevo, které se velmi lišilo v jeho charakteru v závislosti na jádru hůlky a vzala velkou barvu z osobnosti, která ji vlastnila. Hůlka kaštanu byla přitahována čarodějnicemi a čarodějky, kteří byli kvalifikovanými krotcemi magických zvířat, těch, kteří měli velké dárky v herbologii, a ty, kteří byli přirozenými letáky. Když je spárován s Dragon HeartString, může to najít nejlepší zápas mezi těmi, kteří byli nadřazeným luxusem a materiálními věcmi, a méně svědomí, než by měli být o tom, jak byly získány. Naopak, když je tato hůlka spárována s vlasy jednorožec, vykazovala pro ty, kteří se zabývali všemi druhy spravedlnosti.
  Tři po sobě jdoucí hlavní Warlocks [3]
  Hůlka profesora Kettleburna
  Cypřiš Hůlka Remuse Lupina Hůlky cypřišů byly spojeny s šlechtou a bylo řečeno, že jsou dobře přizpůsobeni čarodějům, kteří byli ochotni zemřít hrdinskou smrtí. Cypress Wands našel své duše mezi statečnými, odvážnými a sebeobětováním: ti, kteří se nebojí, aby se postavili ve své vlastní.
  Dřín Hůlka Robyn Thistlethwaite Hůlky Dogwood byly nepředvídatelné a zlomyslné; Měli hravou povahu a trvali na partnerech, kteří by jim mohli poskytnout prostor pro vzrušení a zábavu. Bylo by však docela špatné usoudit, že hůlky Dogwood nebyly schopny vážné magie, když to vyzvaly; Bylo známo, že vykonávají vynikající kouzla za obtížných podmínek, a když jsou spárováni s vhodně chytrou a geniální čarodějnicí nebo čarodějkem, mohli produkovat oslňující kouzelnictví. Hůlky Dogwood odmítly provádět neverbální kouzla a často byla spíše hlučná.
  Eben Hůlka produkovaná Garrickem Ollivanderem Ebony Wands měly působivý vzhled a pověst, velmi vhodné pro všechny druhy bojové magie a pro transfiguraci. Ebony byl nejšťastnější v ruce těch, kteří měli odvahu být sami sebou. Často nekonformní, vysoce individuální nebo pohodlný se stavem outsider. Ve zkušenosti s Garrickem Ollivanderem byl perfektní zápas Ebony Wand ten, kdo by se rychle držel jejich přesvědčení, bez ohledu na to, jaký vnější tlak, a z jejich účelu by se neřekl lehce z jejich účelu.
  Hůlka Leta Lestrange
  Aurelius Brumbál’s Wand
  Starší Starší hůlka Starší byl nejvzácnější hůlkou ze všech a údajně smůlu, starší hůlky byly složitější než kterékoli jiné. Obsahovali silnou magii, ale opovrhovali, aby zůstali s majitelem, který nebyl nadřízeným jejich společnosti; Trvalo pozoruhodný čaroděj, aby si udržel starší hůlku po celou dobu. Pouze velmi neobvyklý člověk by našel svůj dokonalý zápas ve starších a ve vzácných případech, kdy k takovému párování došlo, by mohlo být považováno za jistotu, že dotyčná čarodějnice nebo čarodějnice byla označena pro zvláštní osud.
  Jilm Wand Lucius Malfoy Elm Wands preferoval majitele s přítomností, magickou obratností a určitou nativní důstojnost. Ze všech Wand Woods, Elm, podle Ollivanderovy zkušenosti, přinesl nejmenší nehody, nejméně pošetilé chyby a nejelegantnější kouzla a kouzla; Jednalo se o sofistikované hůlky, schopné vysoce pokročilé magie ve správných rukou (což způsobilo, že je velmi žádoucí pro ty, kteří se hlásili k filozofii čisté krve).
  Anglický dub Hůlka Rubeus Hagrida Hůlka pro dobré a špatné, byl to přítel tak věrný jako čaroděj, který si to zasloužil. Wands of English Oak požadovaly partnery síly, odvahy a věrnosti. Méně známý je sklon pro majitele anglických dubových hůlek, aby měli silnou intuici, a často spřízněnost s magií přírodního světa, s tvory a rostlinami, které jsou nezbytné pro kouzelníci pro magii i potěšení.
  Merlinova hůlka (říká se)
  Jedle Hůlka Minerva McGonagall Není pochyb o tom, že FIR Wood, přicházející, jako tomu bylo od těch nejodolnějších stromů, vyráběl hůlky, které požadovaly u jejich skutečných majitelů sílu a sílu účelu, a upřednostňovali majitele soustředěného, ​​silně smýšlejícího a příležitostně zastrašujícího chování. Byly to špatné nástroje v rukou proměnlivé a nerozhodné. Hůlky FIR byly nazývány „The Survivor’s Wand“, protože její majitelé byli známí, že vycházejí z smrtelného nebezpečí bez úcty. Hůlky FIR byly zvláště vhodné pro transfiguraci.
  Hloh Hůlka Draca Malfoye Hawthorn dělá podivnou, protichůdnou hůlku, která je plná paradoxů. Byli ve své povaze složité a zajímavé, stejně jako majitelé, kteří je nejlépe vyhovovali. Obecně bylo pozorováno, že hůlková hůlka vypadala nejvíce doma s konfliktní povahou, nebo s čarodějnicí nebo čarodějkem procházejícím obdobím nepokojů. Hůlky hůlky by mohly být zvláště vhodné pro uzdravení magie, ale byly také zběsilé při prokletí. Hawthorn nebylo snadné zvládnout, ale člověk by měl zvážit pouze umístění hůlky hloh do rukou čarodějnice nebo kouzelníka osvědčeného talentu nebo důsledků může být nebezpečné. Hůlky hůlky mají pozoruhodnou zvláštnost: jejich kouzla mohou, když se špatně zacházejí, zpětná oheň.
  Líska Hůlka Sybill Trelawney Hazely hůlky byly citlivé a často odrážely emocionální stav svých majitelů. Pracovali nejlépe pro mistra, který rozuměl a dokázal zvládnout své vlastní pocity. Jiní by měli být velmi pečlivou zacházením s lískovou hůlkou, pokud její majitel nedávno ztratil náladu nebo utrpěl vážné zklamání, protože hůlka by taková energie absorbovala a nepředvídatelně ji vypouštěla. Pozitivní aspekt lískového hůlky více než nahrazení pro takové drobné nepohodlí však, protože byl schopen vynikající magie v rukou obratného a byl tak oddaný svému majiteli, že na konci svého majitele často „zvadil“ magisterský život. Hazel Wands měl také jedinečnou schopnost detekovat vodu pod zemí a vyzařovat stříbřitě, slzy ve tvaru kouře, pokud průchod přes skryté pružiny a studny.
  Cesmína Hůlka Harryho Pottera Holly Wands tradičně považované za ochranné hůlky pracovaly nejvíce šťastně. Současně si Holly Wands často vybrali majitele, kteří se zabývali nějakým nebezpečným a často duchovním úkolem. Holly byla jedním z těch lesů, které se v závislosti na jádru hůlky měnily nejdramatičtěji.
  Hůlka Cassandry Vole
  Habr Hůlka Viktora Kruma Obzvláště jemná a vnímaná hůlka, Hornbeam vybraný pro svůj životní kamarád talentovanou čarodějnicí nebo čaroděj s jedinou čistou vášní, kterou by někteří mohli nazvat posedlostí – laskavě – vize, která by se téměř vždy realizovala. Hůlky Hornbeam se přizpůsobily rychleji než téměř jakékoli jiné stylu magie svého majitele a byly by tak personalizované, tak rychle, že ostatní lidé by je považovali za velmi obtížné použít i pro nejjednodušší kouzla. Hůlky Hornbeam rovněž absorbovaly čestný kodex svého majitele, ať už by to mohlo být, a odmítl by vykonávat činy – ať už pro dobré nebo nemocné – to se neshodovalo s principy jejich pána.
  Hůlka Garricka Ollivandera
  Peregrine’s Wand
  Břečťan Přestože to sám Garrick Ollivander nepoužil, bylo známo, že jeho spolupracovník v Bradseade pobočky prodává hůlky vyrobené z Ivy. Kromě toho nejsou jeho vlastnosti jako hůlky neznámé.
  Modřín Hůlka Celestiny Warbecka Larch Wands měl pověst pro vštěpování důvěry a odvahy uživateli, což zajišťuje, že poptávka byla vždy předstihla nabídku. Tato vyhledávaná hůlka však byla těžko potěšit ve věci ideálních majitelů a složitější, než je mnoho představovaných. Slavný Wandmaker Garrick Ollivander zjistil, že Larch vždy vytvářel hůlky skrytých talentů a neočekávaných účinků, které také popsaly pána, který si to zasloužil. Často se to stalo, že čarodějnice nebo čaroděj, který patřil k hůlce s larkou.
  Hůlka Kevina Farrella
  Vavřín Bylo řečeno, že vavřínová hůlka nemohla provést nečestný akt, i když v hledání slávy (neobvyklý cíl pro ty, kteří jsou pro tyto hůlky nejlépe vyhovující), bylo známo, že Laurel Wands vystupuje mocnou a někdy smrtící magií. Měli také neobvyklý a poutavý atribut při vydávání spontánního úderu blesku, pokud se je další čarodějnice nebo čarodějnice pokusila ukrást. Laurel Wands se někdy nazývali nestálý, ale to bylo nespravedlivé; Laurelská hůlka prostě nebyla schopna tolerovat lenost v majiteli a v takových podmínkách to bylo nejsnadněji a dobrovolně vyhráno pryč. Jinak by se to šťastně rozštěpilo ke svému prvnímu zápasu navždy. [3]
  Mahagon Hůlka Jamese Pottera O tomto dřevu není známo, ale hůlka, která patřila Jamesovi Potterovi, jsem byl vyroben z mahagonu. Ollivander byl popsán jako „poddajný a vynikající pro transfiguraci“, také to, že měl „trochu více síly“ než hůlka, která patřila jeho manželce, Lily.
  Javor Garrick Ollivander Wand Maple Wands si často vybrali majitele, kteří byli od přírody cestující a průzkumníci; Nebyli to pobyt doma a preferované ambice ve své čarodějnice nebo čaroděje, jinak jejich magie rostla těžce a nevýrazná. Čerstvé výzvy a pravidelné změny scény způsobily, že tato hůlka doslova zářila a opálila se, jak rostla, se svým partnerem, schopností a statusem.
  Jacobova hůlka
  Olivový Jeho vlastnosti jako hůlky dřevo nejsou známy.
  Hruška Hruška produkovala hůlky nádherných magických sil, které dávají to nejlepší v rukou srdečného, ​​velkorysého a moudrého. Vlastníci hrudních hůlek byli ve zkušenosti s učeným wandmakerem Garrickem Ollivanderem, obvykle populárním a dobře respektovaným a nikdy nevěděl o jediném případě, kdy byla objevena hruška. Byli také mezi nejodolnějšími, i po mnoha letech tvrdého používání by stále mohli představovat pozoruhodný vzhled novosti.
  Borovice Pine Wands si vždy vybral nezávislého individuálního mistra, který by mohl být vnímán jako samotář, zajímavý a možná záhadný. Pine Wands si užily kreativně a na rozdíl od některých jiných by se nechoditelně přizpůsobily novým metodám a kouzlům. Mnoho wandmakers trvalo na tom, že borovice hůlky dokázaly detekovat a vystupovat nejlépe pro majitele, kteří byli předurčeni na dlouhý život, včetně Garricka Ollivandera, který nikdy osobně neznal pána borovice hůlky, aby zemřel mladý. Hůlka borovice byla jednou z těch, které byly nejcitlivější na neverbální magii.
  Topol Hůlka Eldritch Diggory Polorové hůlky byly dřevem, na které se spoléhají, konzistence, síla a jednotná síla. Rodina Ollivanderů věřila ze zkušeností, že topol hůlky si vybrali čarodějnice a čaroděje s velkou integritou, a byli vždy nejšťastnější při práci s čarodějnicí nebo čarodějkem jasné morální vize. Mezi menšími hůlkami byl unavený starý vtip, že žádný topol hůlka si nikdy nevybral politika, ale zde ukázali svou žalostnou nevědomost: Dva z nejuznávanějších ministrů ministerstva byli vlastníky jemných, ollivanderových topolových hůlek.
  Evangeline Orpingtonova hůlka
  Pichlavý Ash Hůlka Chadwick Boot O Wandlore of Pichlaly Ash není známo mnoho, ale byl použit prvním a jediným známým ne-magickým člověkem, který kdy praktikoval hůlku, americký ne-maj James Steward.
  Červený dub Často uslyšíte ignorant, že Red Oak je neomylným znamením horkého majitele. Ve skutečnosti byl skutečný zápas pro červenou dubovou hůlku posedlý neobvykle rychlými reakcemi, což z něj činí perfektní hůlku. Méně běžný než anglický dub, jeho ideálním mistrem byl světlo dotyku, rychle se přizpůsobil a přizpůsobitelný, často tvůrcem výrazných kouzel a dobrý člověk, který měl v boji po boku. Red Oak Wands byly podle názoru Ollivandera mezi nejšťastnější.
  Redwood Wands Redwood byly silně přitahovány čarodějnicemi a čarodějky, kteří již měli obdivuhodnou schopnost padnout na nohy, učinit správnou volbu, vytrhnout výhodu z katastrofy. To způsobilo, že se Redwood získal pověst pro přinesení štěstí jeho majiteli a vytvořilo vysokou poptávku. Jak obvykle tomu bylo u Wandlore, obecná populace měla pravdu zpět dopředu.
  Rákos Hůlky rákosí byly nejlépe vhodné pro ty, kteří byli odvážní a byli výmluvními reproduktory, a ukázalo se, že jsou velmi ochrannými přáteli. Ve spojení s jádrem draka srdce by věrnost majiteli velmi obdivoval jejich přátelé.
  Rosewood Fleur Delacourská hůlka V kouzelnickém světě sloužil Rosewood jako neobvyklý hůlka dřevo. Má silnou sladkou vůni, která v průběhu let přetrvává, vysvětluje jméno. Kromě toho nejsou jeho vlastnosti jako hůlky neznámé.
  Hůlka Eulalie Hicks
  Jeřáb Rowan Wands obecně produkoval silná, těžko zlomová obranná kouzla. Tato pověst ochrany z něj učinila cenné hůlkové dřevo. Rowan Wands byl také známý pro své věřené disociaci s Dark Arts. Rowan je nejvíce šťastně umístěn s čistým a čistě srdcem, ačkoli Ollivander poznamenal, že tato pověst pro ctnost by neměla nikoho oklamat-tyto hůlky často stejně odpovídaly a dokonce i ostatní v souladu.
  Stříbrné vápno Stříbrné vápno bylo neuvěřitelně neobvyklé a atraktivní dřevo, které fungovalo nejlépe pro věšáky a ty kvalifikované v legimenzitě, tajemné umění, které následně dalo majiteli stříbrné vápnové hůlky značného stavu. V devatenáctém století to bylo považováno za velmi módní a poptávka předstihla nabídku, což způsobilo, že někteří hůlka barvily jiné dřevo ve snaze oklamat kupce, aby věřili, že zakoupili stříbrnou vápno hůlku.
  Snakewood Hůlka Salazara Zmijozera Některé magické stromy hadího dřeva odolaly pokusům o jejich prořezávání nebo zabití a jejich listy měly silné léčivé vlastnosti. Kromě toho nejsou jeho vlastnosti jako hůlky neznámé.
  Smrk Smrkové hůlky vyžadovaly pevnou ruku, protože se zdálo, že často má své vlastní představy o tom, jakou magii by mělo být vyzváno k výrobě. Nekvalifikovaní hůlka nazývají smrk obtížným dřevem, ale přitom odhalili svou vlastní neschopnost; Bylo zcela pravda, že to vyžadovalo zvláštní obratnost pro práci se smrkem, který produkoval hůlky, které byly špatně přizpůsobeny opatrné nebo nervózní povahy, a staly se pozitivně nebezpečnými v mušlivých prstech. Když se však smrková hůlka setkala s jeho zápasem, odvážným kouzlem s dobrým smyslem pro humor, stal se vynikajícím pomocníkem, intenzivně loajálním k jejich majitelům a schopný vyvolat obzvláště okouzlující a dramatické účinky.
  Cukr javor Jeho vlastnosti jako hůlkové dřevo nejsou známy. Jeho dřevo bylo známé pro tvorbu hůlky ve Spojených státech.
  Swamp Mayhaw Hůlka Seraphina Picquery Jeho vlastnosti jako hůlkové dřevo nejsou známy. Violetta Beauvais, hůlka z New Orleans, použila toto dřevo pro všechny její hůlky. [4]
  Klen Sycamore provedl hůlku, dychtil po nových zkušenostech a ztratil brilanci, pokud se zabýval světskými aktivitami. Bylo to vtipné z těchto hezkých hůlek, že by se mohli rozpadat, pokud by se nemohli „nudit“, a mnoho čarodějků a čarodějů, usazených do středního věku, bylo znepokojeno, aby zjistilo, že jejich důvěryhodná hůlka praskala v ruce v ruce, když se ho zeptali, když se ho zeptali, když se ho zeptali, když se ho ptali,, když se ho zeptali,, když se ho ptali,, když se ho ptali,, když se ho ptali,, když se ho ptali,, když se ho zeptali, jak se zeptali, jak se zeptali,, když se ptali. Ještě jednou, načíst jejich pantofle. Jak může být odvozeno, ideální majitel Sycamore byl zvědavý, životně důležitý a dobrodružný, a když byl spárován s takovým majitelem, prokázala schopnost učit se a přizpůsobit se, která mu vydělala oprávněné místo mezi nejvíce cenově cenovým hůlkami Wand Woods.
  Tamarack Jeho vlastnosti jako hůlkové dřevo nejsou známy. Jeho dřevo bylo známé pro tvorbu hůlky ve Spojených státech.
  Réva Hůlka Hermiony Grangerové Hůlky révy patřily mezi méně běžné typy; Vypadalo to silně přitahováno osobnostmi se skrytými hloubkami a jejich ideální majitelé byli téměř vždy ti čarodějnice nebo čarodějové, kteří hledali větší účel, kteří měli vizi nad obyčejnou a kteří často ohromili ty, kteří si mysleli, že je znají nejlépe. Je také známo, že réva je také citlivější než kterákoli jiná, pokud jde o detekci budoucího zápasu. Druidové považovali cokoli s Woody Skemem za strom a réva dělá hůlky takové zvláštní povahy, že Ollivander byl šťastný, že pokračuje ve své starověké tradici.
  Wand Daniel Page
  Vlašský ořech Hůlka Bellatrix Lestrange Wallnut hůlky byly často nalezeny v rukou magických inovátorů a vynálezců; To bylo hezké dřevo, které má neobvyklou všestrannost a přizpůsobivost. Vysoce inteligentní čarodějnice a čarodějové by měli být nejprve nabídnut hůlka ořechu ořechu, protože v devíti případech z deseti najdou oba své ideální kamarád. Zatímco některé lesy jsou obtížné ovládat a mohou odolat výkonu kouzel, která jsou pro jejich povahy cizí, ořechové hůlky by po podmanění vykonávaly jakýkoli úkol, jehož vlastní majitel požadoval, za předpokladu, že uživatel má dostatečnou brilanci. To se stalo pro skutečně smrtící zbraň v rukou čarodějnice nebo čaroděje bez svědomí, protože hůlka a čaroděj by se mohli navzájem živit zvláště nezdravým způsobem.
  Vrba Hůlka Lily Evansové Willow byla neobvyklá hůlka dřevo s léčivou silou a jejich ideální majitel často měl (obvykle neopodstatněné) nejistotu, ale dobře se to mohou pokusit skrýt. Měli hezký vzhled a dobře založenou pověst pro umožnění pokročilé, neverbální magie. WILLOW WANDS neustále vybral ty, které mají největší potenciál, spíše než ty, kteří cítili, že se nemají na to, aby se neměli učit. Rodina Ollivander věřila, že „ten, kdo má nejvzdálenější cestování, bude s Willow nejrychleji“.
  Druhá hůlka Ron Weasleyho
  Hůlka Štíra Malfoye
  Hůlka Penelope Fawley
  Tis Hůlka lorda Voldemorta Mezi hůlky tis byly mezi vzácnějšími druhy a jejich ideální zápasy byly také neobvyklé a občas notoricky známé. Wand of Yew byla renomována, aby obdarovala svého vlastníka mocí života a smrti, což by samozřejmě mohlo být řečeno o všech hůlkách; A přesto si Yew zachoval obzvláště temnou a hrůzostrašnou pověst v sférách souboje a všech kletby. Je však nepravdivé říci (jak to často neučinili Wanlore), že ti, kteří používali tisové hůlky, byli s větší pravděpodobností přitahováni k temnému umění než jiné. Čarodějnice nebo čaroděj nejlépe se hodí k hůlce na tis. Wands vytesané z těchto nejvíce živých stromů byly nalezeny ve vlastnictví hrdinů tak často jako darebáků. Kde byli čarodějové pohřbeni s hůlkami z tisu, hůlka obecně zaklínala do stromu hlídajícího hrobu mrtvého majitele. Podle Ollivanderovy zkušenosti bylo jisté, že Wand Yew si nikdy nevybral průměrného ani plachého majitele.
  Ginevra Weasleyova hůlka
  Dvě hůlky produkované Garrickem Ollivanderem

  V zákulisí []

  • Ačkoli j. K. Rowling řekl, že použila pouze keltské postoupení pro Harryho, Ron a Hermione, [5] Draco Malfoy’s Wand Wood of Hawthorn odpovídá jeho datu narození v kalendáři keltského stromu také.
  • Hůlky dřeva ložiskové stromy jsou často chráněny bowtruckles a ochrannými kletbami obsazenými jejich majiteli. [6]
  • Kolem hůlek se objevilo mnoho pověr, založených na použitých lesích. Některé hůlky jsou údajně nekompatibilní „Když je jeho hůlka dub a její holly, pak by se oženila.” Může také označit nedostatky ve charakteru majitele “Rowan Gossips, kaštanové drony, popel je tvrdohlavý, oříznivé sténání”. Mezi těmito výroky je také „Wand of Elder, nikdy prosperovat“. [7]
  • Není jasné, zda magické varianty stromů používaných jako Wand Woods, jako je Wiggentree a Whomping Willow, mohou být použity jako hůlky, nebo pokud by takové hůlky měly další vlastnosti.

  Komentáře autora []

  J. K. Rowling vysvětlila svůj výběr Wand Woods pro Harryho Pottera a Lorda Voldemorta:

  „Nebylo to svévolné rozhodnutí: Holly má určité konotace, které byly pro Harryho perfektní, zejména když byly v kontrastu s tradičními asociacemi tisu, z nichž je vytvořena Voldemortova hůlka. Evropská tradice má to, že strom Holly (jméno pochází z „svatého“) odpuzuje zlo, zatímco tis, který může dosáhnout úžasné dlouhověkosti (jsou staré tisíce tisíc let staré), může symbolizovat jak smrt i vzkříšení; SAP je také jedovatá.“[5]

  Rowling také odhalila, že zjistila, že Harryho Wand Wood odpovídal jeho datu narození v kalendáři keltského stromu a poté se rozhodla použít kalendář k přiřazení Wand Woods of Ron Weasley a Hermione Grangerová jako „skryté spojení“ mezi třemi. [5]

  Ona také komentovala Hagrid’s Wand Wood:

  Například Hagrid má dubovou hůlku, i když tímto keltským systémem by měl mít hůlku vyrobenou ze staršího; V Británii je dub „králem lesa“ a symbolizuje sílu, ochranu a plodnost; Jaké další dřevo by si mohlo „vybrat“ Hagrida?” [8]

  Viz také []

  Vzhled []

  • Harry Potter a kámen mudrců(První dojem)
  • Harry Potter a kámen mudrců (film)
  • Harry Potter a kámen mudrců (video hra)
  • Harry Potter a Tajemná komnata
  • Harry Potter a Tajemná komnata (film)
  • Harry Potter a Tajemná komnata (video hra)
  • Harry Potter a vězeň Azkaban
  • Harry Potter a vězeň Azkaban (film)
  • Harry Potter a vězeň Azkaban (video hra)
  • Harry Potter a Ohnivý pohár
  • Harry Potter a Ohnivý pohár (film)
  • Harry Potter a Ohnivý pohár (video hra)
  • Harry Potter a pořadí Phoenixu
  • Harry Potter a pořadí Phoenixu (film)
  • Harry Potter a pořadí Phoenixu (video hra)
  • Harry Potter a Princ dvojí krve
  • Harry Potter a Princ dvojí krve (film)
  • Harry Potter a Princ dvojí krve (video hra)
  • Harry Potter a relikvie smrti
  • Harry Potter a Relikvie smrti: Část 1
  • Harry Potter a Relikvie smrti: Část 1 (video hra)
  • Harry Potter a Relikvie smrti: Část 2
  • Harry Potter a Relikvie smrti: Část 2 (video hra)
  • Harry Potter a prokleté dítě
  • Harry Potter a prokleté dítě (hrát si)
  • Fantastická zvířata a kde je najít: Původní scénář
  • Fantastická zvířata a kde je najít (film)
  • Případ zvířat: Prozkoumejte filmové kouzelníky fantastických zvířat a kde je najít
  • Fantastická zvířata: zločiny Grindelwald – původní scénář
  • Fantastická zvířata: The Crimes of Grindelwald
  • Archiv magie: The Film Wizardry of Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
  • Fantastická zvířata: Tajemství Brumbála – kompletní scénář
  • Fantastická zvířata: Tajemství Brumbála
  • Fantastická zvířata: The Secrets of Brumbál: Movie Magic
  • Fantastická zvířata a kde je najít
  • Čarodějnice věky
  • Příběhy Beedle The Bard
  • J. K. Oficiální stránka Rowlingu
  • Pottermore
  • Čarodějnice
  • Harry Potter a Relikvie Hallows: Motorbike Escape
  • Čarodějnický svět Harryho Pottera
  • Výroba Harryho Pottera
  • Harry Potter: Klavní trezor
  • Harry Potter: Kolekce hůlky
  • Oficiální web Harryho Pottera
  • Hra Harry Potter Trading Card Game
  • Lego Harry Potter
  • Lego Harry Potter: Roky 1-4
  • Lego Harry Potter: Roky 5-7
  • Rozměry LEGO
  • Harry Potter: kouzla
  • Harry Potter pro Kinect
  • Wonderbook: Book of Spells
  • Wonderbook: Kniha lektvarů
  • Fantastická zvířata: Případy z kouzelnického světa
  • Fantastická zvířata a kde je najít zážitek VR
  • Harry Potter: Bradavice tajemství
  • Harry Potter: Kouzelníci se spojí
  • Harry Potter: hádanky a kouzla
  • Harry Potter: Magic Probudil se
  • Bradavice Legacy
  • Umění a výroba dědictví Bradavic

  Poznámky a reference []

  1. Harry Potter a Ohnivý pohár, Kapitola 18 (Vážení hůlek)
  2. Harry Potter a relikvie smrti, Kapitola 24 (Wandmaker)
  3. ↑ 3.03.13.23.33.4writing by j. K. Rowling: “Wand Woods” na Čarodějnice
  4. ↑ psaní od J. K. Rowling: „Průvodce 20. let 20. století“ Čarodějnice
  5. ↑ 5.05.15.Věci 2EXTRA: Wands at J. K. Oficiální stránka Rowlingu
  6. Příběhy Beedle The Bard, str. 85
  7. Příběhy Beedle The Bard, PG 100-01
  8. ↑ „Extra věci: Wands“ na J. K. Oficiální stránka Rowlingu

  Wand Wood

  Hůlky nejsou jen tyčinky ze dřeva. Dřevo používané k jejich vytváření je pečlivě rozhodováno na základě jejich magických vlastností. Některé lesy dělají vynikající hůlky, zatímco jiné mohou nudné, hloupé nebo naprosto nebezpečné. Wandmakers používají maximální péči a dovednost k vytvoření hůlky s nejlepším dřevem a s jádrem hůlky, které spíše doplňuje dřevo než střety.

  Obsah

  Olše

  Často považováno za neúprosné a mocné, stereotyp, že hůlka olše chodí na mocné kouzelníky. To však není pravda. Místo toho to hledá vlastnosti, jako je užitečné, laskavé a ohleduplné a je známo, že si vybírají majitele, kteří se zdá, že mají osobnost, která je zcela jiná od vlastního olše.

  Jablko

  Apple Wood je velmi měkký, jemný a venku. Pro začátečníky je to snadné dřevo, s nímž by se začátečníci pracovali, ale velmi upřednostňuje studenty narození mudlovců nad jinými krevními typy. Apple Wood funguje nejlépe s jednotlivci, kteří mají afinitu k herbologii nebo péči o magické stvoření, protože má více magie založené na přírodě. Rozhodně to není mocná hůlka a je ohromena mocnými jádry, jako jsou dračí srdce, Phoenix Tail Feathers a Hippogryff Talons.

  Popel

  Bylo známo, že dřevo ze stromu popela produkuje sladkou vůni, velmi sladká vonící a uklidňující. Toto dřevo se často používá v kombinaci s destruktivnějšími jádry, jako je dračí srdce nebo hippogriffové drápy, které zaťají jeho magickou sílu pod kontrolou, což je velmi přátelské pro první ročníku, která nikdy předtím nepoužívala magii.

  Osika

  Bílé a jemnozrnné, osikové dřevo vypadá téměř jako slonovina. Je známo, že je používán pro práci s kouzlem, a říká se, že ti, kdo ovládají tyto hůlky, jsou předurčeni být skvělými duelisty. Je známo, že hůlka sama o sobě má silnou vůli a odhodlání, což znamená, že ti, kteří touží po dobrodružství.

  Trnka

  Blackthornovy dřevo bylo považováno za strom obsahující anomálie magických nečistot, které vydávaly různé efekty. Jako takový, mnoho hůlek rád připravuje hůlky s BlacHthornem. Výsledky jsou často nepředvídatelné. Pokud však máte dost štěstí, hůlky zástupných znaků vyrobených z BlacThornu mohou vaší hůlce silnou výhodou při obsazení kouzel.

  Bříza

  Přestože je známá tím, že je slabým Wandwoodem, Birch je nejlepší, nejlehčí z lesů používaných pro tvorbu. Je spojena s čistotou a používá se k zbavení se zlých duchů a skvělý s uzdravovací magií. Hůlka vyrobená z břízy vrhá velmi silný patronus a je skvělá pro obranu proti temnému umění.

  Cedr

  Jeden z více poslušnějších dřevěných matieralů, Cedar je mateřský druh dřeva, který se hodí k ochranným kouzlům. Nejlépe se to používá studenty, kteří se nebo se učí o oklumentu, protože chce chránit svého uživatele. Je také známo, že se Cedar Wood přitahuje k citlivým jednotlivcům, možná těm, kteří mají nízkou sebeúctu.

  Třešeň

  Cherry Wood je voňavé, uklidňující a spíše křehké. Výměnou za svou křehkost, hůlky vyrobené z třešňového dřeva jsou velmi efektivní při dávání pasivních jádra hůlky, jako jsou vlasy Veela, grindylow zuby a kořen magického „jednotky“, kterou potřebuje, když kouzelník potřebuje s těmito jader.

  Kaštan

  Chestnut Wood upřednostňoval svou sílu a krásu, používá se pouze pro módu esteticky přitažlivých hůlek. VŠECHNOST S magií a vyváženým a přijímacím a přijímáním pro většinu jader je kaštanové dřevo silně oblíbené čarodějové, kteří chtějí stabilní hůlka bez podoby.

  Dřín

  Docela hraví a zlomyslní, uživatelé hlásili, že hůlka někdy náhodně vystřelí květiny. Přesto nepochybujte o síle a použití hůlky Dogwood, když je požadována vážná magie. Tyto hůlky obvykle fungují nejlépe s těmi, kteří jsou chytré, schopné dělat velmi neortodoxní věci. Hlavním pádem na tento typ dřeva je však to, že tyto hůlky jsou obvykle velmi hlučné a je docela obtížné provádět také neverbální magii také.

  Eben

  Jet-černá elegantní hůlka, mnozí ji obdivují pro svůj fyzický vzhled. Hlavní silou hůlky je však transfigurace a bojová magie. Pouze ti, kteří mají odvahu bojovat, se však budou moci využít skutečné síly této hůlky a ti, kteří mají vlastní vůli, se však pravděpodobně ocitnou při ztrátě.

  Jilm

  Elm Wood je oceňován pro jeho odolnost vůči rozdělení, jejich krásné zrnité a bohaté textury a jejich flexibilitu. Často se kombinují s exotičtějšími jádry, která prostě nejsou kompatibilní s jinými typy hůlky dřeva. Dlouhá historie Elm Trees mu dává zásadní magickou sílu. Čím starší strom Elm, tím magičtější síla.

  Jedle

  Strom FIR je velmi pozitivní složkou generující energii pro hůlky. Často se používá v kombinaci s ocasním peřím z Phoenixu a ocasními vlasy jednorožec, aby se zvýšila jejich vrozenou afinitu k přátelštějšímu kouzlu, jako je uzdravení, kouzla a transfigurace. Jejich robustnost je také dělá odolnější vůči opotřebení a poškození.

  Hloh

  Dřevo hlohu je vysoce ceněno pro své léčivé vlastnosti. Mnoho lékařských čarodějů a čarodějků proto pracuje s hůlkami Hawthorn pro tuto zvláštní podporu v uzdravení magie. Hawthorn je však trochu jemná s jádry hůlky a v nejlepším případě jej lze kombinovat pouze s ocasními vlasy jednorožec nebo kořenem Mandrake.

  Cesmína

  Holly Wood je trochu neobvyklý, ale není nemožné vypracovat hůlky. Celkově vzato, je to velmi schopné dřevo, což z něj dělá dobrý všestranný pro nejrůznější kouzla a velmi dobrý partner pro populární Phoenix Tail Feather Core. Mezi další nedávné a populární kombinace však patří drápy hippogriffu a dokonce i basiliskové stupnice pro jádro absorbují přírodní toxiny v dřevě.

  Habr

  Hornbeam je také známý jako Ironwood, nejvíce tvrdohlavý wandwood a nejobtížnější se naučit ovládat. Pouze se jen spojuje s čarodějnicemi nebo čarodějky, kteří mají silnou vůli, pro hůlku vyrobenou s tím bude mocná.

  Modřín

  Teplé barvy a považovány za velmi silné, mnozí se ocitnou hrdlo, aby si taková hůlka dostala. Říká se, že s kýmkoli hůlkou, získají odvahu a důvěru výrazně nad jakoukoli normální úroveň, nebo alespoň to říkají zvěsti. Navzdory masové popularitě však mnoho lidí takový hůlku nevlastní, proč? Jednoduše proto, že hůlka sama o sobě je těžké potěšit a docela složité.

  Mahagon

  Mahagon je velmi bohaté a krásné dřevo používané pro hůlky. Je oceněn za jeho krásný, temný lesk a schopnost „zaostřit“ jakékoli kouzlo vrhané čarodějem. Jako takový se často používá spolu s destruktivními jádry, která „mají příliš mnoho síly pro své vlastní dobro“, jako je Dragon Heartstring, aby se spojily, silnou a vyváženou hůlkou.

  Javor

  Javorové dřevo, stejně jako strom, z čeho pochází, je velmi robustní a magičtější než dubové dřevo. Velmi všestranné toto dřevo je používáno s každým jádrem všemi řemeslníky, propůjčuje nejlépe čarodějnicům a čarodějům, kteří vykazují velmi složené osobnosti.

  Borovice

  Borovice je tichá a dobře vyvážená, není ani mocná, ani slabá a je měkká a vrhaná. Nabízí výnosnou ruku, která usnadňuje učení. Borovice je výjimečná pro ty, kteří jsou náchylní k věštění nebo lidé požehnáni zrak. Používá se nejlépe s jemnějšími jádry, jako jsou vlasy jednorožec a víla křídel.

  Redwood

  Redwood je výjimečný pro obsazení kouzel, hexes a je skvělý ve všech ostatních kategoriích. Je to dobře vyvážený wandwood s mírným temperamentem a nejlépe se hodí těm, kteří jsou stejně klidní pod tlakem. Pravděpodobně byste se však měli vyhnout tomu, aby se ho nechal dotknout vašich lektvarů, má tendenci špatně reagovat na to, aby byl míchací nástroj.

  Rosewood

  Podobně jako u mahagonu je Rosewood krásně tónované a jeho trámy se používají pro jemné doladění magických nečistot magického jádra hůlky. Jejich vynikající polská a flexibilita pro magické vibrace jim umožňují být mezi čarodějnicemi velmi populární a často jsou kombinovány s vlasy Veela pro další „oomph“ v obsazení kouzla a kouzla zmatení.

  Jeřáb

  Myslel jsem, že jste docela defenzivní, posilujete obranná kouzla nebo kouzla obecně, je to hůlka používaná k dobrému. Ve skutečnosti se zdá, že Rowan Wood je docela čistý, nedovolil žádné formy zla a říká se, že vyniká také v soubojích. Používají to někteří ponětiva kvůli jeho obranným vlastnostem.

  Klen

  Někteří považují tuto hůlku za docela zbytečné ve škole kvůli tomu, jak ztrácí svou naprostou brilanci kvůli nudným činnostem. Přiznejme si to, škola může být takto. Ve skutečnosti je známo, že tato hůlka propukla do plamenů, pokud jsou dány světské úkoly nebo činnosti. To však neodradí ty, kteří žijí pro dobrodružství, a jsou docela zvědaví sami. Pokud kolem existují úkoly, můžete si být jisti, že hůlka Sycamore bude na straně jeho partnera.

  Réva

  Pro většinu hůlek je trochu neobvyklé, vinné dřevo je velmi obtížné využít díky své vlastnosti „Whiplash“. Nepoužívá to mnoho čarodějů a čarodějnic, kteří upřednostňují sílu před kontrolou, ale pro chytré kouzelníky Vine je velmi pěkná volba v kombinaci s pixie křídly, aby dala další bodnutí v Jinxes a Hexes. Je to také jeden z mála lesů, které mohou vejce Ashwinder zabírat jako jeho jádro hůlky kvůli svým silným vláknům a síle při zachování jeho flexibility.

  Vlašský ořech

  Ořechové dřevo je vysoce dekorativní, proto se většinou používají pro okrasné hůlky. Přírodní oleje nalezené ve dřevě mají čisticí vlastnosti, a proto mnoho čarodějů, zejména starších čarodějnic, rádi používají ořechové dřevo k zažití restorativního a osvěžujícího pocitu při odlévání kouzel.

  Vrba

  Willow Wood je od starého věku, vysoce chválené a vysoce posvátné, protože byly často používány v mnoha náboženských rituálech. Při použití při tvorbě hůlky je Willow Wood upřednostňováno pro svou flexibilitu, sílu a rovnováhu v držáku držitele, která umožňuje úspěšné odcizení kouzla.

  Tis

  Klimy jsou považovány za posvátné, protože strom tis roste velmi vysoký a velmi silný. Jeho izolační osobnost řemesla do mocných hůlek, které byly v rukou mnoha nejvyšších vůdců a ambiciózních čarodějů na světě. V kombinaci s mocným jádrem hůlky může prokázat jeho hodnotu, protože jeho dřevo je velmi robustní a schopné zvětrat spolu s destruktivním jádrem. Mew Wood je také jedovaté a je velmi kompatibilní s jádry, jako je Ashwinder Egg, Runespar Tail nebo Basilisk Scale.

  Typy hůlky – Bradavice

  Bradavice Legacy Wand Wood Typy obsahované obrázek

  Zdaleka nejpřekvapivějším aspektem hůlky je její dřevěný typ. V dědictví Bradavic si hráči mohou vybrat typ dřeva, jeho flexibilitu a jeho délku. Stejně jako ostatní části hůlky, to nemá dopad na vaši postavu nebo hratelnost, ale má hodně důsledků s tradicí. Pokud jste již udělali hůlku na Ollivander’s, podívejte se na své volby níže a podívejte se, co znamenají. Pokud jste ještě neudělali hůlku, můžete se informovat o specifikách a ujistit se.

  Bradavice dědictví hůlky typu dřeva

  Typ dřeva

  Existuje řada různých typů dřeva, ze kterých jsou vyráběny hůlky. V Bradavicích to není výjimka a každý z nich má rozvětvení hůlek a jejich uživatelů v Lore. V této části vyjmeme každý typ dřeva a poznamenáme, pro koho jsou nejlépe vhodné, nebo na co jsou nejlepší, pokud jde o magické aplikace.

  • Acacia – citlivé dřevo, které ráda pracuje pouze pro svého majitele. Je to temperamentní, ale silný.
  • Alder-nejlepší typ dřeva pro neverbální kouzlo práce. Unyielding Wood, který preferuje majitele naproti své vlastní charakteru.
  • Apple – poměr a vhodný pro ambiciózní lidi, ale toto dřevo nelžou temnou magií. Obvykle preferuje okouzlující majitele.
  • Ash – velmi spojený s původním majitelem a ztrácí moc, když je přenesen do jiného. Nejlépe vlastněné tvrdohlavými a odvážnými lidmi.
  • Aspen – Vysvětlení v kouzlech a souboji je toto dřevo skvělé pro duelisty.
  • Buk-extremálně mocný ve správných rukou, které jsou moudré, zkušené a otevřené.
  • Blackthorn – porovnává loajální hůlku a je ideální pro válečníky. Používají se temnými i dobrými kouzelníky.
  • Černý ořech – snižuje některé z nejpůsobivějších hůlek, pokud jsou spojeny s upřímným a čestným člověkem.
  • Cedar – měl by být spárován s lidmi se silným charakterem a vnímavou povahou, může být mocný, když je vyzván.
  • Cherry – extrémně silný typ dřeva, který by neměl být spárován s těmi, kteří nemají kontrolu.
  • Chestnut – skvělý pro ty praktikující létání, herbologii a magické bestie. Může dramaticky změnit v závislosti na jeho jádru.
  • Cypress – ušlechtilé dřevo, které hledá ty, které jsou odvážné, ochotné obětovat.
  • Dogwood – Vytvořte hravé a zábavné hůlky, dávejte přednost uživatelům, kteří jsou vzrušující a zábavní.
  • Ebony – dobré pro bojovou magii a transfiguraci, je vhodný pro odvážné a nezávislé lidi.
  • Starší – osudové dřevo, které je jedním z nejsilnějších. Vozy jsou obvykle poznamenány osudem.
  • Elm – majitelé prefers s magickou obratností. Wands s tímto dřevem dělají jen velmi málo chyb a elegantní magie.
  • Anglický dub – dodržuje silné majitele, kteří jsou loajální. Afinita k magii přírodního světa.
  • FIR – Vysvětlení pro transfiguraci magie a dobře se páruje s lidmi, kteří jsou rozhodující a neúnavní.
  • Hawthorn – Nejsilnější při manipulaci s lidmi s vnitřním konfliktem. Talent je důležitý, protože kouzla mohou ustoupit.
  • Hazel – odráží emoce svého majitele. „Wilts“, když jeho majitel zemře, a může detekovat vodu pod zemí.
  • Holly – varys v závislosti na jádru a funguje nejlépe pro lidi, kteří překonávají hněv.
  • Hornbeam – loajální dřevo, které přispívá pro hůlky, které se velmi připoutají k jejich majitelům. Preferuje majitele, kteří mají jedinečný účel.
  • Larch – Těžko potěšit dřevo, které vštípí odvahu a statečnost do svého majitele. Velmi topolovy dřevo pro hůlku.
  • Laurel – mocné a smrtelné dřevo pro hůlku. Preferuje majitele, kteří hledají slávu.
  • Maple – Preffers Travellers and Explorers se stává silnější s čerstvými zážitky.
  • Hruška – vhodná pro ty, kteří jsou laskaví a moudří, může vytvořit silnou magii. Nikdy páry s tmavou magií.
  • Borovice – Easelily se přizpůsobuje novým kouzelům a má rád mistry, kteří jsou kreativní samostatně.
  • Poplar – porovnává velmi spolehlivé hůlky a má rád principiální majitele.
  • Červený dub – skvělá hůlka souboje, protože je velmi reaktivní. Preferuje hbitý a vtipný mistry.
  • Redwood – Reputace za štěstí, ale ve skutečnosti dává přednost majitelům, kteří mají talent na to, aby vyšli na vrchol.
  • Rowan – Vysvětlení pro obrannou magii, což je velmi populární. Nikdy nefunguje zlo.
  • Stříbrné vápno – vytváří nejlépe pro věšáky a ty zběhlé v legilimentu.
  • Smrk – vynikající hůlka pro odvážnou postavu, může vytvářet dramatické efekty.
  • Sycamore – dřevo, které dělá hůlku rád hledání a udržování zaneprázdnění. Oceněna za přizpůsobivost.
  • Vine – zdá se, že toto dřevo přitahuje lidi se skrytými hloubkami a účelné vize.
  • Ořech – velmi všestranný a přizpůsobivý a nejlépe se hodí pro inteligentní vynálezce, ale také zkorumpovatelný.
  • WILLOW – VÝHRADNÍ PRO Léčivé hůlky a pro ty, kteří mají potenciál.
  • Yew – Vynikající dřevo pro hůlku duelisty, vyniká při prokletí. Mohou být použity darebáci i hrdiny.

  Bradavice dědictví hůlky typy dřeva cutscene

  Délka hůlky

  Délka hůlky je zajímavým faktorem při párování hůlek s jednotlivci. Zjevně to nejde jen o velikost kouzelníka nebo čarodějnice, ale místo toho jejich vlastnosti, osobnosti a preference magie. Například, zatímco delší hůlky mohou být pro větší lidi lepší, jsou opravdu vhodné pro velké osobnosti a lidi, kteří mají dramatický styl magie. Na druhé straně jsou menší hůlky výhodnější pro sofistikované a rafinované odlévání kouzel. Ještě zvědavější, velmi velké hůlky jsou opravdu vhodné pouze pro lidi s „fyzickou zvláštností.“

  Bradavice Legacy Wand Wood Types cutscene 2

  Flexibilita hůlky

  V podstatě, čím přísnější hůlka, tím méně příznivá a uživatel bude změnit. Flexibilnější hůlka však znamená, že hůlka a uživatel se budou moci snadněji přizpůsobit. Jeden bod, který se opakuje znovu a znovu v tradici hůlek, je to, že žádná z těchto funkcí nebo částí není na sobě nezávislá na sobě. Všichni budou míchat a vytvářet hůlky stejně rozmanité jako čarodějnice a čarodějové, kteří je používají.

  Nakonec jste si vybrali hůlku, která odpovídá vašemu stylu a charakteru hry? Řekněte nám o tom v komentářích!

  Informace pro tuto příručku pocházející z WizardingWorld.Com’s Pieces na hůlce dřeva a flexibilita.