Warzone 2 a Modern Warfare 2 Sezóna 1 Roadmap: Odhalené nové režimy, mapy a zbraně – Dexerto, MW2 Season 1 Roadmap: 4 nové zbraně, 6 operátorů, 2 klasické mapy a mnoho dalších – dot eSports

Sezóna 01 Roadmap pro Modern Warfare 2 a Warzone 2 předvádí 4 zbraně, 6 operátorů, 2 klasické mapy a mnoho dalších

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Warzone 2 a Modern Warfare 2 Sezóna 1 Roadmap: Odhalené nové režimy, mapy a zbraně

Warzone Load

Aktivita

Warzone 2 je hned za rohem a Activision dosud poskytl svůj nejvýznamnější pokles informací. Zde je vše, co potřebujete vědět o plánu Warzone 2 Season 1 a Roadmap Modern Warfare Season 1.

Modern Warfare 2 rozbila záznamy s největším spuštěním zábavy roku 2022. Pokud je to nějaká náznak, Warzone 2 je nastaven na rozbití internetu. V červnu Activision oznámila, že Warzone prošel od spuštění hry v roce 2020 přes 125 milionů kolektivních hráčů.

Warzone 2 staví obrovský základ a představuje nové inovace. Už víme, že bitva Royale byla postavena od základů pomocí zcela jiného motoru na nové mapě. Warzone 2 také představuje AI a plavání do bitvy Royale a nový režim DMZ.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co přichází ve Warzone 2 Season 1, stejně jako všechny nové přírůstky v Modern Warfare Season 2.

Warzone házet nůž

Warzone 2 představuje na bojišti několik nových vozidel.

Kdy začínají Modern Warfare 2 a Warzone 2 Season 1?

Plán Warzone 2 Season 1 se začíná spuštěn 16. listopadu. Hráči mohou Předběžné zatížení Warzone 2 14. listopadu v 10 a.m. Pt.

Roadmap Modern Warfare 2 Season 1 se zahájí současně pro kohokoli, kdo si hru vyzvedl.

Modern Warfare 2 a Warzone Season 2 Roadmap

Podívejte se na tento šikovný infographic z blogu Activision Blizzard:

Modern Warfare 2 Season 1 Roadmap a Warzone 2 Sezóna 1 Roadmap

Warzone 2 vydává po celém světě 16. listopadu.

Jak si dokážete představit, bude zde dokončit zcela nový bitevní průkaz, ale je tu také operátor Nového Zeusu a dvě nové zbraně-BAS-P SMG a odstřelovací puška Victus XMR Sniper. To vše lze získat prostřednictvím bitevního průsmyku.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Fotbaloví fanoušci si mohou koupit operátory Paul Pogba, Neymar Jr a Lionel Messi z obchodu ve hře. Přirozeně existuje spousta dalších svazků, které si můžete vyzvednout, a během sezóny přijdou do hry noví operátoři Klaus a Gaz.

Co je ve Warzone 2 Season 1 Roadmap?

Zde je několik klíčových funkcí uvedených v nejnovějším blogu Activision.

Kolaps kruhu

Nemusí existovat pouze jedna bezpečná zóna – v režimech Battle Royale může být v kolapsu až tři kruhy, které se nakonec pro konečné zúčtování přestane pro konečné zúčtování. Připravte se na to, abyste odpovídajícím způsobem upravili své strategie, protože tato funkce je v každé shodě randomizována.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Chat blízkost

Mám co říct? Komunice jsou nyní otevřené, takže jakýkoli chatování ve hře může být vyzvednut jakýkoli jiná skupina. To může otevřít nové způsoby, jak řešit zakázky . . . nebo si pohrávat s nepřáteli, kteří jsou zadrženi uvnitř budov.

Článek pokračuje po reklamě

Asimilace

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

V režimech DMZ založených na týmu a také seznamy speciálních seznamů Battle Royale máte na výběr spojit se s nepřátelskými operátory a vytvořit větší skupinu.

Interrogation (pouze Battle Royale a DMZ)

V režimech založených na týmu je Intel vše. Odhalte nepřátelské umístění úspěšným potřením nepřátel kontrolovaných hráčkou, zatímco jsou sestřelení.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči mohou také očekávat podvodní boj, přepracované nákupní stanice a seznam skladeb třetí osoby.

Chcete -li se podívat na všechna nová vozidla, nezapomeňte se podívat na náš průvodce.

Co je v plánu Modern Warfare 2 Season 1?

Modern Warfare 2 Raid

Jsme nadšeni, že zjistíme, jaký bude nájezd moderního válečného.

Modern Warfare 2 získá také spoustu nového obsahu.

Nová mapa – shothouse (6v6)

Tato mapa bude žít na začátku sezóny a zásilka (6v6) bude přidána také v určitém okamžiku během sezóny,.

Článek pokračuje po reklamě

Co-op mise-High Ground

Podle popisu Activision:

Článek pokračuje po reklamě

„Úspěšně najděte a ničí nepřátelské komunikační servery, aby lokalizovali a extrahovali tři pevné disky s životně důležitým nepřítelem Intel. Jeden operátor bude mít pověřen pilotováním útočného vrtulníku, aby vyčistil nebezpečné pozemní doly, zatímco druhý spolupracuje se spojenci AI jako součást týmu pozemního útoku, aby infiltroval budovy, které obsahují nepřátelské vybavení.“

Nový režim – Raid

Podle aktivity:

“Pokračování příběhu Modern Warfare II Kampaň, nájezdy budou konečnou výzvou pro tria se směsí tajných, všestranných akcí a cílů řešení hádanek.“

Sezóna 01 Roadmap pro Modern Warfare 2 a Warzone 2 předvádí 4 zbraně, 6 operátorů, 2 klasické mapy a mnoho dalších

Volání povinnosti poskytl fanouškům svůj plán pro nadcházející sezónu 01 Modern Warfare 2 a Warzone 2, A je to možná největší množství obsahu v sezónním poklesu.

Sezóna přidá celkem čtyři nové zbraně, šest operátorů, dvě klasické mapy a více obsahu do obou her po celou dobu sezóny. Část obsahu přijde první den, zatímco jiné budou přidány během aktualizace v polovině prosince v prosinci.

Warzone 2 bude zahrnovat novou mapu Al Mazrah a režim DMZ založený na extrakci. Mezi přírůstky do hry patří nový vrtulník, nový Hummer EV a nový zážitek z gulagů, spolu s tunou různých funkcí od originálu Warzone hra.

v MW2, Do hry se připojí klasické malé mapy a zásilka, spolu s novou misí Special Ops, seznamem skladeb CDL Moshpit v multiplayeru a prvním Volání povinnosti Nálet.

Fotbalové hvězdy Neymar, Messi a Pogba budou zahrnuty do šesti nových operátorů ve hře v rámci balíčků s omezeným časem. Během sezóny bude do obchodu přidáno několik dalších nových svazků, včetně těch pro Gaz a Klaus, a něco, co se nazývá Pro Pack.

Sezóna 01 z Treska zahájí novou éru pro franšízu v listopadu. 16.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2.0’s Season 1 Roadmap škádlí režim DMZ

Klíčové umění od Call of Duty: Warzone 2.0 Roadmap 1. sezóny, ukazující tři vojáky v platném nákladu

Activision stanovila svůj plán 1. sezóny pro Call of Duty: Modern Warfare 2 spolu s nadcházejícím Warzone 2, který spustí 16. listopadu. Protože je to nyní méně než týden pryč, je to dobrá práce, existuje spousta informací o všem, od přepracování bitevních průchodů po příchozí režim DMZ založený. Udělejte si přečtěte si, abyste se příští týden přiměli k tomu, abyste se vydali do Al Madrah.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Nová bitevní průsmyk je založen na mapě, místo toho, aby byl obvyklým proudem lineárního stupně, jako je většina her živých služeb. Mapy jsou rozděleny do sektorů a jsou tematické se sezónními aktualizacemi. Vyděláváte bitevní token úrovně přeskočení, abyste odemkli předměty a další sektory vedle těch, které jste již požadovali, s pěti položkami v každém sektoru a nejméně 20 sektory na mapě. Myšlenka za novou bitevním průkazem je, že budete mít trochu více svobody odemknout zbraně a kůže vlastním tempem výběrem odvětví, na která se chcete zaměřit.

Režim DMZ přichází s Warzone 2.0, a je to „otevřený svět, vyprávěný“. Jednotky operátorů mohou řešit mise založené na frakcích, ale považují za vhodné, což předpokládám, že budou s extrémními předsudky a spoustou střel. DMZ nabízí také vedlejší cíle k dokončení a Activision slibuje více podrobností blíže ke spuštění. Existuje více informací o tom, co přichází v plném moderním válce 2 a Warzone 2.0 sezóny 1 plán zde. Pop po konvici, než začnete číst, je to dlouhá ‘.

Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2.0

Ed’s měl výbuch, který hrál nejnovější Call of Duty pro jeho moderní válku 2 Multiplayer Review – Sans Warzone 2.0, obvs. Jen nezmiňujte systém odemknutí Arcane Weapon. “Jistě, podporuje experimentování a zajišťuje, že hráči musí zažít vše ve hře ve hře,” řekl, “přesto přitom zhoršuje pocit slabosti, který přichází se zvednutím nahé zbraně po dobu předchozího času.“

Call of Duty: Modern Warfare 2 je nyní venku ve páře a bitvě.Síť za 60 £/70 $/$ EUR. Warzone 2.0 uvádí na trh 16. listopadu. Podívejte se na Haydenův průvodce po nejlepších zbraních Modern Warfare 2, když čekáte.

Activision Blizzard je v současné době předmětem řady právních předpisů, pracovních sporů a obvinění z obtěžování na pracovišti. Shotgun rockového papíru bude o těchto otázkách i nadále psát a také pokrývat hry Activision Blizzard v rámci našeho závazku pokrýt předměty zájmu našim čtenářům. Nejnovější zprávy najdete vždy pod naší značkou Activision Blizzard.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Activision Blizzard následovat
  • Blockbuster následovat
  • Call of Duty: Modern Warfare II (2022)
  • Call of Duty: Warzone 2.0 Sledujte
  • Sledujte zdarma
  • Historické následování
  • Infinity Ward následovat
  • Následujte software Raven
  • Střelec následovat
  • Následují příběh bohatý

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

CJ psal o parních lokomotivách, ale nyní místo toho pokrývá páru. Má rád vizuální romány, většina věcí s dungeony a/nebo plazícími se a jakýkoli střelec s vhodně robustní brokovnicí. Pochází z Yorkshire, což znamená, že je legálně povinen si užít šálek čaje a pěkného sezení.