Warzone 2 a MW2 Sezóna 6: Datum vydání, operátoři a další, Warzone 2 Sezóna 4 Datum a podrobnosti – Call of Duty: Warzone 2.0 Průvodce – IGN

Warzone 2 Sezóna 4 Datum vydání a podrobnosti

Úplné výzvy, vydělávat medaile a odemknout odměny. Vzhledem k tomu, že komunita Warzone 2 zasáhne cíle komunity, budou během útoku na akci Vondel odemčeny nové funkce pro všechny operátory, včetně:

Warzone 2 a MW2 Sezóna 6: Datum vydání, operátoři a další

Před vydáním Call of Duty: MW3 se předpokládá, že bude vydána Warzone 2 a MW2 Sezóna 6. Zdá se, že oznámení o novém palubním desku Xbox, který oznamuje datum ukončení sezóny, také potvrdilo novou sezónu Call of Duty Modern Warfare 2. Mezitím je sezóna 5 WZ2 již ve druhé polovině, kvůli sezóně 5 Reloaded Update.

S Aktualizací sezóny 5 Recovered Aktualizace dostali fanoušci řadu nového obsahu, představující nové zbraně a návrat obrušovaných Royale a Unhinged Solos. Zatímco mnozí se spěchají, aby si užili vše, co tato aktualizace představuje, jiní se již dívají dopředu. Nová sezóna bude s největší pravděpodobností poslední celá sezóna před vydáním Modern Warfare 3.

Zde je, když bude zahájena sezóna 6 Warzone 2, a také to, co se očekává v nadcházející aktualizaci.

Očekávaná data vydání Warzone 2 a MW2 Sezóna 6

Call of Duty: Warzone 2 Sezóna 6 má začít 27. září. Ačkoli vývojáři ještě musí potvrdit datum, to je, když bude odpočítávání ve hře uvedené v sezóně 5 Battle Pass vyprší. Podle toho bude sezóna 5 moderní války 2 a Warzone trvat 55 dní.

To dává hráčům asi dva měsíce volného času, což je normální doba trvání sezóny MW2 a WZ2. V červenci však bylo zjištěno, že datum ukončení 5. sezóny WZ2 bylo uvedeno jako 20. září, o týden dříve, než se dříve předpokládalo. Nebylo prokázáno, která z těchto dat je v době psaní správná.

Sezóna 5 by byla jednou z ročních kratších období. Vzhledem k tomu, že aktualizace Reloaded nepřidala mnoho nového materiálu, je možné, že Infinity Ward si pro tuto sezónu hodně vyhrazuje před spuštěním COD: Modern Warfare 3.

Warzone 2 a MW2 Sezóna 6 Očekávané operátory

Zatímco Call of Duty: WZ2 Sezóna 6 je stále v dílech, únik ukázal několik operátorů crossover a také vracející se favorita. Únik pracovní skupiny Dataminer Objevili zmínky o řadě milovaných postav skrytých v sezóně 5 Reloaded Update soubory, což znamená přítomnost nových operátorů ve hře.

Zde jsou, že se očekává, že uniklí operátoři ve Warzone 2 a MW2 sezóna 6:

 • Kapitán Price (Call of Duty 2)
 • Spawn (Image Comics)
 • Skeletor (Masters of the Universe)
 • Alucard (Hellsing)

Warzone 2 a MW2 Sezóna 6 Očekávané položky

S blížícím se vydáním další sezóny Call of Duty: Warzone 2 zůstávají konkrétní rysy aktualizace neznámé. Některé konstantní funkce mají tendenci doprovázet velké aktualizace a poskytnout náznak toho, co mohou hráči očekávat. To zahrnuje přidání nových zbraní, změny rovnováhy her prostřednictvím nadšenců a Nerfů a přidání nových operátorů, z nichž každá má vlastní sadu dovedností, aby přinesla ke stolu.

Podle nejnovějších úniků se očekává, že nadcházející sezónní část Modern Warfare 2 a Warzone 2 představí do sdílené zbrojnice titulů tři nové zbraně. Dotyčné zbraně jsou následující:

 • ISO 9 (SMG)
 • Bruen Mk9 (LMG)
 • Dual Kama (Melee)

Očekává se, že bitevní průsmyk přinese řadu kosmetických odměn a výzev, režimů s omezeným časem a události, které slibují poutavé zvraty k obvyklému hraní. Stejně jako v předchozích ročních obdobích jsou změny na mapě pravděpodobně s novými oblastmi a změnami terénu.

V poslední bitvě Royale Game se konala omezená událost s názvem Haunting of Verdansk, která hry poskytla znepokojující chuť na počest Halloweenu v Call of Duty. Pokud se sezóna odehrává během Halloween 2023, nebude překvapivé, pokud Activision zahrnuje další strašidelnou událost ve hře.

Ačkoli specifika musí být ještě odhalena, tyto opakující se prvky naznačují vzrušující sezónu plné čerstvého obsahu a zkušeností pro hráče WZ2.

Call of Duty: MW2 a WZ2 Season 5 Reloaded se objeví 31. srpna v 9:00 PT napříč všemi platformami a bude k dispozici na Windows PC (prostřednictvím bitvy.Net and Steam), Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Warzone 2 Sezóna 4 Datum vydání a podrobnosti

Jste připraveni na novou sezónu Warzone 2? Kompletní s a Zcela nová mapa, Některé velké změny v krajině Al Mazrah, nová vozidla a další, Sezóna 4 má hodně slibů.

Poznámky k této poslední sezóně budou brzy na cestě, ale mezitím na této stránce IGN’s Warzone 2.0 Průvodce Najdete všechny dosud oznámené podrobnosti Co je nového ve Warzone 2 Season 4.

Warzone 2 Season 4 Datum vydání

Sezóna 4 bude žít ve Warzone 2 14. června 2023 na 9:00 Pt.

Sezóna 4 Warzone.jpg

Warzone 2 Sezóna 4 Nová mapa: Vondel

Nová mapa Vondel.jpg

Zahněte do Vondel, Nová mapa nastavená na hostování DMZ, Resurgence a nadcházející režim Lockdown Limited-Time ve Warzone 2 Season 4.

Vondel je a Střední mapa S topografickým mixem ulic města, kanálů a velkých struktur, jako je radnice, fotbalový stadion a dokonce i opuštěná zoo! S debutem některých nových obojživelných vozidel v této sezoně je Vondel perfektní mapou pro experimentování s jízdou ze země do vodnatého terénu.

Herní mód Počet operátorů
DMZ 18 operátorů
Obnova 72 operátorů
Battle Royale TBA

Warzone 2 Sezóna 4 Nový omezený časový režim: uzamčení

Začínající 28. června 2023 Můžete očekávat, že najdete nový seznam skladeb pro mapu Vondel. Izolování.

Omezený časový režim uzamčení.jpg

V tomto režimu s omezeným časem musí více týmů Quad zachytit a držet zóny kolem mapy. S povoleným vlastním vytížením je zde spousta prostoru, kde se můžete pohrávat a experimentovat.

Warzone 2 Season 4 Aktualizace oživení

Obnova přijde na novou mapu Vondel ve Warzone 2 Season 4, s přidáním Dvě nové funkce pomoci přechodu: Dynamické časovače oživení a Ikona pomsty.

Časovače oživení Warzone 2

Tato nová funkce automaticky upravuje časovače skupiny, pokud by jeden nebo více členů týmu odpojil střední zápas. Časovač oživení se také upraví, pokud se během stejného zápasu znovu připojí členové týmu, vrátí se zpět k „normálnímu“ odpočítávání.

Ikona pomsty Warzone 2

ICON VENGEANCE.JPG

Počínaje sezónou 4 bude všechny zápasy oživení zahrnovat nový mechanik s názvem Vengeance. Tento mechanik umístí Ikona pomsty na nepřátelského soupeře, který eliminoval váš člen skupiny. Tato ikona pomsty vydrží jen tak dlouho, dokud byl časovač oživení pro vašeho sestřeleného spoluhráče.

Ikona pomsty označuje pouze směr nepřátelského bojovníka, nikoli jejich přesné umístění.

Warzone 2 Sezóna 4 Aktualizace DMZ

Mnoho nové vlastnosti bude představeno do herního režimu DMZ v sezóně 4, včetně nového systému menu, nové frakce, dynamické mlhy, debutu Taktické obojživelné vozidlo a více.

Phalax FACTION.JPG

Warzone 2 Sezóna 4 Nový systém menu: Předávací operační základna

The Systém nabídek protože DMZ získává generální opravu v sezóně 4. Vítejte v Dopředu operační základna, Jinak známé jako FOB. V této nabídce můžete dokončit cíle, abyste získali upgrady, které lze aplikovat na vaši hru DMZ. Odemkněte následující upgrady v nové nabídce FOB:

 • STASH:
  • Zvyšuje se velikost peněženky a klíče.
  • Pojištěné a pašované výzbroje a upgrady.
  • Pro EXFIL, výměnné recepty a slevy na nákup stanice.
  • Povolení naléhavého přístupu k misi.

  Všechny upgrady operátora v rámci přední operační základny jsou pasivní, nemusí být vybaveny a umožňují účinný pokrok ve všech aspektech DMZ.

  Odemkněte nový typ frakční mise s názvem „Naléhavé mise“ v DMZ, abyste získali reputaci frakce a odemkli další příběhové mise. V nabídce FOB si můžete prohlédnout také své dostupné naléhavé mise.

  Warzone 2 Sezóna 4 Nová frakce: falanga

  A nová frakce bude debutovat ve Warzone 2 DMZ volal Falanga. Tato záhadná falanga bude podrobněji odhalena 9. června 2023.

  Warzone 2 Season 4 Nová dynamická mlha

  Mlha může být poslední věc, o které přemýšlíte při hraní zápasu DMZ, ale zavedení Dynamická mlha na Warzone 2 změní vaši hratelnost masivním způsobem. Můžete očekávat, že najdete spoustu mlhy na ulicích Vondel na úrovni kanálu.

  Dynamic FOG.JPG

  Tato nová mlha s hustotou, která může potenciálně ovlivnit další faktory v prostředí, jako je střelba nebo výbuchy, bude tato nová mlha s hustotou, jako je střelba nebo exploze, nejen různé úrovně mlhy, ale tato nová mlha, která může být potenciálně ovlivněna jinými faktory v prostředí, jako je střelba nebo exploze.

  Warzone 2 Sezóna 4 Nové vozidlo: Taktické obojživelné vozidlo

  Vodní vozidla byla velkou součástí Warzone 2, ale víte, co je lepší než vozidlo, které vás může přepravit přes vodu? Vozidlo, které vás přenese přes vodu i přistát.

  Nové taktické obojživelné vozidlo.jpg

  Řídit nový Taktické obojživelné vozidlo (zkrátka TAV) nad mělkou vodou a ulicemi, přepínání mezi oběma terény.

  Warzone 2 Season 4 Al Mazrah Sandstorm

  Al Mazrah Sandstorm End.jpg

  Můžete očekávat Al Mazrah vypadat trochu jinak v sezóně 4. Masivní písečná bouře ustoupila a ponechala centrální ulice a topografie se zejména změnila. Podívejte se na ničení budov ve městě Al Mazrah a všechny nové písečné duny, které by mohly poskytnout potenciální krytí.

  Warzone 2 Sezóna 4 Nová událost: Assault on Vondel

  Víme, že jste právě objevili Vondel, ale je čas zasáhnout na zem. Vondel je pod útokem. V Assault on Vondel Event, bojovat proti Nový operátor Niktto a jeho společnost žoldáků, aby získala regeneraci Vondel.

  Taxicabs na kanálech.jpg

  Útok na akci Vondel bude spuštěn 14. června 2023 a končit 7. července 2023.

  Úplné výzvy, vydělávat medaile a odemknout odměny. Vzhledem k tomu, že komunita Warzone 2 zasáhne cíle komunity, budou během útoku na akci Vondel odemčeny nové funkce pro všechny operátory, včetně:

  • Taxi lodě a tramvaje
   • Plánované nasazení po dokončení fáze I útoku na Vondel, tyto automatické pilotované lodě se pohybují kolem kanálů na set trasách, přičemž operátoři je také schopni „urychlit“, pokud by jejich klidné tempo bylo příliš pomalé pro aktivní hasičské figurky.
   • Po zakoupení na nákupní stanici nebo nalezení vychytáváním může být posílená světla umístěna, aby signalizovala návrat náhodného squadmate. Je to trochu jako „přesunutí stanice buy“, ale bez schopnosti vybrat, kdo se oživí.
   • Vzácný kontejner, který po otevření odemkne vaše oblíbené zbraně a vloží ji, abyste se rychle shromáždili a využili.
   • Tonfa je nejprve obranná zbraň a mocný nástroj pro řešení devastujících stávek pro vaše soupeře je nejprve obrannou zbraní. Přidá nový dokončovací tah.

   Warzone 2 Sezóna 4 Nová veřejná akce: Vysoké sázky

   Chcete -li zahájit debut mapy Vondel, můžete skočit přímo na nejnovější veřejnou akci v sezóně 4, „High Stakes“.

   Veřejná akce s vysokým obsahem sázek.jpg

   Na této veřejné akci, na začátku každého zápasu Battle Royale a resurgence, si můžete všimnout několika Braky velikosti načtení Odpadání z oblohy. Zachytit vytvoření Získejte dvojitou zbraň xp a dvojitý hráč XP po celou dobu trvání zápasu.

   Tyto bonusy pro bedny dvojité zbraně/hráče XP se budou skládat s dvojitými tokeny XP a XP událostmi.

   Aktualizace her Warzone 2 Season 4

   A Nová sezóna hodnocení bude spuštěn spolu se sezónou 4, se spoustou odměn, které můžete odemknout za každý milník vítězství, které dosáhnete:

   Multiplayer hodnocené odměny
   Odměna Jak odemknout
   5 výher „Sezóna 04 konkurence“ zbraně samolepka
   10 výher Pro opětovné vydání Vaznev-9K Blueprint
   25 výher Kouzlo zbraně „Otočte prosím“
   50 výher „Zamkněte to“ nálepka velké zbraně
   75 výher „Mwii hodnocená hrací sezóna 04“ načítání obrazovky
   100 výher „Mwii sezóna 04 veterána“ zbraně camo
   Battle Royale se umístila na hraní herních odměn
   Odměna Výzvy umístění
   Dokončete „Top 15“ 25krát „Cash Out“ velký nálepka
   Dokončete „Top 5“ 25krát Pro vydání Lachman Sub Blueprint
   Dokončete 1. místo Zbraňové kouzlo „týmu“
   Zabijte a asiste výzvy
   Odměna Jak odemknout
   Získejte 25 zabití nebo asistencí Samolepka „WZ Season 04 Competitor“
   Získejte 250 zabití nebo asistencí Načítání nakládky „WZ Hlavní sezóna 04“
   Získejte 1000 zabití nebo asistencí „WZ Season 04 hodnocená veterána“ Camo