Warzone 2.

Warzone 2.. To je zjevně jako Tarkov a tady je to, co o tom víme zatím.

Warzone 2.0 dmz: Vše, co potřebujete vědět Datum vydání, mise a další

.0 bude spuštěno s novým režimem s názvem The DMZ. To je zjevně jako Tarkov a tady je to, co o tom víme zatím.

, . Od té doby, co jsme o něm poprvé slyšeli, jsme z tohoto režimu byli nadšeni, protože se zdá být jako perfektní kooperační zážitek sedět spolu s Warzone. A bude to zvláště potřebné, pokudMW2 bude mít dvouletý cyklus, . Pojďme se tedy dostat do podrobností.

?

DMZ bude propuštěn, až bude Warzone 2 ve středu 16. listopadu 2022 v 10:00 PT (1:00 ET / 18:00 GMT / 7pm CET). .

Bude DMZ zdarma?

Ano, myslíme si, že to bude, protože je to více součásti Warzone než Modern Warfare 2. .

Jak bude fungovat režim DMZ Warzone 2?

V režimu DMZ Modern Warfare 2 se hráči spadnou na velkou mapu ve třech týmech, bojují proti robotům a dalším hráčům a dokončí určité cíle, než se vydáte na exfiltrační bod. .

Tento druh režimu má za cíl přinést vzrušení z bitevního royale s většími mapami a prvky přežití, hráčům, kteří dávají přednost kooperaci, PVE zážitky. Jejich verze byla hrozná).

.

STASH / SVOLOST

V DMZ máte svůj vlastní „inventář“ položek. . . Všechno, co vyděláváte, je ve vašem úkrytu drženo.

Jedinou výjimkou ze ztráty předmětů po smrti je, když máte položku „pojištěného“. To v podstatě znamená, že se položka vrátí po určité době, i když ji ztratíte ve hře. Na začátku DMZ dostane každý zdarma jeden pojištěný primární zbraňový slot, ale abyste získali více pojištěných zbraní, musíte utratit vlastní měnu DMZ „DMZ Cash“. Hotovost DMZ můžete získat dokončením misí nebo nalezením vysoce hodnotných předmětů, které nemají žádné vojenské použití, jako jsou zlaté bloky, které lze extrahovat a prodat.

Infil: Výběr načítání a misí

Na začátku každé hry DMZ si můžete vybrat položky ze své skrýše a můžete vybrat mise, které chcete dokončit. .

Mise, které si vyberete, povedou, co děláte v DMZ pro většinu zápasu. Mise nabízejí tři různé frakce (The Legion, White Lotus a Black Mous) a dokončením misí na úrovni úrovní mise této frakce. Čím vyšší jsou úrovně mise frakce, tím lepší a obtížnější mise můžete přijmout. Ale pokud děláte těžší mise, získáte lepší odměny, jako jsou jedinečné plány.

Dokončení misí

Uvnitř zóny vylučování můžete svobodně jít o zápase, jak uznáte za vhodné. Mohli byste doslova prozkoumat mapu a dělat žádnou z výzev a stále byste si udrželi veškerý kořist, který jste našli, pokud jste bezpečně extrahovali. To je velmi volný a otevřený režim pro ty, kteří dávají přednost uvolněnějším zážitkům.

Neexistují žádné kruhové kolapsy, ale občas dojde k pískovkám a záření se v některých částech mapy zvýší. To vše souvisí s některými tajnými věcmi, které se děje, že objevíme v pozdějších ročních obdobích. Prozatím je důležité si uvědomit, že můžete do značné míry hrát na DMZ, jak chcete, a můžete jej jen použít jako šanci lépe prozkoumat a naučit se novou mapu Warzone.

Exfil: Vezměte si kořist domů

Každý musí exfil ze stejné oblasti, a to umožní hráčům přidat vše do batohu do jejich skrýše domů. .

Hraje se DMZ na mapách Warzone?

Ano, režim DMZ bude téměř jistě přehráván na mapě Warzone 2, Al Mazrah. Režimy jako DMZ vyžadují mapy velikosti BR a nebudou ztrácet čas vytvářením nových, když nevědí, jak úspěšný bude tento režim. Je pro ně jen dokonalý smysl, aby místo toho znovu použili mapu Warzone.

? ? Cítíme se opatrně optimističtí, pokud na jejich nekonečném oddělení může stavět Infinity Ward úspěchy s PVE z minulosti.

konečně předvedl nějakou hratelnost z nadcházejícího nového režimu přicházet s Warzone 2, A už to získává některé intenzivní reakce.

Režim je pokus pro Treska vstoupit do žánru střílečky pro extrakci, populární podle her jako Útěk z Tarkova, kde se hráči vynoří do masivní mapy Al Mazrah a dokončují různé cíle, zatímco se snaží přežít.

Představte si, že hrajete proti nepřátelům AI na stejné úrovni Treska . To je základní podstata DMZ.

Před zápasy si hráči vyberou své zbraně načítání, které pak riskují hraním hry. Pokud zemřete ve hře, ztratíte vše, co na sobě máte. Někteří hráči se o tomto mechaniku brzy dozvěděli poměrně rychle.

Nejlepší streamery jako Shroud, Drlupo, Symfuhny a mnoho dalších navštívili Infinity Ward, aby hru hráli dnes odpoledne, a streamovali ji na živě pro svět, včetně některých nešťastných chyb, které existují v názvu, který bude spuštěn za jeden týden.

V jednom vtipném okamžiku DRLUPO otevřel pevnost s klíčem, který našel ve hře. Pevnosti jsou budovy a oblasti držené mocnými bojovníky AI, kteří hlídají silnou kořist a vybavení. Okamžitě byl sestřelen a pak se setkal s týmem vojáků ovládajících nepokoje.

Později se tým DRLUPO pokusil exfiltrarovat s vybavením, které ve hře vydělali. Volání do vrtulníku okamžitě upozornilo na tuto oblast a tým byl brzy roje bojovníky AI a okamžitě eliminoval.

DMZ je základní koncept rizika vs. odměna. . Volba hráče vypadá jako velká část hry, ale hráči budou muset nakonec exfil, protože záření v průběhu času pomalu vyplňuje mapu a nutí týmy, aby se pohybovaly.

otočit se na to. .

bude spuštěn vedle Warzone 2 v listopadu. .

. Profesionální spisovatel více než 10 let. . Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. .