Warzone Meta Guide: Nejlepší načtení CX-9 pro sezónu 5 Reloaded, nejlepší načítání CX-9 ve Warzone | PCGamesn

Nejlepší načtení CX-9 ve Warzone

The Commando Foregrip Snižuje rychlost pohybu CX-9, ale profesionálové přílohy daleko převažují nad nevýhody. CX-9 je přesná zbraň bez jakýchkoli příloh a tato podřízená posouvá věci na jinou úroveň zlepšením stabilizace zpětného rázu a zaměřením stability.

Warzone Meta Guide: Nejlepší načtení CX-9 pro sezónu 5 načteno

Warzone Season 5 Reloaded konečně probíhá. Tato aktualizace přinesla několik nových přírůstků a změn ve hře. Spolu se dvěma jedinečnými zbraněmi, provozovateli a novým herním režimem to také přineslo změny do statistik současných zbraní. To mělo za následek posun v meta zbraně.

Nejnovější aktualizace vyvolala CX-9 a Nerfed několik populárních SMG. Zbraň se proto rozrostla na výtečnost a nyní je považována za jeden z nejlepších dílčích kulometů ve hře.

Nejlepší nastavení třídy CX-9 ve Warzone Season 5

CX-9 byl původně známý jako Skorpion Evo. To bylo představeno do série s Call of Duty: Black Ops II. Od té doby byla zbraň uvedena pouze v Modern Warfare (2019) a Warzone.

Zbraň však nebyla k dispozici při spuštění v MW 2019 a WZ. Na konci roku 2020, kde byl exkluzivní pro „režim přežití“, přišel na bývalý titul na konci roku 2020. Později byl přidán do režimu pro více hráčů v srpnu 2021.

Zatímco zbraň zůstala poměrně nízká míra výběru, nedávná aktualizace Reloaded Season 5 poskytla buff, který viděl, jak se míra výběru náhle skočí na 1.2% (podle statistiky WZ). Díky tomu je CX-9 z deseti nejlepších SMG ve hře.

SMG sportuje požární rychlost 1034 ot / min, což z něj dělá jednu z nejrychlejších střeleckých zbraní ve hře. Spolu s nedávnými nadšenci, to naprosto skartuje prostřednictvím nepřátel v bližších rozsazích během několika sekund.

Zde je nejlepší načtení CX-9, které dominuje v těsnějších zástupcích:

První navrhované načítání:

Druhé navrhované načítání:

Hráči se s jedním z možností nemohou pokazit. První načítání je vhodnější pro spěch nepřátel v těsném a uzavřeném prostoru. Druhý je životaschopný pro mapy, jako je ostrov Rebirth, kde je akce hned za rohem a střety se často odehrávají v blízkých rozsazích.

Co buffy obdrželi CX-9?

Na základě nedávných poznámek o opravách aktualizace obdržela následující upgrady:

  • Multiplikátor poškození headshot se zvýšil na 1.5 od 1.45
  • Multiplikátor poškození krku se zvýšil na 1.2 od 1.01
  • Rychlost sprintu na oheň se zvýšila o 5%

Díky tomu je SMG životaschopným pro ty rychle se měnící akce na ostrově Rebirth. Spolu s tím, zvýšené multiplikátor poškození umožňuje hráčům rychle sundat nepřátele střílením nad hruď.

Warzone Season 5, nazvaná ‘Last Stand’ je aktualizace poslední sezóny pro hru. Sezóna byla zahájena 24. srpna a skončí 16. listopadu s uvedením Warzone 2.0. Po jeho závěru bude hra říkavě přijímat aktualizace a DLCS. Nelze však přidat žádný bitevní průkaz nebo obsah sezóny.

Nejlepší načtení CX-9 ve Warzone

CX9 s pěti přílohy zobrazenými v nabídce náhledu zbraní Call of Duty Warzone

Hledáte nejlepší načítání CX-9 ve Warzone? CX-9 je nejnovější zbraň, která se připojila k Warzone Season 4 a představila novou SMG do hry Battle Royale. Tato zbraň je v herních souborech již více než pět měsíců a byla dokonce dočasně použitelná v režimu pro více hráčů na krátkou dobu kvůli chybě. V důsledku toho někteří hráči uvedli, že již mají zbraň, aniž by museli dokončit požadovanou výzvu.

Jen jeden týden po oficiálním spuštění zbraně již Devs oblékl multiplikátor hlavy z 1.4 až 1.45, a střední poškození se pohybuje od 20 do 21. CX-9 byl již životaschopný jako podpůrná zbraň odstřelovače, ale nyní je to výrazně lepší jako samostatný SMG.

Chcete-li odemknout CX-9, musíte dokončit následující výzvu: Získejte dva zabití Longshot pomocí SMG v pěti různých zápasech. Pamatujte, že se jedná o moderní zbraň války, což znamená, že nebudete moci dokončit výzvu ve studené válce Black Ops. Tento úkol můžete dokončit v režimu pro více hráčů Warzone nebo Modern Warfare – doporučujeme použít nejlepší načtení Milano, aby bylo možné vykonat práci.

Nejlepší načítání Warzone CX-9

Nejlepší načítání Warzone CX-9 je:

Ať už stavíte CX-9 jako podporu odstřelovače nebo samostatnou zbraň, první přílohu, kterou musíte vybavit Monolitický supresor. Tato čenicha negativně ovlivňuje mobilitu zbraně, ale to stěží zpomaluje rychlost cíle dolů. Monolitický supresor zlepšuje rozsah zvuku SMG a rozsah poškození, takže je mnohem lepší na dálku.

The Commando Foregrip Snižuje rychlost pohybu CX-9, ale profesionálové přílohy daleko převažují nad nevýhody. CX-9 je přesná zbraň bez jakýchkoli příloh a tato podřízená posouvá věci na jinou úroveň zlepšením stabilizace zpětného rázu a zaměřením stability.

Hlavní oblastí, kterou SMG zoufale potřebuje upgrade, jsou časopisy – zásobní časopisy jsou malé, brání vám v bodování více než dvou zabití za klip. Vyber 50 kulatých bubnů Připojení k přidání dalších kulek, i když to zpomaluje cíl zbraně dolů a rychlost pohybu. Chcete -li doplnit větší časopisy, vybavte Kejkle Perk pro zlepšení rychlosti načtení.

Se všemi těmito přílohami jsme zaútočili na mobilitu CX-9, takže můžeme věci napravit vybavením Cx-fr. Připevnění akcií drasticky zlepšuje pohyb zbraně a zamíří rychlost zraku a přináší hodnoty zpět se statistikami akcií. To přichází za cenu stability a kontroly zpětného rázu zbraně, ale je těžké to cítit v akci.

A to je vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího načítání CX-9. Jak již bylo zmíněno dříve, tato zbraň funguje perfektně jako podpůrná zbraň, takže ji doporučujeme spárovat s KAR98K nebo švýcarským K1. S těmito zbraněmi můžete zůstat agilní na bojišti a zároveň mít palebnou sílu vypořádat se s nepřáteli na dosah. Červené dveře Warzone se budou znovu měnit ve Warzone Season 5 – přečtěte si náš průvodce, abyste zjistili, kde by mohli skončit.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Nejlepší načtení CX-9 v Call of Duty: Modern Warfare

Poskytnuto společností Activision Model zbraní pro CX-9 v moderní válce.

Po měsících spekulací a úniků se samopal CX-9 konečně dostal do Call of Duty: Modern Warfare. To samozřejmě také znamená, že vstupuje do bazénu zbraní Warzone, který od fanoušků přitahuje většinu publicity. Přesto mohou hráči odemknout CX-9 v moderní válce a použít jej v multiplayeru.

Stejně jako u každé zbraně pro více hráčů doprovází také načítání CX-9. Jak je to však tak nové, hráči si nejsou jistí, jaké přílohy si na to musí dát, když to vyrovnávají. Za předpokladu, že hráči se mohou dostat přes chybu, která neumožňuje vyrovnání SMG, již existuje doporučená sada příloh pro nejnovější zbraň moderní války.

Nejlepší načítání CX-9 v moderní válce

Pro hráče, kteří přemýšlejí, zda se jejich vytížení Warzone pro CX-9 přenese do standardního multiplayeru, odpověď zní ne. Warzone vyžaduje použití různých příloh, aby se zajistilo, že hráči vydrží delší střely a zůstat naživu co nejdéle.

S multiplayerem pro moderní válčení lze říci totéž, ale v mnohem menším měřítku. To znamená, že na vytížení SMG musí být vybaveny více tradičních příloh, které fanoušci mohou vidět níže:

  • Barrel: CX-38S
  • Laser: tac laser
  • Akcie: CX-FA
  • Munice: 30 kulatých magů
  • Perk: Sleight of Hand

Největším atributem CX-9 je jeho vysoká rychlost ohně. Má schopnost decitovat soupeře v boji. Abychom to mohli doplnit, doporučené načtení využívá přílohy mobility. To začíná u laseru TAC a akcie CX-FA. Reklamy a rychlost pohybu, spolu s větší stabilitou, jsou dány CX-9 v důsledku těchto dvou příloh.

Pomáhám s mobilitou je také Sleight of Hand Perk. Hráči se mohou znovu načíst s tím vybaveni a dostat se zpět do akce mnohem rychleji. S tím také pomáhají 30 kulatých časopisů, protože hráči mohou najednou převzít více než jednoho nepřítele.

Konečně, hlaveň CX-38s je připoutána jack-of-all-trades, které moderní hráči války znají a milují. Rozsah poškození, rychlost a přesnost střel. Nakonec jsou hráči drženi mimo radar díky vestavěnému potlačení. Toto načtení CX-9 bude schopno ovládnout jakéhokoli nepřítele v moderní válce, pokud jsou v těsné řadě.