Warzone | Nejlepší SMG & Nastavení – sezóna 6 | Call of Duty Modern Warfare – Gamewith, Call of Duty Warzone: Nejlepší sezóna 6 Meta zbraně a načítání | Den geeka

Warzone Call of Duty: Nejlepší meta zbraně a načítání nejlepší sezóny 6

Call of Duty: Warzone Season 6 je tady, což znamená, že je čas resetovat vaše načítání a naučit se milovat ty nejlepší zbraně v nové meta.

Nejlepší SMG ve Warzone Season 6

Warzone | Nejlepší SMG & Nastavení - sezóna 6 | Call of Duty Modern Warfare - Gamewith

Warzone | Call of Duty Modern Warfare
Nejlepší SMG & Nastavení – sezóna 6

Poslední aktualizace: 2022/8/21 22:35
Podívejte se na všechny mise kampaně a návod zde

Přečtěte si tento Call of Duty: Modern Warfare / Warzone Guide, kde se dozvíte o nejlepších SMG ve hře! Zjistěte nejlepší načítání dílčích zbraní, příloh a další.

Obsah

Nejlepší články o zbrani a nejlepším načítání

Nejlepší SMG: S pozice – sezóna 6

Tento seznam stupňů je určen pro samopalské zbraně v režimech Multiplayer Modern Warfare a Warzone

SMG, které fungují velmi dobře

Hodnost S je dána samopalům, které jsou velmi efektivní při použití během bojů. Tyto SMG jsou dostatečně smrtící dostatečně samy o sobě, ale lze je také použít k obrácení přílivu bitvy ve váš prospěch, zejména v bojích blízké čtvrtiny!

MP5 – Nejlepší nastavení SMG

MP5

Spolehlivá zbraň Hi-DPS

MP5 je velmi přesná a stabilní zbraň zblízka. Jeho vysoký DPS je vynikající v uzavřeném prostředí. Tato zbraň má také různé přílohy, které můžete vybavit tak, aby vyhovovaly vašemu stylu hry.

Doporučené přílohy MP5

Příloha Důvod
Commando ForegripCommando Foregrip Trochu mobility stojí za to pro zvýšení horizontálního ovládání zpětného rázu.
10 mm auto 30-kola mags10 mm auto 30-kola mags Vyšší poškození a rozsah výměnou za mírné snížení rychlosti požáru.
Merc ForegripMerc Foregrip Zlepšuje přesnost a kontrolu kyčle.

MP7 – přílohy a nastavení

MP7

Rychlá zbraň

Zbraň s vysokou rychlostí palby v kontrolovatelné, může dokonce i protivníky, kteří stříleli jako první. Vynikající zbraň pro rychlou akci, běh a zbraň!

Doporučené přílohy MP7

Příloha Důvod
Commando ForegripCommando Foregrip Trochu mobility stojí za to pro zvýšení horizontálního ovládání zpětného rázu.
Merc ForegripMerc Foregrip Lepší přesnost a kontrola kyčle.
FSS Close Quarters StockFSS Close Quarters Stock Taktická akcie zefektivněné pro blízké čtvrtiny boje. Dostane vás rychleji na cíl.

Jak získat MP7 brzy

Jak získat MP7 brzy

Vlastní plán MP7 můžete získat dokončením mise Boot Camp Challenge. Jakmile to odemknete v zbrojnici, budete moci použít plán MP7!

Související průvodce:

UZI – přílohy a nastavení

Základní informace UZI SMG

Nejlepší střední třída SMG

Design UZI využívá svou jedinečnou konverzi munice, aby vám poskytl okraj v těsné míře – středně rozsah bojů! Tato zbraň se nejlépe používá v otevřených prostorech, protože přidaná mobilita vám umožňuje pohybovat se mnohem rychleji, a zároveň je schopen držet nějakou půdu proti cílům dlouhého doletu mnohem lépe než většina SMG.

UZI doporučené přílohy

Příloha Důvod
Čenichová brzdaČenichová brzda Přesměrování plynů ven, aby stabilizovala zbraň pro lepší kontrolu nad trvalým ohněm.
FSS Carbine ProFSS Carbine Pro Polygonální puška z nerezové oceli z nerezové oceli velmi zvyšuje rychlost čenichu a rozšiřuje rozsah k maximu. Další hmotnost stabilizuje výstřely, ale ovlivňuje mobilitu.
FSS Close Quarters StockFSS Close Quarters Stock Taktická akcie zefektivněné pro blízké čtvrtiny boje. Dostane vás rychleji na cíl.
.41 AE 32-kolo Mags.41 AE 32-kolo Mags Konverzní sada pro použití 32-kulatých časopisů s vyšší kalibrem. .41 AE munice pro zvýšený rozsah a zastavovací sílu.
Stippled Grip Tape (zadní rukojeť)Stippled Grip Tape (zadní rukojeť) Stopená páska pistole udržuje kontrolu a provádí vysokorychlostní manévry. Méně stabilní, ale velmi agilní.

Nejlepší SMG: Rank – sezóna 6

Tento seznam stupňů je určen pro SMG v režimech Multiplayer Modern Warfare a Warzone

Podrobnosti o těchto doporučených zbraních najdete níže.

Životaschopné SMG pro různé situace

SMG uvedené v této úrovni jsou velmi spolehlivé zbraně, které vám mohou pomoci v určitých situacích. Přestože nejsou tak efektivní jako zbraně v úrovni S, mohou tyto zbraně držet vlastní v některých bojích.

Může být nutné připoutání k tomu, aby se staly mocnými

Doporučuje se vybavit určité přílohy, aby se vyvolalo plný potenciál zbraně. Tyto přílohy budou zbraně efektivnější, když budou čelit nepřátelům.

Aug – přílohy a nastavení

Aug SMG

Životaschopný až do středního rozsahu

Aug je dobrá zbraň, která má, protože jeho účinnost může dosáhnout až do střední řady. Je to díky vynikající přesnosti zbraně. Jeho mobilita také umožňuje hráčům přijmout přístup běhu a zbraně.

AUG doporučené přílohy

5MW Laser5MW Laser Ultra jasný 5MW Green Laser výrazně zlepšuje přesnost hipfire a po sprintingu zrychluje pořízení cíle. Vystavuje pozici, když je aktivní. Pouze pro agresivní.
FTAC Ultralight HollowFTAC Ultralight Hollow Vypuštěné zásoby s podložkou s lehkým hmotností udržuje střelce agilní a zároveň zaměřuje památky.
Operátor ForegripOperátor Foregrip Žádné ozdůbky pomáhají ovládat vertikální zpětný ráz pro rychlejší následné výstřely.
5,56 NATO 30-kulatý mags5.56 NATO 30-kulatý mags Konverzní sada pro použití 30 kolo 5.56 časopisů NATO pro zvýšenou zastavovací sílu. Mírně nižší rychlost cyklu, která pomáhá kontrolovat zpětný ráz.
Stippled Grip Tape (zadní rukojeť)Stippled Grip Tape (zadní rukojeť) Stopená páska pistole udržuje kontrolu a provádí vysokorychlostní manévry. Méně stabilní, ale velmi agilní.

PP19 Bizon – přílohy a nastavení

PP19 Bizon SMG

Rychlé palby SMG s velkým uzávěrem munice

PP19 Bizon používá jedinečný helikální časopis. Tato jedinečná funkce jí umožňuje rychle vystřelit tunu kulek. Může se také může pochlubit velkou velikostí časopisu, což vám umožní sekat více nepřátel, než budete muset znovu načíst!

PP19 Bizon doporučené přílohy

Příloha Důvod
Monolitický supresorMonolitický supresor Monolitický supresor poskytuje vynikající potlačení zvuku a zvýšený rozsah. Mírné zvýšení hmotnosti ovlivňuje obratnost.
8.7 Ocel8.7 oceli Vysoká ocelová hlaveň zvyšuje rychlost čenichu a rozšiřuje rozsah. Další hmotnost stabilizuje výstřely, ale brání mobilitě.
TAC LaserTAC Laser Vysoký výkon 5MW Tactical Green Laser výrazně zvyšuje přesnost a zároveň zaměřuje památky. Vystavuje pozici, když je aktivní.
Stopa Skeleton CorvusStopa Skeleton Corvus Ultralehké zásoby zrychluje manipulaci se zbraněmi a pohyb na úkor stability zaměřené.
Stippled Grip Tape (zadní rukojeť)Stippled Grip Tape (zadní rukojeť) Stopená páska pistole udržuje kontrolu a provádí vysokorychlostní manévry. Méně stabilní, ale velmi agilní.

Kritéria Nejlepší samopal (SMG)

Vynikající stabilita

SMG, které zůstávají stabilní při střelbě, byly v tomto seznamu hodnoceny výše uvedené. Nízký zpětný ráz jim umožňuje udržovat jejich výstřely přesné; Obzvláště když jste v boji s vyhřívaným těsností!

Efektivní v delších rozsazích

Byly také brány v úvahu samopal, které jsou schopny zůstat účinné na delších rozsazích. Být smrtící ve více rozsazích dělá zbraň všestrannější, což vám umožňuje být hrozbou ve většině bojových situací.

Poskytněte spoustu mobility

Kromě ofenzivních schopností vám musí být vynikající SMGS také schopna poskytnout tuny mobility. To vám umožní rychle obejít mapu a efektivně sestřelit cíle. Být rychlý na nohou také z vás dělá těžší cíl a umožňuje vám dostat skok na netušící cíle.

Warzone Call of Duty: Nejlepší meta zbraně a načítání nejlepší sezóny 6

Call of Duty: Warzone Season 6 je tady, což znamená, že je čas resetovat vaše načítání a naučit se milovat ty nejlepší zbraně v nové meta.

Autor: Matthew Byrd | 8. října 2021 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Call of Duty Warzone Season 6 Zbraně

Call of Duty: WarzoneAktualizace sezóny 6 odstartuje, jaké postavy jsou „Farewell Tour“ pro mapu Verdansk hry a také zbrusu novou meta plnou vzrušujících nových příležitostí, jak rozzlobit vaše soupeře tím, že je první, kdo zjistí, která z bitvy Royale’s Guns jsou opravdu rozbité.

Zatímco nejnovější Warzone Aktualizace neobsahuje druh zametacích nervů a nadšenců, na které jsme zvyklí vidět z dřívějších „sezóny“ záplat Horní část meta. Představuje také několik nových zbraní, které se již prosazují jako některé z absolutně nejlepších ve hře.

Zde je pohled na ty nejlepší zbraně v WarzoneMeta sezóny 6 a načítání, které budete muset udělat vše, čím mohou být.

Call of Duty Warzone Season 6: Nejlepší zbraně

Grav

Nejnovější útočná puška v bloku se již ukáže jako dělící. I když se obávají, že je příliš divoká a trochu příliš omezená, tato zbraň je překvapivá rozsah a neuvěřitelná projektilní rychlost z něj činí poměrně jedinečnou zbraň.