Will Call of Duty: Modern Warfare 2 má zombie? Dot eSports, má MW2 zombie?

Má MW2 zombie

Podobný Modern Warfare, Modern Warfare 2 ve hře nebude obsahovat zombie, což je pravděpodobně způsobeno tím, že hra není kladena důraz na nemrtvé.

Will Call of Duty: Modern Warfare 2 má zombie?

Vzrušení stále roste Modern Warfare 2, Ale bude nadcházející pokračování představovat jednu z nejpopulárnějších hry Volání povinnosti režimy, Zombie?

The Modern Warfare 2 Hype se formuje jako jedno z nejzajímavějších období pro vášnivé Volání povinnosti Fanoušci čekají na pokračování Moderní válčení v roce 2019 a z dobrého důvodu. Kampaň znovu spojí pracovní skupinu 141, aby bojovala s populárními postavami, jako je mýdlo a duch, zatímco režim pro více hráčů je nastaven tak, aby přinesl zpět spoustu klasických zbraní, jako je intervence a akr.

S řadou nových přírůstků a experimentálních herních režimů, které jsou nastaveny na vstup Modern Warfare 2, Mnoho z nich má otázky týkající se jednoho z nejpopulárnějších herních režimů, zombie, a pokud bude zahrnuto do nové hry.

Vůle Modern Warfare 2 mají režim zombie?

Podobný Modern Warfare, Modern Warfare 2 ve hře nebude obsahovat zombie, což je pravděpodobně způsobeno tím, že hra není kladena důraz na nemrtvé.

Bez ohledu na, Modern Warfare 2 by se měl ukázat jako vzrušující čas sám a s přáteli, protože hra bude mít po kampani mnoho různých možností. Hra se rozhodne, že jde o střelbu jako třetí režim pro hru, ale nebude spuštěna, dokud nebude vydána hra.

Přesto očekávejte, že se hra po třech letech čekání vrátí.

Modern Warfare 2 odhalil řadu různých bloků včasného přístupu k hraní hry před datem vydání, počínaje září. 16 až září. 20 pro lidi na PlayStation. To se pak stane all-platform beta je naplánována na vydání včasného přístupu v září. 22 a 23 předtím, než se otevře hráčům na všech platformách od září. 24 až 26 pro otevřenou beta beta. Poté bude vysoce očekávané čekání oficiálně u konce října. 28 Kdy Modern Warfare 2 vydání.

Mezitím, Warzone Mobile je naplánován na vydání někdy v roce 2023.

Další informace o Volání povinnosti a jeho nadcházející název Modern Warfare 2, Nezapomeňte se podívat na naši sekci věnovanou střelci první osoby, kde budete mít přístup k novým informacím obklopujícím uniklé zbraně, živé stream a mnoho dalšího.

Sage je nezávislým pracovníkem pro DOT esports a jeho životním mottem je „Livin jako Larry“. Víte, jako buff humr z SpongeBob? To je on.

Má MW2 zombie?

Má MW2 zombie?

Napsal Hritwik Raj

Zveřejněno 3. listopadu 2022 16:28

Zombies je jedním ze sešívacích režimů Volání povinnosti hry, které se objevily v titulech jako Svět ve válce, The Černé ops Tetralogie, Druhá světová válka, Advance Warfare, a poslední Cod Vanguard. Nyní s vydáním COD MW2, Hráči byli přemýšleli, zda MW2 má zombie režim nebo ne. Protože hráči nebyli schopni najít žádný takový režim ve hře. Ale některé úniky navrhly jeho existenci. Pokračujte ve čtení našeho průvodce, abyste se dozvěděli, pokud MW2 má režim zombie.

 • Chcete vědětJaké jsou nejlepší odstřelovací pušky v MW2? Zjistěte zde.

Má MW2 zombie?

Při psaní tohoto článku, na mnoha frontách, někteří z nejlepších členů Activision’s Infinity Ward Studios potvrdili, že v MW2 nebude žádný zombie, včetně jejich rozhovoru s Venture Beat. Během otázek a odpovědí, když se Devs zeptal: „Uvidíme stejné funkce s zombie?”Odpověď byla,”Nebudou žádné zombie.”

 • Když jste tady, proč se podívat naNejlepší načítání MW2 M4?

Naopak, v nedávné MW2 Úsilí těžby dat, Data Miner Codsploitzimgz Nalezených a sdílených obrazů existence dvou režimů, „kulaté zombie“ a „vypuknutí.„Obrázky však byly brzy odloženy Activision.

I po získání nahlédnutí dvou režimů, které by naznačovaly možná MW2 Režim zombie byl v dílech, nemůžeme potvrdit, zda hra někdy dostane uvedený režim. Protože jediný oficiální prohlášení o zombie režimu, který máme, je, že v MW2 nebudou žádné zombie.

 • Chcete vědět více oNejlepší moderní válečné 2 útočné pušky? Podívejte se na náš průvodce zde

V proudu, MW2 Multiplayer nabízí jedenáct různých herních režimů, jedná se o:

 • Nadvláda – Soutěžíte o kontrolu tří zón označených vlajkami A, B a C. Zachycené zóny narůstají body v průběhu jednoho kola. První tým, který dosáhl 200 bodů, vyhraje zápas.
 • Pozemní válka – Dva týmy, z nichž každá se skládala z 32 hráčů, se čtverá o zachycení zvláštního počtu cílů na velké mapě. Toto je nadměrná verze nadvlády, včetně vozidel pro epické rvačky. První tým, který získal 250 bodů, vyhraje zápas.
 • Hardpoint – Zachyťte tvrdý bod a držte jej proti útoku. Umístění Hardpoint se otáčí každou minutu, přičemž pozice dalšího tvrdého bodu je uvedena v posledních 10 sekundách předchozí zóny. První tým, který získal 250 bodů, vyhraje zápas.
 • Hlavní sídlo – Pracujte na zachycení ústředí, poté nakopněte a bráňte. Respawns jsou deaktivovány pro tým, který drží velitelství. Jakmile je velitelství odebráno offline, je určena nová zóna. První tým, který získal 200 bodů, vyhrál zápas.
 • Řízení – Střídat útok a bránit dva cíle. Každý tým sdílí fond 30 životů. Pokud útočný tým úspěšně zabere jeden cíl, získají více času na dokončení druhé. Obhajující tým může vyhrát kolo tím, že nechal čas utéct, než budou cíle přijata. Jeden tým může navíc vyhrát odstraněním všech 30 životů druhého týmu. První tým, který vyhrál tři kola, vyhrává zápas.
 • Invaze pozemní války – Masivní chaotická bitva se směsí hráčů a boje AI spolu s sebou. Využijte vozidla, zabijácké bedny a obrněné agenty k získání výhody oproti soupeři. První tým, který dosáhl 2 000 bodů, vyhraje zápas.
 • Knock out – Oba týmy bojují o pytel hotovosti umístěnou uprostřed mapy. Žádné respawns. Týmové oživy jsou povoleny. Přejít přes hotovost a chytit je. Tým, který drží tašku na konci kola nebo který eliminuje celý nepřátelský tým, vyhraje kolo. První tým, který se zúčastnil pěti kol, vyhraje zápas.
 • Záchrana vězňů – Najděte rukojmí a dostanete je naživu nebo zabránit jejich extrakci za každou cenu. Žádné respawns. Týmové oživy jsou povoleny. Útočníci musí najít dva rukojmí a odvést je buď nebo chránit v bodě extrakce – každý rukojmí má hodnotu 100 bodů. Obránci musí zabránit svému extrakci za každou cenu a držet je pohromadě v oblasti jejich plochy, dokud nevyprší časovač kola – každý rukojmí, které není neseno ani zachyceno útočníky, má hodnotu 50 bodů. První tým, který získal 500 bodů, vyhrál zápas.
 • Najít a zničit – Týmy se střídají obrany a ničení cíle. Žádné respawning. Útočníci vyhrají kolo tím, že odstraníte všechny obránce před nebo po vysazení bomby, nebo úspěšně vysazení bomby a jeho exploze. Obránci vyhrají kolo odstraněním všech útočníků před vysazením bomby tím, že nedovolí, aby byla bomba vysazena v lhůtě kola, nebo zneškodněním bomby, jakmile bude zasazena. První tým, který se zúčastnil šesti kol, vyhrává zápas.
 • Zdarma pro všechny – Eliminovat všechny. První hráč, který dosáhl 30 eliminací, končí zápas, přičemž první tři umělci požadují vítězství.
 • Týmový souboj na smrt – Call of Duty ve své nejčistší podobě. Použijte týmovou práci k odstranění nepřátelských hráčů a dosažení limitu skóre. První tým, který získal 75 eliminací, vyhraje zápas.

Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že infekce je zombie podobný hernímu režimu pro více hráčů, který bychom mohli také vidět v budoucí aktualizaci, takže pokud jste fanouškem tohoto klasického režimu, můžete takto opravit své zombie.

To uzavírá náš článek o MW2 mít zombie. V budoucnu, pokud získáme nějaké oficiální podrobnosti o možném zombie režimu pro MW2, Tento článek budeme aktualizovat.

Více Modern Warfare 2 Průvodci, ujistěte se, že budete číst ggrecon.