Wo Long: Průvodce šéfem dynastie (všichni šéfové), Wo Long Fallen Dynasty: 10 nejtěžších bojů šéfů, hodnocené | Den geeka

Wo Long Fallen Dynasty: 10 nejtěžších bojů šéfů, zařazené

Co je na tomto boji vlastně těžké, není šéf sám o sobě, ale nalezení způsobu, jak ho důsledně zasáhnout. Tento boj šéfů se může cítit docela chaoticky a jako byste někdy nerazili nic, ale pokud se na jeho nohy zaměříte na jeho nohy a zůstanete blízko k němu během fází, nepředstavuje to příliš velkou výzvu.

Wo Long: Padlen Dynasty Boss Guide (všichni šéfové)

Wo Long: Fallen Dynasty obsahuje 31 bojů šéfů. Tento průvodce Wo Long: Fallen Dynasty Boss vás projde nejlepší taktikou, aby porazil všechny šéfy ve hře. Jsou uvedeny v doporučené pořadí na úrovni.

Doporučená třída sestavení je Země nebo oheň. Tato sestava zasáhne dobrou rovnováhu mezi vychýlením melee a odlitkem na dálku. Zemské kouzlo impozantní deskové a ohnivé kouzlo hořící plamene jsou skvělou volbou, které můžete ve vašem sadě kouzla, protože vám umožňují omráčit a útočit na nepřátele z bezpečné vzdálenosti, a současně si dávají více času na odklonění příchozích útoků. Tímto způsobem můžete trochu podvádět AI šéfa, který narazí na kouzla pro značné poškození ducha a standardní poškození. Hlavní strategií pro většinu šéfů je vrhat magii, poté ustoupit a odklonit své příchozí útoky, včetně jejich kritických úderů, aby se dobil svůj duchovní rozchod, opláchl a opakoval. To vám poskytne masivní podporu v pozitivním duchu, zatímco trpí značným poškozením ducha, potenciálně je nechávají otevřené pro protiútok na smrtelné stávky. Fatální údery budou vaším hlavním způsobem, jak způsobit skutečné škody a omezit se šéfem zdravotního baru.

V WO Long: Fallen Dynasty, možná budete muset hrát defenzivněji než urážlivě. Proto protiútok není vždy dobrý nápad. Častěji než ne, budete uvízli v nepřátelském řetězci útoků, pokud ano. Lepší je vrhnout ohromující kouzlo, ustoupit a čekat na další útoky nepřítele a připravte. Pokud jdete na navrhovanou sestavu Země, zaměřte se především na vyrovnání vaší Země ctnosti. Nejenže to nepřímo ovlivňuje sílu útoku vaší fáze, ale také ovlivňuje limit hmotnosti zařízení, což vám umožňuje vybavit lepší kusy oblečení v průběhu času a také množství ducha, které získáte při odklonění útoku. Poté investujte své skutečné QI do kovové ctnosti, což postupem času snižuje, kolik Spirt je spotřebováno na odlitky kouzla a do ctnosti dřeva, což ovlivňuje váš celkový HP a jak dlouho váš pozitivní duch trvá.

Když hrajete ve hře, zkontrolujte průvodce lokalitami krystalů a esencí Dragon Vein, abyste zvýšili počet hrnců draka, které můžete použít a kolik zdraví je obnoveno při použití. U některých bojů šéfů může mít k dispozici všechny možné drakové hrnce.

Navíc se neváhejte spoléhat na systém vyztužení, pokud bojujete. Ve většině bitevních vlajek ve hře můžete svolat až dva spojence, aby vám pomohli během celého boje nebo šéfa. To stojí tygří pečeť, ochranitelný sběratelský hojně nalezený ve hře a také jako odměnu za dokončení určitých misí. Posílení systému umožňuje použít svůj duchovní rozchod, abyste povzbudili své spojence, aby uvolnili svůj nejsilnější útok na nepřítele. To vám může dát nějaký čas na zaostření a někdy snadno přemoci šéfa. Pokud se cítíte příliš podlahovaní, trávte nějaký čas broušením pravého qi, abyste se vyrovnali. Snadná vedlejší mise, kterou můžete hrát znovu a znovu pro rychlý pravý qi je čarodějnice kouzel mistrovství. Pokud vložíte skutečný zvláštní účinek na získání Qi na načtení, můžete věci ještě více urychlit.

Šéf č. 1 – Zhang Liang, generál člověka

Obtížnost: 4/10

Strategie: Zhang Liang, generál boje šéfa člověka, se rozprostírá ve dvou fázích.

 • Fáze 1: Pokusí se tě rozbít svým palcátkem. To je perfektní příležitost k tréninku : L1:Parrying a :kruh:odklonění. Pokuste se upřednostňovat posledně jmenovaný před prvním, protože výchylka učení pomůže čelit kritickým úderům (červená jiskra). Jak dlouho nemá správný mechanik výdrže, buďte agresivní :náměstí:Normální útoky. Používání normálních útoků opakovaně porušuje jeho obranu. Občas si však udělejte pauzu a nechte ho zaútočit na vás, aby procvičoval průhyb. Když se na jeho těle objeví červená jiskra, buďte připraveni čelit své kritické ráně v poslední chvíli (ne když uvidíte červenou jiskru). Tato první fáze je poměrně jednoduchá, proto ji použijte k procvičování vychýlení. V případě potřeby ho nechte zabít, aby neustále cvičil.
 • Fáze 2: Promění se v kamenný démon. Nyní se na vás pokusí zaútočit. Parry : L1:jeho ocasní útoky, stejně jako když svolá kámen ze země, ale pokuste se odklonit jeho další útoky. Pokud se vám podaří odvrátit jeho kritickou ránu, budete moci způsobit masivní poškození ducha a postupně nechat šéfa otevřeného pro fatální stávku (zámek z červené). Nakonec budete moci použít :trojúhelník:+ :náměstí:Vyvoláte božské zvíře. Stiskněte výzvy, když je uvidíte, aby bojoval.

Šéf #2 – Zhuyan

Obtížnost: 3/10

:kruh:

Strategie: Zhuyan je obrovský lidoopský démon. To není zvlášť obtížný boj, pokud nehrajete agresivně. Zaměřte se na odvrácení všech jeho útoků, aby postupně způsobovali poškození ducha. Jedinou částí, na kterou musíte opravdu dávat pozor, je jeho kritický útok, který má trochu zpoždění. Když se na jeho těle objeví červená jiskra, nabije svůj kritický útok. Stisknutím jej odkloníte několik sekund poté, co se objeví červená jiskra. Úspěšná průhyb způsobí masivní poškození ducha a přiblíží vás k provádění fatálního stávky. Opakujte opakování, dokud nebude mrtvý. Není to zvlášť náročný boj, pokud soustředíte svou energii spíše na průhyb než na melee.

Šéf #3 – fengxi

Obtížnost: 3/10

Strategie: Fengxi je obří démon Warthog. Přes jeho objemnost je to poměrně pomalý a neškodný šéf. Strategie je zde vždy zasáhnout z obou stran. Nezaměřujte se na něj čelem. Buďte agresivní se svými údery, zejména když se zaměřuje na Zhao. Jeho kritický útok na ránu je také poměrně pomalý. Skočí do vzduchu a pokusí se na vás dupat břichem. Znovu se odkloňte jen okamžik, než to přistane. Kromě toho použijte stejnou strategii pro celý boj. Rychlý a naštěstí snadný boj.

Šéf #4 – Zhang Bao, generál Země

Obtížnost: 2/10

Strategie: Zhang Bao, generál Země, je Warlock ovládající kouzla a má jednu fázi. Tento boj může být směšně snadný, pokud použijete tuto strategii: Nejprve lze každé obsazení zhang Bao odklonit, takže to využijte ve svůj prospěch. Můžete dokonce vrhat vodní kouzlo, abyste čelili jeho prvku. Pak po zbytek boje jednoduše : R1:+ :nahoru:nebo :dolů:Povzbudit své spojence (stojí dva duchovní bary). Pokud vám dojdou duchovní bary, jednoduše se zaměřte na odklonění kouzel ohně, zatímco vaši spojenci se postarají o šéfa, aby jej dobil. Pro nějaké další poškození můžete dokonce svolat své božské zvíře, pokud je rozchod plný. Celkově rychlý a snadný boj, který by v této fázi neměl představovat příliš velkou výzvu.

Šéf #5 – Zhuyan

Obtížnost: 3/10

Strategie: Použijte stejnou strategii, jakou jste použili poprvé: odkloňte jeho útoky, včetně a zejména jeho kritických úderů, které se točí a duchové útoky, k poškození ducha. Poté, když uzamknutí zčervená, proveďte fatální stávku, aby způsobil značné poškození. Navíc můžete povzbudit Hong Jing pro nějaké další poškození. Pokud je to možné, svolejte božské zvíře, abyste uvolnili své mocné dovednosti ( :trojúhelník:+ :kruh:) nebo pohánět vás a Hong Jing Up ( :náměstí:+ :X:).

Šéf #6 – Zhang Jiao, Generál nebe

Obtížnost: 4/10

Strategie: Povzbuzujte SUN, aby zaútočil na šéfa, a zatímco je u toho, můžete se zezadu vypořádat. Vzhledem k tomu, že hlavním prvkem šéfa je blesk, voda a země jsou dobrými čítači. Když přistanete nějaké údery, dosáhnete měřiče ducha, což vám umožní neustále povzbuzovat slunce. Tuto strategii můžete opláchnout a opakovat, občas odklonit jeho bleskové šrouby a kritické útoky. Jedním z nich je obří projektil, jeden, během kterého dupal hůl na zem a třetí, kde se vás snaží proniknout rukojetí. Pokračujte v odklonění, abyste vypořádali masivní poškození ducha, a nezapomeňte provést fatální stávku, když se uzamknutí zčervená. Docela provinitelný šéf bojuje, pokud necháte slunce dělat většinu práce a hrajte defenzivně, aby odklonil jeho tah.

Šéf #7 – Aoye

Obtížnost: 7.5/10

Strategie: Aoye je obrovský býčí vypadající démon. Možná budete chtít nejprve udělat několik zkušebních běhů, abyste se seznámili s jeho sadou pohybu. Má poměrně rozsáhlý a nikdy nesleduje stejný vzorec. Zde je krátký přehled o jeho širokém množství útoků a co dělat pro každého z nich:

 1. Kritická rána: To může mít mnoho podob, včetně jednoho, během nichž uvolňuje své chapadla z úst. Společný rys všech typů kritických úderů je, že jsou vždy účtovány a zpožděny. Když to uvolní, odkloňte to v posledním možném okamžiku. To je klíčové k řešení značného poškození ducha. Kritická rána je jedním z možných počátečních tahů.
 2. Belly-Flop: Skočí do vzduchu a pokusí se tě rozdrtit břichem. Zkuste to odklonit nebo se vyhnout. To je další možný počáteční přesun.
 3. Tailspin: Otočí ocas, aby způsobil poškození. Odklonit to.
 4. Zametací/pronikavé paže: Když zametá ruce, odkloňte je. Zametá na vás ruce 4-5krát v řadě. Zaměřte se tedy na odklonění, abyste řešili poškození ducha. Když se zastaví, odvetu s asi 1-2 rychlými útoky. Varianta tohoto pohybu jeho, že používá jeho paže jako dýky.
 5. Bílý roh bodů: Používá své bílé rohy pro rychlé bodnutí. Lepší se vyhýbat, když začne používat rohy. Tyto útoky jsou opravdu rychlé a vyžadují optimální výchylku, aby se zabránilo poškození.
 6. Stomps chapadel: Přivolává záda chapadla a neustále je používá k bodnutí. Stejně jako u Bílého rohového bodnutí, zkuste si udržet svou vzdálenost.
 7. ICE SHARDS: Když zvedne své tělo, zatímco je stále na zemi, uvolní ledové střepy ze svého břicha. K tomu obvykle dochází pouze během druhé poloviny boje. Ledové střepy, které na vás pošle.
 8. Storm Storm Storm: Pokaždé, když úspěšně odkloníte kritickou ránu.

Klíčem k vítězství v tomto boji je trpělivost a bezvadné načasování vychýlení, zejména s kritickými údery Ayoe. Proveďte několik testovacích běhů, abyste se naučili načasování jeho pohybů a jak je odklonit co nejpříjemněji. Nehrajte agresivně, ale upřednostňujte výchylku, abyste zvýšili poškození ducha a přistáli 1-2 zásahy, pouze když si na okamžik udělá pauzu. Nakonec Ayoe provede kritickou ránu. Když to udělá, připravte se na to, aby to odklonil kvůli značnému poškození ducha a nakonec o smrtelné stávky, když se zablokování zčervená. Pokud nemůžete, opakujte stejnou strategii, dokud se uzamknutí nezčerpává. Pokud potřebujete dočasný příměří, povzbuďte Hong, aby uvolnil své pohyby. Určitě tvrdý boj, pravděpodobně první ve hře.

Šéf #8 – Suanyu

Obtížnost: 3.5/10

Strategie: Tento boj šéfů je nepříjemnější než obtížný, protože Suanyu se snadno mísí s temným prostředím a jako takový může být trochu složité vidět a odklonit jeho útoky. Obecně používá dupané a spřádací útoky s občasným střelbou projektilů peří a vyvoláním bleskových šroubů. Pokuste se co nejvíce odklonit a pomocí svého spojence ho přemohnout. Jakmile je přemožen, je docela rychle, aby se sundal.

Šéf #9 – Baishe

Obtížnost: 5.5/10

Strategie: Baishe je hadí démon s obrovskými chapadly po celém těle. Používá svůj ocas pro spřádací útok, který může řetězovat až dvakrát a její chapadla pro rychlé bodnutí útoků. Navíc má ráda stříkající bazény jedu po místnosti, takže se na ně snažte nevykročit. Pokud jde o kritické útoky, buď použije své chapadla, aby vás chytila ​​nebo vzrostla uprostřed vzduchu, aby se na vás ponořila. Pokud ano, utrpíte masivní poškození, takže je -li to možné, zkuste je odklonit. Tento boj není příliš špatný, také proto, že může způsobit spoustu poškození ducha, když čelíte jejím kritickým úderům, což vám umožní brzy provést škodlivou fatální stávku dostatečně.

Šéf #10 – Zhang Rang

Obtížnost: 6.5/10

Strategie: Zhang Rang je boj o lidský šéf. Ve stejné místnosti jsou davy, které vypadají přesně jako on, s jejich vlastním zdravotním barem. Ještě se nezaměřujte na šéfa (ten bez zdravotního baru nad hlavou). Nejprve vyčistěte místnost všech klonů, ale jeden. Pokud eliminujete všechny klony a opustíte pouze skutečného šéfa, po chvíli svolá nové klony, takže tento boj bude zbytečně náročnější než již je. Takže, když jsou dva versus dva, zaměřte své úsilí na skutečné. V tomto okamžiku nebudete rojí tolik klonů. Eliminace nejprve klonů je také nezbytné pro odstranění buffů šéfa (jeden klon = jeden buff). Toto je spíše test přežití. Udělejte si čas porazit davy, když se zabývají tunou poškození, když se zavírají a roh vás. Klony klesají snadno s těžkým úderem a mají stejný kritický útok jako šéf, nabitý útok. Odklonit to a každý možný útok na poškození ducha, včetně bleskových koulí a stezek.

Šéf #11 – Lu Bu

Obtížnost: 8/10

Strategie: Lu Bu je objemný voják, který jezdí na koni a je zdaleka nejtěžší šéf ve hře. Pro tento boj šéfů vřele doporučuji nastavit následující kouzla kouzelníků: absorbovat vitalitu, duchovní horlivosti a pálení Flamewave. Bylo by lepší mít všechna tato 3 kouzla k dispozici pro odemknutí a úroveň vitality potřebné k jejich použití, ale pokud to nemůžete, alespoň upřednostněte spalování plamenewave, pokud je to možné. Zvláště hořící flamewave je to, co dělá tento velmi tvrdý boj mnohem tolerovanější. Navíc nastavte Qinglong jako své božské zvíře. Pomocí Qinglong’s :náměstí:+ :trojúhelník:Schopnost vám umožňuje vrhnout fond regenerace zdraví, která by mohla být užitečná při odklonění jeho útoků, zejména jeho rozsahových. A konečně je velmi povzbuzováno, aby bylo možné pro použití dostupných všech 6 možných hrnců draků.

 • Fáze 1: Během fáze 1 ho nezkoušejte zasáhnout. Během této fáze musíte hrát defenzivně. Je příliš rychlý a vy byste byli jen děrovací taškou. Zaměřujete se na to, abyste ho jen srazili z jeho koně a jediným způsobem, jak to udělat, je vyčerpat jeho duchovní bar. Takže pro tuto první polovinu boje se zaměřte na odvrácení jeho kritické rány, normálních útoků a šípů. Prvním kritickým útokem je kůň a druhý je poplatek. Když jste úspěšně odklonili kritický útok, přistávejte pouze 1 :trojúhelník:těžký útok, aby ještě více snížil svůj duchovní bar. Když se od vás dostane pryč a náhle brzdí, znamená to, že se na vás chystá střílet šípy. Držet : L1:odklonit je. Mimochodem, boj začne vždy salvou šípů.
 • Fáze 2: První věc, kterou musíte vědět, je, že i když už nejezdí na koni, kůň bude stále běhat po aréně a může vám to ublížit, pokud stojíte v cestě. První věc, kterou udělá, je jeho kritický útok na foukání. To je poněkud snadné odklonit. Po odklonění neútočte na protiútok. Je příliš rychle a pokud to uděláte, bude řetězovat několik útoků, které je třeba odklonit s dokonalým načasováním. Nyní můžete použít dvě strategie, v závislosti na tom, jak rychle se váš duchovní rozchod vrací k normálu: První strategie zahrnuje odklonění a používání hořícího plamene (tvrdší), druhá strategie zahrnuje držení : L1:Chcete -li parry všechny své útoky a udrželi vaši vzdálenost, abyste obnovili svůj duchovní rozchod zpět na normální (snadnější). Bez ohledu na strategii, kterou používáte, je vaším úkolem odvrátit všechny kritické útoky, protože toto je jediná proveditelná fay, která způsobí konzistentní poškození. Nezapomeňte, že dokáže narušit kritické útoky, takže se připravte na odklonění druhé nebo dokonce třetí, pokud je tomu tak. K tomu obvykle dochází poté, co jste ho podruhé sesedli z jeho koně.

Šéf #12 – Sun CE a Sun Jian

Obtížnost: 5/10

Strategie: boj začne proti Sun CE. Použijte prostředí ve svůj prospěch: Místnost je poměrně velká, takže si můžete udržet odstup. Odklonit co nejvíce a odvetu s 1-2 normálními útoky. Když je duchovní bar Sun CE vyčerpán, proveďte fatální stávku. Jeho rozsah útoku je poměrně omezený, ale rychle zasáhne. Jakmile je bar Sun CE prázdný, Sun Jian se připojí k boji a na okamžik s nimi budete muset bojovat. Dokončete Sun CE off (v případě potřeby ho nasaďte od Jiana) a pak se zaměřte na Jiana, který má podobný tah. Můžete je zpomalit s impozantní deskou a použít Zhuque pro značné poškození požáru. Thoronická výzva, ale nic ve srovnání s Lu Bu.

Šéf #13 – Taotie

Obtížnost: 4/10

Strategie: Taotie je masivní ohavnost s tváří člověka a trupem ovcí. Chcete -li se připravit na tento boj šéfů, upřednostňujte jakékoli vodní božské zvíře a kouzla a její hlavní prvek je oheň. Tento boj s šéfem má tři fáze. Může vypadat skličující, ale ve skutečnosti není.

 • Fáze 1: Fáze 1 začíná třemi krystalovými střely vystřeleno přímo do arény. Ty mohou být odkloněny. Poté se zaměřte na zničení krystalových korupcí na jedné z jeho nohou. Když mu dupne nohy, odkloní je nebo se vyhýbá. Vždy zacílte na nohy a když je jeho duchovní rozchod vyčerpán, proveďte jeho očí smrtelný úder.
 • Fáze 2: Poté, co bodl očí, pokračujte v odchování na krystaly na nohou, dokud znovu nepadne dolů. Když to udělá, použijte platformy pro korupci krystalů kolem těla, abyste se dostali do záda a proveďte další bodnutí.
 • Fáze 3: Během fáze 3 zůstaňte blízko k němu a buďte připraveni odklonit jeho břicho. Když se scampuje nebo se valí přes arénu, rychle se vyhýbá. Když jste vyčerpali jeho duchovní měřidlo, vyšplhejte se po hlavě a proveďte fatální úder na ústech, abyste ukončili boj.

Co je na tomto boji vlastně těžké, není šéf sám o sobě, ale nalezení způsobu, jak ho důsledně zasáhnout. Tento boj šéfů se může cítit docela chaoticky a jako byste někdy nerazili nic, ale pokud se na jeho nohy zaměříte na jeho nohy a zůstanete blízko k němu během fází, nepředstavuje to příliš velkou výzvu.

Šéf #14 – Sun Jian

Obtížnost: 3/10

Strategie: Sun Jian je masivní tygří vypadající démon. Ve své sadě pohybu používá hlavně svůj ocas a drápy. Tento boj by se neměl ukázat příliš náročný. Jsou to tři proti jednomu a Sun Jian má pouze jednu fázi. Pro celý boj použijte svůj duchovní rozchod, abyste povzbudili své spojence a pro značné poškození obsadili impozantní desku. Kromě toho chcete mít tengshe jako své hlavní božské zvíře, aby na šéfa způsobil řadu debuffů. S impozantní deskou, tengshe a vašimi dvěma spojenci tento šéf půjde poměrně rychle.

Šéf #15 – Dong Zhuo

Obtížnost: 4.5/10

Strategie: Dong Zhuo je velký voják ovládající kopí. Většinou sportovní útoky, které jsou velmi rychlé a škodlivé. Jejich odklonění vyžaduje bezvadné načasování, ale pokud se necítíte v bezpečí, můžete použít impozantní desku, pokud se necítíte v bezpečí. Může také střílet projektilní dýky a má velmi rychlé kritické útoky na ránu, včetně jednoho, během kterého vzduch spřízne kopí, ve kterém se připraví na masivní stomp, a ten, ve kterém se kopí prořízne zem. Přineste dvě posily pro tento boj, aby ho dostali ze zády. Může způsobit spoustu škod a rychle, ale je to celkově velmi proveditelný boj v tomto bodě hry, pokud dodržujete tuto strategii.

Šéf #16 – Zhao Yun

Obtížnost: 4.5/10

Strategie: Může s oštěpem udeřit tvrdé a rychlé výpady, takže je lepší udržet si odstup a obsadit impozantní desku, aby přerušil jeho útočné vzorce. Pokud je to možné, odkloňte se, abyste trochu obnovili svůj duchovní rozchod a použili jej k obsazení impozantní desky, aby způsobili více poškození ducha. Když skočí do vzduchu a nabije se, chystá se zabouchnout kopí na jezero nebo otočit tělo, aby vás propíchl. Odklonit oba tyto kritické rány pro masivní podporu v duchovním poškození výstupu.

Šéf #17 – Cao Cao

Obtížnost: 4/10

Strategie: Je třeba dávat jen dva tahy: jeho kritický útok na ránu, během kterého vyskočí ve vzduchu, aby se vás pokusil zabít dolů a když svolá svou Phoenix Divine Beast. Postavte se, když uvolní, nebo její rázová vlna vás poškodí. Kromě toho udržujte svou vzdálenost a obsazení impozantní desky, aby do ní narazil na nějaké další poškození ducha. Pokud je to možné, odkloňte se a tak by měl jít relativně rychle.

Šéf #18 – Xiahou dun

Obtížnost: 5/10

Strategie: Xiahou Dun je masivní okřídlený démon ovládající obří Switchglaive. Navíc je celé jeho tělo v ohni, což znamená, že může také způsobit poškození elementárních. Ujistěte se, že máte pro tento boj jednu další posílení, protože to může jít dlouhou cestu. Většina jeho útoků, včetně jeho kritických úderů, je nabitá otočení. Tento boj se může ukázat poněkud chaotický: pohybuje se a letí velmi rychle a jeho tělo se snadno mísí s kritickými foukacími červenými značkami, což ztěžuje přibíjení časování vychylování. Pro celý boj mějte na dálku, abyste si dali trochu více času, abyste se připravili na odklonění, když letí k vám. Když to udělá, můžete do své trajektorie obsadit impozantní desku, abyste způsobili nějaké poškození ducha a současně ho trochu zpomalili, pokud se necítíte, jako byste se odrazili. Když vrhá ohnivé koule, lze je také odklonit. Navíc se pokuste rezervovat část svého duchovního rozchodu, abyste povzbudili své posílení spojence. Poněkud složitý boj, ale pokud dodržujete nastíněnou strategii, není to tak špatné.

Šéf #19 – Zhang Liao

Obtížnost: 5/10

Strategie: Zhang Liao je objemný voják ovládající prvek blesku. Má podobný krok nastavený na Xiahou Dun’s, což znamená, že vrhá útoky a spřádání. Jako obvykle, udržujte svou vzdálenost a obsazení impozantní desky, když můžete zpomalit šéfa a způsobit poškození ducha. Rezervujte si zbytek rozchodu, abyste povzbudili své spojence a odklonili co nejvíce, včetně a zejména kritických útoků na ránu pro nějaké značné poškození ducha.

Šéf #20 – Liu Bei

Obtížnost: 4.5/10

Strategie: tvrdě a rychle udeří, ale je tu trik, který ho opakovaně omráčí. Zde je návod, jak: Udržujte ho na dálku a když se dostane blízkým, hořící plamena, aby ho omráčila do ohně a způsobila poškození vyčerpávání. Pokud je to možné, přistávejte 1-2 rychlé útoky, pak opakujte a nechte svůj duch rozchod trochu dobít. Opakujte stejnou strategii pro celý boj. Můžete také obsadit impozantní desku, když je ohromen na zemi pro další poškození. Další velmi důležitou věcí je nakládat s těžkými útoky, když se obléká: stejně jako on, nezaútočí na vás, aby se nechal otevřený pro těžký útok. S touto strategií nebude mít velkou šanci.

Šéf #21 – Leishi

Obtížnost: 3.5/10

Strategie: Za prvé, zavolejte na dvě posily. Poté pokračujte do arény, abyste bojovali proti Leishi, hromu. Je velmi velký, ale trochu pomalý. Použijte následující strategii: Vychýlte jeho počáteční útok na kritický úder, pak k němu jděte a vrhněte buď hořící plamenewave nebo impozantní desku, aby se spustily fatální stávku. Měli byste způsobit obrovské poškození. Pro další kousek svého zdravotního baru povzbuzujte jednoho nebo oba své spojence a když s ním bojují, jděte k němu, aby znovu obsadil kouzlo znovu. Jedinou skutečnou věcí, kterou se musíte starat a odklonit, jsou jeho blesky. Celkově snadný boj, navzdory hrozivé velikosti šéfa.

Šéf #22 – Lu Bu

Obtížnost: 6.5/10

Strategie: Lu Bu je obří ohnivý kentaur. Přineste na tuto značku další posílení spojence, protože to může změnit. Dobrý je Han Dang, protože šéf používá mnoho ohnivých útoků na dálku. Navíc byste mohli chtít vydat několik kouzel vody, pokud je máte k dispozici a jsou dostatečně silné. Co se týče samotného boje, vždy odklonte jeho ohnivé koule a výkyvy sekery, aby postavil svůj duchovní měřič a byl schopen důsledně povzbuzovat své spojence. Jako obvykle, obsazení impozantní desky pro nějaké poškození extra ducha a připravte se na odklonění jeho kritických útoků na ránu, když skočí velmi vysoko do vzduchu, vrhá na vás obrovské ohnivé koule a sekerou sekerou sekerou sekerou. Udržujte svou vzdálenost a nechte spojenci dělat většinu práce, aby ji hráli bezpečně, a vy budete moci tento šéf bojovat v pytli.

Šéf #23 – Hong Jing

Obtížnost: 6/10

Strategie: Je to kouzelná kolečka a používá nejsilnější kouzla pro všechny prvky. Shodou okolností je to však také její hlavní slabost. Ve skutečnosti, když vrhá, je stacionární a otevřená poškození. Takže pokaždé, když uvidíte, že se chystá vrhnout kouzlo, přiblížit se k ní a buď udělat to samé, nebo přistát těžký útok. Po zbytek boje si udržujte svou vzdálenost a pokuste se odklonit všechna kouzla, která na vás vrhá. Jen si pamatujte, že když předvoláte blesky z oblohy a položí na zem desku ledu, kterou se musíte vyhnout. Všechno ostatní lze odklonit. S touto strategií, i když je to náročný boj, uděláte to proveditelnější.

Šéf #24 – Yan Liang a Wen Chou

Obtížnost: 5/10

Strategie: Nechte svého spojence vzít na Yan Liang. Nejsou tak tvrdí, jak vypadají a budou velmi snadno klesnout. Použijte svůj duchovní rozchod pro uložení desky, abyste způsobili poškození ducha navíc a soustředili se pouze na odklonění útoků. Jakmile je Wen Chou dole, pomozte svému kamarádovi s Yan Liang. Yan Liang má velmi podobný tah nastavený na ChenggUi, takže impozantní deska zde může opravdu pomoci. Po chvíli se Wen Chou vrátí naživu.

Šéf #25 – Liu Bei

Obtížnost: 7/10

Strategie: Liu Bei je velmi rychlý lidský démon. Má rychlé útoky na duální meče, které mohou způsobit tunu poškození, pokud jsou undefleted. Mimochodem, toto je také jedna z jeho hlavních slabostí, což znamená, že pokud se vám podaří odvrátit dobrý kus svých útoků, může také udržet spoustu poškození ducha. Snažte se odklonit co nejvíce, kolik můžete, a ustoupit, abyste se v případě potřeby uzdravili a vydechli. Pokud ano, ujistěte se, že povzbuzujte své dva spojence. Pokud to chcete hrát v bezpečí, doporučuji udržet vaši vzdálenost od něj pro celý boj a nechat oba spojence dělat většinu práce. Přiblížit se k němu, pouze když se netočí se svými dvojitými meči a obsadí impozantní desku nebo hořící plamena. Dobrou strategií by tedy mohlo být nechat ho bojovat s vašimi spojenci na pár vteřin, jít dovnitř, obsadit impozantní desku, ustoupit a v případě potřeby odklonit a odklonit. Když ustoupíte, ujistěte se, že mezi vámi a šéfem je dostatečně široká mezera, protože všechny jeho ocasní a duální útoky mají opravdu široký dosah. Pokud je Tengshe Divine Beast životas. Jeho kritický útok je také poměrně snadné odklonit: sekání krevních čepelí správně, když je stacionární střední vzduch. Opět, s dvěma spojenci, kteří vám pomohou a používají tuto strategii, není tento boj příliš špatný.

Šéf #26 – Zhang Liao

Obtížnost: 8.5/10

Strategie: Jakmile boj začne, přivolá své bleskové božské bestie, která jeho meč propůjčuje prvku Lightning. Poté může provést útok na leteckou kritickou ránu, který je relativně pomalý, a tak se snadno odkloní. Jakmile to odkloníte, nevyčísejte s normálními nebo silnými útoky. Místo toho vrhněte dalekosáhlé kouzlo, jako je impozantní deska nebo spalování plamene, pro nějaké poškození ducha, poté ustupujte. Pokud tak neučiníte, dostanete se do jeho rychlých bodnutí, které může být docela obtížné odklonit s dokonalým načasováním. Druhý kritický úder zaútočil na jeho rychlý vpřed bodnutí, trochu těžší odklonit. Snažte se, aby se nezachytil v dešti bleskových šroubů, když je přivolá z oblohy, protože tyto mohou způsobit masivní poškození. Klíčem k vítězství v tomto boji je využití frekvence, s jakou používá svůj útok na leteckou kritickou ránu, tím snazší z nich se odklonit. Potom si udržujte svou vzdálenost po zbytek boje a nechte ho přijít k vám a v případě potřeby se uzdravte. Pokud jste schopni, můžete dokonce odklonit jeho útoky na blesky, ale bylo by bezpečnější udržet si odstup.

Šéf #27 – Yuan Shao

Obtížnost: 3.5/10

Strategie: Yuan Shao je boj šéfů na střední úrovni. Je to ledově zbarvený ocasný démon. Může vrhat masivní ledové střepy a projektily a používá svůj ocas pro svůj kritický útok. Protože je docela stacionární, můžete jej využít ve svůj vlastní výhoda. Přiblížit se k němu a obsadit vaše nejsilnější kouzlo pro značné poškození ducha. Když se chystá vrhnout led, ustoupit a odklonit je, aby obnovil část vašeho duchovního rozchodu. Kromě toho se k němu přiblížíte, aby vrhl magii a měl by rychle jít dolů. Velmi snadný šéf, přestože je koncová hra.

Šéf #28 – Yu ji / ztělesnění démonického qi

Obtížnost: 7.5/10

Strategie: Yu ji je dvoufázový bojový boj. Jeho hlavní útoky jsou magické obsazení všech elementárních fází.

 • Fáze 1: Během fáze 1 bude Yu Ji v lidské podobě. V této podobě je docela slabý a stacionární. Zejména posledně uvedený aspekt, můžete využít, abyste způsobili důsledné poškození. Všechna jeho kouzla může být přerušena, když se připravuje na jejich obsazení. Když je, jděte k němu a na oplátku vrhněte své nejlepší kouzlo. To zlomí jeho magii a zároveň ho omráčí a nechá ho otevřený pro těžký útok. Když na něj budete moci provést fatální stávku, utrpí tunu poškození. Jediné dva skutečné útoky, na které musíte dávat pozor, jsou, když přivolává meče a svou zbraň používá v pohybu. Jeho kritické údery jsou rotační útok a ruční bouchnutí, jak pomalu a snadno se odkloní.
 • Fáze 2: Během fáze 2 bude v dračí podobě. V této podobě je úplným opakem své lidské podoby. Je to zvíře a nepřetržitě se pohybuje. Jako takový, nesledujte ho, jen se postavte se na celý boj a snažte se odvrátit jeho příchozí útoky. Některé z jeho útoků jsou: bleskové ocasní lomítko, jedovaté tělo, 6 po sobě jdoucích mečů, jedovaté bazény vyvolané ze země. Strategií je zde čekat, až vrhne útoky na kritické údery, které jsou všechny pomalé a snadno odkloněné. Jednou z kritických úderů je ocas, druhým je pomalý útok, třetí je masivní ohnivá koule, čtvrtá je ocas. Můžete také zkusit obsazení impozantní desky, když ho letí, aby ho narazil, pokud je to možné, ale tentokrát se na to příliš nespoléhejte. Když je jeho duchovní rozchod vyčerpán, budete moci provést fatální úder, který způsobí velké kousky poškození. Také, pokud je k dispozici, svoláte Tenshen Divine Beast, aby ho debuloval.

Šéf #29 – Blindvied Boy

Obtížnost: 9/10

Strategie: Blind-Foldovaný chlapec je kouzelný lidský šéf, nejtěžší ve hře. Toto je také poslední šéf příběhu. Pro tento boj šéfů se velmi doporučuje, aby shromáždili všechny možné esence a krystaly dračí žilních. Chlapec se zavázanýma očima je šílený a způsobí tunu poškození, zejména s jeho kritickými útoky na ránu. Všechny fáze pálí s absolutní dokonalostí a může očarovat jeho zbraň s jakoukoli okamžikem. Zde je rychlý přehled všech možných útoků, které používá:

 1. Dlouhovýchodní lomítka meče (toto je jeho oblíbený útok)
 2. Létající pronikavé meče
 3. Létající meče, zatímco on valčí kolem arény
 4. Jedovaté bazény
 5. Skalní desky
 6. Obří ohnivé koule
 7. Blesky a bazény
 8. Ledové střepy

Pokud jde o své kritické útoky, vyvolává masivní ohnivou kouli, rozdělí se na další dva klony, z nichž každý může způsobit poškození, nabíjí se až do toho, až vás pomlčí a má vás. Někdy řezá několik kritických útoků na ránu, takže se nepovedu, jen aby byl v bezpečí. To vše vás může snadno zabíjet, takže je třeba je odklonit. Mimochodem, odklonění jeho po sobě jdoucích kritických úderů je klíčem k vítězství tohoto boje. Pokud je to nutné, proveďte několik zkušebních běhů, abyste se naučili jeho útočný vzorec a získali načasování vychýlení jeho kritických úderů. Strategie je zde trpělivost: Nepokoušejte se proti žádnému z jeho normálních útoků. Je příliš rychlý a může je snadno navazovat, aby vás neustále ublížil. Místo toho se naučte správné načasování, abyste odklonili jeho kritické útoky a využili je ve svůj prospěch, abyste mohli provést fatální stávky. Klíčem k vítězství zde je opět schopnost odklonit po sobě jdoucích kritických úderů. Udržování vaší vzdálenosti může také pomoci mírně zvýšit načasování vychýlení.

Šéf #30 – Xiahou Yuan a Xiahou Dun

Obtížnost: 5/10

Strategie: Chcete -li vyhrát, udržujte svou vzdálenost, abyste opakovaně omráčili oba Xiahou svými nejsilnějšími kouzly a soustředili se jen na odklonění šípů a kritických útoků na ránu. Není toho nic víc.

Šéf #31 – Yuan Shao

Obtížnost: 4/10

Strategie: Toto je zápas proti Yuan Shao. Může vrhat masivní ledové střepy a projektily a používá svůj ocas pro svůj kritický útok. Protože je docela stacionární, můžete jej využít ve svůj vlastní výhoda. Přiblížit se k němu a obsadit vaše nejsilnější kouzlo pro značné poškození ducha. Když se chystá vrhnout led, ustoupit a odklonit je, aby obnovil část vašeho duchovního rozchodu. Kromě toho se k němu přiblížíte, aby vrhl magii a měl by rychle jít dolů.

To jsou všichni šéfové v dlouho: padlá dynastie.

Průvodce 100% 100%:

 • Návod – všechny mise a bitevní vlajky
 • Všechna sběratelská místa
 • SHITSHOU
 • Tablety
 • Crystals & Essences Dragon Vein Crystals & Essences (Health Upgrades)
 • Shells Golden Cicada
 • Kouzla kouzel
 • Průvodce šéfem (všichni šéfové)
 • Všechna božská zvířata
 • Průvodce trofejí a plán

Wo Long Fallen Dynasty: 10 nejtěžších bojů šéfů, zařazené

Od starověkých bytostí až po opravdu velké chlapi, jedná se o 10 nejtěžších bojů šéfů v dlouhém: padlé dynastie.

Autor: Matthew Byrd | 6. března 2023 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Wo dlouhé nejtěžší boje šéfa

Zatímco někteří volají Wo Long: Fallen Dynasty Snadnější (nebo dostupnější) hra Soulsike, dokonce i žánrová veteráni budou mít těžko překonat některé z nejtěžších výzev titulu. Stejně jako duše jako duše, DlouhoNejvětší výzvy lze nalézt v jeho 20+ bojových bojích.

Více než mnoho jiných duší podobných titulů v nedávné paměti, Dlouho nutí vás, abyste skutečně zvládli a zapamatovali si vzorce útoku jeho různých šéfů. Dokonce i nejmenší skluz v načasování může způsobit, že vám chybí parry a ztratíte boj. Zatímco všichni DlouhoŠéfové musí být „zjištěni“, několik bojů hry vás přitlačí k vašim absolutním limitům buď náročnými dokonalostí, nebo vás jednoduše otravuje způsoby, díky nimž budete chtít odejít ze hry. Tohle jsou Dlouho Šéfové, kteří vám nechají přísahu, že váš ovladač je rozbitý, i když jste to ještě sami nerozbili sami.

Yan Liang a Wen Chou

10. Yan Liang a Wen Chou

I když to není nejtěžší boj proti dvěma šéfům, které najdete ve hře duší, může tato bitva s více cílem být opravdu otravná, opravdu rychle.

Pokud do tohoto boje nepřijdete s posily (které jsou vysoce doporučeny), rychle si uvědomíte. Je neuvěřitelně obtížné prosadit střídavé útoky těchto šéfů, zatímco je nosí natolik, aby přistáli na nezbytné kritické stávky. Naštěstí to není příliš dlouhý boj a můžete si to mnohem usnadnit tím, že přinesete pár přátel. I přesto se tento boj může snadno stát frustrující.

AD – obsah pokračuje níže

Liu Bei

9. Liu Bei

To je téměř jistě více osobního výběru než výběr konsensu Společenství, ale zjistil jsem, že tento boj je jedním z mála skutečných nočních můr v pozdních hrách v Dlouho.

Liu Bei nejen útočí rychleji než většina ostatních šéfů, ale jeho schopnost létat přes arénu a rychle sestoupit na vás vytváří nějaké trapné načasování parry, které může být složité přijít na to. To, co však tento boj opravdu otravuje, jsou útoky Liu Beiho, které se šířily po podlaze, zatímco se stále snažíte odradit smrtelné údery šéfa. To je jen složitý celkový boj.

Xiahou Dun

8. Xiahou Dun

Většina bojů proti démonickým andělům s masivními planoucími kosy bývá obtížná, ale věcí, která dělá tento boj tak nepříjemným.

Parrie jsou srdcem DlouhoBoj a perfektní parrie v této hře vyžadují perfektní načasování. Ukazuje se, že je docela obtížné načasovat parrie dokonale, když jsou útoky nepřítele téměř vždy zakryty nějakým druhem efektu částic. Tento boj se určitě můžete naučit po několika pokusech, ale je to neuvěřitelně frustrující bitva.

Yu ji/ztělesnění démonického qi

7. Yu ji/ztělesnění démonického qi

Poslední šéfové v duši podobné hře jsou zřídka nejtěžší šéfové ve hře duší, ale ale jsou, ale Wu dlouhý BUCKS této tradice poněkud tím, že představuje několik frustrujících bojů s pozdními hrami. To zahrnuje předposlední bitvu proti Yu Ji.

Část tohoto boje Yu ji je komplikovaným falešným pro skutečnou bitvu proti tvorbě démonického draka známého jako ztělesnění démonické QI. Určitě může být obtížné správně čas na parrie pro zametací údery démonických Qi, ale věci, které tuto bitvu dělají opravdu tvrdou. Jakmile zjistíte, kdy jsou tyto schopnosti AOE obsazeny a jak se šíří, měli byste být na půli cesty domů.

AD – obsah pokračuje níže

Zhang Liao

6. Zhang Liao

Zhang Liao je z velké části jednou z těch duší podobných šéfů, kteří napodobují základní styl boje hráče. To znamená, že má tendenci spoléhat se na rychlé pohyby, úniky a agresivní údery melee. To, co dělá tohoto šéfa tak náročného, ​​jsou jeho naprosto ničivé útoky na blesky.

Jeden z hlavních schopností Zhang Liao ho vidí, jak se na vás obviňuje, udeří vás jeho bleskovými zbraněmi a poté uvolní palbu bleskových šroubů v oblasti, ve které stojíte. Víš, že to přichází, ale je to neuvěřitelně obtížné proniknout jak údery melee, tak blesky včas. Během tohoto boje jsem nakonec jedl hodně škod a je to opravdu jedna z těch bitev, kde se musíte naučit žít za kůži zubů, pokud se chystáte vyhrát.

Aoye

5. Aoye

To je téměř jistě další osobní výběr, ale boj proti Aoye byl jednou z mých nejvíce nečekaných „stěn“ v jakékoli nedávné duši podobné hry.

Aoye nevypadá mnohem působivěji než některá z větších tvorů, se kterými se setkáte DlouhoÚrovně, ale rychle zjistíte, že je to jeden z složitějších šéfů ve hře. Aoye může uvolnit silné útoky ze všech úhel a načasování téměř všech jeho útoků se prostě cítí trochu pryč způsoby, které mohou snadno přerušit vaše načasování parry. Skutečně se musíte spoléhat na některé z vašich cheesier schopností, abyste mohli vypořádat druh poškození prasknutí malých oken tohoto šéfa poptávky po zranitelnosti.

Zavázaný chlapec

4. Zavázaný chlapec

Pokud odhalení skutečného konečného šéfa Dlouho Nechyste vás překvapením, boj proti tomuto neočekávanému nepříteli vás určitě hodí na smyčku.

Tento šéf na vás hodí naprosto všechno. Jeho oheň, led a jedové útoky jsou dostatečně tvrdé na navigaci, ale jsou to jeho masivní údery na blízko, které se v podstatě zdvojnásobí jako schopnosti AOE, které vás opravdu začnou frustrovat. Toto je opravdu jeden z těch konečných testů bojů dovedností, které se necítí zcela zlomené (odtud jeho umístění na tomto seznamu), ale posune vás na vaše limity.

AD – obsah pokračuje níže

Zhang Liang

3. Zhang Liang

O boji proti Zhang Liang se toho hodně řeklo. I když si myslím, že hodně z tohoto boje přichází na to, aby zjistila mechaniku hry, nemůžu popřít, že je to jeden z nejobtížnějších prvních šéfů v nedávné historii duší.

Někteří dokonce říkali, že si mysleli, že Zhang Liang je jedním z těch duší podobných šéfů, které byste neměli být schopni porazit, a já chápu proč. Hra upřímně nedělá skvělou práci, když vás učí některé z těch výše uvedených základní mechaniky ve způsobu, jakým je potřebujete použít zde. To znamená, že strávíte spoustu času zvládnutím parrií, když se jen snažíte přijít na to, jak základní parry vypadá nebo vypadá nebo se cítí jako. Pravděpodobně budete muset pro tohoto šéfa obhospodařovat docela trochu morálky a použít jakékoli časné triky, které máte k dispozici, abyste přežili své dva (!) fáze. Tento boj vás absolutně připraví na to, co přichází, i když ne vždy v nejlepším možném způsobu.

Zhang Rang

2. Zhang Rang

Zatímco „šéf, který svolává klony sebe“, je docela běžný trope duše, Zhang Rang musí být jedním z nejobtížnějších příkladů tohoto základního bojového konceptu šéfa, který jsem viděl v duši podobné hře.

Zhang Rang nezavolá jen jeden nebo dva klony sebe; Vykouzlí malou armádu duplikátů, která může a učiní z vašeho života noční můru. Množství věcí, které se dějí na tomto boji hraničí na směšném. I když navigujete jeden z mnoha elementárních útoků přicházejících z každého úhlu, musíte odpovídat za základní a kritické údery, které se zdá, že vždy pocházejí z jednorázového směru, na které se nedíváte.

Pokud nejste požehnáni mimořádným množstvím poškození AOE, neexistuje skutečný způsob, jak tento boj sýrem. Musíte jen tančit a tyto klony svlékat, dokud se nebudete moci soustředit na skutečného šéfa. I tehdy se svolá více klony, když je jeho zdraví dostatečně vyčerpáno. Je to skutečná grind.

Lu bu

1. Lu bu

Zatímco oba boje proti Lu Bu jsou složité, toto místo je vyhrazeno pro první boj šéfů Lu Bu, který způsobuje hodně Dlouho Hráči, aby hru opustili a nikdy se neohlédli.