Workshop | Mount & Blade Wiki | Fandom, nejlepší bannerlordské dílny | PCGamesn

Nejlepší workshopy Bannerlord

Nákup toho nejlepšího Bannerlord Workshopy Mohla by být vaše nejlepší sázka, pokud chcete otočit ruku na vydělávání peněz v Bannerlordu prostřednictvím obchodování. Existují různé typy workshopů, které si můžete zakoupit ve městech, a mají tendenci být tak riskantní jako karavany Bannerlord a jsou stabilní formou příjmů. Jsou však docela drahé na nákup. Workshop vás bude stát 15 000 derar, ale stojí za to za dlouhodobý příjem. Jak se váš klan zvýší, můžete vydělat více peněz z workshopů a zvýšit počet, který máte najednou.

Dílna

Workshopy jsou funkcí v Mount & Blade II: Bannerlord, který v podstatě funguje stejným způsobem jako produktivní podniky v Mount & Blade: Warband. Hráč si může koupit workshop vstoupením do města a mluvit s pracovníkem obchodu, který najdete na již existujících workshopech. Nastavení dílny obvykle stojí kolem 13 000 až 15 000 denars. Hráč si může prohlížet své dílny prostřednictvím menu klanu pod „Other“. Typ produkce lze změnit rozhovorem s pracovníkem obchodu nebo v nabídce klanu za částku 2000 denars.

Existuje 11 typů produkcí workshopů:

 • Pivovar, který produkuje pivo z obilí.
 • Velvet tkalcovství, které produkuje samet ze surového hedvábí.
 • Plevadlo tkalcovství, které produkuje prádlo z lněného.
 • Wine Press, který produkuje víno z hroznů.
 • Olive Press, který produkuje olej z oliv.
 • Keramika, která produkuje keramiku z hlíny.
 • Vlna tkalcovství, která produkuje oděvy z vlny.
 • Tannery, která produkuje kožené a lehké brnění z kůží.
 • Workshop Wood, který produkuje luky, šípy a štíty z tvrdého dřeva.
 • Smithy, která produkuje zbraně a brnění ze železné rudy, stejně jako nástroje z tvrdého dřeva.
 • Silversmith, který produkuje šperky ze stříbrné rudy.

Protože materiály v Bannerlordu podléhají nabídce a poptávce, ne všechny workshopy budou ziskové. Pokud se zásobovací vesnice podaří prodat své materiály městu důsledně, může být firma, která tyto materiály využívá. Ve městě by nikdy nemělo být více než jeden workshop stejného druhu. Taková situace by způsobila, že oba workshopy vydělávají méně, protože spolu soutěží.

Nejlepší workshopy Bannerlord

Nejlepší workshopy Bannerlord - muž s kopí stojí uvnitř S trůnní místnosti. Sudy jsou na pozadí a dva podprsenky jsou osvětleny

Nákup toho nejlepšího Bannerlord Workshopy Mohla by být vaše nejlepší sázka, pokud chcete otočit ruku na vydělávání peněz v Bannerlordu prostřednictvím obchodování. Existují různé typy workshopů, které si můžete zakoupit ve městech, a mají tendenci být tak riskantní jako karavany Bannerlord a jsou stabilní formou příjmů. Jsou však docela drahé na nákup. Workshop vás bude stát 15 000 derar, ale stojí za to za dlouhodobý příjem. Jak se váš klan zvýší, můžete vydělat více peněz z workshopů a zvýšit počet, který máte najednou.

Existuje celkem 11 různých workshopů Bannerlord, které můžete dát do zpracování zdrojů pro své království, včetně dílny Wood, Smithy, Silversmith, Brewery, Wine Press, Olive Press, The Linen tkal. Naštěstí, pokud se nabídka a poptávka změní ve městě, máte možnost zaplatit 2 000 derar, aby změnil dílnu na jiný typ.

Umístění Workshopu Bannerlord

Chcete -li najít Bannerlord Workshop, budete muset hledat města a vesnice prozkoumáním a podržením klíče Alt. Jakmile najdete požadovaný workshop, promluvte si s obchodníkem a za předpokladu, že máte denar na ruku, budete si moci zakoupit dílnu.

Některá místa dílny vydělávají lepší příjem než jiná. Trik spočívá v kontrole, které zdroje vázané vesnice se chrlí a jsou levně. Pokud má vázaná vesnice hojnost levného obilí, pak je nejlepší mít pivovar ve městě.

Workshopy Bannerlord - Pán mluví s pracovníkem obchodu o tom, jaký druh workshopu chtějí ve městě otevřít. Druhý pracovník se dívá přísně

Nejlepší workshopy Bannerlord

Zjistili jsme, že nejlepší workshopy jsou hrnčířské obchody a dřevěné dílny. Pro obchody s keramikou budete chtít hledat města s vázanými vesnicemi produkujícími hlínu-navrhujeme Marunath a Pen Cannoc, kde můžete očekávat příjem asi 300–400 denars. Totéž platí pro dřevěné dílny, najdete vesnice produkující tvrdé dřevo v Marunath a Dunglanys.

Zde jsou zdroje, typ a produkt pro každý workshop:

Zdroj Dílna Produkt
Železná ruda/tvrdé dřevo Kovárna Zbraně
Olivy Olive Press Olej
Obilí Pivovar Pivo
Jíl Keramika Hrnčířství
Hrozny Lis vína Víno
Rawhide Koželužna Kůže/brnění
stříbrný Silversmith Šperky
Tvrdé dřevo Workshop Luky/šipky/štíty
Vlna Vlna tkalcovství Oblečení
Bavlna Tkalcovské tkalcovství Oblečení
Len Plátek tkání Oblečení

Váš zakoupený workshop Bannerlord se v průběhu času také zvyšuje hodnotu, takže ji můžete vždy prodat tak, aby se vrátil do dalšího vrácení do více workshopů. Zatímco počkáte, proč nevidíte zvětšení velikosti Bannerlord Party nebo na nábor některých z mnoha společníků Bannerlord? Pokud chcete vyzkoušet mody Bannerlord nebo si přejete s lehkostí vyhrát, existuje spousta Bannerlord Cheats, které mají zadat do nabídky Console Command.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Mount and Blade 2: Bannerlord Best Workshop

Mount and Blade 2: Bannerlord Best Workshop

Vydání na cestu vytváření vlastního království a dobytí území na hoře a Blade 2: Bannerlord je zdlouhavý proces. Znalost umístění, kde můžete nejvíce navázat ziskové workshopy může nabídnout cenný zdroj pasivního příjmu.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->
stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Pokud vás zajímá, kde najít Nejlepší umístění dílny v Bannerlord, Shromáždili jsme několik informací, které vám pomohou.

Mount and Blade 2: Bannerlord Nejlepší workshopy

Mount and Blade 2: Bannerlord Best Workshop

Mount & Blade 2: Bannerlord workshopy najdete ve většině, ne -li každý, z velkých měst hry. Jednoduše cestujte do jednoho, vstupte do něj a rozhlédněte se po budovách, jako jsou olivové lisy, dřevaři nebo kováře.

Dále jděte k nim a najděte jednoho z jejich pracovníků. Zahajte s nimi dialog a druhá možnost konverzace by měla zahrnovat nákup dotyčného semináře.

Po výběru možnosti vám pracovník řekne cenu workshopu. Podle našich zkušeností se náklady na nákup pohybují mezi 11 000 a 15 000 denars, které se v rané hře stávají docela dost peněz.

Pasivní příjem získaný z workshopů na Mount & Blade 2: Bannerlord se může lišit. Chcete -li se ujistit, že stavíte nejlepší workshop, sledujte typy zdrojů vytvořených ve vesnicích ovládaných vypořádáním, na které se díváte další.

Rafinace správného zdroje je, samozřejmě, výhodnější než výběr, který není tak snadno dostupný a klíčem k zajištění toho, abyste nastavovali nejlepší možný workshop.

Jaké workshopy si můžete koupit v Bannerlordu

Zde jsou některá místa, která stojí za zvážení při hledání nejlepších workshopů v Mount & Blade 2: Bannerlord:

  Askar -> obilí – pivovar (2 vesnice)

Výše uvedená místa by měla sloužit jako výchozí bod k budování nejlepších workshopů v Mount & Blade 2: Bannerlord, ale nepředstavují vyčerpávající seznam a váš počet najetých kilometrů se může lišit.

Jak se hra nadále aktualizuje během svého včasného přístupu a pobytu a dále, může se ekonomika, workshop a mapa změnit, což může tyto možnosti v průběhu času méně životaschopný.

Pokud jste narazili na více dobrých míst, dejte nám vědět v komentářích, abychom mohli šířit slovo.

Mount & Blade 2: Bannerlord je nyní k dispozici v parního včasného přístupu. Podívejte se na příkazy konzoly a stromy vojsk.

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC herními sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube, dávejte nám jako na Facebooku a připojte se k nám na Discordu .

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.