World of Warcraft: Nejlepší UI Addons (top 6 tipů) – XPGOBLIN, Nejlepší UI Addons pro WOW (Classic & Dragonflight)

Nejlepší doplňky uživatelského rozhraní pro WOW (Classic & Dragonflight)

Možnosti Addonu jsou rozsáhlé a také vám umožňuje ukázat nebo skrýt jakýkoli prvek na základě toho, kde jste. Pokud tedy chcete skrýt rámce domácích mazlíčků, když jste v nájezdu, nebo skrýt svůj reputační bar, když jste v aréně, můžete to udělat.

World of Warcraft: Best UI Addons (top 6 tipů)

WOW ADDONS

Vítejte v našem průvodci World of Warcraft Best UI Addons, zaměřený na novější hráče i veterány!

Blizzard umožnil hráčům tolik svobody, pokud jde o přizpůsobení uživatelského rozhraní, je to svědectví o tom, jak moc jim záleží na kvalitě života svých hráčů, a také dobrý způsob, jak vidět, co je populární, aby je mohli implementovat do základní hra. Pokud porovnáte Vanilla Wow s BFA, množství změn uživatelského rozhraní, ke kterým došlo v průběhu let, je docela působivé. Zatímco stále dělá UI „Feel“ Oldschool, Blizzard přidal několik vylepšení, což má za následek, že průměrný hráč musí stahovat mnohem méně doplňků.

Tato příručka se podívá na některé z nejlepších doplňků, které mohou drasticky zlepšit použitelnost a/nebo estetiku vašeho uživatelského rozhraní. Pokud jste nový hráč, necíťte se pod tlakem, abyste je stáhli všechny. Je lepší si občas stáhnout pár a skutečně se seznámit s tím, jak vylepšují vaše uživatelské rozhraní a hraní, spíše než stahovat tolik, že se stanete bombardovanými.

Obsah

Elvui vs tukui

Elvui Tukui

Elvui a Tukui jsou fantastické možnosti pro lidi, kteří chtějí hodně doplňků do svého uživatelského rozhraní, ale chtějí pouze stáhnout jeden doplněk. Tyto doplňky jsou kompletní generální opravy uživatelského rozhraní, takže hra vypadá úplně jinak. Není žádným překvapením, že Elvui/Tukui jsou jedním z nejlepších a nejoblíbenějších doplňků.

Elvui přidává mnoho vylepšení, která by za normálních okolností vyžadovala, abyste si pro každou změnu stáhli konkrétní doplněk, jako je konsolidovaný prostor pro tašky, rámečky na párty/nájezdy, sloupky, panely LFG a mnoho dalších. Existují dokonce možnosti, jak automaticky prodávat šedé předměty a automaticky opravit zařízení. Když najdete načíst dodan, budete uvítáni s několika možnostmi vybrat, jako je vaše role (Tank, Healer, DPS), požadovaná stupnice UI a barva vašich tyčí.

Viz také Legrační názvy tanků v MMO: Jak si vybrat perfektní jméno pro vaši postavu

Další pěknou možností je, že vaše kanály značek jsou pohodlně rozděleny. Obchod/kořist je umístěn do svého vlastního kanálu doprava, ale nemusíte ho tam udržovat. Minimap také obdrží revizi a pod ní přidává užitečné informace pro snadnou referenci. Elvui se aktualizuje častěji než průměrný Wow Addon a vypadá, že brzy nikam nevede.

Z rychlého pohledu vás možná přemýšlíte, jaký je rozdíl mezi Elvui a Tukui. Elvui je snadno přizpůsobitelný v samotném doplňku a má spoustu možností, jak vaše uživatelské rozhraní vypadat tak, jak chcete, s knoflíky a posuvníky. Tukui na druhé straně, i když má technicky více svobody, budete potřebovat, abyste pochopili Lua, abyste mohli provést změny, které chcete. Proto pro většinu lidí, kteří čtou tuto příručku, doporučujeme Elvui nad Tukui. Nic vám nic nebrání v přechodu k druhému později po linii.

DMB (Mods Deadly Boss)

Pokud se vrátíte několik let, Wow setkání se moc nepomohla s mechanikou. V těchto dnech však existuje několik výzev pro obsazení schopností, takže pokud víte, na co hledáte, pak v některých případech není nutný vnější šéf pomocník.

Jak již bylo řečeno, není důvod mít přídavný přídav. DBM je fantastický doplněk, který byl po většinu života WoW venku a aktualizuje se tak často jako Wow. U dungeonů dává varování pro přerušení, rozptyly a cokoli jiného, ​​co na vás může dungeon hodit. V podstatě to funguje jako obecný průvodce a umožní vám překonat většinu setkání, i když jste na ně nečetli (nedoporučujeme to však!).

Podívejte se také na to, co o vás říká vaše třída WOW: Hluboké ponořte se do vašeho světa osobnosti World of Warcration

Pro útok je DBM velmi nutný. Podobně jako to, jak Addon pomáhá v dungeonech, vám DBM dá varování o důležité mechanice, kterou je třeba se vypořádat nebo se vyhnout. To, co dělá tento doplněk ještě důležitější pro útok je to, že pro některá setkání vyžaduje jen 1 nebo 2 osoby, aby zkazili nějakou mechaniku pro celý nálet, otře. Nebuď ten chlap! Naučte se své boje a ujistěte se, že je tento doplněk nainstalován, za každou cenu.

Existuje několik alternativ k DBM, takže pokud s tímto doplňkem nebudete z jakéhokoli důvodu gel, procházejte některé z ostatních, kteří jsou k dispozici.

Podrobnosti! Měřič poškození

Mnoho dalších MMO vyžaduje, aby aplikace třetích stran byly spuštěny na pozadí pro sledování poškození a hojení, ale ve WoW můžeme mít informace o našich poškozeních (a dalších metrikách) zobrazených přímo na naší obrazovce.

Existuje několik doplňků podobných podrobnostem!, V posledních letech však další alternativy zaostaly v přesnosti a použitelnosti. Tento doplněk nesleduje jen poškození/uzdravení, ale má spoustu možností, včetně: poškození, přátelství, přátelského ohně, fragů, přetvoření, uzdravení, interupty, rozptýlení, úmrtí, jen abychom jmenovali alespoň některé.

Pěkné je, že se můžete rychle vznášet nad svým jménem nebo jménem členů strany, abyste rychle viděli graf toho, jaké kouzla používají, a jaké procento poškození/uzdravení je výsledkem uvedené schopnosti.

Poškození a léčivé měřiče jsou velmi užitečným nástrojem pro sebepoškozování a také vidět, jak vaše strana přispívá k zakázce.

Viz také WOW Classic: Rogue Lockpicking Guide

GTFO

GTFO je jedním z mých osobních oblíbených doplňků a je to neuvěřitelně jednoduché. V podstatě veškerý doplněk je vytvořit nepříjemný hluk ve vašich sluchátkách, když jste v něčem, co byste neměli být, nebo jste byli zasaženi něčím, čemu by se opravdu mělo vyhnout.

Je to obzvláště užitečné pro zbrusu nová setkání, kde si možná nebudete mít jistotu, na co je bezpečné stát, a také pro hektické boje, kde je mnoho věcí, kde se můžete vyhnout, kde může zvukový narážku pomoci zajistit, že se nezkazíte, že se nepořádáte, že se nepořádáte.

Bez ohledu na to, zda jste příležitostným hráčem nebo hardcore veteránem, má GTFO své místo v seznamu dodatků někoho.

Slabá auras

Slabá auras jsou fantastický způsob, jak přizpůsobit své uživatelské rozhraní, vzhledem k vaší specifikaci a třídě. Umožňuje vám ukázat cooldowns důležitých schopností přímo na vaší obrazovce, stejně jako buffy, debuffy a jakékoli další informace, které pro vás mohou být důležité. Jakékoli kouzlo ve hře je konfigurovatelné, včetně schopností šéfa. Pokud existuje určitá schopnost nebo debuff, které chcete sledovat s lehkostí, pak je vaše odpověď WA2.

Z krabice, tak řečeno, slabý Auras může vypadat trochu skličující. Mnoho lidí však nahrálo své vlastní slabé profily aury na internet, které lze snadno importovat vložením jejich jedinečného kódu do doplňku.

Chcete -li procházet slabé šablony aury ostatních lidí, podívejte se na WAGO.

Závěrečné myšlenky

Doufejme, že vám tento průvodce World of Warcraft Best UI Addons pomohl najít některé z nejlepších a nejdůvěryhodnějších doplňků, které můžete přidat do vašeho seznamu. Tento článek budeme aktualizovat v průběhu času, pokud budeme mít pocit, že si ostatní doplňky zaslouží být všeobecně uznány.

World of Warcraft má k dispozici tolik doplňků, že pro nového hráče může být obtížné vědět, kde začít. Doporučujeme, aby jste ve hře nováčkem, běžte původně s minimálními doplňky a potom postupně přidávají více v průběhu času. DBM a podrobnosti! Byly by to dobré startovací doplňky, později přechod na slabé auras nebo elvui.

Samuel James

Samuel James je vášnivý spisovatel s láskou k her MMO a ARPG. Když není zaneprázdněn prozkoumáváním virtuálních světů, rád si užívá svého psa na dlouhé procházky a psaní podrobných herních průvodců pro XPGOBLIN. Také miluje sledování sci-fi filmů se zvláštní laskavostí pro díla Stanleyho Kubricka a Ridleyho Scotta.

Nejlepší wow UI addons

Nejlepší nastavení Destiny 2

Nejlepší nastavení League of Legends

Nejlepší nastavení obléhání šesti duhy

Nejlepší herní židle

Nejlepší herní stoly

Nejlepší notebooky pro Sims 4

Nejlepší hry na otevřeném světě pro iOS

Nejlepší hry Bethesda

Nejlepší hry pro přežití pro iOS

Kdo je Silco v Arcane? - Přehled znaků

Kdo je Silco v tajemném? – Přehled znaků

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

Remastered Dark Souls - Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Remastered Dark Souls – Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Baldurova brána 3 - Nejlepší kouzla pro Ranger

Baldurova brána 3 – Nejlepší kouzla pro Ranger

Wayfinder - Průvodce tvorbou zbraní

Wayfinder – Průvodce tvorbou zbraní

Baldur's Gate 3 - Nejlepší výkony pro Ranger

Baldur’s Gate 3 – Nejlepší výkony pro Ranger

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Svět války existuje téměř dvě desetiletí a miliony lidí to hrály. V té době hráči vložili hodně energie do zdokonalování svých uživatelských rozhraní. Vyvinuli doplňky, aby upravovaly vše od rámců jednotek po akční pruhy až po chatovací tabule. Některé ze změn jsou kosmetické, některé jsou menší vylepšení kvality života a některé poskytují silnou funkčnost, která ve hře jinak není k dispozici.

Addony UI, které pracují pro klasické i Dragonflight

V této příručce projdeme nejlepší doplňky uživatelského rozhraní, které jsou v současné době k dispozici pro oba World of Warcraft Classic a nejnovější Dragonflight expanze.

Nejlepší doplňky uživatelského rozhraní pro WOW právě teď

Každý doplněk v tomto seznamu si můžete stáhnout z Curseforge kliknutím a dodržováním poskytnutých odkazů.

Elvui

Elvui World of Warcraft UI Addons výchozíElvui (vlevo) versus výchozí uživatelské rozhraní (vpravo). (Obrázky: Blizzard přes HGG / Sarah Arnold)

Stažení: Tukui
Pluginy: Tukui, Curseforge
Profily: WAGO
Příkaz: /elvui

Elvui je kompletní přepracování uživatelského rozhraní. Původně se vyvinula jako upravená verze svého sesterského addonu, Tukui, ale vyvinula se v monstrum dodanu samy o sobě. Elvui se dotkne téměř každého prvku uživatelského rozhraní a je hluboce přizpůsobitelný.

Někteří uživatelé zjistí, že je to mnohem víc, než potřebují, s zastrašujícím počtem možností v nabídce Nastavení. Ale pro ty, kteří rádi vylepšují všechny aspekty svého rozhraní, může Elvui kombinovat funkčnost velkého počtu doplňků do jednoho pohodlného a soudržného oprava.

Nabídka možností Elvui a režim Upravit. (Obrázky: Blizzard přes HGG / Sarah Arnold)

Masivní popularita Elvui vedla k vývoji několika pluginů, což ještě více rozšiřuje jeho funkčnost. Profily mohou být také sdíleny a stahování vám může ušetřit spoustu času, abyste se podívali, jak chcete.

Ve výchozím nastavení má Elvui elegantní, minimalistický vzhled, což dává každému prvku uživatelského rozhraní poloprůhledný tmavě šedý pozadí s nenápadnou čtvercovou hranicí. Stojí v ostrém kontrastu s těžce stylizovaným vzhledem výchozího uživatelského rozhraní a bude to otázka osobního vkusu, pokud to dáváte přednost nebo ne. Barvy, hranice a průhlednost každého prvku lze v nastavení změnit. K dispozici je také režim úpravy, který vám umožní přesunout vše na obrazovce. Ale to je jen škrábání povrchu hluboké přizpůsobitelnosti tohoto doplňku.

Stínované rámce jednotek

Stínované jednotky - Wow UI Addon Stínované jednotky rámečky Možnosti Nabídka a režim Upravit. (Obrázky: Blizzard přes HGG / Sarah Arnold)

Stažení: Proklína
Příkaz: /suf

Pro ty, kteří chtějí vlastní jednotky, ale nechtějí úplné přepracování nabízené Elvui, jsou zde stínované jednotky. S tímto doplňkem můžete přizpůsobit velikost, pozici a vzhled každého rámce jednotek ve hře: hráč, Target, Party, Raid, Arena, Boss Frames a další.

Možnosti Addonu jsou rozsáhlé a také vám umožňuje ukázat nebo skrýt jakýkoli prvek na základě toho, kde jste. Pokud tedy chcete skrýt rámce domácích mazlíčků, když jste v nájezdu, nebo skrýt svůj reputační bar, když jste v aréně, můžete to udělat.

Pokud Stínované jednotky rámečky nejsou úplně to, co hledáte, můžete také vyzkoušet rámce jednotky Z-Perl, což je podobné.

Slabé

Slabé

Stažení: Proklína
Profily: WAGO
Příkaz: /wa

Fameauras je jedním z nejsilnějších a nejvíce používaných dostupných doplňků Svět války. Je to rámec pro sledování všeho od nadšenců a debuffů až po zdroje až po cooldowns. Auras můžete sledovat s časovači, ikony, pruhy pro pokroky, text a animace ve všech druzích stylů a rozvržení.

Stejně jako jakýkoli složitý doplněk může být slabé sady zastrašující. Naštěstí je snadné importovat Auras od ostatních uživatelů a existuje celý web pro jejich sdílení. Tam najdete slabéaras pro pomoc rotaci, užitečná varování pro šéfy, zobrazení cooldowns nebo léčitele vaší strany a téměř cokoli jiného, ​​na co si vzpomenete.

Pokud jste příliš ohromeni všemi možnostmi ve Faseauras, Tellmewhen je dobrá alternativa, která je téměř stejně mocná, i když ne tak přizpůsobitelná.

Omnicc

OMNICC - WOW UI ADDON

Stažení: Proklína
Příkaz: /Omnicc

Omnicc je jedním z nejjednodušších doplňků na tomto seznamu. Vše, co dělá, je přidat časovače textu do vašich kouzel a buffů. Kde základní hra jednoduše šedá kouzlo, které je na cooldownu, Omnicc vám přesně řekne, kdy ji budete moci znovu použít.

Křemen

Křemen

Stažení: Proklína
Příkaz: /křemen

Quartz vám umožňuje přizpůsobit své lité tyče a také má možnosti pro přidání pruhů pro pokrok k několika věcem, které je obvykle nemají, jako jsou nadšenci, letové pastery a časovače houpání. Můžete přizpůsobit vzhled, velikost a umístění tyčí. Můžete také zjistit, kdy bylo obsazení přerušeno, a tím, kdo, stejně jako vidět vaši latenci a globální cooldown na baru vašeho hráče.

Plater jmenovky

Plater - Wow UI Addon Nabídka Plater SMANDPLATES a Možnosti. (Obrázky: Blizzard přes HGG / Sarah Arnold)

Stažení: Proklína
Profily: WAGO
Příkaz: /Plater

Platerové jmenovky vám umožňují přizpůsobit jmenovky, které zní jednoduše, ale tento doplněk je klamně výkonný. Je to druh sesterského doplňku do Baberauras a má podobně robustní možnosti přizpůsobení a skriptování, jakož i schopnost sdílet profily.

Pokud se Plater nezobrazí jako to, co hledáte, je kuinameplates podobným doplňkem. Jedna věc, kterou si můžete poznamenat s jakýmkoli doplňkem jmenovky. Takže bez ohledu na to, co děláte s těmito jmenovkami prostřednictvím doplňků, nebudou fungovat uvnitř dungeonu nebo nájezdu. Nepřátelské jmenovky však stále fungují!

Opie

Opie Nabídka Opie Marker Menu a Možnosti Nabídka. (Obrázky: Blizzard přes HGG / Sarah Arnold)

Stažení: Proklína
Profily: WAGO
Příkaz: /Opie

Opie vám umožní vázat téměř jakoukoli schopnost ve hře na přizpůsobitelné radiální nabídky. To zahrnuje kouzla, předměty, profese, bitevní domácí mazlíčky, sady vybavení, makra a nájezd nebo světové značky. Ve výchozím nastavení je zahrnuto několik prstenů Premade, například prsten, který zobrazuje všechny vaše položky hledání.

Tento doplněk je neuvěřitelně užitečný pro čištění vašeho rozhraní. Není třeba přepsat své akční pruhy se schopnostmi, které v boji nepoužíváte. Nyní můžete vyvolat radiální menu, když chcete získat přístup k těmto schopnostem, a oni nemusí zabírat místo na obrazovce.

Bartender4

Bartender 4 - Wow UI Addon

Stažení: Proklína
Příkaz: /barman

Bartender4 nahradí vaše akční pruhy přizpůsobitelnými. To také zahrnuje váš postojový lišta, tyč pro domácí mazlíčky, tyč s bagí. Můžete změnit vzhled, velikost, umístění a průhlednost těchto tyčí a dokonce pro ně nastavit podmínky, aby zmizely nebo skrývaly.

Pokud Bartender4 není váš šálek čaje, je tu také dominos, který dělá spoustu stejných věcí trochu jiným způsobem.

Bagnon

Bagnon

Stažení: Proklína
Příkaz: /Bagnon

Bagnon přidává do vašich kontejnerů některé užitečné funkce, včetně zobrazení jejich obsahu v jednom okně, zvýraznění důležitých položek, třídění a vyhledávání. Tyto funkce se vztahují na váš osobní inventář, vaši banku, vaše úložiště prázdných a vaší banky cechu. Některé z těchto funkcí byly přidány do samotné hry Dragonflight, Ale Bagnon má stále více přizpůsobitelnosti než systém výchozích sáčků. Je to obzvláště užitečné WOW Classic, kde UI nebylo aktualizováno.

Podobný doplněk, který stojí za zmínku, je Adibags, který nabízí alternativní metodu třídění pro váš inventář. Adibags však nemá stejný rozsah jako Bagnon. Například nezahrnuje banky Guild.

Maska

Masque - Wow UI Addon

Stažení: Proklína
Kanby: GitHub
Příkaz: /maska

Masque je doplněk pro kůže, který vám umožní změnit vzhled vašich tlačítek, ať už jsou to knoflíky akční lišty, tlačítka pytlů nebo auras. Zapojí se do doplňků jako Elvui, Opie, Bartender4 a Bagnon, což vám umožní vytvořit konzistentní vlastní pohled na všechny vaše tlačítka. K dispozici je mnoho různých kůží pro masku.

Prat

Prat

Stažení: Proklína
Příkaz: /prat

Prat je hluboce přizpůsobitelný chatový doplněk. S tím můžete změnit téměř všechny aspekty vzhledu a funkčnosti okna vašeho chatu. K jmenování hráčů můžete přidat barvy třídy a úrovně postav a také časové razítka. Vaše historie chatu lze také uložit mezi relacemi. Můžete kopírovat text, včetně URL. Okna chatu lze změnit a přemístit se a jejich písma a zbarvení se změnily.

Dalším přídavkem chatu, který stojí za zmínku, je Wim (WOW Instant Messenger), který vytváří nové okno chatu pro každou konverzaci, kterou máte v Whispers. Je to dobrý způsob, jak sledovat více konverzací.

Titanův panel

Titan Panel - Wow UI Addon

Stažení: Proklína
Příkaz: /Titan

Panel Titan přidá lištu na horní a/nebo spodní část obrazovky, na kterou můžete přidat nejrůznější texty. Datové texty nabízené ve výchozím nastavení zahrnují tašky, hodiny, zlato, umístění, stav opravy, ovládání hlasitosti a XP. Ostatní doplňky mohou také přidat své vlastní datové texty.

Bar (řády) lze mimo jiné přizpůsobit z hlediska rozsahu, písma a kůže.

Sexymap

Sexymap

Stažení: Proklína
Příkaz: /Sexymap

Sexymap vám umožní přizpůsobit svůj minimap, včetně velikosti, polohování a hranic. Můžete také upravit hodiny, souřadnice a text zóny, a také která tlačítka se objevují a kdy.

Pokud nechcete změnit, jak vypadá váš minimap, ale chcete být schopni skrýt všechny ty malé ikony doplňků, které se k němu přidají, můžete místo toho vyzkoušet tlačítko minimap tlačítko. Dává vám jedno tlačítko pro přepínání všech ostatních, aby už váš minimap nepřepnuli.

Připojte se k vysoké zemi

Děkuji za přečtení! Doufáme, že jsme vám pomohli najít nejlepší doplňky uživatelského rozhraní pro vaši osobní Páni založit. Máte -li jakékoli dotazy, zanechte komentář níže a nezapomeňte se přihlásit k odběru výšky pro užitečnější průvodce!