World of Warcraft: Wrath of Lich King Classic | GameWatcher, WOW Wrath of the Lich King Classic Release Times a Preload Details | PCGamesn

WOW Wrath of the Lich King Classic Times a Preload Details

Pokud jste si udělali pauzu od WoW, ale chcete znovu prožít jeden ze svých největších okamžiků, nezapomeňte se podívat na náš klasický průvodce vyrovnáváním WoW, stejně jako náš průvodce Wow Classic Races, který vám pomůže vybrat si vaši osobnost ve hře.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic Release Times – Když můžete prozkoumat Northrend

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic Release Times - Když můžete prozkoumat Northrend

Blizzard konečně odhalil World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic Časy globálního vydání, dávat hráčům dychtivě prozkoumat Northrennd ještě jednou lepší představu o tom, kdy mohou na jeho ledové pobřeží postavit nohu.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->
stránky, kde by se měla objevit reklama ->

WOW: Wotlk Classic uzavřel datum vydání do 26. září/27. září, v závislosti na vašem regionu, těžit ze současného startu po celém světě.

Wrath of the Lich King Classic Release Times

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic Release Times - Když můžete prozkoumat Northrend

Jak ukazuje výše uvedený obrázek, časy vydání Wotlk Classic se skutečně objeví 26. září v Americe, což je rozhodnutí učiněné vývojářem, takže spuštění expanze v regionu může „Srovnávejte s jinými regiony.” Tady je, když budete moci zahájit svou cestu na úroveň 80.

    Americas – 26. září ve 15:00 PDT

Pokud plánujete vyrovnat se smrt rytíře nebo jiné třídy, stále je čas využít radostné cesty Buff pro zvýšený zisk zkušeností, než zmizí, když se expanze spustí.

Zatímco Knights Death Knights se už nějakou dobu potulují kolem Azerothu, hněv doby propuštění Lich King je, když budeme mít přístup nejen na nový kontinent Northrendu vedle jeho počátečního souboru žalářů a nájezdů, ale také více talentů a dovednosti pro naše třídy.

To je to, co potřebujete vědět o WOW: Wotlk’s Times vydání. S méně než půl měsíce do spuštění Blizzard pokračuje v práci na řešení front a zpoždění na mega serverech hry.

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC herními sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube, dávejte nám jako na Facebooku a připojte se k nám na Discordu . Můžeme také zahrnout odkazy na affiliate obchody, což nám dává malou provizi, pokud si něco zakoupíte. Děkuji.

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.

WOW Wrath of the Lich King Classic Times a Preload Details

Páni Wrath z lichského krále klasického času a předpětí: muž s dlouhými stříbrnými vlasy ve špičaté fialové a stříbrné brnění hrozivě vypadá na kameru, která jeho klouby praskají, zatímco sedí na zamrzlém trůnu s strašidelnou helmou helmou

V mém Wath Wrath of the Lich King Classic Preview jsem tuto hru popsal jako „Perfektní nostalgii“, sentiment, který se zdá, že zazvoní pro nadšené fanoušky WoW napříč Azerothem.

Pravděpodobně nejlepší expanze v dlouhé historii hry, Wotlk Classic je nastaven tak, aby znovu přinesl kapitolu ve velkém stylu, přičemž předvolba již uvolnila pohromu, aby ohlašuje Arthas (nyní lichský král).

Před startem představil Blizzard The Wow Wrath of the Lich King Classic Release Times, takže zde je rozpis, kdy se můžete ponořit zpět do Northrend.

Wrath Wrath of the Lich King Classic Release Times and Preload: Lich King sedí na zamrzlém trůnu v krajině tundry s velkým mečem, Frostmourne, přilepený do ledu po jeho boku

Wow wotlk klasické časy vydání

The WOW Wrath of the Lich King Classic Release Times jsou v tabulce níže.

Ti v Amerika (včetně LATAM) získá přístup 26. září Abychom udrželi vše v pořádku. Všichni ostatní budou poskytnut přístup 27. září.

Americas (PST) Americas (EST) Brazílie (BRT) Eest Bst Cest
3 hodiny odpoledne 18:00 7 hodin večer 8 HODIN RÁNO 23:00 12 RÁNO

Tato informace byla získána prostřednictvím Activision Blizzard.

Můžete předběžně načíst wotlk Classic?

Ve zkratce, Ne, nemůžete předpětí wow hněv lich krále klasiky. Můžete si zahrát předběžnou přípravou, abyste zahřáli své dovednosti a otřesení rez, ale budete muset hru aktualizovat, až budou servery naživo.

Pokud jste si udělali pauzu od WoW, ale chcete znovu prožít jeden ze svých největších okamžiků, nezapomeňte se podívat na náš klasický průvodce vyrovnáváním WoW, stejně jako náš průvodce Wow Classic Races, který vám pomůže vybrat si vaši osobnost ve hře.

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.