Wotlk Shaman Guide – Ele (úroveň 80), Elemental Shaman Leveling Guide od 1 do 80 pro WOTLK Classic – Wotlk Classic – ledové žíly

Průvodce vyrovnáváním elementárního šamanu od 1 do 80 pro klasiku WOTLK

Při vyrovnávání jako šaman neexistuje povolání, které by vyniklo pro třídu konkrétně nad ostatními, a proto byste měli učinit rozhodnutí, za kterou povolání se vydat na základě toho, co chcete dělat na maximální úrovni. Populární šamanské profese jsou inženýrství, díky řemeslným uzlů, jako jsou nitro zvýšení a hyperspeedové akcelerátory, které vyhovují škodským šamanům dobře a dobře se rozšiřují svými schopnostmi, a také krejčovství, které může být příznivé díky výšivkám Lightweave mezi ostatními.

Wotlk Shaman Guide – Ele (úroveň 80)

Wrath of Air Totem je totem, který máte nejvíce, ale pokud není v nájezdu přítomen žádný Shaman Frost Death Knight/Enhancement Shaman, pak je pro nálet lepší totem, to vše závisí na složení melee/koleček.

Tento totem je založen na tom, co váš nájezd je potřeba. Pokud je rytíř smrti přítomen síla totem Země, je plýtvání a pokud paladin používá auru oddanosti, neměli byste používat Stoneskin Totem, ale to jsou nejcennější totem Země, použijte totem Tremor Totem, když je potřeba.

Totem hněvu je téměř jediný totem, který byste měli používat. Ale pokud je to nutné pro AOE, měli byste používat magma totem spolu s ohněm nova a osvětlení řetězu. Fire Elemental je také významné zvýšení DPS, ale měl by být používán pouze spolu s hrdinstvím/krveprolití.

Léčivý proud je téměř jediný totem, který byste měli používat. Ale pouze pokud není přítomen žádné požehnání s moudrostí/restaurováním, měli byste používat Mana Spring Totem. Čisticí totem je také příjemné, pokud potřebujete odstraňování jedy/nemocí.

Build talent

Elemental Shaman Build Wotlk

Elemental Shaman (57/14/0)

GearScore

 • 2000 – 2500 GS. Toto je průměrná hladina převodovky pro většinu hráčů, které dorazí do Northrend po zónách Outland. Toto vybavení pomůže dokončit většinou úkoly během vyrovnávání a provozovat pouze Nexus, Utgarde Keep, Azjol-Enub Normal Mode Dungeons.
 • 2500 – 3000 GS. Toto hodnocení zařízení je možné mít pouze z odměn za úkoly Northrend a většině normálních režimů Dungeons.
 • 3000 – 3900 GS. Tento GS je k dispozici po chovu většiny Northrend Dungeons v hrdinském režimu a nákupem vzácných a epických předmětů z různých frakčních quartermasters (většinou nabízejí nějaké vybavení ILVL 185-200), poté.
 • 3900 – 4900 GS. Bariéra 4 kg je dostatečně těžká k překonání. To je místo, kde některé epické předměty z AH, tím, že je vytvářejí nebo nákupem přes rané zemědělské mráz a triumfální emblémy. Při 4100 GS (všechny položky by měly být nad úrovní 200, které mají být povoleny) je možné zahájit zmrazené haly Dungeon Farming v normálním režimu, založením řetězců hledání – uvnitř zamrzlé citadely. Pokud je vaše postava v cechu, bude tento proces mnohem snazší. Frozen Halls Farming v normálních a hrdinských režimech pomůže upgradovat vaše postavové vybavení na 5000 GS. Pokud máte nějaké online přátele nebo cech, je dostatečně trpělivý, pak je možné při 4500 GS provést nějaké nájezdy v trezoru Archavonu, Obsidian Sanctum a Onyxia’s Lair 10 pouze režim! V tomto případě jsou vyžadovány některé dobře vybavené tanky a léčitelé a navíc nejsou povoleny osobní taktické chyby.
 • 4900 – 5300 GS. V tomto okamžiku může být vaše postava pozvána v 25, Obsidian Sanctum 25, Onyxia’s Lair 25, Naxxramas10/25, Trial of the Crusader 10 Normal pouze.
 • 5300 – 5600 GS. Pravděpodobně v tomto intervalu GS začíná skutečná Wotlk Pve Raiding. Tento interval otevírá přístup k Icecrown Citadel 10 Normal, Ulduar25, Ruby Sanctum 10 Normal, Trial of the Crusader 25 Normal a 10 Heroic All Early popsal mimo kurz. Tyto šéfy nájezdů klesá epické předměty LVL 245-251, což může pomoci vyladit specifikaci postavy v nejflexibilnějším a plném režimu (všechny sloty), a celkové převodovky probíhají velmi rychle, zejména nájezdem s Guildem.
 • 5600 – 6050 GS. Toto skóre je nutné k dokončení Icecrown Citadel 25 Normal, Ruby Sanctum 25 Normal, Icecrown Citadel 10 Heroic a Trial of the Crusader 25 Heroic a k získání titulu Kingslayer v nejběžnějším režimu. Měl bych přiznat, že pokus o hrdinský režim Crusader 25 je těžší než Icecrown Citadel 25 Normal nebo Ruby Sanctum 25 Normal. Tyto nájezdy berou asi 60% událostí RAID, které se odehrávají na Wotlk Realms, a skóre výstroje poblíž 6k je lístek, který dělá většinu z nich v cechách nebo s „mopslíky“.
 • 6050 – 6600 GS. Výbava je odkazována na Icecrown Citadel 25 Heroic a Ruby Sanctum 25 hrdinství. Tento GS je „Konečný cíl“Jakéhokoli PVE Raidera, který pomáhá co nejlépe vydělat na slotových postavách nájezdem. Obvykle to může trvat 5 – 6 měsíců, než se vydělá nejlépe v slotu, který je postaven každý týden, dokonce i s velmi kvalifikovaným a organizovaným cechem. Trh zde stejně hodně pomůže.
 • 6600 – 7000 GS. Toto je legendární skóre! Takové hodnocení může mít pouze Knights Death, Paladins a Warriors, nošením ShadowMourne a mnoha ILVL284 TEMS. Paladiny a smrt rytíři mohou naskládat své GS na 6800-6900 GS prostřednictvím užitečného bis zařízení. Pouze válečníci mohou mít 7 kg, protože mohou naskládat užitečnější zařízení LVL284.

Jednorázová rotace kouzla: Ele šamani by měli udržovat FS tečka na svém hlavním cíli po celou dobu, protože poskytuje LVB 100% kritický šanci během boje. Vybral jsem interval makro resetování na 5 sekund, protože toto je interval maximálního zpoždění, který udržuje předchozí popsaný algoritmus fungující. Navíc by v tom měla hodně pomoci Frost Witch’s Regalia s (4) stanoveným bonusem.

Algoritmus: FS + LVB + 6XLB + LVB + 6XLB. Myšlenka FS + LVB + 6XLB není dobrá, protože (4) nastavit bonus procs dobře a další LVB udrží FS tečka aktivním přidání 11-14 sekundy. Jediný LVB na fs je velmi iracionální.
Makro

/Obsazení sekvence Reset = 5 Flame Shock, Lava Burst, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lava Burst, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt
Více cílů rotace kouzla: Všechna sekvence kouzel je stejná jako v předchozím příkladu, ale CL se používá po LVB, protože LVB poskytne zaručený postoj Clearcastingu a méně odtoku mana z kurzu CL.

Algoritmus: FS + LVB + CL + 5XLB + LVB + CL + 5XLB. Myšlenka FS + LVB + CL + 5XLB není dobrá, jak je vysvětleno v předchozím příkladu.
Makro

/Obsazení sekvence Reset = 5 Flame Shock, Lava Burst, Lightning Lightning, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lava Burst, Lightning Bott, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt, Lightning Bolt
Jeden výstřel makro: Pokud má vaše postava nějaké drobnosti se schopností „použití“, pak upravte toto makro.
Makro 1

ShowTooltip /Cast Elemental Mastery /Cast Sequence Flame Shock, Lava Burst, Chain Lightning

ShowTooltip /Cast Elemental Mastery /Cast Sequence Reset = 5 Flame Shock, Lightning Bolt, Lava Burst, Lightning, Lightning Bolt

Průvodce vyrovnáváním elementárního šamanu od 1 do 80 pro klasiku WOTLK

Na této stránce najdete naši úroveň podle úrovně Elemental Shaman Leveling Guide for Wow Wrath of Lich King Classic.

Obecnější informace o vyrovnávání naleznete v našem průvodci vyrovnáváním šamanů. Máme také průvodce vyrovnáváním Šamanu a průvodce vyrovnáváním šamanů.

Obsah této stránky

 • 1. Rotační rotace, talent a trenérské dovednosti
 • 2. Vyrovnání stromu talentů a sestavení talentů
 • 3. Vyrovnávání glyfů
 • 4. Vyrovnávací rotace
 • 5. Seznam dovedností trenéru k nákupu
 • 6. Elementární šamanské makra a doplňky
 • 7. Elementární šamanské úkoly a zbraně
 • 8. Hraní elementárního šamanu mimo úroveň 80

Rotační rotace, talent a trenérské dovednosti

Přesuňte posuvník níže, aby se průvodce aktualizoval na vaši úroveň!

Vyrovnání stromu talentů a sestavení talentů

Váš první talent odemkne na úrovni 10.

Tento strom vám umožní přitáhnout a zabíjet mnoho nepřátel najednou pomocí Ikona požáru NovaFire Nova a její související talenty a glyfy, a zároveň investují do přežití a kouření Elementární ikona WardingElemental Warding , Ikona bouře, země a ohněBouře, Země a oheň , Ikona bouřekBouřka a ZeměPochopení Země .

Ikona vodního štítu

Pro robustnější nepřátele a šéfy můžete použít pouze svou pravidelnou rotaci s jedním cílem, jak je popsáno níže, protože strom vybírá většinu talentů s jedním cílem a obecně přeskočí mana talenty v jeho rané cestě.

Konečně, Totem ikony hněvuTotem Wrath je považován za skupinu a buff s jedním cílem, ale z velké části byste měli používat Ikona magma totemMagma totem, jakmile je vytaženo několik nepřátel.

Vyrovnávání glyfů

V hněvu se budete moci odemknout Glyfy které zlepšují vaše schopnosti na následujících úrovních:

Ikona glyf of Fire Nova

Jako elementární šaman budete chtít používat Glyph of Fire Nova a Glyph of Flametongue zbraň . Poslední hlavní glyf je odemčen pouze na úrovni 80, kdy byste měli vyměnit koncovou hru.

Pro menší glyfy, Ikona glyfů vodovodního štítGlyf vodního štítu , Glyf ikony obnoveného životaGlyf obnoveného života a Ikona glyf voda chůzeGlyph of Water Walking je jemná kvalita života.

Vyrovnávací rotace

Dobré použití Ikona Totem EarthbindTotem Earthbind vám může pomoci vyhnout se velkému poškození. Umístěte to mezi sebe a své nepřátele, abyste je zpomalili a dejte si navíc Ikona bleskuPřed poškozením se odhodí blesk.

Jakmile budete mít okamžitý obsazení aoe Ikona požáru NovaFire nova, můžete jednoduše dračit balíčky nepřátel kolem vašeho totemu, zatímco je smaží v průběhu času, což je později usnadňuje Ikona magma totemMagma Totem a účinek zakořenění Ikona bouře, země a ohněBouře, Země a oheň ! Ikona Elemental Totem FireFire Elemental Totem je ještě silnější než magma a měl by být použit pro největší tahy.

I když nejsou uvedeny níže, buff totemy jako Ikona Totem FlametongueFlametongue Totem , Totem ikony hněvuTotem hněvu a Ikona hněvu vzduchového totemuWrath of Air Totem lze použít kdykoli k budování vaší strany v dungeonech nebo k tomu, aby vás učinil silnější, když chcete zapojit elitní nepřátele sami.

 1. Ujisti se Ikona rockbiter zbraněZbraň Rockbiter je na vás vždy aktivní, aby se maximalizoval váš potenciální výstup poškození.
 2. Ujisti se Ikona rockbiter zbraněRockbiter zbraň a Blesk SHIELD ICONShield Lightning Shield je na vás vždy aktivní.
 3. Ujisti se Ikona zbraně FlametongueFlametongue zbraň a Blesk SHIELD ICONShield Lightning Shield je na vás vždy aktivní.
 4. Ujisti se Ikona zbraně FlametongueFlametongue zbraň a Ikona vodního štítuVodní štít je na vás vždy aktivní.
 5. Ikona totem StoneclawStoneclaw Totem často omráčí nepřátele, kteří na něj zaútočí. Při boji s nebezpečnými balíčky je můžete použít k rozptýlení některých nepřátel a zároveň se zaměřit na ostatní. Je také velmi užitečné rozptýlit nepřátele od útoku na vás, zatímco vy tahajete mnoho nepřátel za Ikona požáru NovaFire Nova Aoe Round.
 6. Pokles Ikona Totem EarthbindEarthbind totem a Ikona searingového totemuPři použití totem a draka kolem totems při použití totem Ikona požáru NovaFire Nova, dokud nejsou všichni nepřátelé mrtví.
 7. Pokles Ikona Totem EarthbindEarthbind totem a Ikona magma totemMagma totem pro tahy AOE a draka kolem totemů při používání Ikona požáru NovaFire Nova, dokud nejsou všichni nepřátelé mrtví.
 8. Použití Ikona řetězce LightningŘetězový blesk na cooldownu, když čelí více nepřátelům současně nebo kdy Ikona elementárního zaostřeníElementární zaměření je aktivní.
 9. Použití Ikona řetězce LightningŘetězové blesky (s Elementární mistrovská ikonaElementární mistrovství, pokud je k dispozici) na cooldown, když čelí více nepřátelům současně nebo kdy Ikona elementárního zaostřeníElementární zaměření je aktivní.
 10. Použití Ikona plameneFlame Shock, pokud váš cíl bude žít po dobu trvání, Ikona šoku ZeměJinak šok ze země.
 11. Použití Ikona lávového burstuLava praskne na cooldownu, za předpokladu, že existuje aktivní Ikona plamenePlamenní šok na cíli.
 12. Použití Ikona bleskuBlesk .

Seznam dovedností trenéru k nákupu

Nákup všeho je v podstatě způsob, jak jít, protože náklady na kouzlo jsou poměrně nízké a všechny z nich mají použití, i když malé.

Pokud děláte zcela novou postavu a chcete ušetřit co nejvíce zlata, kolik můžete pro své hory, můžete se rozhodnout koupit pouze doporučené dovednosti pro rotaci ve výše uvedené části.

Elementární šamanské makra a doplňky

Nastavením s upgradovaným uživatelským rozhraním a makrami z get-go usnadníte proces vyrovnávání. Podívejte se na naše Elemental Shaman Macro a Addons průvodce v odkazech níže pro úplný seznam.

Elementární šamanské úkoly a zbraně

Při vyrovnání zůstaňte v pohotovosti pro upgrady zbraní, se kterými se můžete setkat, protože tyto zkušenosti výrazně zlepší. Budete také muset dokončit různé úkoly třídy, abyste mohli používat totemy, s jedinečnými questlines pro Zemi, Oheň, Vodu a vzduchové totemy.

Tyto úkoly se liší pro šamany Horde a Alliance a rané úkoly mají také rozdíly mezi závody Horde. Abychom vám pomohli se zbraněmi i úkoly, vytvořili jsme dva oddané průvodce:

Hraní elementárního šamanu mimo úroveň 80

Jakmile dosáhnete maximální úrovně, doporučujeme vám ponořit se do našeho průvodce Elemental Shaman, který pokrývá vše, co potřebujete vědět o hraní Elemental v konečné hře.

Zejména doporučujeme přečíst si tyto stránky:

 • Náš průvodce Elemental Shaman Talent Builds obsahuje PVE orientované sestavy pro elementární šamany;
 • Průvodce rotací Shaman Elemental Shaman obsahuje podrobnosti o tom, jak hrát v různých situacích, včetně některých pokročilých tipů pro správu totemů;
 • Procházejte průvodce statistikou Elemental Shaman, abyste se dozvěděli o prioritě vaší statistiky jako elementárního šamanu a jak přispívají k vašemu výkonu na maximální úrovni;
 • Průvodce Gear pro elementární šamany obsahuje nejlepší kusy rychlostního stupně, které je třeba hledat na úrovni 80, aby se vaše poškození maximalizovala;

ChangeLog

 • 31. srpna. 2022: Přidána stránka.

Průvodce vyrovnáváním šamanu 70 až 80 pro klasiku Wotlk

Wotlk Shaman

Šaman je jedním z nejed. To je do značné míry částečně z toho, že třída má rozmanitý výběr schopností na výběr, protože každá ze tří specializací dostupných pro šamana se točí kolem velmi odlišného stylu hry vůči ostatním.

Díky tomu je třída dostatečná a relativně snadná na úrovni, zejména v expanzi WOTLK, kde na rozdíl od novějších expanzí, rychlosti vyrovnávání třídy byly do značné míry nerovnoměrné.

Samotná třída Shaman je také skvělou třídou pro obsah koncové hry na straně PVP i PVE expanze a má přístup k oběma rolím v rámci skupinového obsahu a léčivých rolí.

Přiměřeně vykonává obě role a pro uzdravovací roli jde o něco nad některými ohledem jejich síla.

Od expanze hořící křížové výpravy je třída Shaman také hratelná aliancí – jako v první verzi hry byla třída Šamanu exkluzivní pro hordu – a byla horda ekvivalentem třídy Paladin, která byla exkluzivní pro alianci alianci.

Následující průvodce vyrovnáváním Shaman Wotlk je pokročilý, ale průvodce přátelským pro začátečníky a poskytne přehled tipů a informací, které pomohou novým a zkušenými hráči efektivně vyrovnat jejich šaman od úrovně 1 do 80.

Rovněž nastíní a poskytne podporu, pokud jde o mnoho možností a rozhodnutí, které musí hráč ve hře učinit, pokud jde o třídu šamanů konkrétně.

Top 5 tipů pro vyrovnání šamanu 70 až 80

1 – Vyberte správnou specializaci

Při vyrovnávání vašeho šamanu je důležité zvolit správné specializace, které vyhovují vašemu stylu a cíli. Existují tři hlavní specializace pro šamany: elementární, vylepšení a obnova. Elementární šamani se zaměřují na poškození rozsahu s kouzly, vylepšení šamani vynikají v boji proti melee s dvojitými zbraněmi a obnovení šamanů se specializuje na uzdravení a podporu jejich spojenců. Při výběru vaší specializace zvažte svůj preferovaný styl hry a roli, kterou chcete plnit ve skupinách nebo sólové hře. Každá specializace má své vlastní jedinečné schopnosti a talenty, takže si udělejte čas na prozkoumání a experimentu, abyste našli ten, který vám nejlépe vyhovuje.

2 – Vyberte správné talenty

Talenty jsou důležitým aspektem vyrovnávání vašeho šamanu a může výrazně zlepšit vaše schopnosti a styl hry. Když se úrovní od 70 do 80 let získáte talentové body, které lze utratit v různých stromech talentů. Každá specializace má svůj vlastní strom talentů, takže si nezapomeňte vybrat talenty, které doplňují vaši vybranou specializaci.

U elementárních šamanů jsou zásadní talenty, které zvyšují poškození kouzla a kritická úderná náhoda. Hledejte talenty, které zvyšují vaše elementární kouzla a poskytují nástroj v boji.

Šamani vylepšení by se měli zaměřit na talenty, které zlepšují boje proti melee a zlepšují jejich útoky na zbraně s dvojím ovládáním. Hledejte talenty, které zvyšují vaši útokovou sílu, vylepšují vaše zbraně a poskytujte další buffy svým schopnostem.

Shamani obnovy by měli upřednostňovat talenty, které zvyšují jejich léčebné schopnosti a poskytovat podporu svým spojencům. Podívejte se na talenty, které zvyšují váš výkol léčení, zlepšují efektivitu many a poskytněte další užitečnost ve skupinových situacích.

Je důležité si uvědomit, že výběr talentů lze přizpůsobit na základě vašeho osobního stylu a preferencí. Experimentujte s různými kombinacemi talentů a zjistěte, co pro vás funguje nejlépe. Nebojte se respektovat a vyzkoušet různé talenty, jak postupujete přes úrovně.

Výběrem správných talentů pro vaši vybranou specializaci můžete maximalizovat potenciál svého šamana a zajistit hladký zážitek z vyrovnávání od 70 do 80.

3 – Využijte efektivní strategie vyrovnávání

Při vyrovnávání šamanu od 70 do 80 let je důležité využívat efektivní vyrovnávací strategie k co nejlépe z vašeho času a zkušeností. Zde je několik tipů, které vám pomohou rychle a efektivně vyrovnat se:

1. Pátrání: Pátrání je nejúčinnější způsob, jak vyrovnat vaši postavu. Zaměřte se na dokončení úkolů v zónách, které jsou vhodné pro vaši úroveň. To vám nejen poskytne zkušenosti s body, ale také vám poskytne vylepšení vybavení a cenné odměny.

2. Dungeon Runns: Běh dungeonů může být skvělý způsob, jak získat zkušenosti a získat upgrady zařízení. Najděte skupiny hráčů, kteří také vyrovnávají a fronty na dungeony dohromady. To vám umožní dokončit dungeony rychle a efektivně.

3. Heirloom Gear: Pokud máte přístup k výstroji pro dědictví, nezapomeňte jej vybavit. Heirloom Gear poskytuje zkušenosti s bonusy, díky čemuž je váš proces vyrovnávání rychle. Můžete získat výstroj pro dědictví z různých zdrojů, jako jsou prodejci nebo prostřednictvím úspěchů.

4. Zkušenosti odpočinku: Využijte odpočinek. Když se odhlásíte v hostinci nebo v hlavním městě, vaše postava se hromadí odpočinek. Tento bonusový zážitek bude udělen, když začnete znovu hrát, což vám umožní rychleji se zvýšit.

5. Efektivní trasy hledání: Naplánujte si své hledání tras, aby se minimalizovala doba cestování a maximalizovala efektivitu. Hledejte úkoly, které jsou blízko sebe a mohou být dokončeny na jedné cestě. To vám ušetří čas a pomůže vám rychleji se zvýšit.

6. Skupina: Zvažte seskupení s ostatními hráči, kteří také vyrovnávají. To vám umožní rychleji dokončit úkoly a zabíjet davy, což má za následek rychlejší zisky zážitku.

7. Použijte Mounts: Jakmile dosáhnete úrovně 70, budete mít přístup k létajícím hoře. Využijte svou létající horu, abyste rychle cestovali mezi oblastmi hledání a efektivněji dokončili úkoly.

8. Vezměte si přestávky: I když je důležité efektivně na úrovni, nezapomeňte si přestávat a užít si hru. Vypálení může vést ke snížení motivace a potěšení. Udělejte si přestávky, prozkoumejte svět a bavte se při vyrovnávání šamanu.

Využitím těchto efektivních vyrovnávacích strategií můžete svůj šaman zvýšit z 70 na 80 rychle a hladce. Nezapomeňte si užít cestu a co nejlépe využít své zážitky z vyrovnávání.

4 – Optimalizujte své vybavení a vybavení

Když zvýšíte svůj šaman ze 70 na 80, je důležité optimalizovat vaše vybavení a vybavení pro zvýšení vašeho výkonu. Zde je několik tipů, které vám pomohou co nejlépe využít vaše vybavení:

1. Upgradujte své vybavení: Hledejte upgrady zařízení, jak postupujete prostřednictvím úkolů a dungeonů. Nahraďte zastaralé zařízení za položky vyšší úrovně, abyste zlepšili své statistiky a schopnosti.

2. Okouzlení vašeho vybavení: Okouzlení vašeho vybavení může poskytnout další bonusy a vylepšení. Hledejte kouzla, která zvyšují vaše primární statistiky nebo poskytují užitečné účinky pro vaše šamanské schopnosti.

3. Gem Your Gear: Gems lze vložit do zásuvek na výstroj, aby poskytoval další statistiky a bonusy. Hledejte drahokamy, které jsou v souladu s primárními statistikami a schopnostmi vašeho šamana maximalizovat vaši účinnost.

4. Regorge Your Gear: Resorging vám umožňuje změnit sekundární statistiky na vašem zařízení, aby lépe vyhovovaly vašim potřebám. Experimentujte s různými možnostmi reformy, abyste optimalizovali vaše vybavení pro váš styl hry.

5. Používejte spotřební materiál: spotřební materiál, jako jsou lektvary, elixíry a jídlo, mohou vašim statistikám a schopnostem poskytnout dočasné buffy. Tyto položky používejte strategicky během náročných úkolů nebo dungeonových běhů, abyste si dal výhodu.

6. Zvažte profese: Některá profese mohou poskytnout cenné vybavení a vylepšení pro váš šaman. Prozkoumejte profese, jako je kožená zpracování nebo okouzlení, aby vytvořila nebo vylepšila vybavení konkrétně přizpůsobené vašim potřebám.

7. Sledujte úroveň položky: Úroveň položky je důležitým indikátorem celkové síly vašeho zařízení. Snažte se zvýšit úroveň položky, jak postupujete přes úrovně 70 až 80, abyste se ujistili, že jste dostatečně vybaveni pro náročný obsah.

Optimalizací vašeho vybavení a vybavení můžete zvýšit výkon svého šamana a vyrovnat se ze 70 na 80 a plynulejší a příjemnější zážitek. Experimentujte s různými kombinacemi a vylepšeními o výkonu, abyste zjistili, co pro váš styl Play nejlépe funguje.

5 – Zvládněte své šamanské schopnosti a kouzla

Když zvýšíte svůj šaman ze 70 na 80, je důležité zvládnout své schopnosti a kouzla, abyste maximalizovali vaši účinnost v boji. Zde je několik tipů, které vám pomohou stát se mistrem schopností vašeho šamana:

1. Pochopte své specializace: Šamani mají tři specializace – elementární, vylepšení a navrácení. Každá specializace má své vlastní jedinečné schopnosti a styl hry. Udělejte si čas na pochopení silných a slabých stránek každé specializace a vyberte ten, který je v souladu s vaším preferovaným stylem hry.

2. Naučte se své rotace: Každá specializace má specifickou rotaci schopností, které by měly být použity v konkrétním pořadí, aby se maximalizovala poškození nebo hojení. Udělejte si čas na to, abyste se naučili své rotaci a procvičujte ji, dokud se nestane druhou povahou. Tím zajistíte, že v boji efektivně a efektivně využíváte své schopnosti.

3. Experiment s talenty: Talenty vám umožňují přizpůsobit schopnosti a styl herního šamana ještě více. Experimentujte s různými kombinacemi talentů, abyste zjistili, co pro vás funguje nejlépe. Mějte na paměti, že určité talenty mohou být v určitých situacích účinnější, takže buďte připraveni přepínat talenty v závislosti na obsahu, kterému čelíte.

4. Využití totemů: Totems jsou jedinečným aspektem třídy šamanů a mohou v boji poskytovat výkonné buffy a užitečnost. Naučte se, jak efektivně využít své totemy k posílení vašich schopností a podpory vaší skupiny. Experimentujte s různými kombinacemi totemů, abyste zjistili, co funguje nejlépe pro váš styl Play a obsahu, kterému čelíte.

5. Praxe Mana Management: Jako šaman je management many zásadní, zejména pro Shamany Restoration. Naučte se, jak efektivně spravovat svůj mana fond pomocí schopností a kouzla efektivně. Vyvarujte se zbytečného přetvoření nebo nadměrného využití schopností náročných na mana, abyste zajistili, že budete mít dostatek many po celou dobu boje.

6. Zůstaňte aktualizováni na opravných poznámkách: Blizzard pravidelně aktualizuje hru změnami rovnováhy a úpravy schopností třídy. Zůstaňte informováni o poznámkách k opravě, abyste pochopili jakékoli změny, které mohou ovlivnit schopnosti a styl herního šamanu. Upravte svou rotaci, talenty a vybavení odpovídajícím způsobem, aby zůstali optimalizováni.

Zvládnutím schopností a kouzel Shamana se můžete stát impozantní silou v boji a vyrovnat se od 70 do 80. Procvičujte, experimentujte a zůstaňte informováni o nejnovějších změnách, abyste neustále zlepšovali svůj Shaman Gameplay.

Nejlepší specifikace Šamana vyrovnávání

Jak je uvedeno ve výše uvedené části článku, třída Shaman je docela šťastná a různorodá v tom, že zahrnuje tři velmi odlišné hry ve hře. Proto může být docela matoucí vybrat si, které ze tří specifikace je pro vás nejlepší a rozhodnutí, které učiníte, změní, jak vyrovnat vaši postavu nejefektivněji, protože některé techniky vyrovnávání upřednostňují určité atributy specifikace, které by jinak vyhovovaly tomu Specifikace více a dodržovat další strategii vyrovnávání.

První ze tří specializací je Šaman vylepšení. V endgame scéně expanze WOTLK jsou Šamani Enhancement jedním z nejvyšších specifikací pro melee dovedností ve hře, kromě divokého druidu. Tato potíže v Play Style je odměněna tím, že má velkou oblast účinku a dokonce i výstupní poškození s jedním cílem, a také přístup k množství podpůrných schopností. Šaman s vylepšením je specifikací pro poškození melee, a jako takový přispívá k velkému specifikaci, aby se vyrovnal šamanovi, protože to způsobuje dostatečné poškození a zároveň má možnosti přežití, aby zajistila, že může čelit více nepřátelům a přitom trvat manu a mít malé prostoje mezi nimi a mít mezi nimi malé prostoje a mít mezi nimi malé prostoje a mít mezi nimi malé prostoje a mít malé prostoje mezi nimi a mít malé prostoje mezi nimi a mít malé prostoje mezi nimi a mít malé prostoje a mít malé prostoje a mít malé prostoje a mít malé prostoje a mít malé prostoje a mít málo prostojů boje.

Druhou ze tří specializací jsou Elemental Shamani, kteří nabízejí velmi odlišný styl Play pro vylepšení šamanů, protože místo toho, aby se jedná o škodu zaměřené na melee, Elemental Shamans jsou specifikací DPS na dálku DPS. Na scéně koncové hry vynikají také v bojových scénářích PVE i PVP, většinou jsou upřednostňováni nad jinými třídami v konkrétních skupinových synergiích s jejich vynikajícími podpůrnými schopnostmi, které lze využít spolu s přiměřeným poškozením se se sírám na cíle. Pokud jde o vyrovnávání, elementy jsou také velmi životaschopné pro úroveň a může často poskytovat rychlejší vyrovnávací zážitek než Šamany vylepšení kvůli jeho uvolněnějšímu stylu útoku z dálky a hraní bezpečnější možnosti – což má za následek menší prostoje.

Třetí a finále ze tří specializací třídy šamanů je specifikace obnovy, což je specializace uzdravení primárně na uzdravení. Shamani Restoration jsou vynikající léčitelé, s řadou podpůrných buffů a totemů, mohou být všestranným přírůstkem do skupiny v bojových scénářích PVP i PVE a poskytují spoustu užitečnosti pro skupinu, ve které jsou ve skupině. Stejně jako u všech specifikací zaměřených na léčitele však nevyniká jako specifikace vyrovnávání za tradičních okolností, které zahrnují pátrání až do maximální úrovně.

S těmito úvahami, výběrem, který ze tří specifikací na úrovni, může být docela náročný. Pro hráče pro začátečníky se velmi doporučuje hrát jeden ze dvou specifikací pro poškození škod: buď šaman vylepšení nebo elementární šaman, v závislosti na preferenci hráčů mezi bojem na Melee a Caster. Obě specifikace poskytují velký výstup s poškozením poškozením smíchaný s podpůrnými a vysoce postavenými aspekty třídy, které mohou poskytnout soběstačný a rychlý proces vyrovnávání, pokud máte sklon držet se pátrání pouze s tím, jak váš zdroj zkušeností získává. Obě specifikace lze také využít v dungeonech během zážitku z vyrovnávání a budou dobrým doplňkem většiny skupin dungeonu.

Hraní jako léčitel, zatímco vyrovnávání se nedoporučuje pro začátečníky, a proto se pro začátečníky nedoporučuje pro začátečníky pro začátečníky, aby se mohli vyrovnat. Důvodem je skutečnost, že hraní specifikace léčitele na úroveň, stejně jako bude hledání velmi neefektivního a pomalého způsobu akumulace zkušeností, a proto budete tlačeni do strategie vyrovnávání dungeonu.

Pro zkušené hráče se možná budete chtít hrát jako Shaman Restoration, jako byste měli přístup k spolehlivým a efektivním kamarádům skupiny a také znát základ, že jste adekvátní léčitel, můžete se rozhodnout pro vyrovnání vězení zaměřené na dungeon.

Abych shrnul sekci, hlavní cesty pro výběr jedné ze dvou specifikací založených na poškození jsou následující:

 • Samostatné zkušenosti s vyrovnáváním prostřednictvím pátrání kvůli slušnému poškození, vysoké udržitelnosti a vysoké přežití.
 • Nadprůměrná rychlost vyrovnávání ve srovnání s jinými třídami v éře.
 • Přístup k různým herním stylům v rámci role zabývající se poškozením způsobeným dvěma specifikace.

A hlavní cesty pro výběr specifikace léčitele jsou následující:

 • Efektivnější pro vyrovnání dungeonu kvůli léčivé roli v dungeonech jsou vyhledávanější.
 • Sólové vyrovnání pomocí pátrání jako léčitele je obtížné kvůli oběti poškodit výstup přidělením talentů na uzdravovací stromy.

Vyrovnání dungeonu vs pátrání

Jak je uvedeno výše, specializace třídy šaman založené na škodách vytvářejí vynikající vyrovnávače a mohou postupovat prostřednictvím úkolů uvedených ve hře s relativní lehkostí, když je dokončena sólovým způsobem ve srovnání s dalšími třídami škod ve hře ve hře. Strategie vyrovnávání dungeonu, která se spoléhá na akumulaci zkušeností body dokončením dungeonů Mnohokrát udělali.

Obecně lze říci, že se noví hráči vyzývají, aby se drželi úkolů za svůj primární zdroj příjmů XP a dokončili příležitostný dungeon, když byli náležitě vyrovnáni, ujistěte se, že se shromažďují a dokončíte úkoly specifické pro dungeon, aby se maximalizovala XP a odměny získané z dokončení a odměny získané z dokončení. Držení úkolů pro většinu vašeho příjmu XP jako nového hráče vám dává lepší pochopení samotné hry a over World, poskytne vám také mnohem lepší herní zážitek, protože můžete obdivovat krásu a řemeslo, které šlo do her různé zóny.

Nakonec se rozhodnutí spoléhat pouze na úkoly nebo dungeony pro primární většinu vašeho zisku XP, protože šaman sestoupí, pokud jste se rozhodli stavět směrem k obnovení šamanu – uzdravovací specifikace – protože tato specifikace není dobrým vyrovnáním vůbec a je opravdu dobrý pro obsah koncové hry; stejně jako nejvíce léčivých specifikací.

Jako šaman, protože samotné pátrání může být efektivní metodou vyrovnávání vaší postavy kvůli specifikacím třídy, která se zabývá poškozením, která je dobře vhodná pro sólové pátrání, je rozhodnout se spoléhat na úkoly stále velmi životaschopnou možností. Na rozdíl od jiných tříd nabízejí Šaman i Elemental Shaman vynikající efektivitu sólového hledání a když jsou ve vhodné zóně pro svou úroveň, jsou oba specifikace škody zadávající škodu schopny dokončit a postupovat konzistentní rychlostí prostřednictvím obsahu, který obsah, který obsahuje obsah, který obsah, který obsah, který obsah roste stejnou rychlost jako obyčejné spamování dungeonu.

Ve Wotlk, dungeon broušení nenabízí výrazně efektivnější způsob získávání zkušeností, jak bylo běžné v některých novějších expanzích World of Warcraft, a tak vzhledem k vylepšení a účinnosti elementárních šamanů při dokončování úkolů, Dungeon Spamming není To mnohem lépe.

Jako vždy existují výhody při převzetí strategie vyrovnávání úkolů:

 • Lepší pro sólové hráče, protože se nemusíte spoléhat na ostatní lidi, aby dokončili obsah a postupovali v celé zóně. Můžete se zastavit a začít, kdykoli se vám líbí, a nemusíte hledat jiné lidi, aby mohli dokončit obsah (jako jsou Dungeons).
 • Jako šaman může být pátrání snadným procesem a není obtížné dokončit úkoly a zabíjet vhodně vyrovnané davy jako jeden ze dvou specifikací SHAMAN SHAMAN.
 • Shamanův prospěch z formuláře spektrálního vlka, který může pomoci s mobilitou při nízkých úrovních při pátrání, dokud nezískají horu.
 • Může být konzistentní získávání zkušeností jako šaman.

A má také výhody při užívání strategie vyrovnávání dungeonů jako šamanu:

 • Obnovení šamani mohou najít skupiny dungeonu rychleji než jiné, neléčivé specifikace, protože léčivá role je mnohem více vyžádaná, zejména ve Wotlk.
 • Spamming Dungeons s efektivně účinnou skupinou – kde každý člen přiměřeně táhne svou váhu – může být hladkou a konzistentní metodou získávání zkušeností.

Jako vždy, při spamování dungeonů obětujete herní zážitek a porozumění skutečnému světu Warcraft, který obdržíte z hledání – a nevidíte stejnou stranu hry. Proto se stále důrazně doporučuje, že pokud jste jako nový hráč, budete se držet škod, které se zabývají specifikacími a držíte se hledání hlavní většiny svých zkušeností a dokončíte příležitostný žalář, když je pro takový náležitě vyrovnán.

Shamanské profese

Při vyrovnávání jako šaman neexistuje povolání, které by vyniklo pro třídu konkrétně nad ostatními, a proto byste měli učinit rozhodnutí, za kterou povolání se vydat na základě toho, co chcete dělat na maximální úrovni. Populární šamanské profese jsou inženýrství, díky řemeslným uzlů, jako jsou nitro zvýšení a hyperspeedové akcelerátory, které vyhovují škodským šamanům dobře a dobře se rozšiřují svými schopnostmi, a také krejčovství, které může být příznivé díky výšivkám Lightweave mezi ostatními.

Přestože je však vyrovnávání, je vždy výhodné vyzvednout se na shromáždění, jako je kožní, bylinnost nebo těžba, a může být prospěšné pro šamana, aby vytvořil nějaké další zlato během procesu vyrovnávání, aby jim pomohl, když dosáhne maximální úrovně, když dosáhnou maximální úrovně. Tyto startovací profese mohou být vyřazeny na maximální úrovni a šaman může poté přispět k úrovni jejich požadovaných profesí koncových her, jako je například bylinství nebo krejčovství.

Důležité úkoly třídy

Tato část článku bude diskutovat o důležitých třídních úkolech specifických pro šamana ve hněvu krále Lich, kterým by se nemělo zabránit, protože vás odměňují základními odměnami za šamana. Například čtyři elementární totemy sady Shamans Asfatistic Kit (Země, oheň, voda a vzduchové totemy) jsou odměněny dokončením úkolů třídy šamanů, které jsou nabízeny prostřednictvím vašeho třídního trenéra, které lze nalézt v jakémkoli hlavním centru nebo městě V masivním světě hry.

 • Prvním totem dostupným prostřednictvím úkolu třídy je totem Země, počínaje úrovní 4 – takže je k dispozici ve vaší startovací zóně. Pro Alliance i Horde, úkol sleduje stejný základní předpoklad, který vás žádá, abyste zabili některé nedaleké nepřátele a vrátili se k určenému dárci úkolu pro konkrétní startovací zónu, která je nabízena – buď Durotar, Mulgore nebo Ammen Vale.
 • Druhým totem, který je k dispozici prostřednictvím úkolu třídy, je totem Fire, ke kterému hráči získají přístup prostřednictvím výzvy k požáru dostupného na úrovni 10. Proces hledání tohoto úkolu se výrazně liší v závislosti na frakci, protože Dranei Shamani dostanou nabídku úkolu v Exodaru a sleduje jinou předpoklad k variantě Horde Quest. To nakonec odměňuje hráče se stejnou odměnou – totem Fire – bez ohledu na jejich frakci.
 • Třetí totem, který je k dispozici prostřednictvím úkolu třídy, je totem Water, který hráči získávají přístup na úroveň 20 s úkolem s názvem Call of Water, který je pro hráče Horde i Alliance k dispozici prostřednictvím jednoho z hlavních školitelů hlavního města v jednom z nich v jednom z Po celém světě se rozprostírá mnoho frakčních nábojů. Stejně jako předchozí úkol se bude tento také dramaticky lišit v závislosti na frakci šamanu, který se provádí úkol.
 • Čtvrtý a konečný totem dostupný prostřednictvím třídního úkolu je Air Totem, který Šamani získávají přístup na úroveň 30 s Call of Air Quest – který ze všech čtyř úkolů Shaman Totem je ironicky nejjednodušší, navzdory těm předchozím potížím, které získávají potíže a délka, jak postupují. Call of Air Quest jen žádá hráče Horde nebo Aliance, aby zaplatili NPC návštěvu v konkrétní zóně, a to je odmění totem Air.
 • Kromě toho se doporučují také potopené úkoly třídy chrámu dostupné na úrovni 50, zejména pro nové hráče, protože řetězec Quest odměňuje šamany vzácným cetrem s názvem The Compored Water Spirit, který býval velmi důležitým obdiv ve World of Warcraft Classic, že ​​to bylo byl velmi vyhledávaný pro šamany. Tato questline je poměrně dlouhá navíjející a vyžaduje, aby hráči dokončili potopený chrám Dungeon. Zkušení hráči se proto mohou snažit přeskočit tento úkol třídy, protože to má za následek trochu prostojů, které by mohly být utraceny efektivněji prostřednictvím jiných metod zisku zkušeností, ale pro nové hráče se doporučuje, protože drobnost může být stále užitečná takto posiluje vás, když se pustíte do Outlandu a zahájíte expanzi hořící křížové výpravy.

Jakmile zasáhnete maximální úroveň, která je ve WOTLK na úrovni 80, se doporučuje, abyste se řídili průvodci relevantními pro vaši konkrétní specializaci, abyste pochopili, jak nejlépe hrát specifika. Je také důležité rozhodnout o tom, jakou cestou se má vydat, i když můžete udělat obojí z PVE nebo PVP – které šamani skvěle fungují v obojí v expanzi WOTLK.