WOW Classic dostane expanzi Burning Crusade v červnu | PCGamesn, World of Warcraft: Burning Crusade Classic: Datum vydání, novinky, úroveň podporuje a vše, co zatím víme, | PC hráč

World of Warcraft: Burning Crusade Classic: Datum vydání, zprávy, zvýšení úrovně a vše, co víme zatím

Po úvodním segmentu Blizzardu jsme dostali další informace na panelu Deep Dive. Budete moci brousit krevní elf nebo Draenei v předběžné náplasti. Stejně jako Wow Classic, bude Burning Crusadeův obsah postupně zavádět ve fázích – takže to nebudete moci tento střežit.

WOW Classic dostane expanzi hořící křížové výpravy v červnu

Scéna z WoW Classic Burning Crusade Trailer

6. května 2021 Blizzard oznámil datum a čas vydání pro rozšiřování pálení Classic Classic.

Blizzard oficiálně představil expanzi Wow Classic’s Burning Crusade a nyní máme také pevné datum vydání. Dostali jsme peep na remixovaný obsah na BlizzCon 2021 s novým lesklým přívěsem, spolu s potvrzením, že se spustí letos. Před rukou byl dokonce vtip nebo dva hoden, pokud jste věnovali pozornost. Nyní Blizzard oznámil, že hořící CRUSADE Classic Expansion MMO se vydává po celém světě 1. června ve 3 s.m. Pt / 6 p.m. ET / 11 P.m. Bst.

Rozšíření se původně vydala v roce 2007 a zaměřuje se na démonickou frakci zvanou The Burning Legion. Zamíříte do oblasti, která volala Outlandu, aby „uprchly z Fel Reavers, kteří se potulují pekelným poloostrovem, ponoří se hluboko pod bažinami Zangarmarshu, aby se postavili, co se skrývá níže, a střet s démonickými agenty hořící legie ve stínu Černého chrámu“, “ Jak vysvětluje úniková tisková zpráva. Na nadcházející boj se můžete vydat jako krevní elf nebo Draenei. Elfové krve hledají nový „zdroj tajemné síly, která je kdysi udržovala“ a jsou v souladu s hordou. Draenei mezitím jsou vyhnanci z Outlandu, kteří bojí alianci.

Po úvodním segmentu Blizzardu jsme dostali další informace na panelu Deep Dive. Budete moci brousit krevní elf nebo Draenei v předběžné náplasti. Stejně jako Wow Classic, bude Burning Crusadeův obsah postupně zavádět ve fázích – takže to nebudete moci tento střežit.

V současné době je rozšíření rozdělena do pěti fází:

 • Karazhan, Gruul’s Lair a Magtheridonovy nájezdy
 • Hadová svatyně jeskyně a bouřka
 • Battle for Mount Hyjal a Black Temple Raids
 • Zul’aman
 • Sunwell Plateau

Je to také na vás, pokud chcete zůstat na WOW Classic, nebo se přesunout na Burning Crusade. Pokud to máte rádi, můžete získat přístup k předchozímu snímek své postavy, abyste mohli hrát na obou. Pokud si chcete hrát se svými kamarády, můžete také zvýšit svou postavu.

Přívěs můžete zachytit níže:

Thumbnail YouTube

Blizzard zveřejnil více informací o Burning Crusade Classic Over na oficiálním webu, včetně konkrétní doby vydání pro váš region.

Iain Harris Náš bývalý zástupce zpravodajského editora nyní píše pro Gamesradar. Velký fanoušek jrpgs a sci-fi her, Iain’s doma oblékání ve Final Fantasy XIV, i když není cizí pro Genshin Impact nebo GTA online.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

World of Warcraft: Burning Crusade Classic: Datum vydání, zprávy, zvýšení úrovně a vše, co víme zatím

WOW Classic prochází temným portálem koncem tohoto roku. Doufejme, že tentokrát jsme připraveni.

World of Warcraft: Burning Crusade Classic

(Image Credit: Blizzard Entertainment)

Hledáte podrobnosti o Burning Crusade Classic? Pokud jste hráli World of Warcraft již v roce 2007, měli byste mít dobrou představu o tom, co můžete očekávat. Jako první expanze do World of Warcraft Classic to reviduje éru, kde jsme poprvé prošli temným portálem a do zlomených říší z Outlandu před mnoha lety. Původní Wow Classic však stále existuje, takže pokud byste se raději drželi původní hry bez nástrah první expanze, je tato možnost také tam.

Burning Crusade Classic nebude přesně tak, jak to bylo,. Na rozdíl od Wow Classic, Blizzard tentokrát provádí několik docela velkých změn. Nebojte se, protože všechno, co potřebujete vědět o Burning Crusade Classic, je právě tady.

Kdy se spustí Classic Burning Crusade Classic?

Dobré zprávy! World of Warcraft: Burning Crusade Classic vypustí 1. června.

Oprava před expanzí 18. května začala přechod na Burning Crusade Classic. Když se přihlásíte po nasazení této náplasti, budou si všichni hráči muset vybrat, zda budou pokračovat do hořící křížové výpravy nebo převést na speciální sadu serverů, které zůstanou zamčené ve vanilkové éře WoW, kde je úroveň čepice stále 60.

Kolik to bude stát?

Stejně jako Wow Classic, Burning Crusade Classic je zahrnut do měsíčního předplatného World of Warcraft, což je 15 $. Nebudete muset platit nic navíc – pokud si nepřejete koupit podporu úrovně nebo klonovat svou postavu, aby se mohla hrát na vanilkových serverech (vysvětleno níže).

Jaký je tedy dohoda s hořící křížovou výpravou?

Hořící křížová křížová výprava byla vůbec první expanzí WoW, takže to je zjevně velká věc. Podle dnešních standardů bych vlastně ohodnotil hořící křížovou výpravu jako Wow nejhorší expanze. Stejně jako Classic, je to relikvie jiné doby, kdy MMO byly mnohem méně přístupné a mnohem náročnější z vašeho volného času. Je to velmi odlišná hra pro moderní WoW, ale také to dělá mnohem lepší práci při nucení hráčů, aby se stýkali a spolupracovali. Classic je o ustoupení v čase, a stejně jako Wow Classic, mnoho z drsných okrajů Crusade bude tím, co na tom lidé nejvíce milují. Ale pokud již hrajete WOW Classic a bavíte se, Burning Crusade Classic bude úžasná.

Zde je několik z toho, na co se těšit:

 • Úroveň čepice je zvýšena na 70
 • Zcela nový kontinent prozkoumat s některými nádhernými a nezapomenutelnými oblastmi
 • Létající hory
 • Některé z nejlepších nájezdů v historii WoW
 • Mnohem zaměřenější zkušenost s PVP s přidáním arén
 • Dva nové závody: krve elfové a draenei
 • Horde hráči mohou hrát Paladins a hráči aliance mohou hrát šamany

Jak to tedy funguje? Co když se mi líbí WOW Classic?

To je místo, kde se mírně komplikuje. Viz, Burning Crusade Classic a Wow Classic (který obnovuje WOW, jak to existovalo v roce 2006) budou ve skutečnosti dvě samostatné hry. Je to vaše volba, na které chcete hrát. Při pálení Crusade Classic se startuje koncem tohoto roku, každý hráč se rozhodne, zda chce pokračovat v éře hořící křížové výpravy nebo zůstat v klasické éře, kde je úroveň čepice 60 let. Všechny současné servery WOW Classic budou pokračovat na hořící křížové výpravě, zatímco hráči, kteří chtějí zůstat s Classic, budou přesunut na novou sadu vanilkových serverů, kde mohou pokračovat ve hře WOW Classic. Blizzard také potvrdil, že za poplatek můžete klonovat postavu, takže ji můžete hrát jak na Wow Classic, tak na klasické servery Crusade Classic. V podstatě to bude jen kopie uhlíku vaší původní postavy.

Kromě toho bude Burning Crusade Classic fungovat do značné míry stejným způsobem jako Wow Classic. Rozšíření bude rozdělena do fází, které se volně podobají živým aktualizacím, které původně obdržela hořící křížová výprava v roce 2007. Každých několik měsíců bude Blizzard zavádět novou fázi a představí nové nájezdy, dungeony a funkce, které simulují, jaké to bylo hrát v den.

Zde jsou plánované fáze:

 • Fáze 1: Karazhan, Gruul’s Lair a Magtheridon’s Lair Raids se otevřou
 • Fáze 2: Serpentshrine Cavern, Tempest Keep a Arena Season 1
 • Fáze 3: Hyjal, Black Temple, Arena Season 2
 • Fáze 4: Zul’aman a Arena Season 3
 • Fáze 5: Sunwell a Arena Season 4

Zmínili jste, že Blizzard také provádí změny?

To je správně. Zatímco Wow Classic byl původně věrný remake z roku 2006 Wow, Burning Crusade Classic dělá některá vylepšení, aby se pokusila postavit k modernějšímu publiku. Takže i když to bude do značné míry hořící křížová výprava, kterou si pamatujete z roku 2007, nějaký Věci budou jiné.

Zde je to, co víme:

 • Protože lupiči Wow Classic jsou příliš dobří, Blizzard bude používat předběžné verze šéfů Burning Crusade’s Raid. To znamená, že nájezdy v Burning Crusade Classic budou obtížnější, protože šéfové způsobí větší poškození a budou mít více HP.
 • Aliance Paladins získá přístup k pečetí krve, která byla původně jen pro Horde Paladins. Je to proto, že pečeť krve je prostě lepší než verze Aliance, takže se to dělá pro zachování rovnováhy frakce.
 • Aréna dohazování je přepracována tak, aby byla přístupnější a in-line s moderním zážitkem. To zahrnuje spoustu vylepšení, ale jedním z největších je, že týmy arény budou moci mít náhrady, které se mohou podrobit, pokud se někdo nedokáže přihlásit a hrát. To je pro PVPERS pěkná změna.
 • Vyhledávání skupinového nástroje původně zahrnutého do Burning Crusade bude modernizováno. Nebojte se, nebude to mít automatizované dohazování jako vyhledávač dungeonů v moderním WoW. Ale bude to mít lepší funkčnost, takže můžete najít lidi, kteří se seskupují s o něco jednodušší.

Co když nemám připravenou postavu na úrovni 60 při pálení klasických výstupů CRUSADE?

Dobrá zpráva: Blizzard prodává jednorázovou zvýšení úrovně postav. To umožní špinavé příležitostné (jako já) skočit do Temného portálu, aniž byste museli nejprve brousit postavu úrovně 60 ve Wow Classic. Existují však některá omezení. Posílení není zamýšleno jako způsob, jak přeskočit rovnou grind. Nevíme, kolik bude podpora stát, ale tak to funguje:

 • Nemůžete posílit charakter Draenei nebo Blood Elf
 • Boost si můžete zakoupit pouze jednou na účet
 • Boost funguje pouze na Burning Crusade Classic, ne WOW Classic

Cokoli jiného, ​​co bych měl vědět?

Pokud plánujete hrát krevní elf z Draenei, budete moci začít vyrovnat tuto postavu před Burning Crusade Classic Starts. Zpátky v den, hráči, kteří chtějí přepínač, museli počkat, až bude expanze již venku, a postavili je za své Guildmates. To bylo nasáváno. Tentokrát se však Blizzard vybuduje na zahájení se speciální událostí před expanzí, která umožní hráčům založit Blood Elf Paladins a Draenei Shamans brzy, takže je mohou dostat až na úroveň 60, než se otevřou temné portál.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.