Wow Dragonlight Best Addons – Top 30 musí mít doplňky v Dragonflight World of Warcraft, Wow Dragonflight Best Addons – Loot and Level

Wow Dragonflight Best Addons for Mythic Plus a útok

Toto je nejlepší doplňky Wow Dragonflight, které sledují vše, co jste získali, a pomůže vám zjistit, co jiného vám chybí, včetně všeho, jako je transmog, hory, domácí zvířata, úspěchy a ukazuje vám, když se vznášíte nad NPC, které vám chybí, a ukáže vám, kde vám ukáže, kde vám ukáže Dostali jste všechny položky, které máte ve svých taškách.

Nejlepší doplňky Dragonflight

Wow Dragonlight Best Addons – Top 30 musí mít doplňky v Dragonflight World of Warcraft

World of Warcraft Dragonflight je konečně tady. S novým přepracovaným uživatelským rozhraním už nebudete potřebovat tolik doplňků Dragonflight, jako v předchozích expanzích, zejména ne pro minimap nebo tašky nebo tyčinky nebo odlitky nebo dokonce pro jednotkové rámy. Ale stále existuje spousta užitečných drobných doplňků, které vám pomohou. Pojďme si tedy projít všech 30 nejlepších addonů Dragonflight.

Průvodce Addons Dragonflight – 30 nejlepších doplňků pro vyrovnání, uzdravení, uživatelské rozhraní, jmenovky a další ve Wow Dragonflight

Nejlepší doplňky Dragonflight Wow mohou výrazně zjednodušit rutinní úkoly, jako je obchod a pátrání. Nejběžnějším způsobem instalace doplňků je prostřednictvím správce Addon, jehož je několik možností. V tomto průvodci Dragonflight Addons přinášíme nejlepší uživatelské rozhraní (UI), nejpřínosnější a naprosto nezbytné doplňky pro Dragonflight ve World of Warcraft.

Ne.1 Dragonflight Addons – všechny věci

Toto je nejlepší doplňky Wow Dragonflight, které sledují vše, co jste získali, a pomůže vám zjistit, co jiného vám chybí, včetně všeho, jako je transmog, hory, domácí zvířata, úspěchy a ukazuje vám, když se vznášíte nad NPC, které vám chybí, a ukáže vám, kde vám ukáže, kde vám ukáže Dostali jste všechny položky, které máte ve svých taškách.

Ne.2 Dragonflight Addons – Altoholic

Altoholic sleduje všechny vaše postavy a na první pohled je můžete vidět všechny, včetně jejich zlata a předmětů a celkového přehrávaného času nebo profesí.

Ne.3 Dragonflight Addons – aukční orgán

Aukce vydává nákup a prodávání věcí v aukčním domě rychleji a snadnější a ukazuje vám, kolik položek stojí v aukčním domě v jejich popisku. Stejně jako to, kolik vás stojí na výrobu předmětů s profesemi, pokud byste si měli koupit všechny materiály z aukčního domu.

Ne.4 Dragonflight Addons – Bartender4

Pro bary už opravdu nic nepotřebujete, protože je můžete snadno přesunout pomocí nového výchozího uživatelského rozhraní a Dominos už nefunguje. Ale pokud chcete nejlepší Addon Dragonflight, můžete použít Bartender4 pro větší kontrolu a více funkcí, jako je skryté bary, pokud nad nimi nejvíce, a můžete také použít masku pro kůže pro tlačítka.

Ne.5 Dragonflight Addons – Clean Icons Mechagnone Edition

Když už mluvíte o tlačítkách, pokud chcete, aby byly více HD, získejte čisté ikony mechagnone edition. Jeho AI upscales všechny schopnosti a ikony položek ve hře, aby vypadaly mnohem kvalitněji a méně pixelované.

Ne.6 Dragonflight Addons – Broker Moneyfu

Broker Moneyfu sleduje veškeré vaše zlato napříč každou postavou s tlačítkem na minimapu.

Ne.7 Dragonflight Addons – podrobnosti

Budete potřebovat podrobnosti, abyste sledovali své poškození a uzdravení, zejména při nájezdech a mýtických plus dungeony, když se uvolní. Takže víte, kdo za vinu za stírání.

Ne.8 Dragonflight Addons – DBM (Deadly Boss Mods)

Když vycházejí nájezdy, s mody smrtícího šéfa, takže víte, že nesedíte v ohni.

Ne.9 Dragonflight Addons – DejacharacterStats

DejacharacterStats vám umožní přizpůsobit atributy a všechny statistiky lépe a dává vám větší svobodu v tom, co tam chcete vidět.

Ne.10 Dragonflight Addons – Gladius

Gladius je pro arény dobré sledovat své nepřátelské statistiky a drobnosti.

Ne.11 Dragonflight Addons – Handy Notes

Handy Notes vám ukazuje poklady a rares na mapě a také všechny důležité věci, kterou najdete jako Dragon Clips. Je tedy velmi užitečné mít a stříbrný drak, který sleduje také rozpětí a také vám dává varování, když se jeden poblíž vynoří a ukáže vám, jaké rares vám chybí pro úspěchy. To je velmi důležité, zejména pro klipy, budete muset dostat ty brzy, a to hodně pomáhá najít je.

Ne.12 Dragonflight Addons – Kui

Kui vám dává lepší jmenovky a pomůže vám sledovat nepřátelský držený a vaše tečky na nich mnohem jednodušší. Funguje to také pro jméno nepřátel a spojenců.

Ne.13 Addons Dragonflight – Leatrix Plus

Leatrix Plus vám poskytuje spoustu funkcí kvality života, jako je automatický prodej nevyžádané nebo automatické opravy, lepší šatník pro transmog a další nastavení, se kterými si můžete přehrávat.

Ne.14 Dragonflight Addons – Lui

Tento rámec jednotky můžete použít tento World of Warcraft Dragonflight. Ale v současné době to nefunguje dobře správně.

Ne.15 Addonů Dragonflight – Stínované jednotky

Pokud chcete více přizpůsobitelných rámců jednotek, doporučujeme stínové jednotky.

Ne.16 Dragonflight Addons – Mapster

Mapster vám umožní přizpůsobit mapu, zvětšit ji nebo menší, ukázat své souřadnice a umožňuje vám vyčistit vidličku, abyste ji odhalili, pokud jste ještě nezkoumali zóny.

Ne.17 Dragonflight Addons – Mikův rolovací bitva textu

Mikův posouvající bitevní text vám přesně ukazuje, kolik škod s každým kouzlem můžete sledovat, kolik škod se vším snadno způsobíte.

Ne.18 Addonů Dragonflight – Akční tyče myši

Akční pruhy Mouseover vám umožňují, aby se akční pruhy zobrazovaly pouze tehdy, když je nad nimi myš, aniž byste potřebovali doplněk k plnému tlačítku, jako je barman. Takže to můžete znovu přesunout na minimap.

Ne.19 Dragonflight Addons – Narcissus

Narcissus pomáhá vašemu egu s pěknými možnostmi pro snímky obrazovky a také čistší rozhraní pro rámec úspěchu a ukazuje vám talenty lidí, které lépe kontrolujete, a umožňuje vám zachránit vzhled pro sebe nebo pro své draky v holičském obchodě.

Ne.20 Dragonflight Addons – Opie

Opie vám dává skvělé prsteny, které můžete aktivovat pomocí vlastních klíčových vazeb a můžete na ně přidat vše, co chcete.

Ne.21 Addonů Dragonflight – pěšce

Pawn vám ukáže, jaké položky jsou pro vás upgrady a o kolik lepší jsou ve srovnání s tím, co jste v současné době vybavili.

Ne.22 Dragonflight Addons – Tracker Pet Tracker

Pet Tracker vám ukazuje domácí mazlíčky, které vám chybí na mapě.

Ne.23 Dragonflight Addons – Raider. Io

Nájezdník. IO vám ukazuje mýtické plus skóre a pravý pokrok a šance, že se nikdy nemusíte pozvat do skupin, pokud je příliš nízká.

Ne.24 Addonů Dragonflight – RARITY

Rarity sleduje vzácné úchyty a kolik pokusů na ně máte a jaké máte štěstí nebo smůlu.

Ne.25 Addons Dragonflight – Rematch

Relatch nabízí nové rozhraní pro domácí bitvy, které vám pomůže ukládat týmy snadněji a hledat domácí zvířata rychleji.

Ne.26 Dragonflight Addons – Storytime

StoryTime mění snahu cítit se spíše jako RPG.

Ne.27 Dragonflight Addons – Titan Panel

Panel Titan má spoustu možností a jeden z nejlepších doplňků Wow Dragonflight Leveling. Můžete udržet XP za hodinu, když se vyrovnáváte, abyste viděli, jak rychle se vyrovnáváte.

Ne.28 Dragonflight Addons – Tomtom

TomTom vám pomůže s trasovými body koordinovat váš typ a čísla. Dává vám šipku a čas, to vám bude trvat, než se tam dostanete a můžete ji také vidět na mapě.

Ne.29 Dragonflight Addons – celkový RP 3

Celkový RP 3 je pro Goldshire.

Ne.30 Dragonflight Addons – World Quest Tracker

Word Quest Tracker vám pomůže na úrovni 70, abyste se na první pohled na první pohled podívali.

Způsob platby

Upozornění: Použití nelegálního vyrovnávání a zlaté služby by mohlo účet ukončit

    Mtmmo.Com prodává levné a bezpečné zvířecí křížení Zvony/předměty/nook mils vstupenky, D2R předměty, Diablo 4 zlaté/předměty, Elden Ring Runes/Icoves, NBA 2K MT, FC Coins a WOW Classic Gold. Naše cena je na trhu nejvýhodnější, takže zde musíte jen utratit méně peněz a transakce je zcela bezpečná a bezpečná. Zaručujeme rychlé doručení do 5-15 minut pro většinu objednávek.
    Rychle dominujte hru s výběrem našich spolehlivých zvonků/položek/NMT, položek D2R, Diablo 4 Gold, Wow Gold, FC Coins, NBA MT a Elden Ring Item Services!

Wow Dragonflight Best Addons for Mythic Plus a útok

Jaké jsou nejlepší doplňky Wow Dragonflight pro mýtické plus a nájezdu. Pojďme rozebrat nejlepší doplňky, které vám pomohou být na vrcholu vaší hry a uspět v tomto náročném obsahu skupiny.

Spousta lidí miluje detaily měřič poškození a jeho pravděpodobně nejrobustnější, ale pro mě jsem nedávno přešel na Skadu a jeho tak lehčí, plynulejší a snadnější použití měřiče poškození.

Měřič poškození skada

To je docela užitečné pro sledování vlastního poškození a vidět, odkud přichází vaše velké škody. Skada sleduje vaše poškození, uzdravení, přerušení a další. A pokud tlačíte tvrdý obsah, můžete zkontrolovat, zda se všichni ve vaší skupině chovají dobře. Lidé mohou být toxičtí a ctižádostiví s měřiči poškození, ale může být neuvěřitelně užitečné zlepšit vaše poškození.

Opět jej můžete také použít ke sledování buffů, přerušení a dalších! Vřele doporučuji nějaký měřič poškození formulářů, zejména u nových stromů talentů, vyzkoušejte sestavy afew a možná zjistíte, že některé sestavy způsobují mnohem více poškození než jiné.

Bigwigs/Littlewigs:

Bigwigs pro nájezdy, malé paruky pro obsah 5 mužů. Řeknu zde, úžasná alternativa a možná populárnější je smrtící šéfy Mods (DMB), takže zvažte jeden z nich, ale podle mého názoru byste určitě měli získat jeden z těchto šéfů.

Velké paruky vás upozorní, když se mění kouzla, poškození a fáze. Ukáže to RangeFinders, takže nejste příliš blízko ostatním hráčům, pokud dojde k nějakému AOE. Bigwigové jen objasní matoucí boj a můžete vidět věci dříve.

Lidé to mohou tvrdit Takové doplňky usnadňují hru , Nebo si ze hry vezměte zábavu. Ale pozdní hra WoW, jak víme, předpokládá, že používáme doplňky a je velmi náročná. Vřele doporučuji mechanický doplněk, jako je tento nebo DMB.

Bylo by mi špatné, kdybych vytvořil nájezd nebo mýty plus dodanový seznam pro Dragonflight, aniž by přidal jeden z nich Nejoblíbenější a nejvíce přizpůsobitelný doplněk je . Snadno jeden z nejlepších dodanů Wow Dragonflight pro mnoho lidí.

Slabý aura addon wow

Slabá auras jsou v podstatě rámcem pro úplné přepracování uživatelského rozhraní. Někteří lidé je používají k úplnému změně své hry. Můžete mikroprávat a sledovat doslova všechno se slabými Auras a mají tolik využití v obtížném obsahu.

Osobně je používám, když se uzdravím, můžete nastavit každé kouzlo a efekt ve hře individuálně ve slabých Auras nebo můžete importovat předem nastavený.

Na seznamu nejlepších doplňků Wow Dragonflight je tento další addon můj Addon číslo 1 pro uzdravení.

Vlastně nemůžu uzdravit mýtické plus dobře bez něj. HealBot vám umožní nastavit všechna vaše uzdravovací kouzla na tlačítka a potom je kliknutím na jméno hráče uzdravíte.

Například například; Levý kliknutí na jméno bude rychlé uzdravení jednotného cíle, levicové kliknutí na ně pro delší uzdravení. Kliknutím pravým tlačítkem pro uzdravení skupiny a tlačítko Middle Mouse pro léčení v průběhu času. Je to měnič her pro uzdravení, když tam jen sedíte a díváte se na zdravotní bary a stiskněte pravé tlačítko ve správný čas.

Můžete také nastavit makra a změnit tlačítka kolem, jak to potřebujete! Jako někdo, kdo miluje uzdravení, je HealBot neuvěřitelný a měl by opravdu zlepšit vaše uzdravení!

Nástroje pro dungeon MYTHIC:

Pokud jste buď tankem, vůdcem, nebo chcete jen optimalizovat a učit se mýtické dungeony, pak je mýtické nástroje pro dungeon skvělé. Můžete to použít k učení nepřátelských pozic, tras, výzkumných nepřátel a jejich kouzla. Naplánujte si své přípony a připravte se, než se vydáte do dungeonu. Pro kohokoli vážně do mýtického plus může tento doplněk nejlepší wow Dragonflight Addon

Mythic Dungeon Tools

Podíváme -li se na jeden z novějších dungeonů, Ruby Life Pools. Můžete kliknout na nepřítele a přesně zjistit, co mohou být ovlivněny, omráčení, obavy, CC atd. Podívejte se, jaké % z mýtického odpadku dungeonu si vymýšlí, když jsou poraženy, a mohou se dozvědět více o schopnostech.

Poté můžete navrhnout svou vlastní trasu doslova nakreslením na mapě a projít, kam chcete jít. Weby jako Keystone Guru Nechte lidi také sdílet své trasy a můžete je pouze importovat a vidět plně optimalizované trasy, které můžete vyzkoušet sami.

Je to velmi užitečné a vždy se ocitám, že otevíráte tento nástroj pro radu.