Wow Rookie: Úvod do pověsti, WOW Classic Reputation Guide for New Players | PCGamesn

WOW Classic Reputation Guide pro nové hráče

Jako sociální hra je zábavné navázat přátele v prostředí MMORPG. v Svět války, Musíte také navázat přátele (a někdy i nepřátele) s členy různých frakčních skupin. Reputace (Rep) se získává zabíjením nepřátel frakce a dokončením úkolů na pomoc konkrétní skupině. Je zřejmé, že zabíjení člena konkrétní frakce snižuje zástupce. Například zabíjení pirátů Bloodsail se zvyšuje opakováním s kořistí zátoky (parník SteamWheedle), zatímco klesající opakování s krevními kolísáními buccaneers .

Wow Rookie: Úvod do pověsti

Jako sociální hra je zábavné navázat přátele v prostředí MMORPG. v Svět války, Musíte také navázat přátele (a někdy i nepřátele) s členy různých frakčních skupin. Reputace (Rep) se získává zabíjením nepřátel frakce a dokončením úkolů na pomoc konkrétní skupině. Je zřejmé, že zabíjení člena konkrétní frakce snižuje zástupce. Například zabíjení pirátů Bloodsail se zvyšuje opakováním s kořistí zátoky (parník SteamWheedle), zatímco klesající opakování s krevními kolísáními buccaneers .

Existuje mnoho důvodů, proč můžeme zvýšit nebo snížit reputaci. Můžete být požádáni o to, abyste to udělali jako cíl úkolu nebo k získání zvláštních odměn. Získání vznešené pověsti s hlavními městy, které máte přístup k nákupu jejich rasových hor (za předpokladu, že mohou být upraveny na váš rasový model) a jejich cechabards. Vyšší úroveň rep také umožňuje slevy na zboží a opravy od prodejců a vyšší ceny za prodej zbytečných předmětů. Pro příštích pár týdnů se podíváme na výhody a výstupy reputace Wow Rookie .

Vaše počáteční pověst se liší od frakce k frakci. Například, když se poprvé pustíte do Shatrath, jste neutrální s Lower City, Aldor a Scryers. Můžete se pustit do jakékoli části města. Jste nuceni vybrat si stranu mezi Aldorem a Scryers a nakonec se opakovat s jedním a opakovat s druhým (po dokončení bolestně dlouhé a nudné následovníky, které vás trochu učí o Shattrath Lore). Pokud si vyberete strany s Aldorem, budete napadeni na dohled, pokud se pustíte do oblasti Scryera. Počíte se pouze s dolním městem.

WOW Classic Reputation Guide pro nové hráče

WOW klasický systém reputace

Pokud jste pro WOW Classic nový, budete se muset seznámit se systémem WOW Classic Reputation a jak to ovlivňuje vaše interakce s mnoha frakcemi ve Warcraft. Budete mít jinou síť spojenců a nepřátel v závislosti na úkolech, které dokončíte, monstra a NPC, které zabijete, a dokonce i s jakými frakcemi již jste přátelští. Pokud jste opravdu otrávili skupinu, mohli by zaútočit na dohled, zatímco pokud jste milovaní mezi jejich lidmi, budete mít přístup ke speciálním výhodám, hoře a dokonce i slevám na prodejce.

Hlavním prostředkem ke změně vaší klasické reputace je zabíjet nepřátelské NPC vaší požadované frakce nebo pro ně úplné úkoly – ale dejte si pozor, protože posílení vaší frakce stojící s jednou skupinou ji může tankovat s jinou.

Existují také reputace, které opravdu nemůžete opravit, například pokud si vyberete některou z rasových frakcí patřících do hordy, pak vaše pověst s aliancí bude vždy zamčena v nejnižším bodě: nenáviděná: nenáviděná. Stisknutím tlačítka U si můžete prohlédnout své postavení a pověst.

Aliance, kterou vyberete, také určuje, jak komunikujete s ostatními frakcemi a závody tohoto „týmu“. Dává to smysl, že nikdy nemůžete být ve válce s ostatními členy vaší aliance, ale je zde několik dalších vtípků, jako je nemrtvý opuštění, která má nižší než normální počáteční reputaci s trollem, Taurenem a Orc.

V tomto průvodci WOW Classic Reputation Průvodce projdeme základy budovy a změnou vašeho zástupce s frakcemi ve Warcraft, od zaškrtávacího políčka AT po válce po tipy pro změnu zástupce různými frakcemi.

Ve válce zaškrtávací políčko

Pokud chcete zaútočit na člena frakce, na který nemáte nepřátelství, musíte otevřít svůj reputační panel s u, vyhledejte frakce, se kterou se zabýváte, a zaškrtněte zaškrtávací políčko AT War, abyste na ně nejprve zaútočili.

Pověst zvyšuje WOW Classic

Vyrovnání reputace

Pěstování zástupce s konkrétní frakcí funguje velmi podobně jako standardní klasické vyrovnávání prostřednictvím zkušených bodů. Můžete si vyrovnat své postavení s frakcemi až k vznešenému, což vám poskytuje spoustu bonusů. Zde je graf ukazující různé úrovně reputace a kolik bodů musíte na úrovni, abyste dosáhli jednoho:

Stojící Body z předchozí úrovně Bonus/efekt
Vznešený 1 000 Nejvyšší dosažitelné hodnocení. Přístup ke speciálním výhodám. 20% sleva dodavatele.
Ctí 21 000 15% sleva na prodejce.
Poctěno 12 000 10% sleva dodavatele.
Přátelský 6 000 5% sleva dodavatele. Začnete tímto postavením ve všech spojeneckých městech.
Neutrální 3 000 Začnete tímto postavením se všemi obecnými frakcemi.
Nepřátelský 3 000 Nemůžete koupit, prodávat ani komunikovat s členy frakce.
Nepřátelský 3 000 Budete napadeni na dohled.
Nenáviděl 36 000 Budete napadeni na dohled a frakce nepřátelských měst a PvP jsou v tomto stavu trvale.

Na rozdíl od vyrovnávání zkušeností můžete ztratit pověst v závislosti na tom, koho zabijete a na koho dokončíte úkoly, takže při pokusu o pokrok s frakcí je třeba zvážit mnohem více, než jen broušení.

Tento kompromis je obvykle velmi jednoduchý, ale existují konkurenční frakce, kde je rovnováha mnohem méně stejná. Pokud zabijete piráta z frakce Bloodsail Buccaneers pro kartel SteamWheedle skřítků, získáte malé množství pověsti stojícího s frakcí Goblin, ale ztratili masivní kus reputace s Bloodsail Buccaneers.

Wow Classic Reputation zisk

Látkové čtvrtlesatery

Čtvrttisté látky jsou jedním z prostředků, jak získat postavení s frakcí a může být umístěn ve městech. K těmto otázkám jsou čtyři fáze, z nichž každá vyžaduje, abyste shromáždili 60 vlněných látek, hedvábného tkaniny, hadříku máge a runclothu-tuto poslední etapu lze opakovat, takže musíte shromáždit pouze 20 runnecloth pro malou odměnu za malou odměnu Zisk 75 reputace.

Quartmasters jsou:

Horde/Aliance Frakce Umístění NPC
Horda Thunder Bluff Central Thunder Bluff Rumstag Proudstrider
Horda Undercity Magic Quarter, Undercity Ralston Farnsley
Horda Ogrimmar Drag of Ogrimmar RASHONA STRAGLASH
Horda Darkspear Trolls Údolí nebo duchové, ogrimmar Bubulo Acerbus
Aliance Stormwind Mage Quarter, Darnassus Clavicus Knavingham
Aliance Darnassus Řemeslná terasa, Darnassus Raedon Duskstriker
Aliance Ironforge Skvělá kola, Ironforge Minina Steelshield
Aliance Gnomeregan Exiles Město Tinker, Ironforge Bubulo Acerbus

Samozřejmě se setkáte s mnoha wow frakcemi, kde budete muset pracovat trochu těžší, abyste zvýšili svého zástupce a postavení. Za těchto okolností nebudete moci jít ven a zabít několik davů, abyste se dostali do svých dobrých knih, takže mějte na paměti.

Například můžete dosáhnout vyvýšenině mnohem rychleji s Argent Dawn Fraction, pokud vybavíte argentský úsvit a farma nemrtvých pro Sourgestones. Alternativně, pokud hledáte příbuzenství s mláďaty Nozdormu, pak vás očekává zdlouhavá linie úkolu, abyste dosáhli neutrálního postavení, natož poctěně nebo vyvýšené. Více o těchto konkrétních frakcích a způsobech, jak s nimi zvýšit své postavení na Wowhead Classic nebo Wowpedia.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.