Zářící moře | Fallout wiki | Fandom, The Glowing Sea – Fallout 4 Guide – Ign

Všechny interaktivní mapy a umístění

Zářící moře je hlavní úkol Fallout 4.

Zářící moře

Zářící moře je hlavní úkol Fallout 4.

Obsah

  • 1 rychlý průchod
  • 2 podrobný průchod
  • 3 fáze úkolu
  • 4 poznámky
  • 5 chyb

Rychlý průchod []

Podrobný průchod []

Kelloggovy vzpomínky a rada doktora Amariho naznačují, že jediný přeživší by měl najít vědce uprchlého ústavu Virgil. Jeho poslední známá pozice byla hluboká v nejvíce ozářené oblasti společenství, zářícího moře.

Cestujte na okraj zářícího moře a na jihozápadě, po zbytcích dálnice, dokud pip-boy nenaznačuje, že je v pořádku túra v terénní silnici. Očekávejte, že budete čelit Deathclaws, Radscorpions, Feral Ghouls a další ozářenou divokou zvěř. Po dosažení značky mapy se jediný přeživší ocitne v blízkosti kráteru atomu, místo svatého kostela dětí atomu.

Po vstupu na místo bude vůdce dětí, matka Isolde, informovat jediného přeživšího, že se přesahují. Ačkoli násilí je vždy možnost (hledejte v oblasti šrot papíru označujícím nedalekou jeskyni), je možné snížit zbraň a místo toho mluvit s matkou Isolde. Odpovězte na její otázky zdvořile a ona dá pokyny k skalnaté jeskyni poblíž.

Najděte skalní jeskyni zhruba jihozápadně od kráteru atomu a dávejte pozor na roaming Deathclaw v této oblasti. Virgil bude nalezen uvnitř této jeskyně. Žádá, aby mu jediný přeživší pomohl najít sérum v rámci institutu, na oplátku za jeho znalosti.

Recenze expertů GameSpot

25. listopadu 2018

Fáze úkolu []

Fáze úkolu
Etapa Postavení Popis Zadávání protokolu
10 Promluvte si s lékařem Amari
15 Vstupte do zářícího moře Musím najít Virgila, únikového vědce ústavu, někde v zářícím moři a doufám, že mi může pomoci dosáhnout ústavu.
20 Najděte Virgila v zářícím moři Musím najít Virgila, únikového vědce institutu, v jeskyni jihozápadně od kráteru v zářícím moři a doufám, že mi může pomoci dosáhnout ústavu.
50 Virgil poskytuje informace o Courserovi
200 Úkol pátrání Mluvil jsem s Virgilem, vědcem institutu, který se dobrovolně proměnil v super mutanta, aby unikl. Řekl mi, že klíčem k teleportování do institutu je čip z institutu Courser. Budu muset jednu sledovat a zabít to.

Poznámky []

  • Při vstupu do skalnaté jeskyně se ujistěte, že nezničí žádnou z obrany Virgilu. Jakákoli obrana zničená před návratem k dokončení úkolu povede k selhání úkolu při návratu se sérem. Virgil se v tomto případě okamžitě stane nepřátelským.
  • Kvůli úrovni záření není použití nábytku k čekání v oblasti kráteru možné.
  • Matka Isolde není označena jako nezbytná, takže pokud zemře, bude na ni po zbytek úkolu přilepena značka Quest.

Bugs []

Boční úkoly Cambridge Polymer Labs · Confidence Man · Curtain Call · Závislost · Diamond City Blues · Emogene vezme milence · Zde Kitty, Kitty · Tady jsou příšery · Hole ve zdi · Lidská chyba · V oděvu Sheep · v ledničce · Last Voyage u.S.S. Ústava · Mystery Maso · Objednejte · Out v levém poli · Malování město · Pickmanův dar · Public Znalosti · Vytáhněte zástrčku · Reveille · Povídky · Zvláštní dodávka · Příběh století · Velký kop · ďábelský · Zmizení · Zmizení · Zmizení · Zmizení Akt · Zlacený kobylka · Marowski Heist · Paměťová den · Tajemství Cabot House · Silver Shroud · Problémy s brewin ‘· Vault 75 · Vault 81
Společné úkoly Benigní intervence · Nevyléhavé chování · Dlouhá silnice vpřed · Dlouhá doba přicházející
Různé úkoly Ocenění umění · Atom kočky · Botanická třída · Čistič · Bojová zóna · Detektivní soubory případů · Diamond City nejžádanější · padlý hrdina · Najděte poklady jamajského roviny · muškaření · giddyup ‘n Go · Run pro nebezpečný materiál. Ness na místě havárie · Nuka Cola potřebuje · Čištění bazénu · Prep School · Traffic Jam · Hunt Treasure Hunt · Trad 81 Tour · Virgil’s Cure
Neoznačené úkoly Pilíř komunity · Bill Sutton · Bratr proti bratrovi · Známé tváře · Hnojiva Žena · Holly · Lucy Abernathy · Údržba Man · Zajištění kvality · Supervisor Brown · Supervisor Greene · Podezření na svatební den · Svatební den
Cut Quests 20 lig pod mořem · Kulka · Off the Grid · záchrana · To je duch · nepřítel mého nepřítele · Výměna
Creation Club Quests Problém velikosti pint · Místo pro volání domů · spálené na řece · Můžete mě vidět? · Kapitán Cosmos · Označení sycených nýžků · Připraveno k boji · kelímek · Deathmatch · Záchrana psů · Předčasný odchod do důchodu · Enclave Radio · Z pekla · Giddyup! · Prázdninové duchové · Zlaková porucha · Metoda šílenství · Neonová zima · nad Měsícem · Pyromaniac · Zahru s zahaleným manorem · Stříbro jako plášť · Slocum’s Joe · Mluví o ďáblu · Papírové zrcadlo · Prototyp · Quantum Stag · Tunel Snakes Rule pravidlo! · Cesta zpět domů
Commonwealth Minutemen Hlavní úkoly Když volá svoboda · Sanctuary · První krok · Převzetí nezávislosti · Old Guns · Inside Job · Form Ranks · Defend the Castle · Jaderná možnost
Boční úkoly Vyjasnění způsobu, jak · Ghoul Problém · Greenskins · unesený obchodník · Únos · Out of the Fire
Železnice Hlavní úkoly Cesta ke svobodě · TradeCraft · Boston After Dark · Underground Undercover · Operation Ticonderoga · PRIMIPICE WARE · ROCKETS ‘RED GLARE · Jaderná možnost
Boční úkoly Čistá rovnice · Burning Cover · Butcherův Bill · Butcherův účet 2 · Concierge · Vysoký půda · Jackpot · Ztracená duše · Paměť přerušená · Mercer SafeHouse · Randolph SafeHouse · na matrace · Odstraňování variabilních proměnných
Institut Hlavní úkoly Institucionalizovaná · Synth Retence · Battle of Bunker Hill · lidstvo – předefinované · hmotnostní fúze · připnutá · napájení · konec linky · vzducholodí dolů · jaderná rodina
Boční úkoly Dům rozdělený · Přivlastnění · Budování lepší plodiny · Hypotéza · Připojení úniku · Politické sklony · Rekultivace · Kontrola škůdců

Zářící moře

Společenstvi

Zářící moře je další hlavní scénáře a součástí úplného průchodu IGN pro Fallout 4.

Tento úkol zvedne okamžitě po nebezpečných myslích.

Zářící moře Pochodujete přes mapu v naději, že najdete tohoto nepoctivého vědce. Během nebezpečných myslí jste byli varováni, že jeho oblast je neplodná a nepřátelská a oni si nečítali.

Před pokusem o tento úkol se ujistěte, že máte alespoň 5 Rad-X a 5, ne-li více radaway. Celý tento roh mapy je ozářen a čím blíže se dostanete k cíli hledání, tím rychleji se záření zašklí.

Pokud jste si mysleli, že záření bude vaším jediným problémem, přemýšlejte znovu. Tato oblast se také hemží mutovanými stvořeními, takže pokud se ocitnete bojovat, je to vhodný čas jít do jiných částí mapy a trochu se vyrovnat.

Jakmile budete konečně připraveni vyrazit, jednoduše vytvořte přímku pro cíl. Až se přiblížíte, všimnete si podivných jaderných bouří, které někdy vyhodí. Tyto zvyšují záření, ale stále můžete pokračovat dál. Jakmile se přiblížíte, cíl se zřejmé, jak se začíná objevovat zářící světlo, vycházející z kráteru. Přiblížit se, stoupat přes okraj a uvnitř kráteru najdete vesnici.

Promluvte si s vůdcem vesnice a nakonec prozradí potřebné informace, že se vědec skrývá v jeskyni poblíž. Rychle se vydejte na to, protože nechcete dlouho zůstat v radioaktivním kráteru.

Když se přiblížíte k jeskyni, pravděpodobně narazíte na Deathclaw. Pokud jste nízká úroveň, samozřejmě navrhujeme, abyste se do jeskyně dostali jako blázen a nezkoušejte s ním bojovat. Pokud se však cítíte dobrodružně, nezapomeňte si, že při převzetí masivního tvora bude poškození záření neustále odchlazovat vaše maximální zdraví.

Jakmile je uvnitř jeskyně, záření se naštěstí zastaví. Vydejte se po cestě a nebojte se o věže a roboty, které vidíte, jsou přátelští.

Mluvte s Virgilem a nakonec budete mít nový cíl a nový úkol, Hunter lovil.