Zapomeňte na RGB, tato klávesnice spustí Unreal Engine, aby zobrazoval plné interaktivní video | PC hráč, klávesnice spustí neskutečný motor oživit své klíče • Registr

Proč by klávesnice zabalila GPU a spuštěno nereálný motor? Chcete -li zobrazit animace pod jasnými klíči, natch

Vyberte si operační systém:

Zapomeňte na RGB, tato klávesnice spustí Unreal Engine, aby zobrazoval plné interaktivní video

Klávesnice nemusí být čistě funkční. Jsou potenciálně jedním z největších výpisů, které může mít stůl. Sedí přední a střed pro jednu a často jsou jednou z nejvíce vizuálně nejzajímavějších periferií, zejména pokud jste fanouškem řemeslných klíčových kabin nebo zábavných jako tyto rozkošné gumové kachny.

Moderní klávesnice jsou často přesunující hostinu RGB, která sedí přímo před stolem. Tak proč nejen udělat celou věc obrazovku? Nebo zahrnout CPU a GPU, který může spustit Unreal Engine? Proč ne, říká Finalmouse, výrobci nadcházející klávesnice vrcholu, která přesně to dělá.

Oznámení videa pro vrchol (spatřené v registru) je zabudováno do horní části tohoto článku a opravdu předvádí myšlenku. Zobrazení celé interaktivní obrazovky za křišťálově čistými klávesami dává úžasné vizuální. Animace jsou nejen krásné, ale mohou reagovat na klíčové lisy. LED osvětlené klávesnice mohou mít režimy k tomu dnes, ale rozhodně to zasáhne odlišné, když je výsledkem vlnící se voda na rozdíl od jen barevných světel.

Kromě toho, že vypadají opravdu strašidelně v pohodě, v tomto videu nám v tomto videu nedává mnoho informací, což je trochu červená vlajka, ale přepínače jsou nastaveny jako výsledek spolupráce s Gateronem, čínskou značkou, která fanoušci fanoušci Porovnejte s některými třešňovými přepínači. Jsou uváděny v některých z našich oblíbených levnějších herních klávesnic. Analogové přepínače jsou také plánovány po řádku, ale prozatím čekáme, až jeden z nich uvidíme vůbec.

S ohledem na CPU, GPU a jasné grafické schopnosti skončí vrchol vypadat trochu spíše jako divný počítač all-in-one, než jen klávesnice. Když to vezmete v úvahu, cenovka 349 USD dává trochu smysl. To je drahá klávesnice, ale vzhledem k tomu, jak to vypadá, že to vypadá. Nebo v závislosti na skutečných schopnostech této jednotky by to mohl být velmi levný a jedinečný PC.

. Pokud je to vůbec něco jako video, vrchol bude krásný. Na klávesnici můžete hrát malé minihry, a dokonce se může pochlubit obchodem s pokožkou, i když se to zdá trochu brzy. Přesto by to mohlo tyto efekty klávesnice ve hře vzít na novou úroveň.

I když to není všechno, co video slibuje, což je velmi pravděpodobné, je to skvělý nápad a vždycky jsem rád viděl více z nich. Zvláště pokud pomáhají přinést pěkný estetický dotek do světa her. Doufám, že se kolem mé klávesnice bude plavat digitální ryby, když se vrchol spustí někdy v roce 2023.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

? Chcete -li zobrazit animace pod jasnými klíči, natch

Za 349 $ je to levný počítač a ne-příliš přístavní klávesnice

St 21. prosince 2022 // 01:00 UTC

Pokud jste si mysleli, že Unicorn Puke je ztělesněním klávesnice Bling, nadcházející vrchol klávesnice Finalmouse vás může vidět přehodnotit toto hodnocení.

Namísto klíče RGB pohřbí klávesnice plnobarevný displej, který zobrazuje váš výběr animací pod sadou průhledných klíčových sakra a mechanických spínačů.

Vrchol má důvěryhodné tvrzení, že je považován za počítač sám o sobě, protože zabalí procesor a GPU na power animace běžící na nereálném motoru 5 herního motoru.

Na rozdíl od některých jiných klávesnic vybavených LCD, které jsme v průběhu let viděli-například dotykové klávesnice Apple-zaměření vrcholu je formou nad funkcí. S tím bylo řečeno, protože zpracování probíhá na klávesnici, jsou animace interaktivní. Ve svém demu předváděl FinalMouse několik kůží, včetně mini hry, které reagují na uživatele keypress.

. Účinek je trochu jako nahlédnout do vrstvy ledu. Znamená to však, že klíčové legendy byly přesunuty na přední část klíčů, takže byste mohli chtít vyčistit své dotykové dovednosti, pokud uvažujete o jednom z nich.

Podle FinalMouse bude klávesnice podporovat až tři kůži najednou, které lze načíst z jeho trhu na Steam.

 • Klávesnici MIDI můžete připojit k webu s Firefox 108
 • Šéf zlomil servery s neopatrným kouskem klávesnice a nechali ho technií vyřešit pozdě v neděli
 • Logitech, ten kanár v PC Coal Mine, právě spadl ze svého okouna
 • Apple zaplatit vypořádání 50 milionů dolarů za shnilé klávesnice motýlů

Kromě propagačního videa vydaného na YouTube minulý víkend je o klávesnici jen velmi málo. Není jasné, jaké displej Tech používá FinalMouse, kromě toho, že používá „laminovaný zásobník na displeje obvodu“ vyvinutý speciálně pro tuto aplikaci. To pravděpodobně předávalo elektrické signály z přepínačů mechanických klíčů displejem.

To, co můžeme říci, je, že klíčové přepínače byly vyvinuty ve spolupráci s Gateronem na základě jejich černých lineárních spínačů. Pro ty, kteří jsou obeznámeni s přepínači Cherry MX, očekáváme, že to bude podobné třešňové červené, i když s mírně vyšší aktivační silou. FinalMouse také plánuje nabídnout verzi klávesnice s analogovými přepínači pomocí senzorů Hall-Effects. Bohužel není slovo o tom, zda FinalMouse nabídne klávesnici s Cliky nebo taktilními přepínači a la cherry blues nebo hnědé.

Klávesnice bude údajně spuštěna začátkem příštího roku za cenovou značku 349 $. I když to může znít jako hodně pro klávesnici, není neobvyklé, že nadšenci klávesnice utratí stovky dolarů při hledání dokonalého pocitu klíče, přepínací síly, zpětnou vazbu a zvuk. ®

Vytváření interakcí virtuálních klávesnice

Demonstruje, jak můžete vytvářet a interakci s 3D virtuální klávesnicí s UMG.

Vyberte si operační systém:

Vaše první hodina s UMG

Interaktivní swapy materiálu pomocí plánů

Blueprint pro podnik

 • 1 – Nastavení znaků
 • 2 – Nastavení plánu widgetu
 • 3 – Nastavení herců
 • 4 – Skriptování herce klávesnice
  • Konečný výsledek

  Pokud chcete vytvořit 3D klávesnici nebo virtuální klávesnici, která umožňuje hráči zadat zadané znaky, můžete tak učinit kombinací komponenty interakce widgetu a komponent Widget. Komponenta interakce widgetu usnadňuje, na které „tlačítka“ jsou kliknutím a procesy odesílají znaky přes komponentu widgetu v herci, který bude zpracovávat displej.

  V tomto návodu vytváříme klávesnici, kterou lze interagovat s IN a poskytuje položky do textového pole. V rámci tohoto návodu určíme, které widgety jsou zaostřeny a které nejsou. To je důležité pro textové pole, kde hráč zadává čísla, neztrácí zaostření hráče, když je stisknuto jiné tlačítko.

  Na konci této příručky budete mít klávesnici a displej, který se objeví uvnitř 3D herního světa a lze s ním interagovat.

  Pro účely této příručky používáme Blueprint první člověk Šablonový projekt.

  1 – Nastavení znaků

  Nejprve musíme nastavit naši postavu pomocí komponenty interakce widgetu a vytvořit aktiva pro zobrazení našeho uživatelského rozhraní.

  KEYPAD01.1.PNG

  1. Uvnitř Obsah >Firstpersonbp >Blueprints Složka, otevřete FirstpersonCaracter Modrotisk.
  2. Přidat Widgetteraction Komponenta připojená k Koule. V Podrobnosti panel, poté nulu Umístění a zkontrolovat Zobrazit ladění.

  Komponenta interakce widgetu nyní směřuje ve směru, který hráč ukazuje na zbraň, což je označeno ve hře ladicí značkou.

 • V Graf událostí, přidat Pravé tlačítko myši Událost a přetažení v Interakce widgetu .
 • Vypnuto Interakce widgetu přidat Stiskněte klávesu Ukazatele a Uvolněte klíč ukazatele uzly. Nastavte oba klíče na Levé tlačítko myši. Připojte Stisknuté Vydáno kolíky z pravého tlačítka myši po příslušné uzly klíče ukazatele.

  KEYPAD03.JPG

  Widgety reagují na interakci myši/dotyku pomocí ovládacích prvků kliknutí na tlačítko levé kliknutím na myši nebo dotyku a můžeme tuto interakci simulovat pomocí Stiskněte klávesu Ukazatele funkce. V našem příkladu používáme Pravé tlačítko myši Simulovat kliknutí na tlačítko myši levého; Můžete však použít stisknutí tlačítka GamePad nebo dokonce spouštěcí řadič pohybu, abyste vystřelili funkci klíče ukazatele stisknutím.
  V Prohlížeč obsahu Vytvořte dva Třídy Blueprint na základě Herec pojmenováno Klávesnice a KEYPADDISPLAY. Pak přidejte dva Blueprints widget volal KEYPADWB a KEYPADDISPLAYWB.

  Nyní může naše postava komunikovat s widgety na světě. .

  2 – Nastavení plánu widgetu

  V tomto kroku vytváříme rozvržení našich interaktivních widgetů uživatelského rozhraní a skriptu, co se stane při kliknutí na tlačítko.

  KEYPAD04A.1.PNG

   Otevři KEYPADDISPLAYWB Blueprint a smazat Plátno. Textové pole.

  KEYPAD04.PNG

  Pro Krabice velikosti, Nastavte náhled na Požadované na obrazovce a přepsat Šířka a na 100×50.

  KEYPAD05.1.PNG

  Pro Textové pole, nastav Nápověda textu na 1212 a upravit Velikost písma na 28.

  KEYPAD06.PNG

  V tomto příkladu musí hráč použít klávesnici k zadání textu 1212, aby signalizoval úspěšný záznam, ale můžete použít jakoukoli hodnotu, kterou si přejete.

 • Kompilovat a Uložit The KEYPADDISPLAYWB Modrotisk.
 • Otevři Plátno. Nastavit Hierarchie s 3 tlačítky s textem 0, 1 a 2 respektive.

  KEYPAD07.PNG

  Můžete také stisknout F2 Na každé z tlačítek v hierarchii změní jejich jména tak, aby odrážel, který název tlačítka.
  Přidat sekundu Horizontální box obsahující dva Tlačítka s textem v nich, jeden nastaven na Del druhý nastaven na Ent.

  KEYPAD08.PNG

  Del) nebo spáchání záznamů (Ent).
  Držet Ctrl a vyberte každé z vašich tlačítek a zrušte zaškrtnutí Je zaostřen (nastaven na Nepravdivé).

  KEYPAD09.PNG

  Aby toto nastavení fungovalo, musíme zajistit, aby žádné další widgety, se kterými komunikujeme, se nezaostřují z widgetu zobrazení klávesnice. Pokud jsme je nechali nastavit na pravdu, když půjdeme kliknout na tlačítko, bude zaostření odebráno od zobrazení klávesnice a přesunout se k tlačítku. To nám brání v předávání klíčového stisknutí a hodnoty na zobrazení klávesnice.
  V Graf událostí, přidat Onclicked Události pro každé tlačítka.

  KEYPAD10.PNG

  Vytvořte dva Proměnné, A Tětiva typ volal Chartosend a a WidgetInterActionComponent volal Widgetteraction.

  KEYPAD11.PNG

  Držet Alt a táhnout Chartosend pro každého Onclicked událost. Nastavte hodnotu proměnné na textové hodnoty tlačítka, které byly dříve nastaveny: 0, a ** 2*.

  Držet Ctrl a táhnout . Přetáhněte špendlík a přidejte a Odeslat klíčový char . Připojte jej k a Chartosend proměnná a Onclicked .

  KEYPAD13.PNG

  Používáme . Pokud například stiskneme klávesu A, funkce břidlice nerozpozná stisknutí klíče a nebude posílat A. Místo toho, funkce břidlice poslouchejte Odeslat char, takže provozní kód systému nižší úrovně může určit, zda byl posun při stisknutí klávesy A, nebo zda byl zapnutý, při stisknutí a při stisknutí a při stisknutí a při stisknutí a.
  Mimo Del Onclicked Event, použijte Stisknutím a klávesu uvolnění a nastavit klíč na Backspace. Připojte a Widgetteraction Proměnná k cíli klíče tisku a uvolnění.

  KEYPAD14.PNG

  Dispečer událostí volal Zaručené A zavolejte tomu z Onclicked (Ent).

  Naše plány widgetu jsou nyní nastaveny tak, aby zobrazovaly náš displej klávesnice a klávesnice.

  3 – Nastavení herců

  Dále musíme nastavit herce zobrazení klávesnice a klávesnice, než začneme skriptovat herce klávesnice.

  KEYPAD15.1.png

   Otevři KEYPADDISPLAY Blueprint a přidat a Widget komponenta s třídou nastavenou na a zkontrolovat Nakreslete na požadovanou velikost.

  KEYPAD16.1.PNG

  Nakreslení na požadovanou velikost je rychlý způsob, jak způsobit, že cíl vykreslení automaticky odpovídá požadované velikosti uvnitř plánu widgetu.

 • Kompilovat a Uložit KEYPADDISPLAY Modrotisk.
 • Otevři Klávesnice Blueprint a přidat a Widget komponenta s třídou nastavenou na KEYPADWB a zkontrolovat Nakreslete na požadovanou velikost. Zrušte zaškrtnutí Zaostřilo okna Možnost této komponenty widgetu.

  KEYPAD17.1.PNG

  Nechceme, aby se tato komponenta soustředila z widgetu displeje klávesnice, takže to musí být nezaškrtnuto.
  Widgetteraction komponenta a zrušení zaškrtnutí Povolit testování zásahu (nastavit na false).

  Tato komponenta interakce widgetu znamená, že nemusíme získat odkaz na komponentu WidgetInterAction ve znaku hráče. To nám umožňuje deaktivovat testování zásahů, protože nechceme generovat žádné efekty vznášejícího se.

  Ve výchozím nastavení jsou nastaveny komponenty widgetteraction Index virtuálního uživatele 0 Když jsou vytvořeny a všichni z nich komunikují pomocí ID indexu virtuálního uživatele. Vzhledem k tomu, že komponenta WidgetInterAction ve znaku hráče také používá index virtuálního uživatele 0, je to stejné jako získat odkaz na něj.

  4 – Skriptování herce klávesnice

  V této závěrečné části přidáváme naše plány widgetu jako Widget Komponenty pro naše herce a definovat, co se stane, když hráč klikne na Zadejte Knoflík. Také jsme nastavili test ve hře, která tiskne Úspěch na obrazovku, pokud je kód správný nebo Špatný kód Pokud je kód nesprávný.

  KEYPAD18.PNG

   V Klávesnice Modrotisk Graf událostí, vypnuto Událost začáte hra přidat Obsazení na klávesnici uzel. Poté přidejte a Widget . Připojte návratovou hodnotu k obsazení Objekt kolík.

  KEYPAD19.PNG

 • Mimo Jako klávesnice WB Pin, přidat a Nastavte interakci widgetu uzel a přidat a komponent a připojte ji k nastavení interakce widgetu.
 • Mimo Jako klávesnice WB Pin, zavolejte Zadejte lisované Vlastní událost.

  KEYPAD20.1.PNG

  Nyní, když vybereme tlačítko Enter, bude tato vlastní událost volána. Můžeme použít ke kontrole, zda byl zadán správný kód.
  Vytvořit Odkaz na objekt zobrazení klávesnice Proměnná a volejte to Targetdisplay. Šek Instance upravitelná.

  KEYPAD21.1.PNG

  Vytvořit Text Proměnná volaná Branku. Kompilovat plán a nastavit Výchozí hodnota na 1212.

  KEYPAD22.PNG

  Držet Ctrl a táhnout Targetdisplay získat Widget a Objekt widgetu uživatele. Pak přidejte a Obsazení na klávesnicdisplaywb uzel a připojte návratovou hodnotu Objekt.

  KEYPAD23.PNG

  Mimo Jako zobrazení klávesnice WB Pin, získejte Upravitelné textové pole a GetText (textové pole). Mimo návratovou hodnotu, přidat a Rovná se uzel. Přetáhněte Text cíle uzel.

  KEYPAD24.PNG

  Pokud jste přejmenovali na své textové pole, budete muset hledat nový název, abyste našli komponentu.
  Přidat Větev se dvěma Tisk řetězců. Nastavte text řetězce na Úspěch Špatný kód (Nepravdivé).

 • Kompilovat Uložit The Klávesnice Modrotisk.
 • Ve výřezu přetáhněte Klávesnice a KEYPADDISPLAY Plánuje se na úroveň a otočte je podle potřeby.
 • V Podrobnosti Klávesnice Herec, nastavit proměnná k KEYPADDISPLAY na úrovni.

  Konečný výsledek

  Přistupte k displeji klávesnice, namířte ukazatel na displej a klepněte pravým tlačítkem myši na to, abyste se na něj soustředili. Nyní se můžete podívat na tlačítka a klepněte pravým tlačítkem myši na tlačítka, abyste vydali Odeslat klíčový char přikazovat a předat hodnotu na displej. K interakci s widgety na úrovni používáme správné tlačítko myši, ale můžete to vyměnit za použití tlačítka GamePad nebo Motion Controller.

  Zatímco tento příklad tiskne pouze na obrazovku, pouze pokud byl zadán správný kód nebo ne, můžete místo toho vypálit nějakou událost, která otevírá dveře, vytvoří nepřítele nebo jakoukoli jinou formu akce související s hratelností.