Zde je důvod, proč Overwatch 2 PVE Story Missions Paywall způsobuje, že někteří fanoušci opustí hru, co se stalo s Overwatch 2 S PVE Mode?

PVE Overwatch 2

Nováčci s Game Pass Ultimate brzy budou moci odemknout Sojourn, Kiriko a Junker Queen . [+] Okamžitě.

Zde je důvod, proč Overwatch 2’s PVE Story Missions Paywall způsobuje, že někteří fanoušci přestanou hru

Overwatch 2’s Co-op Story Missions zní zajímavě, ale vůle proti paywallu 15 $ má . [+] byl intenzivní.

Blizzard nemůže přestat šlápnout na shrnutí Overwatch 2. Vypadá to, že pokaždé, když se zdá, že hra získává větší dynamiku, vydavatel dělá něco pro fanoušky hněvu.

Za prvé, bylo to požadavek, aby všechny účty měly platné telefonní číslo, pak to byly problémy s uvedením na spuštění (včetně problémů serveru a hráčů ‘ Overwatch 1 kosmetika nesynchronizace správně). Pak to byla zpráva, že režim mise hrdiny s dlouhodobým vývojem se již nedělal-rozhodnutí, které pro mě dává smysl, poctivě.

Nyní existuje nová vůle poté, co se ukázalo, že Blizzard účtuje 15 USD za přístup k prvním tří příběhům. To je to, co zůstává původní velké vize pro PVE. Slyšel jsem od několika hráčů, kteří říkají, že jsou hotovi Overwatch 2 Po této zprávě.

Blizzard učinil oznámení ve velmi matouzově formulovaném blogovém příspěvku, který byl od té doby aktualizován. Zpočátku nebylo jasné, zda by příběhové mise byly zdarma na omezenou dobu, pak byste museli zaplatit, abyste si k nim trvale udrželi přístup.

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

To tak není, bohužel.

Blizzard mi a další členy tisku potvrdil, že k příběhovým misím nebude žádný volný přístup. To neznamená, že se věci nezmění v řádku. Možná společnost nakonec udělí každému přístupu k jedné misi, aby jim dala chuť, nebo dokonce změnila obchodní model PVE, aby byly budoucí příběhové mise zdarma nebo levnější.

Mnoho, mnoho her zaplatilo DLC, který přidává další herní obsah, takže stojí za to se podívat přesně na to, proč jsou fanoušci tímto pohybem tak rozzlobeni.

Z obchodního hlediska má smysl, aby Blizzard účtoval poplatky za příběhové mise. Overwatch 2, Hra zdarma musí nějak vydělat peníze.

To jsme se naučili Overwatch 2 zasáhl 35 milionů hráčů v prvním měsíci. Řekněme, že hra od té doby přidala o 10 milionů více hráčů. Pokud 6 milionů hráčů koupí invazní balíček 15 $, který poskytuje přístup k příběhovým misím, je to něco přes 15% naší hypotetické hráčské základny.

Řekněme, že 4 miliony z nich by stejně koupily prémiovou bitevní průkaz – invazní balíček zahrnuje overwatch mincí v hodnotě 10 $, dost na prémiovou bitevní pas – takže to je dalších 5 $ na hráče. Přidejte 15 $ každý z ostatních 2 milionů, což znamená, že Blizzard by vydělal dalších 50 milionů dolarů z první dávky příběhových misí.

Opět se jedná o většinou hypotetické postavy, které používám k ilustraci bodu, ale nemyslím si, že jsou zcela nerealistické. Obchodní případ pro příběhovou misi by mohl vypadat docela dobře pro Activision Blizzardovy vedoucí pracovníky.

Nováčci s Game Pass Ultimate brzy budou moci odemknout Sojourn, Kiriko a Junker Queen . [+] Okamžitě.

Ale mnoho fanoušků považuje zprávy těžko polykat. Účtování za herní obsah je v tomto bodě kontroverzním rozhodnutím, aby to bylo mírně řečeno. v Overwatch 1, Hráči zaplatili jednou a měli přístup ke všem herním obsahu bez dalších nákladů – každá mapa, každý hrdina, každý herní režim.

Přechod na hraní zdarma Overwatch 2 Gated New Heroes za bitevním průchodem. Je pravda, že můžete každý z nich odemknout bez placení broušením bezplatným bitevním průsmykem nebo vyplněním problémů. Herní průchod Ultimate členové budou brzy schopni odemknout prvních šest Overwatch 2 Hrdinové okamžitě a zdarma.

Mezitím úplné výzvy a nakonec vyděláte dostatek overwatch mincí, abyste mohli zdarma odemknout prémiovou bitevní průsmyk. Nebo dokonce dost na to, abyste vymysleli legendární pokožku, pokud jste velmi oddaní. Je stále docela snadné zachytit také overwatch League Skins.

Co je pro mě nejvíce otřesné, je to, že podle věcí jsou mise příběhu jediným aspektem Overwatch 2 že lidé budou muset platit skutečné peníze. Všechno ostatní ve hře lze získat zdarma, alespoň do jisté míry.

Myslím, že by to bylo velmi rozdílný Konverzace, pokud mise příběhu byly nezbaveny z invazního svazku a můžete je koupit za 5 $. Nebo ještě lépe, pokud jste byli schopni použít odemknuté mince odemknu.

Přimět hráče platit za přístup k dlouho očekávanému novému režimu v této konkrétní hře za těchto konkrétních okolností nesedí zcela správně. Vytváří základnu fanoušků mezi těmi, kteří si mohou dovolit svazek a jsou ochotni utratit 15 $, a ti, kteří to nemohou.

Tak určitě, Destiny 2 Má masivní placené expanze jednou ročně (a také to byla také maloobchodní hra), ale mnoho dalších hlavních titulů zdarma se neúčtuje za herní obsah. Můžete strávit stovky hodin Fortnite Battle Royale Bez utrácení penny a užijte si každý mechanik a příběh-a dokonce zachytit nějaké volné V-Bucks po cestě. Pokud mi něco nezmeškal, nemusíte platit za nové herní režimy Apex Legends, Valorant nebo dokonce vlastní Activision Blizzard Call of Duty: Warzone 2.0.

Jak to Keza MacDonald stručně uvedl do nejnovějšího vydání OpatrovníkZpravodaj stisknutí tlačítek při psaní o navrhované fúzi Microsoft-Activision, „korporatismus a kreativita jsou přirozenými nepřáteli.„Je to zatraceně škoda, že obchodní rozhodnutí Blizzardu vrhají další tmavý cloud výše Overwatch 2, Obzvláště když se ve hře a jeho okolí děje spousta skvělých věcí.

Několik overwatch 2 znaků jsou členy komunity LGBTQIA+, včetně vojáka: 76, Tracer, . [+] Pharah, Baptiste a Lifeweaver.

Obsah sezóny 5 je skutečně čistý. Nejnovější kosmetika (včetně některých zabijáků a hlasových linií) je výbuch a nový arkádový režim je zábavný. Je úžasné, že se ve hře slaví pýcha autenticky a z celého srdce.

Tento víkend jsme také dostali turnaj Midseason Madness Tournament Overwatch League. Světový pohár Overwatch se zvyšuje. Program Calling All Heroes, jehož cílem je zvýšit členy marginalizovaných genderových identit ve všech aspektech Overwatch, Zdá se, že bude silný.

Obsah invazní sezóny vypadá také přesvědčivě, mezi režimem Flashpoint, novou kooperativní událostí a aktualizovaným progresí hráče. Zatímco mise hrdiny jsou zajímavé, ty byly zpožděny do září.

Samotné příběhové mise jsou velmi zajímavé. Přes tento nepořádek se nemůžu dočkat, až je zahrávám v srpnu. Nepochybuji, že talentovaní vývojáři týmu 4 nalili do těchto misí tisíce hodin práce v naději, že foukají mysli fanoušků. Sporná obchodní rozhodnutí jsou bohužel učiněna daleko nad většinu svých platových stupňů.

Nakonec je hráčům účtováno pravděpodobně strmou cenu za tři mise. Jejich sdružování mincí overwatch a přístupem pro pobyt pro ty, kteří ji odemkli. Paywall se cítí jako ještě více kopu do zubů, tak brzy poté, co Blizzard oznámil, že pro PVE zmenšil své původní ambice. Doufám, že společnost může přestat dělat tyto druhy hlavních nesprávných kroků s hrou, když to dělá tolik správně v jiných oblastech.

Pamatujte zpět, kdy Overwatch 2 byl odhalen na BlizzCon 2019? Tehdejší režisér Jeff Kaplan představil pro franšízu velkou vizi. Tým 4 se chystal vyvinout PVP (což byl většinou úspěšný, řekl bych) a zavedl zcela nový zážitek z PVE. Zároveň Blizzard přinese každý Overwatch Hráč na jízdu.

Kaplan řekl ve fázi BlizzCon Overwatch 2 by dodal „sdílené prostředí pro více hráčů, kde se nikdo nezůstane.„Vzhledem k tomu, že ne každý bude moci platit za příběhové mise, tato slova teď zazvoní trochu dutý.

Další zprávy a aktualizace Overwatch 2 a další hry, Sledujte můj blog Forbes! Získáte týdenní e-mail, který obsahuje vše, co zveřejním. Také bys mi dělal solidní – je to skvělý způsob, jak mě podpořit a moji práci bez nákladů.

PVE Overwatch 2

Co se stalo s režimem PVE Overwatch 2?

Viděli jste zprávy, bylo to téma mezi vašimi kruhy Discordu. „Režim PVE Overwatch 2 byl zrušen“, přinejmenším to říká titulky. Existuje nebo není existovat režim PVE pro Overwatch 2? A pokud existuje, co se stalo? Proč je tolik lidí rozrušeno? Abychom zahájili časovou osu, musíme se vrátit do listopadu 2019. Mezi každoroční slavnosti Blizzcon oznámila Activision Blizzard něco, co šokovalo fanoušky; pokračování jejich hitu FPS, overwatch. Tato „redefinice pokračování“ byla nastavena jako živá herní hra plná obsahu PV. Po překvapivém oznámení, bývalý viceprezident pro Blizzard Entertainment a herní ředitel společnosti Overwatch, vystoupil Jeffery Kaplan na pódium a přidal další podrobnosti o tom, co by Overwatch 2 přinesl ke stolu. Mimo přidání „tuny“ obsahu PVE a kooperativního obsahu odkazoval na hru také s „úplným příběhovým zážitkem“. Dodal také, že Overwatch 2 by měl „hrdinové mise“, které popsal jako „vysoce přehrávatelný obsah“ srovnatelný s dobrodružným režimem Diablo 3. Tato zkušenost s kooperativním příběhem by také obsahovala kompletní systémy progrese přizpůsobené pro každého člena nepřetržitě rostoucího obsazení Overwatch. To znamenalo individuální talenty a rozšíření schopností. Březen 2022 viděl Activision Blizzard zavázat se k „oddělení“ jejich režimů PVP a PVE pro Overwatch 2. To umožnilo vydat část hry PVP dříve než její protějšek řízený příběhem. To byl vítaný posun ve vývoji, protože fanoušci byli ponecháni čekat na hru, která se rychle zastavila, přičemž veškerá vývojová síla byla přidělena na Overwatch 2. Otevřené beta byly úspěšné, hra spustila svůj 33. hrdina v Sojournu a fanoušci se mohli těšit na dozvědět se více o svých oblíbených hrdinech, protože část PVE se stále vyvíjela. Květen z roku 2023 představoval aktualizaci vývojáře od herního ředitele Aaron Keller a výkonného producenta Jareda Neussa. Zatímco nastínili nadcházející obsahový cyklus, který přichází se sezónou 5 Overwatch 2, v centru pozornosti bylo předchozí zrušení jejich vize toho, co byl režim PVE Overwatch 2 nastaven. „Se vším, co jsme se dozvěděli o tom, co je potřeba k provozování této hry na úroveň, kterou si zasloužíte. Je jasné, že nemůžeme dodat původní vizi PVE, která byla uvedena v roce 2019, “řekl Neuss. „To znamená, že nebudeme dodávat ten oddaný režim hrdiny s talentům, že dlouhodobý vývoj moci, tyto věci už nejsou v našich plánech víc.„To se rozvinulo přes internet, což mělo za následek virovou bouři titulků, která tvrdila, že„ PVE pro Overwatch 2 “byla zrušena. Jen o měsíc později však společnost Overwatch 2 oznámila své „invaze“ škádlení přívěsu „zcela nové příběhové mise“ mezi jinými letními aktualizacemi. Zatímco to vyvolalo jeho vlastní kontroverzi kolem Activision Blizzard nabíjející hráče za tyto příběhové mise, zdá se jasné, že PVE a zkoumání širšího příběhu Overwatch jsou stále na stole. Toto bodnutí zklamání bylo dvojí. Nejen, že fanoušci řekli nejen jednu věc po celá léta, aby ji zrušili, ale je to ambice PVE byly označeny jako důvody zpoždění při uvolnění jeho pokračování a „nezbytné stázi“ pro vývoj Overwatch 1. To mělo za následek drobné aktualizace základní hry po celá léta, když komunita čekala v očekávání na nápor obsahu Overwatch 2. Nyní definitivně odpovědět na tyto otázky, které vám mohou zbývat. Ano, samostatný „režim“ Overwatch 2 je mrtvý, ale Overwatch 2 bude mít PVE stále PVE. Co se stalo s režimem PVE Overwatch 2? Hloubková zkušenost s kooperativním zážitkem založená na progresi byla lemována pro pravidelnější, ale segmentované mise hrdiny. Overwatch 2 bude mít stále prvky PVE, ale silně se zmenšil zpět od slibů uvedených během Blizzcon 2019. Obrázky prostřednictvím zábavy Blizzard

Obrázky se svolením Blizzard Entertainment.

Poslední příspěvky

  • Flashpoint 2 Match Report – Mad Lions vs Virtus.Pro – Horní držák R1
  • Událost asijských her 2018 Asian Games je nepořádek předtím
  • Investigativní žurnalistika esports nikdy nebude jako u konvenčních sportů