Zde je, jak změnit svůj kapitál Crusader Kings 3 | GameWatcher, Crusader Kings 3 – Jak přesunout Capital – Gamer Empire

Crusader Kings 3 – Jak přesunout kapitál

26. února 2023

Zde je návod, jak změnit svůj kapitál Crusader Kings 3

Zde je návod, jak změnit svůj kapitál Crusader Kings 3

Život středověkého monarchy v Crusader Kings 3 může být docela bouřlivý. Nepřátelské hordy se mohou zaklepat na vaše dveře a ne vždy máte tolik mincí, jak chcete, což by vás mohlo přimět Změňte svůj kapitál na jiné místo ve vaší říši.

Přestože nový hráčský zážitek CK3 je výrazně zlepšen oproti zkušenostem jeho předchůdců, zjišťování, jak změnit svůj kapitál v oblasti říše, vás stále pronásleduje malé tlačítko, které se nás také na chvíli vyhýbalo také nás. Abychom vám ušetřili čas, který jsme ztratili a hledali ho, podrobně popisujeme proces níže.

Jak změnit svůj kapitál v CK3

Zde je návod, jak změnit svůj kapitál Crusader Kings 3

Zde je návod, jak změnit svůj kapitál Crusader Kings 3

Svůj současný kapitál oblasti oblasti Crusader Kings 3 můžete identifikovat podle Zlaté koruny vedle názvu města. Přesun je naštěstí přímý proces. Začíná kliknutím na držení, které jste si vybrali jako svůj nový požadovaný kapitál. Z toho, co můžeme říct, váš vládce musí vlastnit řekl řekl, že to, aby to fungovalo.

Při pohledu na okno, které se otevírá na levé dolní straně obrazovky, uvidíte, že jméno Holding. Vedle toho najdete řadu ikon, včetně té, která zobrazuje korunu se šipkou pod ní. Umístěte svůj kurzor na něj a všimnete si, že je to tlačítko kapitál Move Realm Capital.

Klikněte na to a potvrďte, že tam chcete přesunout svůj kapitál. Váš vládce má nyní nové místo, odkud vede jeho říši v CK3.

Váš kapitál vám dává daňový bonus a je automaticky zděděn vaším primárním dědicem. Je to také místo, které chcete bránit, jak nejlépe můžete. Pokud je zachycen, uděluje nepříteli dobrý kus válečného skóre a může jim umožnit uvěznit vás nebo vaši rodinnou příslušníci.

Nyní, když víte, jak změnit svůj kapitál v Crusader Kings III, také upusťte naše průvodce pokrývajícími rysy a náboženství.

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC herními sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube, dávejte nám jako na Facebooku a připojte se k nám na Discordu .

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.

Crusader Kings 3 – Jak přesunout kapitál

V současné době si prohlížíte Crusader Kings 3 - Jak přesunout kapitál

Hru jste zahájili na divném místě a po chvíli jste dobyli mnoho nových území v Crusader Kings 3.

Objevili jste však lepší kraj s více držícími prostory, které vám umožní mít více hradů, měst a kostelů.

Ale chtěli byste získat všechny bonusy, které dostanou hlavní města. No, naštěstí, změna kapitálu v CK3 je velmi jednoduchá a lze jej provést pouhými třemi kliknutími myši.

Zde je přesně to, jak můžete přesunout svůj kapitál v CK3 sledováním několika snadných kroků.

Obsah

Změnit kapitál v CK3

Chcete -li přesunout svůj kapitál v CK3, musíte nejprve vlastnit více než jeden kraj. Budete vlastnit jeden od začátku, protože to je váš původní kapitál, a budete jej moci přesunout do jiného, ​​pokud jej osobně vlastníte.

Nemůžete přesunout svůj kapitál v držení, které osobně nemáte. I když je součástí vašeho království (nebo říše), pokud je kraj ve vlastnictví Vassalu, nemůžete tam přesunout svůj kapitál.

Hráči mohou říct, kolik krajů vlastní přesunutím myši do pravého horního rohu, kde mohou vidět jejich Limit domény (Je to obrázek s domem vedle věže s 2 čísly vedle nich).

Pokud máte více než jeden kraj, můžete je také najít kliknutím na svou postavu a podívat se na tituly, které máte.

Chcete -li změnit kapitál CK3, klikněte na kraj, kam se chcete přestěhovat a najít v levém dolním rohu název hradu.

Pokud hráči chtějí zkontrolovat, zda je to kraj, který vlastní, mohou vidět, že kraj (držitel) je „vy“.

O něco níže, můžete si vybrat, zda změní název hradu, nebo vyberte „Přesunout kapitál Realm zde“. Tuto zprávu uvidíte, pokud držíte myš nad obrázkem s korunou a šipkou směřující na ni (můžete ji vidět na obrázku v horní části článku).

Klikněte na toto tlačítko, vyberte, že chcete utratit částku prestiže, kterou hra žádá, abyste zaplatili, a poté hotovo! Podařilo se vám přesunout svůj kapitál v CK3.

Poté, co jste změnili svůj kapitál oblasti, nebudete to moci znovu udělat po celý život postavy, kterou hrajete. Budete muset počkat, až vaše postava zemře a znovu ji přesunout, až převezme dědic.

Pokud jde o AI, obvykle přesunou svůj kapitál, pouze pokud někdo převezme svůj současný.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak přesunout svůj kapitál v Crusader Kings 3!

Mít jakýkoli vstup nebo návrhy pro tuto příručku? Dejte nám vědět v sekci komentáře níže.

ADRIAN OPREA

Adrian Oprea je se sídlem v Londýně ve Velké Británii. Jako profesionální hráč RPG pro jednoho hráče byl Adrian často stigmatizován. Rozhodl se nalít svou frustraci do psaní průvodců!

Mohlo by se Vám také líbit

Přečtěte si více o článku Crusader Kings 3 - Jak získat přezdívky (Every Way)

Crusader Kings 3 – Jak získat přezdívky (v každém případě)

Přečtěte si více o článku Crusader Kings 3 - Průvodce vyděláváním peněz: Jak vydělávat zlato

26. února 2023

Crusader Kings 3 – Průvodce vyděláváním peněz: Jak vydělávat zlato

Přečtěte si více o článku Crusader Kings 3 - Jak získat Prestige (Active & Passive)

14. listopadu 2022

Crusader Kings 3 – Jak získat Prestige (aktivní a pasivní)

zanechte odpověď Zrušit odpověď

Trendové příspěvky