Zde přesně končí sezóna 2 Overwatch 2, Overwatch 2 Sezóna 5: Datum a čas ukončení, bitva doba trvání

Overwatch 2 Sezóna 5: Datum a čas ukončení, bitva

.

Debutová sezóna Overwatch 2 Ramattra je zabalena.

Chystáme se vstoupit do sezóny 3 Overwatch 2, což znamená, že aktuální sezóna se blíží. .

Overwatch 2 skončí ve 14:00 ET v úterý 7. února. Sezóna 3 by měla začít okamžitě poté. .

. .

.„Měli byste to vidět pod tlačítkem přehrávání na . Jinak budete muset nainstalovat náplast sezóny 3 poté, co se sezóna objeví. .

Probíhající sezóna Overwatch 2 Season 5 je daleko za svou polovinou značky a zbývá jen pár týdnů, než bude bitevní průsmyk.

Tento bitevní průsmyk nabídl úkol řízený příběh spolu s krásně vytvořenými kůží, které zůstaly věrné tomuto tématu.

Čtěte dále a zjistěte, kdy invaze Overwatch 2 nahradí Overwatch 2 Season 5.

Probíhající Overwatch 2 Season 5 je dobře za svou polovinou a komunita je již nadšená nadcházející sezónou 6, která byla oficiálně s názvem, Overwatch 2 Invasion.

Existuje mnoho nových funkcí a změn hry, které budou nastaveny do Overwatch 2 příští měsíc, ale předtím musí hráči dokončit bitevní průsmyk pro aktuální sezónu a zároveň si užívat probíhajících letních her 2023.

.

Nyní je třeba odpovědět na jednu otázku, kdy se blíží sezóna 5 Overwatch 2? Kolik času musí hráči zabalit aktuální bitevní průchod?

Kdy končí sezóna 5 Overwatch 2?

Probíhající sezóna Overwatch 2 představila kampaň Battle Battle Pass založenou na příběhu pro všechny hráče. Po každých několika úrovních se automaticky odemkl v částech. Kromě toho byly položky a kůže, které přišly s bitevním průsmykem.

Ti, kteří tvrdě brouší, možná dokončili bitevní vstupenku, ale ti, kteří se potýkají, se rozhodně musí spěchat, protože před skončením zůstane pouze 23 dní.

Overwatch 2 Season 5 10. srpna, Čtvrtek kolem .

Overwatch 2 Sezóna 5: Kompletní přehled

.

Všechno o nadcházející sezóně se zdá být neobvyklé, dokonce i den, kdy Overwatch 2 Season 5 končí. Je to proto, že k takovému přechodu dochází obvykle druhý nebo třetí úterý vybraného měsíce, ale tentokrát to skončí na konci týdne ve čtvrtek.