Zelda pro PC: 6 způsobů, jak hrát Zeldu na PC (2023), 2 snadné způsoby hraní Zelda: Breath of the Wild on PC

2 snadné způsoby hraní Zelda: Dech of the Wild na PC

Emulátor Yuzu může snadno zvládnout téměř každou hru dostupnou pro přepínač a můžete ji použít na Windows, Linux a Android.

Zelda pro PC: 6 způsobů, jak hrát Zeldu na PC (2023)

The Legend of Zelda je populární hra. Hra je tak populární, že o ní ví i nongamer. Uvidíte mnoho vašich přátel, kteří mluví o hře Zelda pro PC na stránkách sociálních sítí, herních fór atd.

Celá herní série Zelda se skládá z 22 různých titulů, včetně 19 kanonových titulů a tří předělávek. První hra série byla zahájena v roce 1986, cesta předtím, než se někteří z nás dokonce narodili.

Zatímco hra je masivním zásahem, vývojáři se nikdy nestarali o spuštění hry pro PC platformy. Dokonce i nejnovější titul Zeldy je dostupný výhradně pouze pro herní konzoli Nintendo. Existuje tedy nějaký způsob, jak Hrajte Zeldu na PC?

Co je to legenda Zeldy?

Co je to legenda Zeldy?

Zelda je akční dobrodružná hra s několika RPG prvky. Ovládáte postavu s názvem Link, jehož cílem je zachránit svět před různými nepřáteli.

Zatímco hra je jednoduchá, některé zvraty a zatáčky vás mohou udržovat přilepené celé hodiny. Hra vyžaduje, abyste prozkoumali svět a vyřešili hádanky. Hlavním prodejním bodem jsou také akční sekvence, které se objevují z ničeho.

Je legenda Zeldy k dispozici pro PC?

Ne, Herní série Legend of Zelda nebyla nikdy k dispozici pro PC platformy. Série Legend of Zelda byla původně vyvinuta pro hardware Nintendo.

Některá řešení vám však umožňují hrát populární herní sérii na vašem PC pomocí emulátoru. Je také důležité si uvědomit, že v průběhu let je vydáno 19 titulů a každý má své systémové požadavky.

Takže i když najdete emulátor pro Zeldu, výkon hry bude do značné míry záviset na konfiguraci hardwaru vašeho počítače. Budete požadovat, aby počítač s polovinou až špičkou spustil nejnovější záznamy.

Zelda pro PC – Jak spustit?

I když neexistuje žádný oficiální způsob, jak stáhnout a nainstalovat Zeldu pro PC, existují způsoby, jak jej spustit. Je to možné Napodobujte přepínač Nintendo na PC a spusťte tituly Legends of Zelda na vašem PC.

Je také relativně snadné napodobovat přepínání Nintendo na PC, protože je k dispozici mnoho možností. Můžete použít emulátory vyvinuté vývojáři třetích stran k napodobování Nintendo Switch on PC a poté spustit Zeldu na PC.

6 Nejlepší emulátory Zelda pro PC

Chcete -li hrát Zeldu, budete potřebovat dvě věci na PC – emulátor a soubor ROM. Emulátor je kus softwaru, který na vašem PC spustí jakoukoli hru Zelda série.

Další je Legenda Zeldy Rom, že chcete běžet. Je nezákonné stáhnout ROM, pokud jste hru nezakoupili. Stahování ROM hry z webu třetí strany je podobné pirátství filmu.

Níže je několik nejlepších Emulátory legendy Zeldy pro PC. Pojďme se podívat.

1. Yuzu

Yuzu

Yuzu je otevřený zdroj Nintendo Switch Emulator pro PC to pochází od tvůrců Citry. Emulátor přepínače Nintendo je napsán v C++.

Pokud používáte Yuzu, budete mít na výběr vybrat mezi OpenGL a VULKAN Graphics API. Výběrem mezi nimi můžete vylepšit výkon emulátoru.

Emulátor Yuzu může snadno zvládnout téměř každou hru dostupnou pro přepínač a můžete ji použít na Windows, Linux a Android.

Humpingové hry jsou však komplikované; Z tohoto důvodu se doporučuje vyzkoušet stránku FAQS emulátoru Yuzu.

2. Emulátor delfínu

Emulátor delfínu

Emulátor delfínů není tak populární jako Yuzu, ale stále je to jeden z nejlepších emulátorů pro emulaci konzol Nintendo Video Game. V současné době může napodobovat dvě nedávné konzole z Nintendo: Wii a GameCube.

Napodobením těchto dvou konzol Nintendo na vašem PC si můžete vychutnat hry v Full HD s několika vylepšeními. Zatímco emulátor delfínů nemůže spustit všechny tituly Zelda, může spustit ty nejoblíbenější ty.

Nevýhodou emulátoru delfínu je, že výkon emulátoru není příliš stabilní; Příležitostné zpoždění, havárie a chyby vás mohou nutit k restartování hry.

3. Retroarch

Retroarch

Retroarch je možná nejsilnější The Legends of Zelda Emulator pro PC. Je to jeden z nejlepších emulátorů Zeldy, které kdy můžete použít, a má mnoho funkcí.

Retroarch je konečným řešením pro ty, kteří nechtějí nainstalovat více emulátorů pro spuštění konkrétních titulů Zelda.

Emulátor Retroarch pracuje na všech stolních operačních systémech, včetně Windows, MacOS a Linux. Pokud jde o kompatibilitu hry, může snadno spustit všechny konzolové hry na vašem PC, pokud je emulátor správně nakonfigurován.

4. Nestopie

Nestopie

Nestopia je další skvělý a plně funkční emulátor zábavního systému Nintendo (NES) pro PC, který dokáže snadno zvládnout klasické hry.

Zatímco rozhraní Nestopie může vypadat starou školu, dokáže snadno zvládnout Legend of Zelda a Zelda II: The Adventure of Link.

Jediná věc, která může zklamat uživatele, je, že vývoj Nestopie byl v roce 2008 zastaven. Poté na tom pracoval další vývojář a přejmenoval Nes Emulator Nestopia UE.

5. Ryujinx

Ryujinx

Ryujinx je lehký, experimentální a otevřený zdroj Emulátor Nintendo Switch. Konečným cílem emulátoru je poskytnout vynikající přesnost a výkon.

Uživatelské rozhraní je velmi čisté a přijímá aktualizace v pravidelných intervalech. Nebudete tomu věřit, ale Ryujinx byl testován na více než 4 050 dlaždicích, z nichž téměř 6400+ titulů je považováno za hratelné.

Každý může efektivně spustit většinu slavných titulů Zelda na vašem PC. Pokud tedy hledáte způsoby, jak hrát Zeldu na PC, Ryujinx by mohl být vaším nejlepším výběrem.

6. Emulátor CEMU

Emulátor CEMU

Emulátor CEMU je nejnovější emulátor na seznamu volných a otevřených zdrojů. Je to emulátor Wii U vydaného na konci roku 2015 pro operační systém Windows společnosti Microsoft.

Zatímco emulátor CEMU je původně určen pro Windows, některé z jeho experimentálních sestav spustí soubory i na Linuxu a MacOS. Protože to byl nový emulátor Wii U, můžete očekávat lepší výkon než kterýkoli jiný emulátor na seznamu.

Emulátor je z hlediska grafického výkonu docela výkonný a lze jej nakonfigurovat tak, aby používal vyhrazený GPU. Pokud diskutujeme o její kompatibilitě se Zeldou, emulátor CEMU může snadno zvládnout několik populárních titulů z herní série Zelda.

Takže to je několik nejlepších způsobů Stáhněte si a nainstalujte Zeldu na PC. Pokud jste ještě nehráli populární Legends of Zelda, je nejlepší čas vyzkoušet hru. Zelda pro PC vás určitě nezklame. Pokud jste uvízli někde v článku a nevíte, které Legends of Zelda emulátor nainstalovat do vašeho PC, dejte nám vědět v komentářích.

2 snadné způsoby hraní Zelda: Dech of the Wild na PC

Sledujte naše doporučení a získejte nejlepší herní zážitek

Odborník na Windows & Software

Milan je nadšení z technologie od svých dětských dnů, a to ho vedlo k zájmu o všechny technologie související s PC. Je to nadšenec PC a on. Přečtěte si více

Aktualizováno 20. června 2023

 • Hry lze hrát na každé platformě, pokud splňují požadovanou kompatibilitu s typem hardwaru, který používáte.
 • Pokud jste hráč PC, ale chcete hrát novou Legend of Zelda: Breath of the Wild na PC, budete si muset hru koupit a poté ji použít emulátor.
 • Chcete se dozvědět více o konkrétním emulátoru? Zakryli jsme většinu emulátorů her, tak se tam zamířte a podívejte se.
 • Pro všechny věci hraní, včetně recenzí, oprav a průvodců, podívejte se na náš herní portál.

Hrajte Zelda PC

True hráči používají nejlepší herní prohlížeč: Opera GX Opera GX je speciální verze slavného operního prohlížeče, která je postavena speciálně pro splnění potřeb hráče. Opera GX, plná jedinečných funkcí, vám pomůže vytěžit maximum z her a procházení každý den:

 • CPU, omezovač RAM a sítě s zabijákem horké karty
 • Integrováno s Twitch, Discord, Instagram, Twitter a Messengers
 • Vestavěné zvukové ovládací prvky a vlastní hudba
 • Vlastní barevná témata od Razer Chroma a Force Dark Pages
 • ZDARMA VPN a blokátor reklamy
 • Stáhněte si operu GX

Herní průmysl se neustále vyvinul z prvních jednoduchých arkádových her, které měly jednoduchou architekturu a grafiku pixelované.

S nejnovějšími pokroky v počítačové technologii dosáhly her na úroveň, které byste před deseti lety nevěřili možným.

Ale bohužel, vydavatelé uzavírají hry na své vlastní platformy, a to důvod emulátorů existují.

Emulátory hry fungují vytvořením virtuálního prostředí na vašem PC, které napodobuje strukturu platformy, pro kterou byla hra vytvořena, a umožňuje vám hrát bez konzoly.

Jak mohu spustit Zeldu na počítači se systémem Windows?

1. Vyzkoušejte prohlížeč pro hraní her

Je samozřejmé, že je užitečné zkusit hrát Legend of Zelda ve vyhrazeném prohlížeči jako Opera GX.

Zůstaňte soukromý s operou GX a cítíte se, jako by hráli najednou. Ti z vás, kteří mají rádi hry, si jsou vědomi toho, že být hráčem znamená více než jen hrát hry; To také zahrnuje prohlížení živých vysílání na webech, jako je Twitch, a mluvit se svými přáteli pro lepší koordinaci pomocí programů, jako je Discord.

Opera GX to vzala v úvahu a přidala do prohlížeče nativní konektivitu Twitch a Discord, něco standardního opery nemá.

Opera GX

Legend of Zelda běží hladce na opeře GX, jako každá jiná hra, kterou chcete hrát ve svém prohlížeči.

2. Stáhněte si a nainstalujte emulátor CEMU

Emulátor Windows Legend of Zelda

Emulátor CEMU je skvělý software, který vám umožní hrát na počítačích se systémem Windows Nintendo Switch a Wii U na počítačích Windows.

V závislosti na složitosti hry, kterou chcete hrát, bude CEMU vyžadovat, aby váš počítač měl alespoň 4 GB RAM, minimální OpenGL 4.1 kompatibilita a výkonný procesor a grafická karta .

Emulátor CEMU podporuje pouze 64bitové procesory a jednou z nejlepších funkcí, které má, je skutečnost, že může běžet hry v kvalitě 4 kB, pokud jej váš systém dokáže spravovat.

Tento software je dokonale kompatibilní s NVIDIA a AMD GPU, ale nepodporuje GPU Intel.

Pokud jde o vstupy řadiče, CEMU má k dispozici širokou škálu emulovaných možností: DRC, Pro a Classic Controller, Wiimotes s nativní podporou, klávesnice a USB řadiče .

Nyní je spuštění hry na CEMU stejně jednoduché jako kliknutí Soubor, výběr Zatížení a výběr .Herní soubor RPX podle vašeho výběru.

Hraní dech divočiny na vašem PC vypadá skvěle díky velkému rozlišení, ale můžete to vypadat ještě lépe pomocí nově vydané Clarity FX Pack od CEMU.

Pokud chcete zjistit více informací o tomto balení a vyzkoušet to, klikněte sem.

Více informací o CEMU najdete na oficiální stránce FAQ. Pokud si chcete stáhnout emulátor CEMU, přejděte na jejich oficiální web na nejnovější vydání.

Přečtěte si více o tomto tématu

 • Jak zobrazit velikost složky na Windows 11?
 • Oprava: Žádný internet v nouzovém režimu Windows 11 se sítí
 • Chat Bing neuloží konverzaci, pokud jsou informace soukromé
 • Oprava: Systém má zamčený ovladač pro specifikace výrobce
 • Jak používat Cocreator poháněného AI v Microsoft Paint

Někteří hráči upřednostňují používání herní konzole, protože jsou speciálně vyrobeny pro hraní her za nejlepší možnou kvalitu grafiky, a protože to umožňuje použití řadiče.

Ostatní hráči preferují všestrannost a snadné použití počítače. Pokud je váš počítač dostatečně výkonný, můžete také hrát hry na nejvhodnější grafice a použít jakýkoli herní řadič.

Pro některé je snazší ovládat herní znaky pomocí myši a klávesnice, ale to vše jde na osobní preference.

Pokud máte nějaké potíže s provozováním Legend of Zelda: Breath of the Wild na PC, zanechte nám komentář níže.