Zero Build Arena ve Fortnite: Data, ceny a jak se zúčastnit – Meristace, Fortnite Zero Build Arena LTM: odměny, kořist Pool & End Datum – Charlie Intel

Fortnite Zero Build Arena Ltm: Odměny, kořist Pool & End Datum

Ačkoli tento LTM nenabízí mnoho odměn, dokonce i malé odměny jsou zábavné. Hráči obdrží odměnu, když dosáhnou 400 humbuk, soutěžící ligy a šampionů. Odměny jsou uvedeny níže:

Zero Build Arena ve Fortnite: data, ceny a jak se zúčastnit

Říkáme vám vše, co bylo oznámeno o nové aréně Fortnite Season 3 Zero Build. Data, plány a ceny za účast.

Aktualizace: 12. července 2022 19:45 EDT

Epic Games oznamuje arénu Zero Build na omezenou dobu pro Fortnite sezónu 3. Na krátkou dobu bude v Fortnite hratelná konkurenční stránka bez postavení s exkluzivními cenami. Těsně podřídíme vám vše, co potřebujete vědět, včetně dat a jak se zúčastnit:

Kdy je aréna Fortnite Season 3 Zero Build?

Aréna Zero Build in Trios in Fortnite Season 3 bude k dispozici po omezenou dobu: od 12. do 30. srpna 2022 s možností soutěžit o povolenou.

Jak se zúčastnit Arena Fortnite Season 3 Zero Build Arena?

Abychom se zúčastnili arény Fortnite Season 3 Zero Build Arena, musíme si vybrat vhodný herní režim prostřednictvím nabídky Mode Volter v datech.

Hype arény Zero Build bude totožné s normální arénou, ale bude se zobrazovat na jiné žebříčku, aby hráči mohli začít od nuly a soutěžit o kosmetické odměny, které budou uděleny později.

Zbraně a další předměty v aréně nula build budou stejné jako v režimu nulové sestavení. Budete také moci vidět zbraně a předměty, které se neobjevují v normální aréně (s konstrukcí), jako jsou těžké ostřelovače, rázové vlny a port-a-fort.

Fortnite Season 3 Zero Build Arena Ceny

Toto jsou bezplatné ceny a odměny, které se budeme moci zúčastnit arény Zero Build Fortnite Season 3:

Zero Build Arena ve Fortnite: data, ceny a jak se zúčastnit

Fortnite Zero Build Arena Ltm: Odměny, kořist Pool & End Datum

Fortnite Zero Build Arena

Fortnite Kapitola 3 představila „Zero Build“, herní režim, kde není divu, že nemůžete stavět. Po svém řvoucím úspěchu zavedla Epic arénu Zero Build pro hráče, kteří se nezajímají o kliky 90. let. Tady je to Odměny, kořist bazén a datum ukončení.

Fortnite se stal jménem domácnosti po svém obrovském úspěchu v raných obdobích, takže není divu, že má také aktivní konkurenční komunitu. Ve hře je spousta turnajů o hotovosti, ale hráči musí postupovat v aréně, Fortnite’s Ranked Mode, aby se kvalifikoval.

Článek pokračuje po reklamě

Po obrovském úspěchu režimu nulového sestavení Fortnite v kapitole 3 přidaly epické hry Zero Build Arena pro konkurenční hráče, kteří dávají přednost tradičnímu pocitu střelce třetí osoby.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete vědět o Fortnite Zero Build Arena, včetně kořisti a odměn.

Fortnite Zero Build Arenas

 • Co je to Fortnite Zero Build Arena? Spuštění a ukončení datum
 • Fortnite Zero Build Arena Loot Pool
 • Fortnite Zero Build Arena Free Rewards

Co je to Fortnite Zero Build Arena? Spuštění a ukončení datum

Fortnite’s Zero Build Arena je téměř totožná s běžnou arénou, ale s jedním klíčovým rozdílem – nemůžete stavět. Hráči Fortnite budou stoupat přes divize dovedností odstraněním ostatních hráčů a umístěním vysoko.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Fortnite x Dragon Ball z Crossover Event

Poprvé to bylo poprvé 12. července v režimu TIOS a bude probíhat do 30. srpna 2022. To by mělo hráčům poskytnout dostatek času na dosažení divizí vyšších humbuků a vydělat odměny v nabídce.

Fortnite Zero Build Arena Loot Pool

Shockwave granáty ve Fortnite

Arena Loot Pool Fortnite Zero Build je téměř totožný s běžnou arénou, přičemž zbraně a další předměty jsou stejné. Existuje však mnohem více položek mobility, které nahradí nedostatek budovy.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Fortnite Refer-A-Friend: Únik výzvy a odměny

Hráči najdou granáty a port-a-forts v nulové build aréně, stejně jako těžkou odstřelovací pušku. Devs řekl, že budou sledovat meta a mohou provádět úpravy.

Článek pokračuje po reklamě

Fortnite Zero Build Arena Free Rewards

Konkurenční hráči Fortnite, kteří chtějí rozdrtit arénu Zero Build Arena, mohou odemknout tři kosmetické odměny, aby předvedli svou herní statečnost.

 • Přečtěte si více:Všechna umístění NPC ve Fortnite Kapitola 3, sezóna 3

Hráči Fortnite odemknou novou položku pro dosažení 400 humbuků a poté pro dosažení Ligy Contender Ligu a Champion League.

#Fortnite Zero Build Arena Rewards!

– 400 humbuk: Drippy Drift Spray
– Contender League: GGG emotikon
– Champion League: Goiton Emoticon Pic.cvrlikání.com/zo8z7xlcen

– FNASSIST (@FN_ASSIST) 12. července 2022

Zde jsou odměny Fortnite Zero Build Arena:

 • Drippy drift sprej – 400 humbuk
 • GGG emotikon – Contender League
 • GoicOn Emotikon – Champion League

Pokud je aréna Zero Build Arena úspěšná, je možné, že epické hry učiní režim trvalý ve Fortnite, snad s různými velikostmi skupiny.

Fortnite Zero Build Arena: Datum ukončení, odměny a další

Mnoho hráčů chtělo a Fortnite Režim bez budov po celá léta, protože hra je již skvělým střelcem třetí osoby. Fortnite představil režim nulového stavby 29. března 2022 a od té doby je populární. Vzhledem k tomu, že režim měl být dočasný, Epic Games se rozhodl jej udržet jako základní hra, kvůli poptávce fanoušků. V režimu bez budovy je mnoho hráčů, ale ale Fortnite v režimu sestavení se necítí prázdné nebo méně. Režimy bez postavení mají zdravou konkurenci a nyní není důvod se zlobit na stavbu Fortnite.

Tato myšlenka šla dále s Epic Games Zero Build Arena Limited Time Mode (LTM), který umožňuje přehrávání trií v nastavení bez postavení. Již získává velkou pozornost a mnoho z nich předpokládá, že epické hry testují vody pro další obsah bez postavení. FortniteIdentita je postavena na budově, ale epické hry budou provést změny, které jsou ideální pro většinu hráčů. Tímto způsobem má každý z tohoto LTM prospěch.

Jak dlouho bude Fortnite Zero Build Arena Ltm Last?

Začalo to 12. července a bude běžet do srpna. 30, 2022. To je o něco více než dva týdny na vyšplhání na divize humbuk a získat další odměny. Další podobný režim se pravděpodobně objeví později, pokud se dostane dostatečná pozornost.

Jaké jsou odměny za Fortnite Zero Build Arena LTM?

Ačkoli tento LTM nenabízí mnoho odměn, dokonce i malé odměny jsou zábavné. Hráči obdrží odměnu, když dosáhnou 400 humbuk, soutěžící ligy a šampionů. Odměny jsou uvedeny níže:

 • Liga šampionů: Goiton emotikon
 • Liga uchazeče: GGG emotikon
 • 400 humbuk: Drippy Drift Spray

Co je humbuk bodování v Fortnite Zero Build Arena LTM?

V nulové budování arény se Hype odkazuje na skóre. Je to identické s tradiční arénou, s výjimkou žebříčku je oddělena od žebříčku arény. Tímto způsobem nebudou hráči zastrašováni skóre jiných hráčů, protože každý začíná nulovým humbukem, bez ohledu na jejich pravidelné skóre arény.

Kdy dostanu své odměny od Fortnite Zero Build Arena LTM?

Epic Games neřekla, kdy rozdávají odměny, pouze to, že je hráči obdrží později. Fortnite po skončení LTM bude s největší pravděpodobností odměnit ruce.

Co je kořistní fond pro Fortnite Zero Build Arena LTM?

Nebude žádný rozdíl mezi zbraněmi a dalšími předměty v aréně Zero Build a ty v pravidelné nulové sestavení. Kromě těžkých ostřelovačů, rázových granátů a port-a-forts budou existovat také předměty, které se nenacházejí v tradičních arénách (s budovou). Epic Games v blogovém příspěvku uvedly, že situaci bude monitorovat a provést úpravy, když budou potřeba.