Získejte útok DBD na Titan Cosmetics levně, než budou pryč | PCGamesn, všechny útoky na Titan Skins in Dead za denního světla – Pro Game Guides

Veškerý útok na Titan Skins in Dead za denního světla

 • Dwight Fairfield jako Eren Yeager
 • Zarina Kassir jako Hange Zoë
 • Meg Thomas jako Annie Leonhart
 • Felix Richter jako Armin
 • Kate Denson As Historia Reiss
 • Ace Visconti jako Kenny Ackerman
 • Jake Park jako Levi Ackerman
 • Yui Kimura jako Mikasa Ackerman

Získejte útok DBD na Titan Cosmetics levně, než budou pryč

Mrtvý za denního světla se brzy zbaví svého útoku na sbírku Titan, ale během jejich prodeje si můžete vzít kosmetiku DBD s omezeným časem pro levně.

Tři mrtví po přeživších denních světlometů oblečených v uniformách z útoku na Titan

Publikováno: 16. června 2023

Mrtvý za denního světla Často spolupracuje s jinými hororovými hrami a ikonickými televizními pořady, ať už jde o přivedení nových zabijáků a pozůstalých, kteří budou hrát jako nebo přidáním příslušné kosmetiky do jejího volitelného obchodu. Dobrým příkladem takového úsilí o spolupráci je mrtvý útokem denního světla na kosmetickou sbírku Titan s uniformami z renomovaného anime. Sbírka oficiálně klesla před rokem a od té doby zůstala k dispozici hráčům. Bohužel to nebude mnohem déle, ale během tohoto konečného prodeje si můžete rychle chytit své kůže.

Vývojáři DBD dnes vzali na Twitter, aby se podělili o to, že útok na Titan Cosmetics nebude mnohem déle. Útok na kolekci Titan je nastaven tak, aby v úterý 18. července opustil obchod ve hře. Naštěstí, pokud ještě musíte získat nějaké položky ze sbírky, obchod pořádá prodej při útoku na Titan Cosmetics před jejich odstraněním příští měsíc. Prodej bude zahájen v pondělí 19. června, dávat nám jednu poslední šanci předvést naši vnitřní Eren nebo Levi předtím, než spolupráce skončí navždy.

Mezi uniformy pozůstalých patří Eren’s, Mikasa’s, Levi’s, Annie’s, Armin’s, Historia’s, Hange’s a Kenny’s. Každý z nich patří k příslušnému přeživšímu, takže pokud chcete vypadat jako Levi, budete muset hrát jako Jake Park. Zabijáky zahrnují obrněné Titan a válečný kladivo Titan, které lze získat pro postavy Oni a Spirit, respektive. Jakákoli kosmetika, kterou koupíte, zůstane trvale použitelné po odstranění kolekce 18. července.

Thumbnail YouTube

Spolu s jakýmkoli nákupem, který provedete z Attack on Titan Collection, obdržíte Crest Crest Charm Cadet Corps. Pokud chcete přístup ke všem jedinečným kouzelům, budete si muset koupit alespoň tři kůže Survivor a jednu zabijáckou kůži. Veškeré podrobnosti o události crossoveru najdete zde. Je vždy smutné vidět spolupráci mezi dvěma milovanými konec řady, ale je skvělé, že tým DBD nechává sbírku jít ven se zlevněným třeskem.

Pokud máte rádi dobré nabídky, ale musíte hrát mrtvé za denního světla, můžete oslavit výročí hry a skočit přímo dovnitř tím. Nedávná náplast koncového přenosu přidala do hry tunu chladného obsahu, od nového vraha na masivní mapu, takže je ten pravý čas začít hrát. Alternativně se podívejte na tento měsíc kódy DBD pro zábavu ve hře zdarma, pokud jste již hráli.

Anna je jedním z našich zpravodajských autorů, která pokrývá vše od fantasy her po zemědělské hry . Když nejím těstoviny nebo psaní, tráví zbytek svého času hraním Sims 4, ponoří se hluboko do Baldurovy brány 3 tradice a má sklon k smaragdovým pastvinám v údolí Stardew a snění o životě jako Druid Fairy. S literaturou a středověkou historií pod pásem si Anna myslí, že není lepší období RPG než středověk. Některé z jejích předchozích prací najdete na Dexerto, IGN a Twinfinite.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Veškerý útok na Titan Skins in Dead za denního světla

Během šestého výročí vysílaného pro mrtvé za denního světla oznámil vývojář Interactive nadcházející spolupráci s legendárním anime a manga, útok na Titan. Byly oznámeny některé podrobnosti týkající se kůže a postav. Vývojář však začal škádlit spolupráci na Twitteru a fanoušci obou entit se v kousku dozvěděli více, aby se dozvěděli více.

Jaký útok na Titan Skins přichází mrtvý za denního světla?

S celkem 10 kůží složených ze dvou zabijáků a osmi přeživších je zde kůže pro každého, kdo je fanouškem hitového anime/manga. V době tohoto psaní jsou všechny kůže sleva 10%, přičemž zabijácké kůry jsou 1485 aurických buněk a skiny Survivor jsou 1080 aurických buněk.

Zabijáci

 • Duch jako válečný kladivo Titan
 • Oni jako obrněný Titan

Pozůstalí

 • Dwight Fairfield jako Eren Yeager
 • Zarina Kassir jako Hange Zoë
 • Meg Thomas jako Annie Leonhart
 • Felix Richter jako Armin
 • Kate Denson As Historia Reiss
 • Ace Visconti jako Kenny Ackerman
 • Jake Park jako Levi Ackerman
 • Yui Kimura jako Mikasa Ackerman

Také součástí propagace, mrtví od hráčů denního světla mohou přijímat kouzla za přihlášení a zakoupení kůží.

 • Charm Cadet Corps: Přihlaste se za denního světla během vydání střední kapitoly
 • Vojenské policejní pluk Crest Charm: Kupte si jakékoli dva oblečení z Attack on Titan Collection
 • Skautský pluk Crest Charm: Kupte si jakékoli tři oblečení z Attack on Titan Collection

Pro více mrtvých za denního světla, podívejte se na všechny mapy v mrtvých denním světle, zařazení (červenec 2022) na Pro Game Guides.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Christian hraje hry od doby, kdy mohl na konci 80. let držet ovladač. Píše o nich téměř 15 let pro osobní i profesionální prodeje. Nyní nazývá Pro Game Guides domů, kde pokrývá tři D: Destiny 2, mrtvý podle denního světla a datování Sims.

Veškerý útok na Titan Skins in Dead za denního světla a jak je získat

Útok na Titan se vydal na mrtvé za denního světla. I když neuvidíte žádnou z humongous tvorů, kteří se během vašich zkoušek dusí, existuje spousta nových kosmetik, kterou můžete vybavit pro konkrétní přeživší nebo zabijáky. Zde jsou všechny nové útoky na Titan Skins in Dead za denního světla a jak je získat.

Attack on Titan Killers Skins

Obrněný titan – oni

War Hammer Titan – Duch

Útok na titan přeživší kůži

Annie’s Uniform – Meg Thomas

Arminova uniforma – Felix Richter

Erenova uniforma – Dwight Fairfield

Hangeova uniforma – Zarina Kassir

Historia’s Uniform – Kate Denson

Kennyho uniforma – eso Visconti

Leviho uniforma – Jake Park

Mikasova uniforma – Yui Kimura

Jak získat útok na Titan Cosmetics in Dead za denního světla

Pokud chcete dostat ruce na útok na Titan Skins in Dead za denního světla, musíte si koupit aurické buňky s penězi v reálném světě. Můžete si je koupit pouze v obchodě ve hře. Obě zabijácké kůry vycházejí na asi 15 USD ze skutečné hotovosti, zatímco každý přeživší je blíž 10 $ každý. Bohužel neexistuje způsob, jak koupit jen dost aurických buněk na jednu kůži, takže buď musíte mít nějaké z nedávného nákupu nebo pony na svazek měny mikrotransakce 18 $. Neexistuje způsob, jak získat tuto měnu prostřednictvím herních prostředků.

Útok na titan crossover je docela skvělá událost pro fanoušky anime, která také hraje mrtvé za denního světla. Nemusíme nutně doporučujeme koupit všechny kůže, protože to vychází na asi 110 $, takže pokud se vám líbí jedna konkrétní postava, podívejte se na ostatní, jděte s tímto. Pokud nejste fanouškem útoku na Titan, můžete se snadno pohybovat dál, nemusíte tyto položky dostávat.

O autorovi

John Hansen

John Hansen je spisovatelem štábu na plný úvazek pro Gamepur a hostitelem videa na ulici PIXEL na YouTube, kde spoluorganizuje týdenní herní podcast a další. Mezi jeho oblíbené hry patří Super Mario 64, The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Breath of the Wild, Left 4 Dead 2 a Overwatch. Pokrývá Overwatch 2 a další tituly FPS, Minecraft, Sonic The Hedgehog, Legend of Zelda a jakékoli hry zombie jsou před sebou umístěny.