Zkoušky na volné noze> Destiny 2 – hratelnost | Fóra |, Destiny 2 Freelance Trials of Osiris se mohou stát trvalými | PCGamesn

Zkoušky na volné noze Destiny 2 se mohou stát trvalými

Ultra-konkurenční pokusy společnosti Osiris budou tento víkend k dispozici na volné noze a zní to, jako by to zvažovalo, že z něj bude trvalá funkce pro herní režim pro více hráčů, zvažuje. Prozatím je na volné noze zpřístupněno pouze příležitostně, což umožňuje sólovým hráčům skočit a soutěžit o některé z nejvyhledávanějších módy Destiny 2.

Zkoušky na volné noze

Zkoušky na volné noze jsou jednou z nejhorších zážitků uvnitř Destiny 2, dohazování je pravděpodobně jednou z nejhorších zkušeností, jaké jsem kdy měl ve videohře. Množstvíkrát se shoduji s poněkud slušným týmem a mám 2 .3s na můj tým je ohromující. Je tedy v podstatě ponecháno, abych převzal 1v3 a očekával se, že vyhraju 7krát v řadě? Naposledy jsem provedl kartu na zkouškách Cap Zone na nekonečných vale, kde jsem byl schopen dosáhnout 5 vítězství, které měly stále milosrdenství a pravděpodobně 4/5 her, musel jsem dělat to, co bylo v podstatě dvojitý přenos. 5. hra byla jedinou výjimkou, protože jsem dostal hráče na par nebo o něco lepší než já. Pak na 6. hře jsem opět ztratil příčinu, byl to 1v3, když moji 2 spoluhráči dělali doslova nic, kromě toho, že jsem 1 zabil. Pak se další hra valí kolem, kde už nemám milosrdenství a kdo by to uhodl, šel jsem proti 3 1.4s asi tak a moji 2 spoluhráči společně mohli dostat 1 zabití. Každé kolo, které jsme vyhráli. Takhle by měla jít na volné noze. Mělo by existovat implementované vyvážení týmu. Nejhorší na tom je, že jsem v této sezoně moc nehrál a můj Elo není ani dostatečně vysoký, aby zaručoval, že nedostal vyvážený tým. V této sezoně jsem nešel na top 500 ani o něčem nesmyslu. Takže neexistuje doslova žádná vyvažování týmu vůbec implementováno. Zničuje to hru a způsobuje, že se cítí spíše jako fuška než zábava mírně konkurenční zážitek. Bungie musí přestat zničit PVP této hry a implementovat některé tolik potřebné změny ASAP!

Zkoušky na volné noze Destiny 2 se mohou stát trvalými

Tři strážci na sobě ozdobnou brnění v Destiny 2, jedné z nejlepších her pro více hráčů

Ultra-konkurenční pokusy společnosti Osiris budou tento víkend k dispozici na volné noze a zní to, jako by to zvažovalo, že z něj bude trvalá funkce pro herní režim pro více hráčů, zvažuje. Prozatím je na volné noze zpřístupněno pouze příležitostně, což umožňuje sólovým hráčům skočit a soutěžit o některé z nejvyhledávanějších módy Destiny 2.

24.-26. Června bude prvním nezávislým zkouškou Osirise z nové sezóny The Haunted, a jak nejnovější tento týden v Bungie Poznámky, je to šance pro každého, kdo je zvědavý na režim 3v3, aby se dostal a zkontroloval věci a zkontroloval věci. Zkoušky s Osirisem staví dva týmy tří proti sobě ve variantě eliminace a cílem je vyhladit nepřátelský tým. První tým, který získal pět bodů, vyhraje zápas a cílem je „jít bezchybně“ s devíti výhrami v řadě zaznamenaných na vaší scorecard.

Normálně zkoušky s Osirisem vyžadují předem vytvořené týmy-potřebujete ve svém fireteam další dva hráče, abyste mohli vstoupit. Vstup do pokusů jako na volné noze přidává dohazování a Destiny 2 vám najde několik strážců, kteří vyplní váš tým.

Benjjyy, vedení pro poslední klan Rites Destiny 2, požádala Bungie na Twitteru o „trvalé nezávislé místo a děkuji“ a odpověděla na Tweet Bungie propagující tento týden na Bungie Post.

“Slyšíme tě o tom,” odpověděl Bungie. “Veškerá vaše zpětná vazba o volné noze, zejména tato, je předána týmu.”.“

Zdá se tedy bezpečné říci, že přidání trvalé fronty na volné noze k pokusům s Osirisem je alespoň v aktivní diskusi na Bungie. I když by to povzbudilo více hráčů, aby každý víkend zkoumali zkoušky, někteří hráči se obávali, že by to mohlo vzít pryč z fondu tradičních pokusů, protože mnozí mohou považovat zkoušky do zápasu za snadnější způsob, jak jít bezchybně.

Čas to řekne, jak to má tendenci.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.