Zofia | Rainbow Six Wiki | Fandom, Rainbow Six Siege Zofia: Co může udělat a jak ji používat | Shotkul skalního papíru

Rainbow Six Siege Zofia: Co může udělat a jak ji použít

Když Ela přijala prestižní nabídku, aby se připojila k Rainbow v roce 2017, Zofie neviděla žádný důvod zůstat pozadu. Zdálo se jí, že všechno o Gromu jí připomíná jejího otce. Použila své kontakty k dosažení šesti osobně, kteří souhlasili s tím, že se s ní setká v Ženevě . O tři měsíce později se Zofia stala oficiálním členem Rainbow. [2]

Zofie

Zofie Bosak se narodila ve Vratikawu v Polsku. Je nejstarší dcerou Jana Bosak, bývalá velitelka jednotky polských speciálních sil Grom. Je také starší sestrou Elżbieta Bosak. Vyrůstal, její otec upřednostňoval Zofii a způsobil mezi nimi roztržení. Navzdory tomu byla Zofie vysoce chráněna svou sestru.

Zofie navštěvovala vojenskou školu svého otce spolu se svou sestrou. Během účasti byla pod tlakem, aby vystupovala na všech úrovních – zátěž, kterou její mladší sestra nedokázala vyrovnat. Během školního výletu do Masurian Lake District byla Zofie kořistí rušivého žertu, který téměř stál její život. Zatímco hrála v jezeře, tři chlapci z její třídy se střídali a snažili se ji utopit, jen pro „zábavu“. Tato násilná zkušenost ji označila hlubokou nedůvěrou ostatních. Následující týden musela sedět vedle svých útočníků ve třídě. Aby se vypořádala s její rostoucí úzkostí, rozhodla se dále tlačit trénink a zajistit, aby se mohla spoléhat na své dovednosti pro ochranu. Její otec souhlasil, že jí ukáže více nemilosrdných technik, vzhledem k tomu, že by nikdy nezpochybnila jeho metody.

Následujícího rána vedl Zofii do střelecké řady, kde si prohlédl dva toulavé psy na cílový post. Informoval ji, že jeden ze dvou psů je nemocný a že musí ukončit jeho utrpení. Poté si vzal kapsu a dal jí dvě minuty, aby se rozhodl. Účelem jí to mělo naučit dovednosti nezbytné k přežití jakéhokoli nebezpečí a odolat nebezpečným situacím. Přísný vojenský výcvik jejího otce a jeho kapesní hodinky by ji pronásledovaly roky. Zatímco se objevily chvíle, kdy se proti němu chtěla vzbouřit, také našla útěchu v jednoduché černobílé formě validace, jeho systém poskytl jeho systém.

Když Zofie zasáhla legální věk, zařadila se do armády a prošla testy výběru Grom s nejvyšším možným skóre. Mezi nejvýznamnějšími vykořisťováním Zofie je záchranná operace v Guatemale, Codenamed Red Agatha . Uprostřed města vytvořila katastrofální tropická bouře a polykala celou sousedství. Zofie byla nasazena na ochranu týmu inženýrů zkoumajících obvod. Během náhlého landfall zasáhla dítě přes záda a běžela, když země zmizela zpod nohou. Dítě se jí drželo na zádech a ona sevřela okraj holými rukama na další půl hodiny, když zavěsila nad propastí. Poté, co byla schopna dosáhnout bezpečnosti, Zofie jednou rukou evakuovala stovky civilistů z oblasti. Aby odměnila svou zvláštní schopnost odolat útrapám, obdržela Zofie medaili a byla povýšena na druhého poručíka . Také získala respekt svých velících důstojníků a vrstevníků.

Během jejích zkušeností Zofia vytvořila druhou rodinu v zámoří. Aby měla větší dopad na pole, naučila se důvěřovat svým spolužákům se svým životem a přehodnotila krutou lekci z incidentu v Lakelandu. Daleko od brutálního tréninku jejího otce Zofie poprvé spustila zdi a poprvé rozvíjela úzké vazby. Během nepoctivé operace v Mali se setkala se svým nyní manželkou, kde se oba omyly za nepřátel.

Napadla její spolužáky na hřišti, objevila skutečný druh specialisty, kterého se chtěla stát. Na vrcholu své kariéry odletěla zpět do Polska na svatební obřad. Zatímco ona zamýšlela, že událost je soukromá, její otec ji proměnil ve výraznou oslavu a znovu se sešel klika politiků, kteří převzali moc po atentátu na polský prezident. Zofie byla šokována, když viděla dva bývalé podezřelé mezi davem, vřele přijali její otec. Opustila párty brzy a předstírala nemoc. Při zkoumání toho, co viděla, Zofia zjistila, že je těhotná. Zofia si vzala výjimečně ranou mateřskou dovolenou, v rodinném domě udržovala těhotenství ukryté před jejím otcem. V následujících měsících spáchal sebevraždu, i když okolnosti obklopující jeho smrt byly podezřelé.

Narození její dcery Jana mělo na Zofii hluboký účinek a zapálila její potřebu kokonu s rodinou – ale Ela ignorovala všechny její pokusy o smíření. Zofia se vrátila do Gromu brzy poté, co slyšela, že ELA projde výběrem. S výjimkou jejích pokusů o opětovné spojení se svou sestrou si Zofia udržovala svou vzdálenost se všemi ostatními. Její peruť si všimla této změny a přemýšlela, jestli její nedávná posedlost hodinky kapesního otce byla zbytkem zármutku nebo něco víc.

Když Ela přijala prestižní nabídku, aby se připojila k Rainbow v roce 2017, Zofie neviděla žádný důvod zůstat pozadu. Zdálo se jí, že všechno o Gromu jí připomíná jejího otce. Použila své kontakty k dosažení šesti osobně, kteří souhlasili s tím, že se s ní setká v Ženevě . O tři měsíce později se Zofia stala oficiálním členem Rainbow. [2]

Na konci roku 2020 byla Zofie umístěna do týmu Mira na nadcházející šest Invitational. Začátkem roku 2021 se tým Mira postavil proti týmu Ash v prvním zápase šesti invitational. Navzdory úsilí týmu Ash nemohli bombu v přiděleném čase zneškodnit a vyhráli zápas pro tým Mira.

Začátkem roku 2022, poté, co byla Nighthaven defreved z Rainbow, byla organizace reorganizována do několika specializovaných týmů. Zofie byla přijata do Ghosteyes pod vedením Tainy “Caveira” Pereira, která se specializovala na infiltraci, dohled, inteligenci a eliminaci. Koncem roku 2022 se Zofie zúčastnila operace proti výrobci zbraní Sunset R&D spolu s Caveirou, Sam “Zero” Fisher, Ana “Solis” Diaz, Max “Mozzie” Goose a Erik “Maverick” Thorn.

Začátkem roku 2023 se Zofie zúčastnila společné operace mezi Redhammerem a Ghosteyes, aby získala zpět odcizenou zbraň Nighthaven od neznámé skupiny. Bylo to však rychle zjištěno, že jde o past stanovenou bývalým operativním Deimosem, který se snažil odstranit všechny členy Rainbow. Bomba byla odpálena v rámci sloučeniny a zranila Zofii a její spoluhráče.

Recenze expertů GameSpot

Rainbow Six Siege Zofia: Co může udělat a jak ji použít

Stejně jako Capitão, Zofie přináší napadající operátory v Rainbow Six Siege určitou všestrannost. Její odpalovač granátů může buď vyhodit věci do povětří nebo špatně dezorientate. Je také jednou z mála operátorů, jejichž příběh hraje do zápasů, v závislosti na tom, kdo je s ním vyrovnán v obranném týmu. Tato příručka to projde, stejně jako zbraně a gadgety, díky nimž jsou její granáty ještě silnější.

Průvodce operátorem Zofie

Schopnost Zofie může potenciálně zabalit výbušný úder, ale pro tento konkrétní pracovník je více, než se setká s okem. Je to další modulární útočník, může to chvíli trvat, než ji novější hráči použijí. Můžete se podívat na naše duhové šest obléhacího průvodce náboje, kde najdete další pokyny, jak efektivněji používat všechny operátory při hraní proti jiným lidem.

Statistiky Zofie

Armor: 2
Rychlost: 2

Zbraně Zofie

Primárními zbraněmi, které mají Zofii dostupné, jsou lehký kulomet LMG-E a útočná puška M762. Jedná se o velmi odlišné a jedinečné zbraně, přičemž LMG-E je dobrá potlačovací zbraň, zatímco M762 je spíše pro přesnost. Její jediná strana je RG15, přizpůsobená 9mm pistole s jedinečným předem připojeným reflexním pohledem. Nemá to velké škody, ale správa zpětného rázu je nad par.

Zofieovy gadgety

S porušením poplatků i jílů je pro Zofii definitivní výhoda, pokud jde o porušení určitých místností. Proto je pravděpodobně vhodnější jít s poplatky za porušení, pokud nejste neuvěřitelně paranoidní pro pronásledování obránců.

Zofieho dovednost

Zofie má záchranné lano KS79 – launcher s dvojitým barelem, který může přepnout mezi otřesy a dopadem granátů. Impact Grenades pracuje téměř stejně jako Ash’s a ona má dva v komoře. Otřes mozku granátů dezorientujte kohokoli chycenou ve výbuchu, může se odrazit od stěn nebo vybuchnout v těsné blízkosti nepřátel a má čtyři v launcher. Použití poplatku za porušení je rychle následované dopadovým granátem životaschopnou a rychlou strategií porušení.

Kromě toho má Zofie jedinečnou schopnost oživit se jednou, když je zraněna. Bude mít jen jeden zásah, když to udělá na rozdíl od poloviny zdraví ostatních, ale může to být dobré v špetce. To nelze použít, pokud je chycen ve Frostově pasti nebo vyslýchán Caveira.

Mám si vybrat Zofii?

V jistém smyslu se trochu liší od Ash a může být mnohem kreativnější, ale její zbraně ji zklamají. Její zajímavá interakce s ELA s otřesovými zařízeními znamená všechny, které se používají na sobě poslední polovinu jejich normálního trvání, takže je obtížné zjistit, zda by měla být postavena proti její sestře.

Ale co přesně dělá Ela a proč je důležité, aby otřes mozku ovlivnil oba z nich méně? Chcete -li to zjistit, přejděte na naši hlavní příručku duhové šest: Průvodce obléháním operátorů, která má odkazy na každého jednotlivého operátora, jakož i přehled o nejobecnějších uživatelních a který z nich by měl zvážit učení.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Funkce Sledujte
  • Následující průvodci následují
  • Střelec následovat
  • Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow
  • Ubisoft Montreal následovat

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Když byl Dave Guides spisovatelem pro Rock, Paper, Shotgun, bylo jeho privilegiem pochopit, jak dobře hrát určité hry, aby novější hráči pochopili složitější věci o nich.