Ztracená průvodce resetováním ARK Weekly – Naguide, Lost Ark Daily Reset Time | Shacknews

Ztracená archa denního času resetování

Objevuje se stále více a více podrobností o tom, kdy se věci procházejí resetovacím cyklem, takže vám budeme moci říct, na co si můžete dát pozor.

Průvodce ztraceným ARK Weekly Reset

Vítejte v našem Ztracená archa týdenní resetování průvodce. Přemýšlel o časech resetování ztracených archů? Resetování-ať už každodenní nebo týdně-jsou základem života MMO. Tady je cokoli, co víme o ztracené arch denně a týdenní časy resetování serveru.

Ztracená archa týdenní resetování

Některé hry resetují celé své servery každý den, i když zjistíte, že nejběžnějším událostí jsou věci jako úkoly nebo okolnosti resetování místo toho.

Objevuje se stále více a více podrobností o tom, kdy se věci procházejí resetovacím cyklem, takže vám budeme moci říct, na co si můžete dát pozor.

Týdenní resetování

Den resetovaního resetujícího týdne je čtvrtek, s konkrétním časem, jak je uvedeno výše. Následující materiál ve hře se resetuje každý týden:

 • Týdenní úkoly Una
 • Abysální dungeony
 • Výměny chaosu
 • Guardian Raids
 • Cube Dungeons
 • PVP týdenní úkoly
 • Chaos Dungeons
 • Duchové lodě
 • Někteří obchodníci také obnovují zásoby každý týden

Podle YouTuber Kibbles, nakupované položky, které jsou zaznamenány jako „týdeník“, se během stejného okna neresetují. Zdá se, že týdení úkolů cechu se také ve čtvrtek resetují v jiném čase.

Denní resetování

Následující materiál ve hře denně resetuje:

 • Denní úlohy Una
 • Chaos Gates
 • Světové šéfy
 • Guardian Raids (můžete dělat dva denně)
 • Chaos Dungeons (můžete dělat dva denně)
 • Voyage Cooperative Missions

Pokud jste členem cechu, můžete také přispět 6 000 stříbrnými, když každý den pomocí menu cechu výměnou za krevní kameny. Akce vztahu jsou také něco, o čem si můžete myslet každý den.

Kromě toho existují dobrodružné ostrovy. Ty se objevují na časovačích přes den a můžete snadno vyhledat, až se blíží další. Můžete dokončit pouze jeden den každý den a 2 každý den o víkendu.

Ztracená archa denního času resetování

Ztracená archa denního času resetování

Tady je, když se Servery Lost ARK resetují každý den.

Ztracená ark se po celém světě přepravuje po celém světě od té doby. Klíčovým aspektem herní smyčky v MMO je denní resetování, který zavádí nový denní obsah pro hráče, do kterých se mohou kopat. Pojďme se podívat na denní resetovací čas pro ztracenou archu.

Ztracená archa denního času resetování

Ztracená archa denního času resetování

Ztracená archa denní resetovaná doba je 10 a.m. UTC. To odpovídá 3 a.m. Pt/6 a.m. ET. Až dojde k resetu, mnoho obsahu ve hře se osvěří a přidá nové věci pro hráče, do kterých se mohou kopat. Pokud jde o hráče, další den nezačne, dokud se nestane denní resetování.

Lost ARK má denní i týdenní resetování. Denní resetování Obnovit úkoly UNA, Chaos Dungeons, Guardian Raids, Chaos Gates a jakýkoli další obsah vázaný na denní cyklus. Týdenní reset se koná ve čtvrtek ve stejnou dobu s denním resetem. Obsah, který se osvěží s týdenním resetem, zahrnuje úkoly UNA (Weeklie), Abyssal Dungeons, Cube Dungeons a další.

Jako hráč ztracených archů je dobré vědět, kdy je denní resetovací čas. MMOS může být často kontrolním seznamem úkolů, které mají být dokončeny, a vědět, jak dlouho máte, dokud se věci resetují, že jste správně připraveni a ne slepé.

To je denní resetovací čas pro ztracenou archu. Pro více informací o aspektu hry s živým servisem doporučujeme, aby se vydal na oficiální účet Lost ARK Twitter, který každý den zveřejňuje nezbytné aktualizace. ShackNews ‘Lost ARK TEMICE je také plná užitečných průvodců a příběhů pro vaši cestu přes Arkesia.

Donovan je mladý novinář z Marylandu, který rád hraje. Jeho nejstarší herní paměť hraje pyžama Sam na ploše své matky o víkendech. Pokémon Emerald, Halo 2 a původní Star Wars Battlefront 2 byly některé z nejvlivnějších titulů v probuzení jeho lásky k videohrám. Poté, co Internace for ShackNews po celé vysoké škole, Donovan promoval na Bowie State University v roce 2020 s major v vysílané žurnalistice a připojil se k týmu na plný úvazek. Je to obrovský výkřik blbeček a filmový fanatik, který s vámi bude mluvit o filmech a hrách po celý den. Můžete ho sledovat na Twitteru @donimals_