Olympus – Apex Legends Wiki, Olympus – Liquipedia Apex Legends Wiki

Olympus Apex

V roce 2734 byla odhalena pravda o nehodě fázového běžce-byl to výsledek sebezničení, aby se zabránilo krádeži nově objeveného zdroje energie známého jako Branthium a Pathfinder byl zodpovědný za zajištění jejího rozsáhlého rozdělení, což skončilo blížící se blížící se Energetická krize a učinit MRVN hrdinou Outlands. Výsledkem bylo, že byla nainstalována socha v jeho podobě a měl se konat obřad, což mělo za následek, že mnoho občanů Outlands se vrhlo na Olympus, aby se zúčastnili. [2] [3]

Olympus

Olympus je mapa vydaná v sezóně 7 nacházející se na planetě Psamathe.

Obsah

Lore [| ]

Pozadí [| ]

Olympus bylo město postavené na snech. Tato utopie, která byla postavena v 2640 miliardářem humanitárním Lillian Peck [1]. Olympus produkoval řadu průlomů pro Outlandy, včetně vývoje v ekologických skákacích pro skokovou plavidlo, fázovou technologii pro okamžitou dopravu zvanou The Phase Runner a technologie dronů pro zdravotní a bezpečnostní systémy. [1]

Všechny sny se však skončí a tato se explozivně skončila: nehoda fázového běžce v experimentálním výzkumném zařízení vedla k vytvoření fázové trhliny (masivní bublina fázové energie) a Outlands je nejlepší a nejjasnější opuštěný město.

Samotný Olympus však byl udržován pokročilými počítačovými systémy, takže rychle našel nové kupující v elitě Outlands Elite. Po dobu 40 let sloužilo jako bohaté místo pro dovolenou s Rift jako turistická atrakce. Bohužel, trhlina rostla nestabilní přesčas a Olympus byl plně evakuován před šesti měsíci. Nyní Hammond Robotics, s podporou Mercenary Syndicate, přeměnila Olympus na novou scénu pro Apex Games – i když je však někdo hádán.

Recenze expertů GameSpot

Sezóna 9 [| ]

V roce 2734 byla odhalena pravda o nehodě fázového běžce-byl to výsledek sebezničení, aby se zabránilo krádeži nově objeveného zdroje energie známého jako Branthium a Pathfinder byl zodpovědný za zajištění jejího rozsáhlého rozdělení, což skončilo blížící se blížící se Energetická krize a učinit MRVN hrdinou Outlands. Výsledkem bylo, že byla nainstalována socha v jeho podobě a měl se konat obřad, což mělo za následek, že mnoho občanů Outlands se vrhlo na Olympus, aby se zúčastnili. [2] [3]

Přibližně ve stejnou dobu se Icarus Fleet, skupina vychytávacích lodí (tajně odeslala Torres Silva, generální ředitel Silva Pharmaceuticals) [4]. Lodě se brzy přiblížily k Olympusovi s vlajkovou lodí flotily, ICS Icarus, Docking na plovoucí město. Lodě nesly užitečné zatížení těkavé medusa vinné révy odebrané z Typhonových pozůstatků, které se rychle rozšířily a šířily těkavý antigen, který vyústil v epidemii mezi masami, které dorazily na ceremoniál Pathfindera. [3] Díky pomoci legend byla epidemie zastavena a růst vinné révy Medusa byl zastaven. Navzdory tomu nebyla většina vinic schopna být odstraněna, příliš zakořeněna do infrastruktury Olympus.

Sezóna 12 [| ]

Někdy předtím, než byl Mad Maggie odsouzen k smrti bojem prostřednictvím vrcholených her, měl syndikát nainstalovaný fázový ovladač a jeho terminál, aby v případě potřeby teleportoval celé plovoucí město. Programování řidiče fázového řidiče však bylo přinejlepším nevýrazné a systémy, které mu udržovaly, postrádaly i ty nejzákladnější firewally. . Systémy nouzových turbín se však podařilo udržet město nad vodou před tím, než se mohlo zhrožovat. . [8]

Umístění [| ]

Umístění v tučně jsou označeny na obrazovce mapy. Názvy nezveřejněných míst lze vidět pouze v levém rohu HUD při vstupu do těchto oblastí.

název Kořist úroveň Popis Zásobníky
Vstup do zemědělství Nízká úroveň
Předsíň Anchamber je průchod, který jde do centrální turbíny.
Podzimní statky Vysoká úroveň Oválný oblast s malými budovami obklopující okraje. Třípodlažní budova ve středu funguje jako vrchol pro oblast. Další třípodlažní budova se nachází severně od centrální budovy.
Bonsai Plaza Střední úroveň Korunní klenot Olympus na jižní části mapy obsahuje několik velkých mrakodrapů a restaurací.
Bonsai Hillside Nízká úroveň
Arcadia Supercarrier Vysoká úroveň Poněkud velké místo na Olympusu, kde se s největší pravděpodobností stane boj blízkých čtvrtí. Obsahuje další budovy v oblasti vedle jmenovky.
Střední úroveň Tento POI má ve středu dvojitý pomalu se pohybující ventilátor a většina kořisti obklopuje hranu. Boj zblízka je zde nevyhnutelný. Spojuje také mnoho dalších POI, a proto se stává zkratkou.
Obranný obvod Nízká úroveň
Doky Vysoká úroveň Kruhová oblast ohrožená několika budovami. Nachází se na severozápadě mapy, mezi dopravcem a napájecí mřížkou.
Vysoká úroveň Plovoucí nádoba na daleké jihozápadní straně mapy spojené dvěma ziplíny. Kořist v POI je hlavně ve střední oblasti a kolem okrajů nádoby. Střední oblast má vždy zlatou položku a/nebo fialovou položku.
Vysoká úroveň Velká střešní oblast ohrožená několika malými budovami. Nachází se poblíž turbíny a Hammond Labs.
Farmstead Nízká úroveň
Pěstovat věže Tři spřádací věže umístěné na východní straně mapy.
Zlaté zahrady Střední úroveň Sbírka čtyř dvoupodlažních, 3-pokojových budov umístěných na východní straně mapy. Skládá se z mělkého rybníka ve tvaru půlměsíce, stejně jako mnoho stromů a květin.
Hammond Labs Střední úroveň Velká laboratoř ve středu mapy, mezi majetkem, turbínou, energetickým skladem a solárním pole.
Hydroponie Vysoká úroveň Sbírka budov jihozápadně od mapy, jihovýchodně od Elysia.
Pass Ivory Nízká úroveň
Laboratorní příloha
Klinika Lifeline Vysoká úroveň Převzetí věže se skládá z platformy Med-Bay, která uzdravuje legendy, které stojí na platformě. Může zavolat neutrální balíček péče na nouzové platformě na zadní straně kliniky jednou za hru. K dispozici jsou dva disco kořistné koule a některé nástroje, které lze interagovat v salonku štábu, pod klinikou
Údržba Nízká úroveň
Vysoká úroveň Velké místo na jihovýchodě mapy, jižně od Grow Towers.
Pathfinderova bojová noc Vysoká úroveň Převzetí města, které se skládá z boxerské arény s prstenem, kde hráči mohou používat pouze útoky na melee.
Fázová brána Central Nízká úroveň Vstup do fázového běžce jižně od Hammond Labs. 4
Nízká úroveň Vstup do fázového běžce severně od hydroponiky. 4
Primární napájecí mřížka Střední úroveň
Rift Aftermath Vysoká úroveň Velká kupole vyrobená z rozpuštěné energie umístěné na severovýchodní části mapy. Je vybaven zářící koulí energetiky roztržení ve svém centru, která působí jako východní vchod/výstup na fázový běžec.
Výzkumná povodí Vysoká úroveň
Nízká úroveň
Nízká úroveň
Solární pole Sbírka malých budov. Centrální budova má nahoře velký solární panel a je to zaručené tření pro odstřelovací pušky.
Nabídka Nízká úroveň
Icarus Vysoká úroveň Červená loď. Také umístění trezoru.
Lounge Reverie Oblast nad Bonsai Plaza, která spojuje dvě budovy.
Podchod Nízká úroveň
Velvet Oasis Velvet Oasis má hlavně dvě vysoké budovy s vnitřkem, které mají ziplines vedoucí k podzemní kavárně Oasis. Kolem budov jsou další menší struktury, takže se tam můžete ustoupit, pokud se vám podaří uniknout z boje v budovách.
Wildflower louka

Bývalá místa [| ]

název Kořist úroveň Popis Současná pozice
Nákladní prostor Nízká úroveň Pathfinderova bojová noc
Rozcestí Icarus
Uvítací centrum Nízká úroveň Klinika Lifeline

Funkce mapy [| ]

 • Fázový běžec
 • Trojzubec
 • Kořist Mrvns
 • Icarus Bridge
 • Fázový ovladač

Olympus

Olympus je mapa vydaná v sezóně 7 nacházející se na planetě Psamathe.

Obsah

Lore [Edit]

. Postaveno v 2640 miliardářem humanitárním Lillian Peck, Tato utopie vznášející se v oblacích výše Psamathe bylo kdysi místem, kde nejjasnější mysl v Outlands . Olympus produkoval řadu průlomů pro Outlandy, včetně vývoje v ekologických skákacích pro skokovou plavidlo, fázovou technologii pro okamžitou dopravu zvanou The Phase Runner a technologie dronů pro zdravotní a bezpečnostní systémy.

Všechny sny však skončí a tohle explozivně skončila: Nehoda fázového běžce V experimentálním výzkumném zařízení vedlo k vytvoření fázové trhliny (masivní bublina fázové energie) a nejlépe a nejjasnější Outlands rychle opustilo město.

Samotný Olympus však byl udržován pokročilými počítačovými systémy, takže rychle našel nové kupující v elitě Outlands Elite. Po dobu 40 let sloužilo jako bohaté místo pro dovolenou s Rift jako turistická atrakce. Bohužel, trhlina rostla nestabilní přesčas a Olympus byl plně evakuován před šesti měsíci. Nyní Hammond Robotics, s podporou Mercenary Syndicate, přeměnil Olympus na novou scénu pro Apex hry – Ačkoli proč je někdo hádán.

název Kořist úroveň Popis Zásobníky
Vstup do zemědělství Nízký
Předsíň Nízký Anchamber je průchod, který jde do centrální turbíny.
Podzimní statky Vysoký . Třípodlažní budova ve středu funguje jako vrchol pro oblast. Další třípodlažní budova se nachází severně od centrální budovy.
Bonsai Plaza Střední Korunní klenot Olympus na jižní části mapy obsahuje několik velkých mrakodrapů a restaurací.
Bonsai Hillside Nízký
Arcadia Supercarrier Vysoký Poněkud velké místo na Olympusu, kde se s největší pravděpodobností stane boj blízkých čtvrtí. Obsahuje další budovy v oblasti vedle jmenovky.
Centrální turbína Střední Tento POI má ve středu dvojitý pomalu se pohybující ventilátor a většina kořisti obklopuje hranu. Boj zblízka je zde nevyhnutelný. Spojuje také mnoho dalších POI, a proto se stává zkratkou.
Obrana Nízký
Doky Vysoký Kruhová oblast ohrožená několika budovami. Nachází se na severozápadě mapy, mezi dopravcem a napájecí mřížkou.
elysium Vysoký Plovoucí nádoba na daleké jihozápadní straně mapy spojené dvěma ziplíny. . Střední oblast má vždy zlatou položku a/nebo fialovou položku.
Energy Depot Vysoký Velká střešní oblast ohrožená několika malými budovami. Nachází se poblíž turbíny a Hammond Labs.
Farmstead Nízký
Pěstovat věže Střední Tři spřádací věže umístěné na východní straně mapy.
Zlaté zahrady Střední Sbírka čtyř dvoupodlažních, 3-pokojových budov umístěných na východní straně mapy. Skládá se z mělkého rybníka ve tvaru půlměsíce, stejně jako mnoho stromů a květin.
Hammond Labs Střední Velká laboratoř ve středu mapy, mezi majetkem, turbínou, energetickým skladem a solárním pole.
Hydroponie Vysoký Sbírka budov jihozápadně od mapy, jihovýchodně od Elysia.
Pass Ivory Nízký
Laboratorní příloha Nízký
Údržba Nízký
Zkušební místo orbitálního děla Vysoký Velké místo na jihovýchodě mapy, jižně od Grow Towers.
Vysoký Převzetí města, které se skládá z boxerské arény s prstenem, kde hráči mohou používat pouze útoky na melee. Pokud však hráč zemře v prstenu a je respawn, existuje tu chyba, která jim umožňuje používat útoky na blízko, jako by byli stále v ringu.
Vstup do fázového běžce jižně od Hammond Labs. 4
Fázová brána na západ Nízký Vstup do fázového běžce severně od hydroponiky. 4
Primární napájecí mřížka Střední
Rift Aftermath Vysoký Velká kupole vyrobená z rozpuštěné energie umístěné na severovýchodní části mapy. Je vybaven zářící koulí energetiky roztržení ve svém centru, která působí jako východní vchod/výstup na fázový běžec.
Výzkumná povodí Vysoký
Nízký
Loděnice
Solární pole Střední Sbírka malých budov. Centrální budova má nahoře velký solární panel a je to zaručené tření pro odstřelovací pušky.
Nabídka Nízký
Icarus Vysoký Červená loď. Také umístění trezoru.
Lounge Reverie Vysoký Oblast nad Bonsai Plaza, která spojuje dvě budovy.
Podchod Nízký
Velvet Oasis Střední Velvet Oasis má hlavně dvě vysoké budovy s vnitřkem, které mají ziplines vedoucí k podzemní kavárně Oasis. Kolem budov jsou další menší struktury, takže se tam můžete ustoupit, pokud se vám podaří uniknout z boje v budovách.
Nízký
Wildflower louka Nízký

Bývalá místa [EDIT]

název Kořist úroveň Popis Současná pozice
Nákladní prostor Nízký Pathfinderova bojová noc
Rozcestí Nízký

Funkce mapy [Úpravy]

 • Fázový běžec: Fázový běžec jsou vzrušující nové nástroje pro přechod do každé zóny.
 • Trojzubec: Trident je vozidlo nalezené na Olympus a Storm Point. Byl propuštěn v sezóně 7.
 • : Kořist Mrvns jsou rozhodně kořistní roboti s nejvíce života v nich. Vypadají podobně jako ten, který byl poháněn MRVN, který byl předčasně na mapě, pouze oni jsou nyní zapnuty. Nemohou chodit kolem, ale jejich obrazovky se aktivují, když k nim přistupujete. LOOT MRVNS vypadají a chovají se jako automat, přímo dolů k jediné paži. Jejich obrazovka se točí a musíte se pokusit stisknout kořist ve správný čas, abyste získali kořist vyšší úrovně.
 • Icarus Bridge: V celém Icarusu jsou mrtvoly některých vědců, kteří pracovali na palubě lodi v hlubokém prostoru. Nezapomeňte využít zbytkové klíčové karty, která náhodně vynoří na jednom z jejich těl. (Není to jako by to používali, správně?) Pokud najdete klíčovou kartu, spěchejte na přední část lodi, abyste získali přístup k nejlepší kořisti na palubě Icarus. . Buďte opatrní, že se nepřepadnete, protože ostatní hráči mohou ukrást klíčovou kartu z vašeho Deathboxu.

Iterace mapy [Upravit]

 • Originál
 • MU1
 • Ukázat vše