10 her jako Pokemon pro náročný trenér | Gamesradar, 10 her jako Pokemon, které by fanoušci měli zkontrolovat – Gamespot

Přepínač, PS4

Hry jako Pokemon

. . .

Ale pokud jste připraveni odložit své Pokeballs a zavěsit klobouk trenéra pro kouzlo, existuje spousta zábavných her, jako je Pokemon, abys to zkusil. .

. Temtem

Vývojář:
K dispozici na
: PC, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

Temtem je v podstatě Pokemon, MMO. Je to stále v raném přístupu, ale je tu více než dost, aby nám ochutnali život prozkoumávat plovoucí ostrovy omninesie, chytání temných a bojujících s ostatními hráči. Stejně jako Pokemon je to všechno o pasti, trénincích a soutěži se svým týmem rozkošných tvorů, nakonec se ujal osmi tvrdých trenérů dojo souostroví. . Hra získává aktualizace po celou dobu, s novými událostmi, novými misemi, novou kosmetikou, novým temtem a pravidelně přidány.

2.

Vývojář
Xbox One, Xbox Series X, PC

. Tato malá zvířata se budou označit za vámi, když prozkoumáte svět OOB, a lze je použít v tanečních bitvách proti jiným sběratelům Oobleta. S zemědělskými prvky, zvířecími kříženími-eS-esque domácími navrhování. Je to stále v raném přístupu, ale pravidelně existují nové aktualizace a doplňky, což z něj činí trochu rozkošný idyll.

3.

Vývojář:
: PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch

. . . .

Země je obývána lidem podobnými Chibi známými jako Lilikins, proto každý vypadá jako postavy final fantasy final. . Když cestují po zemích, setkávají se s dalšími postavami Final Fantasy, které patří do různých frakcí. . .

4. Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Vývojář: Capcom
K dispozici na: PC, přepínač Nintendo

Druhá splátka v seriálu Monster Hunter Stories je skvělým dobrodružstvím, do kterého se vstoupíte, pokud hledáte něco, co si můžete hrát po Pokemon. Poté, co se vydáte z vašeho domova ostrova Hakolo, abyste se stali jezdcem, ocitnete se zameteni na cestě, která vás vidí pouto s přátelskými příšerami známými jako Monsties. Monstra, kterou jste přáli, se stanou vašimi věrnými společníky, kteří se připojí k vaší straně na rozdíl od Pokémona, a mnoho různých druhů Monsties najdete po celém světě. Můžete vylíhnout Monsties z vajec, která najdete v DENS, a zvýšit je, abyste se připojili k vašim dobrodružstvím. Zatímco první hra je skvělým místem, kde začít na 3DS, následné sledování se snadno dostane, pokud jste to neudělali jeho předchůdce.

.


: PS4

. . Další objednávka v podstatě staví na digitálním monstrum, což byl tamagotchi digitální domácí zvíře, které vytvořilo franšízu Digimon.

Nastaveno v otevřeném světě, jste omezeni pouze na dva Digimon, který se vyvíjíte a trénujete. Pokud jste milovali interaktivní stránku . . .

.

Monomi Park
K dispozici na: PC, Xbox One, PS4

. . Jako rančer Beatrix Lebeau prozkoumáte pozemky se svým důvěryhodným vakulem. Cílem je zachytit různé druhy roztomilých slipů, které najdete skákací po zemích. . Existuje celá řada různých slitiků, z nichž každá má své vlastní Prorts v hodnotě různých hodnot.

. . Experimentováním s PLORT a Slimes si můžete vytvořit svůj vlastní speciální slizy a objevit celou řadu různých variant, které se mají hrát ve velkých babek. .

. Chocobo’s Mystery Dungeon: Každý kamarád!

Vývojář: .A.n.

Nejnovější v sérii Mystery Dungeon, hrajete jako Chocobo a jeho kamarád CID, kteří jsou lovci pokladů, kteří cestují skrz dungeony, aby pomohli městu Lostime. Měšťanští obyvatelé ztratili své vzpomínky díky zvonu Oblivionu, který je přiměl k zapomenutí pokaždé, když zazvoní. Jako milý pták a jeho kamarád musíte obnovit jejich vzpomínky a obnovit to, co bylo kdysi ztraceno. Paměť každého člověka je uzamčena v různých dungeonech, které jsou náhodně generovány, takže nikdy nevíte, na jaké pasti nebo výzvy na vás čekají. Dungeons and Battles nejsou příliš odlišné od těch, které najdete v Pokemon RPGS. . Monstra s vámi pak budou bojovat v dungeonech a pomohou uvolnit vaši cestu skrz nějaké tvrdé bitvy. .

8. Digimon Story: Cyber ​​Sleuth

Vývojář: h..n.
K dispozici na

Přestože jsme již zahrnuli titul Digimon do našeho seznamu, Digimon Story: Cyber ​​Sleuth stojí za zmínku kvůli tomu, jak odlišný je Digimon World: Next Order. .

. . . . .

.

Vývojář:
PC, Switch, PS4, Xbox One

Nexomon: Vyhynutí je další název, o kterém by měl pravděpodobně přicházet právní tým společnosti Pokemon Company. . Nicméně od tohoto systému je to opravdu klon Pokemon skrz a skrz, a nosí to s pýchu. .

. Monster Sanctuary

Hry Moi Rai
K dispozici na:

. Stejně jako Pokemon vytváříte týmy monster, které se dostanete na divoké monstra, a jako Pokemon Yellow zpět v den (nebo novější Pokemon pojďme Pikachu a Eevee tituly), můžete mít jednu z vašich večírek za sebou. Tito následovníci však ztělesňují traverzální prvky původně zachycené HMS v sérii Pokemon. . .

? Proč ne podívat se na náš výběr .

.

Pokemon. . Ale co děláte, jakmile vy mít ? ? Lepší se učení? . . . . !”

K dispozici na: Přepínač, PS4

Tato cutesy klasicky stylizovaná Roguelike s hlavním fantasy maskotem se nemusí okamžitě zdát Pokemon, a v mnoha ohledech to není. . .„Polovina zábavy z Pokémona je nalezení různých tvorů, které mají najmout do vaší strany, a Chocobo Mystery Dungeon: Každý kamarád poškrábaje stejné svědění se známými tvářemi Final Fantasy.

. Je to jeden z nejvěrnějších Pokemon-likes kolem, který vám nechává sbírat, trénovat a bojovat s více než 100 stvořeními s elementárními dovednostmi. . Pokud se vám líbí základní myšlenky Pokémona, ale chcete to vidět, je to dobrý výběr.

Ni no kuni: hněv bílé čarodějnice

K dispozici na: Přepínač, ps4, pc

. . . A i když se mizedké tempo mohlo těžko hrát na svém původním vydání PlayStation 3, bylo přeneseno téměř na všechno, včetně Nintendo Switch-jen v případě, že dáváte přednost přenosnému pokémonovi, aby byly přenosné.

K dispozici na: PC, Xbox (Switch TBA)

. Ale někde v této nepředvídatelné směsi je rozhodně nějaká DNA pokemon. V oobletách zachytíte a bojujete s řadou malých zajatých tvorů. Bazén je menší než hra Pokémona, ale jsou dobře rozlišeny a hra vás nezamýšlí odfouknout s naprostou odrůdou. Místo toho se každý cítí jako sladký malý útulný stvoření, se jmény jako Dumbirb a Wigglewip. A spíše než typická individuální bitva Pokemon se vaše tvorové účastní nenásilných tanečních bitů. Tento smysl pro infekční praštěnost proniká celý zážitek a dává mu přátelský pocit. .

Monster Crown

Přepínač, Xbox, PlayStation, PC

. Návrhy příběhu a stvoření jsou tmavší než tradiční hra Pokémona, roztomilý pixelovaný umělecký styl bere několik poměrně vážných témat. . .

MH příběhy dostupné na: MH Stories 2 K dispozici na:

Série Monster Hunter není vůbec příliš podobná Pokemon, vzhledem k tomu, že v Pokémonu nejsou známí pro pokožku a nošení stvoření. . Mechanicky bitevní systém funguje velmi odlišně než tradiční hra Pokemon, s mírně více zaměřenou na strukturu a jinou elementární strukturou pro slabosti. Ale poškrábá svědění sběru příšer, zejména pokud máte afinitu s návrhy lovců monster. ? Obě hry Monster Hunter Stories jsou solidní, ale Monster Hunter Stories 2 je lepší téměř ve všech směrech a nevyžaduje mnoho znalostí první hry.

Přepínač, PlayStation, Xbox, PC

. . Ale splňuje fantazii zkrocení divokých zvířat a jejich použití k procházení světa způsobem, který je mnohem aktivnější než Pokemon. Když stavíte řadu zvířat a vyrovnáváte je, můžete je použít v boji, k dosažení nových výšek a k jízdě. .

Nexomon / Nexomon: Vyhynutí

K dispozici na:

Nexomon je další tradiční pokémonová, s jasným barevným uměleckým stylem a obrovským bohatstvím asi 300 příšer pro sbírání a bitvu. . . . Obě hry jsou k dispozici na přepínači Nintendo.

Temtem

K dispozici na: PC (a konzole 9. září)

. Indie Studio Crema usiluje o vytvoření MMO sběru Monster, na které fanoušci Pokemon čekali, a všechny náznaky z verze Early Access jsou, že to bylo docela úspěšné. .. Zatímco spousta těchto her miluje poctu, Temtem se snaží převzít krále.

Svět Final Fantasy Maxima

K dispozici na:

World of Final Fantasy je roztomilý Chibi RPG s jedinečným mechanikem pro stohování monster. . To nemusí znít velmi podobně jako pokémona, ale stejně jako Chocoboův záhadný dungeon, Square Enix využívá maximum ze své dlouhé historie ikonických návrhů monster. . .