10 m.2 NVME SSD byste měli zkontrolovat, zda je bleskový výkon, Sabrent ukazuje, že pokrok buduje nejrychlejší PCIE gen5 m.2 SSD

Sabrent ukazuje pokrok budování nejrychlejšího PCIE gen5 m.2 SSD

Mám obtížný čas důvěřovat všem Sabrent SSD po mém Sabrent Rocket 4 zděné na mě a oni mi dali opravdu obtížný čas v záručním procesu.

10 m.2 NVME SSD byste měli zkontrolovat, zda není bleskový výkon

V posledních letech získaly jednotky pevného stavu (SSD) popularitu pro jejich vynikající výkon a spolehlivost ve srovnání s tradičními jednotkami pevného disku (HDD).

M.2 NVME SSD jsou v současné době nejrychlejšími a nejvyhledávanějšími úložnými řešeními pro špičkové počítače a notebooky. Tyto jednotky nabízejí vynikající výkon, pokud jde o rychlosti přenosu dat, doby spouštění a doby načítání aplikací. Díky tomu jsou ideální pro nárok na požadavek na hraní her, úpravy videa a zpracování dat.

Ať už stavíte nový počítač nebo upgradujete svůj stávající, tyto SSD nepochybně zvýší celkový výkon a rychlost vašeho systému. Od špičkových značek až po dostupnější možnosti jsme vás dostali.

Vydejte se na vzrušující cestu a dozvíte se více o bleskových řešeních pro úložiště!

Co je m.2 NVME SSD?

Samsung-Memory-PJPF7-4SRXW-UNSPLASH

M.2 NVME SSD je typ jednotky v pevném stavu, který poskytuje bleskový výkon a zajišťuje rychlejší přenos dat než tradiční jednotky pevného disku a starší SSD. Tato malá a kompaktní úložná zařízení se připojují k základní desce počítače přes m.2 slot a použijte rozhraní PCIe.

m.2 NVME SSD také požadují notebooky, ultrabooky a další přenosná zařízení kvůli jejich nízké spotřebě energie. Jsou ideální pro hráče, tvůrce obsahu a profesionály, kteří vyžadují rychlý přístup k velkému množství dat.

Přečtěte si také: Nejlepší interní SSD pro zvýšení výkonu vašeho počítače

m.2 nvme SSD vs. Pravidelné SSD nebo HDD

Zde je několik bodů popisujících, proč byste měli použít m.2 NVME SSD ve vašem PC přes běžný SSD nebo HDD:

Nižší spotřeba energie: m.2 NVME SSD konzumují méně energie, generují méně tepla a vytvářejí tišší výpočetní zážitek než tradiční HDD a starší SSD.

Zlepšená trvanlivost: m.2 NVME SSD postrádají pohyblivé části, takže jsou robustnější a spolehlivější než tradiční HDD. To znamená, že jsou méně náchylné k selhání a ztrátě dat v důsledku fyzického poškození.

Vylepšený výkon: m.2 NVME SSD poskytují rychlejší rychlosti přenosu dat, což má za následek rychlejší doba zavádění a lepší celkový výkon systému než tradiční a starší SSD.

Vyšší kapacita: m.2 NVME SSD nabízejí větší úložnou kapacitu než tradiční HDD a starší SSD, což vám umožní ukládat více dat, aniž by se obával, že dojde prostor.

Kompaktní velikost: S jejich malým tvarovým faktorem, m.2 NVME SSD zabírají méně místa v PC, což z nich činí vynikající volbu pro kompaktní sestavy, jako jsou notebooky, ultrabooky a malé formy faktoru.

Faktory, které je třeba zvážit při výběru m.2 NVME SSD

Kapacita: m.2 NVME SSD jsou k dispozici v různých kapacitách úložiště, takže je nutné si vybrat ten, který vyhovuje vašim potřebám úložiště. Zvažte data, která potřebujete v současné době i v budoucnu, a vyberte si SSD s dostatečnou kapacitou, aby se ubytovali.

Rychlosti čtení/zápisu: m.2 NVME SSD nabízejí rychlejší rychlosti čtení a zápisu než starší SSD a konvenční HDD, ale ne všechny modely mají stejný výkon. Prohlédněte si rychlosti čtení a zápisu SSD, které uvažujete, a vyberte si ten, který poskytuje výkon, který potřebujete.

Cena: m.2 NVME SSD jsou nákladnější než tradiční HDD a dokonce i některé starší SSD, takže náklady jsou zásadním faktorem, který je třeba zvážit. Hledejte rovnováhu mezi výkonem a cenou, která vyhovuje vašemu rozpočtu.

✅ Kompatibilita systému: Je zásadní zajistit, aby m.2 NVME SSD, který vyberete, je kompatibilní s vaším systémem. Ověřte specifikace vaší základní desky, abyste zjistili, zda podporuje m.2 NVME SSD a specifická velikost SSD, kterou zvažujete. Zkontrolujte také BIOS vašeho systému a potvrďte, že může zavést spuštění z NVME SSD.

Nyní, když jste dosud přišli.2 NVME SSD byste měli zvážit pro blesk-rychlý výkon.

Samsung 980 Pro SSD

Hledáte svůj výpočet na další úroveň? Nehledejte nic jiného než Samsung 980 Pro PCIe 4.0 NVME SSD. S 2x rychlost přenosu dat PCIe 3.0, 980 Pro přináší čtení rychlosti až 7 000 MB/s, což z něj činí jeden z nejrychlejších SSD na trhu.

Elpsis Controller harmonizuje komponenty a rozhraní Flash paměti pro vynikající rychlost a výkon.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Samsung 980 Pro SSD 2TB PCIE NVME Gen 4 Gaming M.2 Interní pevný stavový pohon paměťová karta + 2MO Adobe CC fotografie, maximální rychlost, tepelné ovládání (MZ-V8P2T0B) Samsung 980 Pro SSD 2TB PCIe nvme Gen 4 Gaming m.2 Interní paměťová karta s pevným stavem + 2MO… 144 $.99 Koupit na Amazonu

Herní nadšenci zjistí, že 980 Pro je výkonný herní počítač s vysokorychlostní šířkou pásma a výkonem. S rychlými dobami načítání můžete hrát více a čekat méně.

Bojí se o tepelné ovládání? 980 Pro vás zakryl niklovým povlakem pro správu tepelné hladiny ovladače a labelu tepla pro efektivní tepelné ovládání čipu NAND.

Zásadní p3 plus

Představujeme klíčovou p3 plus vybavenou bleskovou technologií NVME (PCIe Gen4 X4). To může dosáhnout sekvenčních čtení až 5000 MB/S a náhodné rychlosti čtení/zápisu 680 K/850K IOPS.

Dodává se s rychlostí přenosu dat 5000 MB/s. S úložnou kapacitou až 4TB tento SSD překonává nejrychlejší SSD Gen3 NVME až o 43%.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Zásadní P3 plus 2TB PCIe Gen4 3D NVME M.2 SSD, až 5000 MB/S - CT2000P3PSSD8 Klíčové p3 plus 2tb PCIe Gen4 3d Nand nvme m.2 SSD, až 5000 MB/S – CT2000P3PSSD8 89 $.99 Koupit na Amazonu

Zásadní P3 Plus se také může pochlubit dlouhou životností, ohodnoceno na MTTF větší než 1.5 milionů hodin, což z něj dělá spolehlivou volbu. Navíc je to zpětné kompatibilní s Gen3, takže můžete upgradovat bez obětování kompatibility.

WD_BLACK SN770 NVME

Upgradujte svůj herní zážitek s bleskovými rychlostmi až 5 150 MB/s s WD_BLACK SN770 NVME SSD.

SSD, který představuje rozhraní PCIe Gen4, vám pomáhá proudit hladce, minimalizovat koktání a rychle hrát své oblíbené hry. S kapacitami až 2TB (2) můžete ukládat všechny své nejnovější hry, budoucí aktualizace a stahovatelný obsah.

Navíc tato jednotka podporuje technologii společnosti Microsoft DirectStorage pro ještě rychlejší čas načítání v budoucích hrách.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
WD_BLACK 2TB SN770 NVME VNITŘNÍ Gaming SSD Solid State Drive - Gen4 PCIE, M.2 2280, až 5 150 MB/S - WDS200T3X0E WD_BLACK 2TB SN770 NVME VNITŘNÍ Gaming SSD Solid State Drive – Gen4 PCIE, M.2 2280, až 5 150… 97 $.35 Koupit na Amazonu

S řídicím panelem WD_BLACK (pouze Windows) můžete optimalizovat špičkový výkon v herním režimu. Na základě rychlosti čtení. 1 MB/S = 1 milion bajtů za sekundu. 1 GB = 1 miliarda bajtů a 1 TB = 1 biliony bajtů.

Technologie úložiště PCIe Gen4 vyžaduje kompatibilní základní desku. Zpětně kompatibilní s PCIe Gen3. Upgradujte své herní nastavení pomocí této působivé jednotky.

Corsair MP600 Pro

Vylepšete svůj herní zážitek z PS5 s extrémním výkonem úložiště pomocí MP600 Pro LPX SSD. SSD obsahuje PCIe Gen4 x4 m.2 nvme 1.4 Rozhraní, které poskytuje sekvenční rychlosti čtení 7 100 MB/s a sekvenční rychlosti zápisu 6 800 MB/s. Pomocí MP600 Pro LPX můžete načíst velké herní soubory mnohem rychleji než dříve.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Corsair MP600 Pro LPX 2TB M.2 NVME PCIe X4 GEN4 SSD - Optimalizováno pro PS5 (až 7 100 MB/SEKLACE SEKTIÁLNÍ READ a 6 800 MB/SECKTY SKUTEČNÉ RYCHLOSTI, RYCHLOST VYSOKÉHO RYCHLOSTI, KOMPAKTOVÝ FORMOVÁNÍ FAKTOR) ČERNÝ) Corsair MP600 Pro LPX 2TB M.2 NVME PCIE X4 GEN4 SSD – Optimalizováno pro PS5 (až 7 100 MB/s… 119 $.99 Koupit na Amazonu

Kromě toho je rozmetací hliníkového tepla s nízkým profilem předinstalován pro maximální rozptyl tepla a sníženého škrticího výkonu, což vede k trvalému výkonu. Upgradujte svůj výkon úložiště PS5 pomocí MP600 Pro LPX SSD.

Seagate Firecuda

Seagate’s Firecuda 530 SSD je vysoce výkonná jednotka, která se může pochlubit čistou rychlostí, pokročilými komponenty a vynikající vytrvalost. Může dodávat přenosové sazby až 7.3GB/S využitím síly PCIe Gen4. A FireCuda SSD poháněná PCIe Gen3 m.2 NVME je až 2x rychlejší než sata SSD a 12x rychlejší než PCIe Gen3 SSD.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Seagate FireCuda 530 2TB Vnitřní pevný stavový pohon - M.2 PCIe Gen4 × 4 NVME 1.4, PS5 SSD, 3D TLC NAND, 2550 TBW, 1,8 m MTBF, Heatsink, Služba (ZP2000GM3A023) Seagate Firecuda 530 2TB Interní pohon v pevném stavu – m.2 PCIE GEN4 × 4 NVME 1.4, PS5 SSD, 3D TLC… 180 $.90 Koupit na Amazonu

Seagate Firecuda má vlastní nízkoprofilový chladič, který pomůže minimalizovat tepelné škrcení a udržovat špičkový výkon po dlouhou dobu. Jednotka je kompatibilní s konzolami PS5 a má pětiletou omezenou záruku. Zahrnuta je také tříletá služba pro obnovení údajů.

Sabrent 2TB Rocket 4 Plus

Sabrent SSD má nvme m.2 rozhraní PCIe Gen4 X4. Je to PCIe 4.0 kompatibilní a nvme 1.3 V souladu. Podporuje funkce správy energie, jako je APST/ASPM/L1.2 a příkazy a rozhraní Smart/Trim, včetně Onfi 2.3, onfi 3.0, onfi 3.2, a onfi 4.0.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
SABRENT 2TB ROCKET 4 PLUS NVME 4.0 GEN4 PCIE M.2 Interní SSD Extreme Performance SILT STATE Drive R/W 7100/6600MB/S (nejnovější verze) (SB-RKT4P-2TB) SABRENT 2TB ROCKET 4 PLUS NVME 4.0 Gen4 PCIe m.2 Interní SSD Extreme Performance Perlive State Drive… 129 $.99 Koupit na Amazonu

Kromě toho noste vyrovnávání a správu špatných bloků. SSD má také korekční kódy chyb a nadměrné poskytování. Zákazníci obdrží bezplatný software pro Sabrent Acronis True, aby usnadnil klonování, s pětiletou zárukou.

Lexar Professional 2TB NM800 Pro

Lexar Professional SSD je vysoce pokročilý PCIe Gen4x4 SSD s integrovaným chladicím chladicím zařízením pro PlayStation 5 a PCS. Díky svému integrovanému chladiči provádí procesor a spotřebovává méně energie. S rozhraním PCIe Gen4x4 nabízí rychlosti čtení až 7500 MB/S a píše rychlosti až 6500 MB/s.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Lexar Professional 2TB NM800 Pro With Heatsink M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVME SSD, Rychlosti čtení až 7500 MB/S, pro hráče a tvůrce (LNM800P002T-RN8NG) DRIVE Lexar Professional 2TB NM800 Pro s Heatsink M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVME SSD, READ READES Až .. 132 $.99 Koupit na Amazonu

Řadič spotřebovává méně energie, takže je energeticky efektivnější a odolnější a je odolný proti šoku a vibracím kvůli nedostatku pohyblivých částí. Cílové publikum produktu zahrnuje hráče, profesionály a tvůrce a má pětiletou záruku na podporu produktu s omezenou limitou.

Seagate Barracuda Q5

Tato mořská baracuda Q5 SSD je výrazně rychlejší než tradiční pevné disky a sata SSD. Může tedy číst a psát současně rychlostí až 2400/180 MB/S. Toto SSD zrychlí stahování, instalace a multitasking na vašem PC.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Seagate Barracuda Q5 2TB Interní SSD - M.2 NVME PCIe Gen3 × 4, 3D QLC pro stolní počítač nebo notebook, 1 rok záchranné služby (ZP2000CV3A001) Seagate Barracuda Q5 2TB Interní SSD – m.2 NVME PCIe Gen3 × 4, 3D QLC pro stolní počítač nebo notebook, 1 rok… 197 $.80 Koupit na Amazonu

Slim m.2 2280 Formovací faktor a různé možnosti kapacity až do 2 TB usnadňují upgrade. Seagate poskytuje software DiscWizard, který usnadňuje migraci dat bez námahy a klonování z předchozích jednotek. Dodává se s pětiletou zárukou od data nákupu.

Kingston NV2

Kingston NV2 PCIE 4.0 NVME SSD je výkonné řešení úložiště příští generace vhodné pro počítače a notebooky pro malé formy faktoru a notebooky. Poskytuje gen 4 × 4 nvme pcle 4.0 Výkon s rychlostmi až 3500 MB/S Číst. Má nižší požadavky na výkon k optimalizaci výkonu systému a zároveň generuje minimální teplo.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Kingston NV2 2TB M.2 2280 NVME Interní SSD | PCIe 4.0 Gen 4x4 | Až 3500 MB/S | SNV2S/2000G, bílá Kingston NV2 2TB M.2 2280 NVME Interní SSD | PCIe 4.0 Gen 4 × 4 | Až 3500 MB/S | SNV2S/2000G,… 91 $.40 Koupit na Amazonu

Kompaktní m Kingston NV2.2 2280 Design šetří prostor a rozšiřuje až 2tb. Proto je ideální pro tenké notebooky, počítače SFF a základní desky pro kutily. SSD má tříletou záruku a kapacity od 250 GB do 2TB.

SK Hynix Gold P31

SK Hynix Gold P31 SSD poskytuje špičkový výkon s rychlostí čtení až 3 500 MB/s a píše rychlosti až 3 200 MB/s. Je to také průkopnická tepelná účinnost. Použití 1 000 HTOL (stresový test) má dlouhodobou spolehlivost 1.5 milionů hodin s MTBF 1 200 TBW (napsané terabajty).

Náhled Produkt Hodnocení Cena
SK Hynix Gold P31 2TB PCIE NVME GEN3 M.2 2280 Vnitřní SSD, až 3500 MB/S, kompaktní, formový faktor SSD - vnitřní pevný stavový pohon s 128vrstvým Nand Flash SK HYNIX GOLD P31 2TB PCIE NVME GEN3 M.2 2280 Vnitřní SSD, až 3500 MB/s, kompaktní, formový faktor SSD… 116 $.95 Koupit na Amazonu

SSD přicházejí s klonovacím softwarem SK Hynix a snadno se instalují na více zařízeních. Je však nekompatibilní s Sony PS5 a nezahrnuje šrouby/kabely ani jiné příslušenství. Přichází s pětiletou zárukou.

Závěrečná slova

Takže ať už jste hráč, který hledá rychlejší doby načítání nebo profesionál, který potřebuje rychlejší přenosy dat, m.2 NVME SSD na tomto seznamu stojí za zvážení. Zmíněné SSD nabízejí výjimečné rychlosti, spolehlivost a trvanlivost spolehlivosti, která nepochybně zvýší váš výpočetní zážitek.

Upgradujte své úložiště a zvýšete své zkušenosti s výpočetní technikou pomocí jednoho z těchto nejvýkonnějších SSD dnes!

Dále se podívejte na nejlepší jednotky pro ukládání dat pro osobní a profesionální použití.

Saptak je technický spisovatel, který pracuje jako spisovatel obsahu v Geekflare. Má 4 roky zkušeností a má odborné znalosti v psaní digitálního marketingu, vývoje podniků, inteligentních gadgetů, her a mnoha dalších výklenků. Drží B. Technický titul … Přečíst více

  1. Samsung 980 Pro SSD
  2. Zásadní p3 plus
  3. WD_BLACK SN770 NVME
  4. Corsair MP600 Pro
  5. Seagate Firecuda
  6. Sabrent 2TB Rocket 4 Plus
  7. Lexar Professional 2TB NM800 Pro
  8. Seagate Barracuda Q5
  9. Kingston NV2
  10. SK Hynix Gold P31

Sabrent ukazuje pokrok budování nejrychlejšího PCIE gen5 m.2 SSD

SABRENT ROCKET X5 PCIE GEN5 NVME SSD kryt

Raket X5 Sabrent vypadá, že to bude vzrušující produkt. Zatímco SSD PCIe Gen5 NVME slíbily, že doručí dvojnásobné sekvenční rychlosti SSD PCIe Gen4 NVME, které se často nepřekládaly do reality s časnými jednotkami, které tuto značku dostaly, navzdory velké cenové prémii. Sabrent Rocket X5 ještě není venku, ale aktualizace vývoje ukazuje slibný pokrok.

Sabrent ukazuje pokrok budování nejrychlejšího PCIE gen5 m.2 SSD

Jednou z velkých rysů sabrent rakety x5 je jeho formový faktor. Toto je m.2 2280 (80 mm) SSD. M.2 SSD se staly standardem defacto pro pracovní stanice a dokonce i některé interní serverové aplikace. Sabrent ukázal štítek pro 1TB Rocket X5, ale ukázal výkon modelu 2TB.

Sabrent Rocket X5 PCIe Gen5 NVME SSD Štítek

Tyto nové jednotky dosahují vyššího výkonu, ale také vyžadují mnohem více chlazení. Výsledkem je, že Sabrent vyvíjí m.2 chladič, který údajně nemá hluk ventilátoru s vysokým rozlišením. Zároveň to vypadá, že průmysl potřebuje lepší řešení pro m.2 SSD obecně než nalepit malé fanoušky na každé SSD.

Sabrent Rocket X5 PCIe Gen5 nvme SSD Heatsink

Výkon 2TB SABRENT ROCKET X5 je velmi slibný, dosahuje přes 14 GB/S sekvenční čtení a 12 GB/S sekvenční zápisy. Je to spíše jako čísla, která bychom očekávali od zdvojnásobení šířky pásma PCIe než mnoho z prvních SSD GEN5, které by zasáhly sekvenční zápisy 10 GB/S na tomto benchmarku.

Sabrent Rocket X5 PCIe gen5 nvme SSD CrystalDiskmark

Náhodná čísla hloubky nízké fronty 4K jsou dobrá, ale ta vyšší čísla 4K jsou velmi silná. Jen pro srovnání (verze CDM jsou odlišné, takže čísla RND4K Q32 používají různé počty vláken) zde je Sabrent Rocket 4 plus 1tb m.2 PCIE GEN4 NVME SSD Review Výsledek jsme dostali.

Sabrent Rocket 4 Plus 1TB CrystalDiskmark 1GB

To je obrovský upgrade.

Závěrečná slova

Jsme nadšeni pro PCIe gen5 nvme SSD. Něco, co se v této generaci cítí trochu jiné, je to, že čím více vidíme tyto jednotky, tím více si myslíme, že bude existovat trh s nižší energií PCIE Gen4, které tento výkon nenabízejí, ale také vyžadují méně chlazení. Přesto pro ty, kteří chtějí jen rychle jít, doufáme, že brzy vyjde raketa Sabrent X5, takže začneme éru vysoce výkonného PCIe Gen5 m.2 SSD.

Říkají mi z nějakého důvodu „The Sth News Guy“.

Související články od autora

Fanxiang S880 2TB PCIE GEN4 NVME SSD Recenze s YMTC 232L NAND

WD Blue SN580 1TB PCIE GEN4 NVME SSD Recenze

AIC HA401-TU vysoce dostupnost SAS Storage Server Review

8 komentářů

Tyto testy Rocket 4 zveřejněné jako srovnání nejsou dobré zveřejnit jinak než pro první a poslední testy. Vypadá to jako obrovský nárůst míst, které nemusí být v 1 vlákně, bude fungovat mnohem horší než 16. Těšíme se, až uvidíte úplný test.

Benchmark je působivý za předpokladu, že používají řadič PS5026-E26. Překročili výsledky Phisona a to, co je zveřejněno v jejich specifickém listu. https: // phisonblog.com/setkání-phison-e26-ssd-controller/

Dohodněte se na chlazení – čas opustit m.2 formový faktor za sebou a přesunout se k něčemu jako E.1S, a pak nechte chlazení zabudovat do oblasti Mount (možná podobné konceptu, jak tomu bylo v serverech pro odnímatelné zásobníky HDD na přední straně)). U systémů orientovaných na výkon se zdá, že jsme dosáhli limitu toho, co může chlazení vzduchu poskytnout, aniž by bylo příliš hlasité nebo zahrnovat tepelné škrticí. Bez nějakého nového zázračného materiálu se zdá být čas na průmyslový standardní přístup k chlazení kapaliny pro GPU, CPU základní desky, čipové sady a SSD; nebo ??
Udělilo ještě několik práce, ale modulární systémy chlazení kapaliny již existují. Byl bych rád plug (a s několika dalšími kroky) ‘n přehrát chladicí systém téměř stejně snadný, jak zpracováváme napájecí a datové připojení, instalace RAM a DATIE DRIVE atd. Mým způsobem je, že k takové standardizaci nedošlo kvůli omezeným případům hrany, které to potřebovaly.. Ale nejsme daleko od disků PCIe 5 v notebookech Workstation

Mám obtížný čas důvěřovat všem Sabrent SSD po mém Sabrent Rocket 4 zděné na mě a oni mi dali opravdu obtížný čas v záručním procesu.

@Cliff – podporuje raketa X5 přímé úložiště? Několikrát jsem spálil Sabrent a koupil jsem si jejich NVME „Rocket 4 Plus“, jen abych zjistil, že Sabrent nepodporuje Directstorage a místo toho vás nutí koupit „Rocket 4 Plus-G“. Úplně směšné, zvláště když nemůžete získat 8tb NVME v „Rocket 4 Plus-G“ s podporou DirectStorage. Zajímalo by mě, zda Sabrent podporuje DirectStorage ve své řadě „Rocket X5“ a Sabrent by měl podporovat DirectStorage s celou svou sestavou NVME.

Sabrent by měl skutečně nabídnout svůj firmware „O₂ Go“ (který podporuje DirectStorage) a nabídnout firmware pro každou jednotku NVME Drive Sabrent Rocket, aby si uživatelé mohli vybrat, aby použili firmware „DirectStorage optimalizovaný“ pro podporu DirectStorage podpory. Místo toho, aby nutili spotřebitele nakupovat zcela odlišné produkty, jen aby získali firmware firmwaru „DirectStorage“. Sabrent by měl nabídnout firmware „O2 GO“ na celé své produktové řadě (jako stahování / aktualizaci firmwaru), aby mohli spotřebitelé aktualizovat svůj firmware rakety Sabrent a mít povolenou podporu přímého stupně.

Directstorage, jak název napovídá, poskytuje přímější cestu pro textury k dosažení GPU obcházením CPU a paměti. Bypassio je technologie, která umožňuje přímým zaručení. Je to nová optimalizovaná cesta IO pro čtení souborů. Tato funkce odstraňuje většinu filtrů souboru, hlasitosti a úložiště pro optimalizaci rychlé cesty úložiště pomocí systému. Tradiční úložná cesta od SSD do GPU zahrnuje jedenáct kroků, které mají data dorazit k vašemu monitoru. S Bypassio, to trvá jen tři kroky, než se tam dostane. Přečtěte si více: https: // www.Tweaktown.com/články/10154/Phison-Technology-Preview-DirectStorage-Gaming-Companion/Index.HTML PHISON I/O+ FIRMWARE pro DirectStorage:
https: // www.Tweaktown.com/články/10154/Phison-Technology-Preview-DirectStorage-Gaming-Companion/Index.HTML 1600MT Flash plus firmware Phison I/O+ je v podstatě to, co Sabrent nazývá jejich řadou „Rocket 4 Plus-G“. Nejsem obeznámen s řadou „Rocket X5“, ale rád bych věděl, zda má firmware Phison
To podporuje „Directstorage“ společnosti Microsoft, pro přímější cestu pro textury k dosažení GPU obcházením CPU a paměti.

Raketa X5 Sabrent je stále založena na stejném ovladači Phison E26 (jako všechny ostatní aktuální PCIe 5.0 nvme disků) az toho, co víme, je ovladač spárován s 232 vrstvami B58R MICRON, kombinace, která by měla být schopna dosáhnout 2400 mt/s na osmi kanálech. Nejedná se však o jediný pohon s touto kombinací komponent, takže se zdá, že magie zde může být ve firmwaru. Předpokládám tedy, že Sabrent má nějaký typ pokročilého firmwaru Phison (firmware Phison I/O+?) a já jsem zvědavý, zda Rocket X5 podporuje DirectStorage. Seagate již vysílala nové aktualizace firmwaru s podporou přímého storu pro svou řadu FireCuda 530: https: // www.TechPowerUp.COM/310053/Seagate-Releaseases-Firmware-Firmware-for-the-FireCuda-530-SSD?AMP doufejme, že můžeme získat více podrobností o raketě Sabrent X5. TechPowerUp diskutuje o zde použitém Flash NAND:
https: // www.TechPowerUp.com/310971/sabrents-rocket-x5-pcie-5-0-nvme-SSD-Shown-bitting-14-gb-read-rychlost#komentáře

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Tento web používá Akismet ke snížení spamu. Zjistěte, jak se zpracovávají data komentáře.

Testováno: Nový T700 Crucial je nejrychlejší PCI Express 5.0 SSD ještě

Předběžné testy rozhodujícího T700, první PCI Express 5 Micron.0 SSD, ukažte to jako nový vůdce Gen 5 a nejrychlejší SSD, které jsme dosud viděli.

Senior analytik, hardware

Od roku 2004 jsem pracoval na hardwarovém týmu PCMag, pokrývám v různých časech tiskárny, skenery, projektory, skladování a monitory. V současné době zaměřuji své testovací úsilí na 3D tiskárny, profesionály a displeje produktivity a pohony a SSD všeho druhu.

https: // www.PCMag.com/novinky/testované-děsice-new-T700-the-nejrychlejší-pci-express-50-ssd—-a-SSD

(Kredit: Molly Flores)

Držte se svých bitů: Nový mistr pro vnitřní rychlost SSD právě do města vyhodil do města-i když možná budete muset chvíli počkat, než si na ně dostanete ruce. I když jsme testovali AORUS 10000 GEN5 SSD, naše první setkání s Hyper-Fast PCI Express 5.0 Bus aplikovaný na SSDS jsme obdrželi inženýrský vzorek (předprodukční jednotka) úložného gigantu Micron’s Crucial T700, první PCIe 5 společnosti PCIE 5.0 Drive. (Podle Microna by hotový produkt měl být k dispozici do konce května.)

Tento časný vzorek má několik kousků nedokončeného podnikání. Podle Microna musí pohon stále vyčistit některé regulační překážky; Funkce Opal TCG dosud není aktivována; a náhodné zápisy i spotřeba energie jsou způsobeny některými optimalizacemi. Zde tedy neděláme formální recenzi, ani ji přidělujeme formální hodnocení editorů; To přijde, až dostaneme ruce na vzorek jednotky na maloobchodní úrovni.

Mezitím však náhled na výkon: T700 jsme provedli jeho kroky a fungovalo to tak, jak jsme očekávali na základě jeho hodnocených rychlostí, převlečeni kolem Aorus 10000 Gen5, aby zveřejnili nejvyšší sekvenční skóre čtení a psaní, jaké jsme kdy byli Pohled z jediné vnitřní jednotky a převyšování AORUS – obecně s malým okrajem – téměř každý další test, který jsme probíhali.

Rychlost osnovy dopředu

T700 je čtyřpruhový pohon, který běží NVME 2.0 protokol o PCIe 5.0 Bus. Je to oboustranná m.2 SSD typu 2280 ve formátu „Gumstick“. T700 používá Micron 232-Layer 3D TLC Nand Chips a Phison’s New E26 Controller. Přijde na 1TB, 2TB a 4TB kapacity.

Model 2TB (který jsme testovali) a model 4TB jsou hodnoceny na 12 400 Mb / s maximální sekvenční rychlostí čtení a 11 800 Mb / s sekvenční rychlostí zápisu, přičemž 1TB T700 bylo hodnoceno na 11 700 Mb / s a ​​čtení 9 500 Mbps, Max, Max. 2TB AORUS 10000 je hodnoceno při nižších maximálních rychlostech než čtení T700: 10 000 Mbps a 9 500 Mb / s.

Klíčový T700 s jeho chladičem (nahoře) a bez. (Kredit: Molly Flores)

S těmito velkolepými hodnocenými rychlostmi přichází velké množství tepla, takže T700 Cool, Micron používá ploutve hliníkový chladič. Na první pohled to může vypadat obrovský, ale je to pozitivně drobné ve srovnání s dvojitým vzorem AORUS 10000, který je více než dvakrát vysoký. Podívejte se na to však na konci, a uvidíte, že z základny vycházejí více ploutve; Je zde dobrý kousek povrchové plochy chladicího povrchu, který je zde komprimován do chladicího mechanistiky s nízkým začiněním, který je více, než lze říci pro pasivní chladič aorus nad hlavou nad hlavou.

Testování klíčového inženýrského vzorku T700: Rychlý

Naše nové testovací lůžko, navrženou speciálně pro testování PCIe 5, jsme srovnávali klíčovou předprodukční jednotku T700 na našem novém testovacím lůžku.0 m.2 SSD. Skládá se ze základní desky ASROCK X670E Taichi s čipovou sadou AMD X670, 32 GB paměti DDR5 (dva rozhodující 16GB DIMM), One PCIe 5.0 x4 m.2 slot (s pruhy, které mají přímý přístup k CPU) a tři PCIe 4.0 slotů. Sportuje AMD Ryzen 9 7900 CPU pomocí chladicího chladiče AMD a super kartu Nvidia GeForce RTX 2070 s 8 GB GDDR6 SDRAM a je poháněn tepelným power -siwower GF1 Snow 750W PSU. Boot Drive je Adata Legend 850 PCIe 4.0 SSD. To vše je umístěno v případu otevřeného rámu Wetbench z praxe.

Provedli jsme T700 prostřednictvím našich obvyklých interních měřítků pohonu s pevným státem, které zahrnují Crystal Diskmark 6.0, PCMark 10 Storage a 3Dmark Storage Benchmark UL, který měří výkon jednotky v řadě her souvisejících s hraním her. V níže uvedených měřítcích porovnáváme výkon T700 s AORUS 10000 a také chůb nejrychlejšího PCI Express 4.0 SSD jsme testovali.

V testování sekvenční rychlosti Crystal Diskmark, zatímco T700 zasáhl jeho hodnocenou rychlost zápisu téměř na tečku, vyhodila kolem své hodnocené rychlosti čtení, aby klesla těsně pod úroveň 13 000 Mbps. To je plně 3 000 Mb / s rychlejší než dokonce Aorus! Výsledky jeho krystalu Diskmark 4K byly více uklidňující a jeho rychlost čtení 4K klesla pod průměr PCIe 4.0 Srovnávací jednotky, jak to platilo také s AORUS. V testování 4K Write testování T700 účinně odpovídalo Aorus v horní části balení.