10 nejlepších letadel pro Android 2023- Android letadlo hry 2023, stíhací letoun: Střelecká hra pro Android – Stáhnout | Cafe Bazaar

Stíhací letoun: Střelba letadla

Proč by měl nainstalovat Sky War Fighter Jet 2020: Bojová hra na střelbu letadla?

10 nejlepších letadel pro Android 2023 – hry Android letadlo

Skyforce 2014 letadlo pro Android

Jsem velkým fanouškem letadlových her po dlouhou dobu. Zabíjel jsem své časy na arkádové hře zastávat hraní letadel nebo simulačních her. Použil jsem hrát letadlo na svém počítači prostřednictvím emulátoru. Minulý rok jsem však dostal tablet Android a toužil jsem hrát na letadlové hry na Androidu. Existuje mnoho článků o nejlepších letadlových hrách pro Android, ale žádný z nich ve skutečnosti neposkytl dlouhý seznam. Proto píšu velký příspěvek o hrách letadel pro Android. Pokud jste fanouškem letadel, bude se vám toto vlákno líbit. Většina z nich jsou hry zdarma pro Android. Najdete také některé hry na simulátor letadel.

10 nejlepších letadel pro Android 2023

Skyforce 2014 letadlo pro Android

Sky Force 2014 [zdarma]

Jsem si docela jistý, že jste hráli tuto letadlovou hru na sluchátku Nokia Symbian. Toto je jedna z nejlepších letadel dostupných pro kapesní zařízení. Hrával jsem to hodně, takže to nemohu přeskočit. Nabízí úžasný zážitek ze střelců s novým sidescrollingem s novým prvkem sociální hry. Má všechny funkce jako dříve, ale s modernizovaným a odvážnějším. V této hře budete čelit krásnějším úrovním s úžasnými misemi, které budete dokončit, budete čelit některým extrémním šéfům bitvy. Budete ohromeni, když víte, že budete moci upgradovat své štíty, rakety, lasery, mega-bomby a magnety. Vždy existují zcela nové turnaje, takže bojujete proti jiným hráčům. Stačí se dostat do kokpitu a létat hned teď. Jedna z nejlepších herních her dostupných pro Android.

Stahování PlayStore

Strikers 1945

Strikers 1945-2

Toto je úžasná hra na střelbu letadel pro Android. Tato legendární střelecká hra byla k dispozici v arkádových obchodech a nyní je k dispozici také v Androidu. Existuje několik letadel s různou silou. Tato hra má mnoho bojů šéfů, které vás jistě rozesmějí. Tato úžasná hra je nyní k dispozici v režimu pro více hráčů online. Nejlepší část této hry je, že je zdarma ke stažení. Až čtyři hráči mohou tuto hru hrát současně.

Roaring Skies Android letadlo

Řvoucí nebe (válka)

Hrajte online hry pro více hráčů s hráči po celém světě. V této hře se vyhýbáte, útočíte a lemujete nepřátelská letadla ve vzduchu. Je to skvělé letadlo do letadla se svými přáteli online.

Stahování PlayStore

Chaos Combat Helicopter HD [$ 0.99]

Chaos Combat Helicopter

Toto je hra na hraní vrtulníku, kde budete ovládat vrtulník. Toto je realistická bojová hra helikoptéry simulátoru. Z názvu byste měli mít představu o hře. Budete sedět na pilotním sezení a bojovat s divokými leteckými bojemi prostřednictvím létání jedním z nejvíce tvrdých vrtulníků na světě.

Stahování PlayStore

Daredogs [zdarma]

Toto je zábavná hra letadel, kde jste doslova pes, který ví, jak letět letadlem. Budete bojovat s nepřáteli a pokusit se přežít. To má úžasné zvuky a vtipné hry. Je to legrační a je to návykové.

Stahování PlayStore

Strikefleet Omega ™

Strikefleet Omega ™

Stahování PlayStore

Tato hra byla představena společnosti Android v roce 2012. Byl to výběr zaměstnanců. Jedná se v podstatě o hry pro strategické letadlo pro telefony a tablety. Bylo to poprvé představeno na iPhone a stal se velmi slavný. Tuto hru můžete hrát v režimu přežití nebo kampaně

Kontrola vzduchu [zdarma]

Air Control Lite

Stahování PlayStore

Toto je zábavná hra pro Android, kde musíte kreslit cesty, takže se letadla navzájem nehodí. Může to znít jako snadný úkol, ale ve skutečnosti je to zábavné. Existují online žebříčky, které vám povzbudí více skóre.

Bitva o zbraně: vrtulník 3D

Nejlepší hry vrtulníků pro Android

Stahování PlayStore

Toto je jedna z nejvíce stažených leteckých bojových her. V této hře budete pilotem vrtulníku a budete se účastnit různých bojových misí na světě. Existují různé typy vrtulníků, z nichž si můžete vybrat a budete si je moci vybrat podle jejich vlastností. Toto je super optimalizovaná rovinná hra pro tablet Android.

Air Combat: Online [zdarma]

Air Combat: Online [zdarma]

Stahování PlayStore

Toto je 3D hra na kvalitu konzoly založené na skutečném satelitním zobrazování, má živou 3D grafiku, která určitě vydá váš mod. Existují nové a upgradovatelné vybavení a poslání spolu s vylepšenou grafikou. Zvuk a hratelnost jsou tak pokročilé, že se do této hry určitě zamilujete. Toto je jedna z nejlepších dostupných letadel Android.

Doufám, že se vám líbí seznam nejlepší hry pro Android. Lze je hrát také na smartphonu a tabletu Android. To jsou opravdu úžasné akce, sociální, multiplayerové hry pro Android. Doufám, že se vám tyto úžasné hry líbí. Toto jsou některé z nejlepších her pro Android.

Stíhací letoun: Střelba letadla

Fighter Jet: Střelba letadla - hraní hry Android Game

Sky Jet War bojovníci vašich nepřátel jsou na vaší vojenské základně nápadné. Je čas zachránit svou zemi před Air Jet Strike, aby byl Sky Kings of Sky War Fighter Jet 2020: Střelba letounu. Převzít vedení silné akce zabalené letadlové pistole pro zahájení leteckých úderů. Zničte své nepřátelské bojovníky letadel v intenzivní bitvě krvavé oblohy. V této extrémní bitvě s oblohou musíte převzít postavení na mocných zbraních a přežít v intenzivní situaci na útoku na napadení oblohy. Zničit nepřátelská válečná letadla ve vzduchu před útokem na vaši základnu. Být vojákem pomáháte vaší vzduchové stíhací armádě. Stačí použít protiletadlovou zbraň a zastavte útočníky.

Chystáte se na bojovou kontrolu s bojovým bojem Sky Chase v letounu střelba, abyste vyhráli bitvu o střelbu v USA. Nenechte svého nepřítele, aby držel jejich proudové vybavení, střílel rakety na létající letadle a střílel trysky, aby je vystřelil ve vzduchu. Můžete cítit, že letectva na útoku v reálném čase útočí na zážitek z Sky War Fighter Jet 2020: Boj pro střelbu letadla, kde můžete převzít velení na protiletadlové zbrani.

Proč by měl nainstalovat Sky War Fighter Jet 2020: Bojová hra na střelbu letadla?

Na této hře Sky Shoot Monster musíte bránit své protiletové zbraně. Ničící letadlo má svou jedinečnou realistickou kombinaci palebné síly, vytrvalosti a rychlosti brnění. Musíte být aktivní, abyste mohli rychle jednat proti útoku vašich nepřátelských stíhacích letounů. Zamíříte přesnost, musí být tak správná k dokončení mise válečného stíhací mise.

Bojová mise na střelbu letadla by pro vás mohla být nemožná, ale neexistuje žádná jiná možnost, přežít nebo zemřít. Je čas, aby se skutečná akce příliš udeřila svými zbraněmi. Udělejte z této Sky War 2020 velké vítězství Clash Sky Clash. Zničte všechna nepřátelská letadla a havarujte všechna stíhací letouny ve stíhacích městech letadla 2020.

Jak hrát válečná mise Sky Anti-Aircraft:

Podívejte se na své nepřátelské stíhací letouny a stíhací letadlo a poté je správně zaměřte a klikněte na tlačítko Fire a sestřelejte je. Přesuňte směr rakety k tomuto bodu, odkud na vás může zasáhnout nepřítel, takže se připravte na misi. Dokončete veškerou svou protiletadlovou válečnou misi k odemčení další mise válečného stíhacího mise. Lov maximálních letadel Jet Sky, abyste se stali jedním z nejlepších hrdinů boje pro střelbu letadla.

Funkce Sky War Fighter Jet 2020: Boj pro střelbu letadla:

✈ Více rozmanitosti válečných letadel nepřátelských stíhacích válečných her se zajímavou hrou válečných bojových her
✈ Spousta moderní války a loveckých misí letadel realistické oblohy
✈ Návykový zážitek z střelby stíhacího letounů
✈ Klepněte a natáčejte všechny bojové letouny válečných se správným cílem
✈ Úžasná bitevní grafika a zvukové efekty SIR Jet Shooting
✈ Skutečný Jet Sky War 2020
✈ Střelba na útok letadla
✈ Mnoho tryskových bojovníků v různých barvách

Stáhnout teď Sky War Fighter Jet 2020: Střelba v letadle Bez obchodu s hrami, aby měl realistický zážitek z boje pro střelbu letadla! Užijte si válku letadla v realistickém prostředí. Anti-Aircraft Warfighters in Multirole SkyJet War můžete používat své launchers Sky Jet War Heavy raketové odpalovače a srazit Black Ops Airstrike a vyhrát bitvu. Jakmile zastavíte nepřátelské trysky, pak útok válečného proti vzduchu začíná na nepřátelských úkrytech.