10 nejlepších vesnic pro Minecraft 1.19 Aktualizace, 5 nejlepších semen Minecraft se spoustou vesnic

5 nejlepších semen minecraft se spoustou vesnic

Po vstupu do tohoto semene se hráči do hry vrhnou se dvěma vesnicemi, které se generují hned vedle sebe. Hráči najdou spoustu kořistí v obou těchto vesnicích, dost na to, aby měli slušné zásobování potravin a vyrábět zbraně a těžební nástroje.

10 nejlepších vesnic pro Minecraft 1.19 Aktualizace

Každý svět Minecraft má svou vlastní identitu, která přichází ve formě řady čísel nebo abeced nazývaných semeno. Každé semeno je randomizováno, a proto je každý nově generovaný svět ve hře náhodně a procedurálně generován.

Každé semeno dává hráčům možnost prozkoumat a založit své oporu ve zcela novém světě a také jim umožňuje sdílet svá semena se zbytkem komunity.

Jsou to zvláště užitečné pro Speedrunners, protože mohou detekovat kompatibilní semena rychlosti, vyzkoušet je a sdílet je s komunitou. Tento článek bude uvést deset nejlepších světových semen v Minecraft 1.19.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a odráží názor spisovatele.

10 pozoruhodných semen, která hráči Minecraft musí vyzkoušet

10) Chrám Forest Village a Jungle (170075148)

Toto semeno se rozšiřuje hráčem mezi biomem lesa a džungle. Malou vesnici najdete přímo u Spawn, zahájí svou generaci v lesním biome a natahující se do džungle. Dalším skvělým rysem tohoto semene je chrám džungle, který leží hned vedle vesnice.

Tyto funkce zaručují slušný kus cenného kořisti a přístřeší pro hráče. Konečně, hráči mohou najít lávový bazén hned vedle vesnice, který lze použít k vytvoření portálu Nether.

9) Pouštní vesnice (109775240917156068)

Toto semeno se rozšiřuje hráčem v pouštním biomu, hned vedle kovářského vesnice. Hrudník vesničanů obsahuje soubor železné zbroje a několik bloků obsidiánu.

Mezi další struktury v malé pouštní vesnici patří dvě farmy a věže, přičemž umístění je poblíž pláže. Kromě toho mohou hráči najít jeskyni, několik bloků od oblasti tření.

8) Pobřežní vesnice (3096224743900660)

Toto semeno Minecraft vyvolává hráče v rovině biome poblíž velkého jezera. Pokud se hráči rozhlédnou, všimnou si středně velké pobřežní vesnice, nedaleko tření. Tato vesnice obsahuje kovářský dům a dvě farmy. Lávový bazén najdete několik set bloků od vesnice, což umožňuje výstavbu portálu Nether.

7) Island opuštěná vesnice (8097472130012152032)

Toto semeno se rozšiřuje hráčem na malém ostrově. Stejně jako poslední položka na tomto seznamu obsahuje toto semeno v blízkosti tření. Tato vesnice v tomto semeni se však proměnila v opuštěnou vesnici, přičemž vesničané zombie se potulovali kolem a pavučiny všude.

Hráči se mohou pokusit zachytit jednoho z zombie vesničanů a pokusit se je vyléčit. To jim přinese obrovské výhody při obchodování později. Dalším velkým aspektem ostrova je abstraktní terén, který se předvádí ve formě křivých skalních tváří a mostů běžících nad a kolem vesnice.

6) Igloo ve vesnici (10414574138922142)

Toto semeno se vynoří hráči poblíž velkého zmrazeného oceánu. Některé hroty ledu lze také vidět v blízkosti oblasti tření. Malou zasněženou vesnici je vidět na okraji kopce, přímo u Spawn. To, co dělá tuto vesnici zajímavou, je skutečnost, že v ní se nachází igloo. Kromě toho mohou hráči najít pod vesnicí kosterní paprsek.

5) Pouštní chrám ve vesnici (143270763145781948)

Toto semeno vynoří hráče v pouštním biome s některými kopcovitými písečnými sloupy kolem něj. Malou pouštní vesnici najdete poblíž Spawn. Hráči najdou studnu a tři farmy ve vesnici. Jednou z nejlepších rysů vesnice je však to, že v ní se podává pouštní chrám. Konečně hráči mohou najít zničený portál vedle vesnice.

4) Zničený portál ve vesnici (3758392)

Když už mluvíme o zničených portálech, toto semeno má vesnici, která je generována zničeným portálem uprostřed. Vesnice v tomto semeni se vynoří poblíž oceánu, s cesty vedoucími do samotné vody.

Nachází se v rovině biome a má spoustu stromů a hor v okolí. Kořist z hrudníku portálu zahrnuje zlaté jablko, hodiny a spoustu zlatých nástrojů.

3) Windswept terén a vesnice (-5927018584596277124)

Toto semeno se vynoří hráče na malém ostrově uprostřed oceánu. Ostrov se skládá z náplasti země dostatečně velké, aby držel jedinou strukturu na svém povrchu: pouštní vesnice. Kromě vesnice pokrývající celý ostrov si hráči také všimnou gigantické hory na své úzké straně. To je výsledek toho, že terén je „větrné“.

2) Čtyři vesnice (4956636)

Toto semeno se rozšiřuje hráčem na mini-ostrově v malém biome Savanna. Biome, obklopen vodou, vypadá, že na první pohled postrádá žádné zdroje.

Hráči si však brzy všimnou, že oblast obklopující původní ostrov neobsahuje jednu nebo dvě, ale čtyři vesnice. To dává hráčům spoustu příležitostí, aby se kořili, ukrývali se, obchod, kouzelníci a další.

1) Woodland Mansion and Village (-8901364663452148475)

Toto semeno se vynoří hráči vedle lesního sídla. Jak hráči mohli uhodnout, vesnici Taiga najdete v sousedství s Mansionem. Vesnice sedí v hustém lese Taiga, který je následován temným lesem.

Budova z vesnice sedí na straně sídla, zatímco další sedí uvnitř sídla. Jedna z farem ve vesnici se také nachází uvnitř vchodu do jeskyně, zatímco druhá se nachází uvnitř samotného sídla.

5 nejlepších semen minecraft se spoustou vesnic

V Minecraft mohou být vesnice pro hráče velmi vynalézavé, protože v chatkách mohou najít tuny velké kořisti. Se semeny se mohou hráči vynořit poblíž vesnic plné kořisti. Mohou také získat několik skvělých obchodů od obchodování s vesničany.

Proto při vytváření světa by hráči měli vstoupit do semene, které má uvnitř spoustu vesnic, aby mohli mít hojné zdroje. V tomto článku se hráči naučí pět nejlepších semen minecraft pro vesnice.

Poznámka: Seznam je subjektivní a odráží názory spisovatele.

Top 5 semen pro vesnice v Minecraft

5) Pobřežní vesnice

Toto semeno je jedním z nejlepších semen pro hráče, které lze použít v Minecraftu, pokud hledají svět se spoustou dobrých vesnic. Když se do tohoto semene třpyte, hráči začnou přímo uvnitř pobřežní vesnice.

V této vesnici mohou hráči najít spoustu zdrojů, které potřebují k výrobě zbraní a nástrojů. Ne příliš daleko od bodu Spawn, hráči najdou další vesnici poblíž hor.

4) Savanna

Hráči se při tření v tomto semenu vynoří v biome savany ne příliš daleko od vesnice Savanna. To není ani nejlepší část tohoto semene. V těsné blízkosti vesnice mohou hráči vidět také základnu Pillager.

Kromě toho mohou hráči najít další vesnici na druhé straně základny, malou cestu ven. Mohou tyto vesnice zaútočit, aby získali totemy nehynoucího.

3) Dvojitá vesnice

Po vstupu do tohoto semene se hráči do hry vrhnou se dvěma vesnicemi, které se generují hned vedle sebe. Hráči najdou spoustu kořistí v obou těchto vesnicích, dost na to, aby měli slušné zásobování potravin a vyrábět zbraně a těžební nástroje.

S ohledem na vesnici existuje příspěvek Pillager, takže hráči mohou jít na příspěvek, aby získali špatné znamení a zahájili nálet do vesnice, aby získali diskontované obchodní ceny.

2) vesnice a chrám

Při vstupu do tohoto semene se hráči vytvoří v jiném světě s dvojitými vesnicemi. Vesnice vlevo bude vesnice pláně a napravo začíná pouštní biome, takže tam bude pouštní vesnice.

Je tu chrám, který sedí na okraji pouštního biomu a odděluje obě vesnice.

1) Více biomů

Toto semeno je nejen skvělé pro vesnice v Minecraftu, ale při tření dovnitř budou hráči umístěni uprostřed pěti různých biomů. Všech pět z těchto biomů je propojeno a každý z nich je velmi blízko sebe.

Hráč se vynoří vedle dvou vesnic v biome Savanna. Napravo od této vesnice uvidí hráči začátek Plains Biome s jinou vesnicí jen pár bloků.

Pokud hráči pokračují, nakonec prozkoumají všech pět propojených biomů: Savanna, Plains, Desert, Bamboo Jungle a Swampland,