10 nejlepších videoher z roku 2016 | Hry | The Guardian, jaké hry právě teď – metakritic

Jaké hry právě teď hrají

Vydavatel Electronic Arts vydal letos na podzim dva brilantní střelce z první osoby, ale nejnovější titul Battlefield se jen podaří zatkat mistrovský sci-fi Blaster Titanfall 2, zatímco soupeř Call of Duty: Infinite Warfare se ztratil ve vesmíru. To nás zavedlo zpět na štěrku, paniku a mechanickou monstróznost první světové války. V takovém prostředí se odborně vyvážené zbraně, mimořádných vozidel a podrobných destruktivních prostředí způsobují, že každá bitva se cítí jako modřina filmového epiku. Přečtěte si recenzi

10 nejlepších videoher z roku 2016

Keith Stuart

Uncharted 4 Action Man Nathan Drake

V některých ohledech vypadá čtvrtý titul v divoce úspěšných akčních dobrodružných sériích Naughty Dog. Stále sledujeme Roguish Nathan Drake, když hledá planetu pro starověké artefakty. Stále řešíme jednoduché ekologické hádanky a střílíme padouchy. A skript stále planders téměř každý klišé, které může z filmů Indiana Jones.

Ale to je jen část příběhu. Tato úžasně zábavná hra je efektivně o manželství-nebo přesněji o věcech, které se musíme o sobě dozvědět, abychom si udrželi dlouhodobé vztahy. Nathan leží svému partnerovi Eleně a těžce se nakloní na svého přítele Sullyho, ale musí se naučit být méně sobecký a nezodpovědný – lekce učinila o to naléhavější a ošklivější příchodem svého problémového bratra Sama. To, že velký popcorn trhák zkoumá tato témata tak poutavě a pohybující se, je důkazem toho, jak toto médium dozrávalo za posledních pět let.

Mezitím také dostaneme vše, co chceme, od bohaté hry s velkým rozpočtem: úžasné vizuální efekty, imaginativní umístění a některé skutečně vzrušující sady-scéna Madagascan Marketplace je klasická. I když nespadnete do milostného příběhu, padnete na dobře temperamentní a dobře vybavenou akci-a pokud vás konec nedostane přímo do střeva, nejste člověk. Přečtěte si recenzi.

2 Pokémon Go
(Niantic Inc; 3DS, iOS, Android)

Jistě, mnoho hráčů unavuje toto mírné, svléknuté Pokémon Adventure po prvním slavném čtrnácti dnech. Ale jeho brilantnost spočívala v tom, jak využívala rozšířenou realitu a technologii založenou na poloze k zaujatosti nejen geeků z časných adopter, ale celé rodiny. Putování městy a parky hledajícími jigglypuffy a cévníky, setkání s dalšími hráči a výměnou tipů, prokázalo se jako vrchol léta. Pro mnoho z nás stále není žádná procházka bez ní úplná. Přečtěte si více.

3 Firewatch
(Campo Santo; PC, PS4, Xbox One)

Firewatch

S krásnými vizuály a strašidelným příběhem osobního objevu byl Firewatch jedním z nejzajímavějších experimentálních titulů roku. Hlavní postava Henry unikla obtížnému životu, který by sledoval ohně na divočině ve Wyomingu, ale zatímco zkoumá zvláštní události v lese, skutečným zaměřením vyprávění je jeho vztah s rozhlasovým operátorem Delilah. Pomocí konvencí dobrodružství s otevřeným světem produkuje vývojář Campo Santo něco mnohem strašidelnějšího, neobvyklého a důležitějšího. Přečtěte si recenzi.

4 uvnitř
(Playdead; PC, PS4, Xbox One)

Uvnitř hry

Dánský vývojář Playdead přilákal v roce 2010 masivní kritické uznání za jeho náladové, monochromatické dobrodružné limbo. Tento duchovní nástupce je, pokud vůbec něco, ještě pochmurnější a působivější, zasazený do temné, orwelliánské dystopie, kde jsou lidé pouhými kolečky v nepoznatelném stroji – to znamená, dokud jeden malý chlapec neudělá dramatickou nabídku na útěk. Zaměstnání mechaniky 2D plošinky, uvnitř je něco mnohem hlubšího a nabízí promyšlenou bajku a také odkloněnou výzvu. Přečtěte si recenzi.

5 Stardew Valley
(Znepokojený; PC)

Stardew Valley

Část zemědělství sim, částečný dobrodružství na hraní rolí, Stardew Valley byl překvapením indie hit roku, nabízející kouzlo, vtip a krásný malý svět. Vytvořeno osamělým kodérem Ericem Baronem, jedná se o zkoumání a alternativy série Harvest Moon, což umožňuje hráčům volnou ruku navazovat farmu, plnit vztahy a přijímat úkoly, když roční období procházejí záplavou barvy a rozmarů. Tech Weekly podcast diskutuje o Stardew Valley.

6 Dark Souls 3
(Fromsoftware; PS4, Xbox One)

Třetí titul v nekompromisní trilogii od Ssoftware, který se staví ve stejném ponurém, nepřátelském vesmíru jako jeho předchůdci, nabízí nový bojový mechanik, příšerný zvěřinec nepřátel a čerstvé, pasti naložené prostředí, které zakopne, zabíjí a trpí. Co na této sérii stále zapůsobí, je čistota a vytrvalost své vize – ve světě, kde vás velké hry více či méně drží celou kampaň, Dark Souls 3 zachází se svými hráči jako s rovným, což je značný kompliment. Přečtěte si recenzi

7 Battlefield 1
(EA Dice, PC, PS4, Xbox One)

Battlefield 1

Vydavatel Electronic Arts vydal letos na podzim dva brilantní střelce z první osoby, ale nejnovější titul Battlefield se jen podaří zatkat mistrovský sci-fi Blaster Titanfall 2, zatímco soupeř Call of Duty: Infinite Warfare se ztratil ve vesmíru. To nás zavedlo zpět na štěrku, paniku a mechanickou monstróznost první světové války. V takovém prostředí se odborně vyvážené zbraně, mimořádných vozidel a podrobných destruktivních prostředí způsobují, že každá bitva se cítí jako modřina filmového epiku. Přečtěte si recenzi

8 Overwatch
(Blizzard; PC, Xbox One, PS4)

Overwatch

Je to už dlouho, co přišel nový střelec a celý trh odtrhl-ale s jeho rozmanitými postavami, super jasnými vizuály a přesvědčivou družstevní taktikou, to je to, co Overwatch udělal. Interaktivní komiksový film Blizzard zcela přepracovává koncept týmové videohry, vyžadující hráče, aby přemýšleli o svých rolích, skutečně se naučili své individuální schopnosti a poté se zasekli pro své krajany. Někteří lidé nehráli nic jiného po celý rok. Možná měli ten správný nápad. Přečtěte si recenzi.

9 Forza Horizon 3
(Hry na hřišti; Xbox One, PC)

Forza Horizon 3

Řízení Sims jsou oporou průmyslu, ale je vzácné, že jsou považováni za uchazeče o hru. Nejnovější titul v sérii Forza Microsoft je však nahoře, ale. Graficky to může být dosud jeden z nejpůsobivějších titulů generace – zachycení různých australských krajin s péčí a řemeslem. Ale je to surová rychlost a vzrušení mnoha pokusů, závodů a výzev, které opravdu zapůsobí. Kdo potřebuje sledovat Grand Tour, když si můžete užít vlastní přímo? Přečtěte si více.

10 Stephenovy klobásy
(Inspecrerere Games; PC)

FIENDISH ... Stephenova klobása

Mohli bychom snadno vybrat krásnou a zdokonalovat svědku Jonathana Blowe jako naši oblíbenou logickou hru, ale místo toho čest přejde k této více obsažené alternativě. Zde musí hráči zařídit klobásy na grilu, aby vařili stejně ze všech stran. Zní to snadno, ale s různými malebnými překážkami, které je třeba překonat, je úkol složitý, přesvědčivý a neuvěřitelně náročný. Ďábelská klasika. Přečtěte si recenzi.

Jaké hry právě teď hrají

Najděte svou další hru pro jakoukoli platformu. Filtrujte podle platformy, žánru nebo roku vydání.

1. Super Stickman Golf 3

Super Stickman Golf 3 je plný nových hřišť, napájení, sběratelských karet, herních režimů, šílenství pro více hráčů a spoustu nových překvapení, které můžete objevit. Je to nová rotace na klasické hře!

2. The Witcher 3: Wild Hunt – krev a víno

31. května 2016 • Hodnoceno m

Tento expanzní balíček je přidávání staré školy s 20 hodinami nových dobrodružství, kde hráči cestují do země Toussaint.

3. UVNITŘ

29. června 2016 • Hodnoceno m

Hunted and Alone, chlapec se ocitl vtažený do středu temného projektu. Druhá hra od Limbo Developer Playdead.

4. Crashlands

Crashlands je příběhový řemeslný ARPG nastavený v mimozemském světě skryté magie a špičkových technologií. Boj a krotká mimozemská zvířata, řemeslná zdroje do hrozivých zbraní, spřátelit se s místními obyvateli a chodit na nohou s maniakem domináře.

5. Řezník Bug

Rychle stimulovaný akční střelec inspirovaný arkádovým klasickým super pangem. Použijte široký výběr zbraní a napájecích zařízení k roztržení přes stále náročnější úrovně.

6. Twilight boj

7. Uncharted 4: Konec zloděje

10. května 2016 • Hodnocení t

Set 3 roky po událostech Uncharted 3, Nathan Drake zjevně opustil svět lovu štěstí. Netrvá však dlouho, než se dobrodružství přijde, když Drakeův bratr Sam znovu objevuje žádost o pomoc při zachránění vlastního života a nabídnutí dobrodružství Drake nemůže odolat. Při lovu dlouho ztraceného pokladu kapitána Henryho Averyho se Sam a Drake vydali na cestu, aby našli Libertalia, pirátská utopie hluboko v lesích Madagaskaru. Uncharted 4: Zlodějský konec bere hráče po celém světě, přes ostrovy džungle, měst a vrcholy zasněžených při hledání Averyho štěstí. [Nezbedný pes]

8. Odin Sphere Leiftrsir

Příběh Armageddonu se chystá vyprávět. Ve světě Erionu držel magické království Valentýna obrovskou sílu. The "Kotel" — Zdroj této velké síly- udržoval prosperitu království. Valentýn však utrpěl náhlý tajemný pád. A tak se sousední království střetly nad kotle bez mistra.

9. Warbits

Warbits, válečný simulátor pro lepší zítra. Dejte mír šanci na boji tím, že vyřešíte své rozdíly v oběti. Nesouhlasíte s vašimi kolegy frakcemi? Nemusíte! Položte tyto blastery dolů, naložte válečníky a prakticky rozdrťte opozici!

10. Z baseballu z parku 17

Vstupte do bot majitele týmu, GM a/nebo manažera pole, abyste vlastnili budoucnost nebo přepisovali minulost vašeho oblíbeného klubu v reálném světě. Začněte novou kariéru se seznamem denního dne zahajovacího dne 2016 skutečných hlavních nebo drobných lig, nebo se rozprostíráme po 150 letech historie a spusťte jakýkoli klub z minulosti! Provádějte koncepty, obchody, vyhledávání, výjimky, finance týmu a personál. Vyjednávat smlouvy o hráčích. Ponořte se do praktičtějšího managementu a nastavte sestavy vašeho týmu, hřiště a strategii ve hře. Můžete dohlížet na svou ligu na vysoké úrovni nebo hrát každou hru, řídit hru podle hry nebo dokonce hřiště!

11. Neon Chrome

Neon Chrome je nemilosrdný střelec shora dolů s rogue podobnými prvky. Hra se odehrává uvnitř arkologie masivní sci-fi mega struktura. Vystřelte si cestu skrz stěny zbraněmi a kybernetickými schopnostmi a zkuste alternativní přístupy s různými rolemi, jako je Assassin, Corporate Soldier nebo Cyber ​​Psycho. Upgradujte statistiky svých postav, objevte nová kybernetická vylepšení a buďte silou, aby konečně čelili dozorce. Každá smrt je nový začátek Cesta k porážce dozorce není nikdy stejná.

12. Krypta nekrodaceru

Hardcore rytmická hra na bázi rytmu. Dokážete přežít tento smrtící žalář tance, zabít nekrodacer a znovu zachytit své stále bijící srdce? Nebo budete otrokem rytmu pro celou věčnost? Hráči se musí pohybovat po rytmu, aby navigovali procedurálně generované dungeony, zatímco bojovali s tanečními kostry, zombie, draci a dalšími! Groove s zvukovým doprovodem epického tance hry nebo vyberte písně z vlastní kolekci MP3! Můžete dokonce hrát s taneční podložkou, abyste si opravdu protřepali kosti!

13. Overwatch

23. května 2016 • Hodnoceno t

Overwatch je vysoce stylizovaný týmový střelec na Zemi v blízké budoucnosti. Každý zápas je intenzivním multiplayerovým zúčtováním, které vyhovuje rozmanitému obsazení vojáků, žoldáků, vědců, dobrodruhů a zvláštností proti sobě v epickém konfliktu přesahujícího glóbus.

14. Forza Horizon 3

23. září 2016 • Hodnoceno E

Nyní máte na starosti Festival Horizon. Přizpůsobte si vše, najměte a vystřelte své přátele a prozkoumejte Austrálii ve více než 350 největších světových autech. Udělejte z vašeho horizontu konečnou oslavu aut, hudby a svobody otevřené silnice. . S funkcí New Horizon Blueprint máte sílu vytvářet a okamžitě sdílet vlastní hraní hry. Můžete dokonce najmout přátele, aby na svém festivalu mohli hrát a získat vám více fanoušků. Pokud vám nevyhrají fanoušky, vystřelte je. Nebezpečí značky skoky, konvoje, driftové zóny a předvádění událostí, které vás a proti flotile rychlostí, obří zeppelin a další. Vyberte si vlastní postavu řidiče, přizpůsobte si auta, vytvořte marnost licence – dokonce si vyberte vlastní zvuk rohu. Jděte k hudbě, kterou rádi vyberete z osmi různých rozhlasových stanic, nebo vytvořte vlastní stanici pomocí vlastní hudební sbírky. Kromě 12-hráčů online bezplatného roamu a multiplayerových závodů umožňuje zcela nové 4-hráč online spoluzakladatelům poprvé poprvé si užít rozmanitost, konkurenci a odměny z kampaně Horizon. [Xbox.com]