10 z nejlepších herních herních her a porovnání cen, 10 nejlepších trvalých her pro jednoho hráče zdarma dostupné na Steam

Top 10 trvale zdarma hry pro jednoho hráče k dispozici na páře

Contents

V posledních letech došlo k pochybnostem o budoucnosti her AAA pro jednoho hráče, přičemž viceprezident EA, Frank Gibeau, byl tvrdým kritikem takových her. Hry pro jednoho hráče, jako je vlastní Jedi: Fallen Order.

10 z nejlepších herních herních her a porovnání cen

Jaké jsou nejlepší 10 zdarma pro hry Singelplayer ?

1. Nečinné šampióny zapomenutých říší

Spadněte do dobrodružství Dungeons and Dragons s postavami z románů, her a živých streamů. Odemkněte šampiony, vydělávejte hrudníky a objevte silné předměty, jako jsou zbraně, brnění, svitky a lektvary, jak postupujete prostřednictvím několika náročných dobrodružství. Rozhodněte se o své formaci, hrajte pravidelné události a vybavte exkluzivní výstroj ve hře, která se neustále vyvíjí a neustále se aktualizuje.

Nečinné šampiony zapomenutých říší SPožadavky na YSTEM

 • OS: Microsoft® Windows Server 2008, Windows 7 nebo Windows 8 Classic
 • Procesor: 2.33GHz nebo rychlejší procesor kompatibilní s X86 nebo Intel Atom ™ 1.6GHz nebo rychlejší procesor pro zařízení Class Class Class
 • Paměť: 512 MB RAM

2. Fallout Shelter

Přežijte podzemí podzemí a vytvořte nový život pro vaše obyvatele trezoru. Přizpůsobte si své obyvatele zbraněmi, oblečením a schopnostmi. Řemeslné nástroje od nevyžádaných, přitahujte nové obyvatele s novými místnostmi a převzejte aktivní roli v životě vašich obyvatel. Prozkoumejte nebezpečnou pustinu a chráňte svůj trezor před vnějšími hrozbami v tomto vstupu zdarma.

Fallout Shelter sPožadavky na YSTEM

3. Grimmova dutina

Vydejte se na cestu smrtí a zachraňte svého bratra před ďábelskými měšťanskými obyvateli Hollow. Prozkoumejte strašidelné jeskyně, porazí duchové, jíst komfortní jídlo a objevte okouzlující hru plnou následků, zoufalství, nádherných postav a více konců.

Grimmova dutáPožadavky na YSTEM

4. Tmavý podvod

Běh pro svůj život a neohlédněte se v této rychle se rozvíjející arkádové hrůze, kde jediným způsobem, jak přežít, je pokračovat v běhu. Přežijte první kapitolu hry tím, že najdete cestu ven z bludiště, vyhýbáte se pastům a uniknete hrůzám na patách. Vydělávejte zkušenosti, odemkněte síly a objevte jedinečné stvoření ve hře, která vás nutí čelit svým obavám.

Tmavé podvodyPožadavky na YSTEM

5. Aim Lab

Vylepšete svůj cíl a naučte se střílet jako profesionály v tomto simulátoru tréninku FPS, který podporuje nastavení her z Apex Legends, Call of Duty, Fortnite, Valorant a mnoho dalších. Sledujte své slabosti, analyzujte své výsledky a zlepšujte své dovednosti pomocí špičkové sledovací technologie softwaru. Vylepšete svůj cíl, rychlost vizuální detekce, zvukové prostorové dovednosti a rozhodování s AIM Lab a staňte se FPS Pro.

AIM LAB sPožadavky na YSTEM

6. Ultimate Custom Night

FNAF se vrací a dává hráčům dokonalý přizpůsobitelný zážitek v neuvěřitelně populární hororové franšíze. Vyberte si z 50 animatronických postav napříč sedmi hrami FNAF, nastavte své potíže a spadněte do akce, když hájíte dveře, otvory a hadice. Používejte nové nástroje, úplné výzvy a odemkněte kůži a cutscenes v konečném zážitku FNAF.

Ultimate Custom Night SPožadavky na YSTEM

7. Gravitas

Procvičte si cestu přes galerii rafinované gravitace pomocí kurátora galerie, když se dokazujete jako hodný žák. Vyřešte hádanky, manipulujte s gravitací a galerií a prozkoumejte neustále se nebezpečné exponáty v náročném plošinovce plném sebepoznání.

GravitasPožadavky na YSTEM

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • OS: Windows 7/8/10 64-bit
 • Procesor: 64bitový čtyřjádrový intel nebo AMD, 2.0 GHz nebo rychlejší
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafika: OpenGL 3.0+ / DirectX, 1 GB Video RAM
 • DirectX: Verze 10
 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • OS: Windows 7/8/10 64-bit
 • Procesor: 64bitový čtyřjádrový intel nebo AMD, 2.5 GHz nebo rychlejší
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafika: Nvidia Geforece 470 GTX nebo AMD Radeon 6870 HD Série nebo vyšší
  • DirectX: Verze 10

  8. Co nikdy nebylo

  Vydejte se na dobrodružství první osoby založené na příběhu, které začíná zúčtováním z podkroví vašeho dědečka a končí více otázkami než odpověďmi. Objevte podkroví plné knih, dobrodružství a hádanek. Odhalte skutečný příběh vašeho dědečka prostřednictvím jeho mnoha spisů a prozkoumejte svět, který zanechal.

  Co nikdy nebyloPožadavky na YSTEM

  9. Marieho pokoj

  Projděte se po paměti a vraťte se dvacet let do doby, kdy jste vy a spolužák jednou sdíleli místnost a odhalili pravdu o tom, co se stalo. Otevřete zásuvky, vyzvedněte předměty a pamatujte si věci, které čtete. Vyřešte hádanky, vyplňte chybějící kousky paměti a prožijte události, abyste zjistili, co se stalo s Marie.

  Marie’s Room SPožadavky na YSTEM

  10. Červená horká pomsta

  Hrajte jako hitman posedlý pomstou a střílejte si cestu kampaní, která probíhá tlustý krví. Kompletní mise v kampani zahrnují deset úrovní a novou funkci hry+ a vyzývejte se na více úrovních, z nichž každá má jedinečné zážitky a cíle. Nedovolte, aby pomsta skončila a vytvořila si vlastní úroveň s podporou Steam Workshop.

  Červená horká pomsta sPožadavky na YSTEM

  Co je hra Singeplayer?

  Jednorázová hra je typ videohry, kterou hraje jedna osoba a obvykle nevyžaduje žádné online připojení.

  Hry pro jednoho hráče se nacházejí ve všech žánrech a jsou často řízeny příběhy ve svých prezentacích. Mezi pozoruhodné hry, které jsou široce považovány za úžasné zážitky pro jednoho hráče.

  Hry pro jednoho hráče nabízejí jedinečné zážitky a umožňují hráčům objevovat příběhy, světy a postavy bez tlaku ostatních, kteří postupují do vyprávění. Hry jako Hollow Knight, The Elder Scrolls V: Skyrim a Death Stranding jsou skvělé příklady fantastických zážitků pro jednoho hráče, které těží z hraní jedné osoby.

  Unikátní zážitek her pro jednoho hráče se dále zlepšil s vydáním virtuální reality. Hry VR pro jednoho hráče přidávají další úroveň k ponoření, průzkumu a objevu, s hrami jako Half-Life: Alyx, Superhot VR a Beat Sabre dokazující, že zážitky z jednoho hráče VR mají světlou budoucnost.

  Mnoho her pro jednoho hráče má prvky pro více hráčů, které často umožňují ostatním hráčům, aby se k nim připojili v akci Co-op nebo PvP. Hry jako daleko Cry 5, Dark Souls 3 a Borderlands 2 ukazují, jak hry mohou být úspěšné zážitky pro jednoho hráče a vylepšeny podporou pro více hráčů, pokud a kdy chtějí.

  Mnoho her pro jednoho hráče má prvky pro více hráčů, které často umožňují ostatním hráčům, aby se k nim připojili v akci Co-op nebo PvP. Hry jako daleko Cry 5, Dark Souls 3 a Borderlands 2 ukazují, jak hry mohou být úspěšné zážitky pro jednoho hráče a vylepšeny podporou pro více hráčů, pokud a kdy chtějí.

  V posledních letech došlo k pochybnostem o budoucnosti her AAA pro jednoho hráče, přičemž viceprezident EA, Frank Gibeau, byl tvrdým kritikem takových her. Hry pro jednoho hráče, jako je vlastní Jedi: Fallen Order.

  To je kde Tagy Pojď dovnitř.

  Proč děláme seznam 10 nejlepších singleplayer?

  Ve světě her Singleplayer lze fantastické hry nalézt za neuvěřitelné ceny, ale můžete být také vystaveni většímu riziku, že budete zklamáni.

  Ne všechny hry dosáhnou svého potenciálu a získají vydání, bohužel mnoho her je ponecháno jejich vývojáři nebo jsou dokonce vydány ve špatném stavu a přesto jsou stále k dispozici ke koupi na páře.

  Steam je v podnikání v prodeji her a někdy to může znamenat pokles kvality, aby se získalo více titulů do obchodu Steam a dostupné ke koupi.

  V AllKeyshopu věříme v kvalitu nad množstvím, a proto používáme všechny kousky dat, která Steam nabízí, a používáme je k poskytnutí nejpodrobnější analýzy hodnocení hry.

  Jak získáme naše hodnocení?

  Naše žebříčky zohledňují všechny dostupné údaje, zejména se zaměřujeme na skutečné hodnocení, skutečné názory a doporučení těch, kteří hrají hru.

  V rámci našeho žebříčku zajišťujeme, že pouze ti, kteří vlastní hru vlastní, je v současné době k dispozici ve své knihovně a jsou přihlášeni do svého účtu, mohou hlasovat pro své oblíbené hry. To spolu s našimi dalšími údaji zajišťuje, že máme co nejpřesnější systém hodnocení.

  Ukazujeme pouze 15 nejlepších her, takže nejste ohromeni stovkami her a zaplaveni příliš mnoho dat. Plánujeme obnovení našich top 15 každý týden, ale tento plán můžeme změnit, pokud zjistíme, že má od vás skutečnou poptávku, naše uživatele.

  AllKeyshop je web komparátoru cen s úmyslem poskytnout hráčům nejlepší možnou cenu pro nejlepší dostupné hry. Zůstáváme plně nestranné ceny a prodejcům a zobrazujeme online weby i platformy, jako je pára, původ a epická, a zůstáváme zcela nestranní o hodnocení těch her, které v našich žebříčcích zdůrazňujeme.

  Naše žebříčky jsou založeny na našich uživatelích bez vlivu z nás a my zůstaneme nestranné na hodnocení a žebříčku všech her.

  Top 10 trvale zdarma hry pro jednoho hráče k dispozici na páře

  Tags: #steam, #dokidoKiliteratureClub, #freegame, #Gaming, #GamingCommunity

  Michael Wendom

  Michael Wendom

  Poslední aktualizace: 2023-05-16 06:00:08

  Top 10 trvale zdarma hry pro jednoho hráče k dispozici na páře

  Tags: #steam, #dokidoKiliteratureClub, #freegame, #Gaming, #GamingCommunity

  Michael Wendom

  Michael Wendom

  Poslední aktualizace: 2023-05-16 06:00:08

  Hraní PC má mnoho výhod, I když to bylo mnohem lepší před Ceny GPU byly vysoké oblohy. Vracíme se k pozitivům, digitální distribuční služby nám často dávají Triple-A hry zdarma. Přesto vždy existuje omezené okno příležitostí k jejich získání. Pokud vám to chybí, nemusí se to nikdy vrátit. Naštěstí existuje stále spousta trvalých herních her pro jednoho hráče, které můžete kdykoli získat. Být naprosto jasný-to nejsou ty chamtivé zážitky zdarma. Místo toho těchto deset nejlepších her nabízí stejné funkce jako komerční vydání. Samozřejmě neexistují žádné Hry blockchain tady, jako Steam je nepodporuje.

  10. Úžasná dobrodružství kapitána Spirit

  Chris je postava, kterou budete milovat v úžasných dobrodružstvích kapitána Spirit

  Rok vydání: 2018
  Žánr: Interaktivní dobrodružství
  Další placený obsah: Ne
  Náš pohled: Je to součást života, je podivný vesmír, ale také samostatný zážitek

  Informace o hře

  Milujeme život je podivné hry, protože se cítí jako interaktivní filmy Indie. Tyto tituly se často prodávají levně, ale pouze úžasná dobrodružství ducha kapitána jsou trvale zdarma. Zatímco dokonce i vydavatel Square Enix to značí jako demo, není tomu tak. Místo toho to můžete brát jako samostatný zážitek zasazený do světa života je Strange 2.

  Zde potkáte Chrisa, devítiletého chlapce, který často uniká nepříjemné realitě. Navzdory těžkému předmětu se jedná o srdečný příběh s hratelností vhodný pro všechny. To znamená, že můžete prozkoumat prostředí a dělat mise, které ovlivňují příběh. Bohužel tuto hru dokončíte za jen několik hodin, ale užijete si každou minutu. Život je také Strange 1 a 2 nabízejí své první epizody zdarma, takže je zkuste, pokud máte rádi ducha kapitána.

  9. Shadow Warrior Classic

  Shadow Warrior otestuje vaše dovednosti

  Rok vydání: 1997
  Žánr: FPS
  Další placený obsah: Ne
  Naše Take: nejlepší zdarma pro jednoho hráče FPS na Steam

  Informace o hře

  Navzdory použití starověkého modulu sestavení je Shadow Warrior fantastický zážitek. Zpočátku vydaná v roce 1997 pro MS-DOS, tento titul kombinoval jednoduchou hru FPS s hrubým humorem. V tomto smyslu je hra podobná jako Duke Nukem 3D, přesto má stále mnoho originálních prvků. Náš Hero Lo Wang má působivý arzenál, který mísí tradiční starobylé zbraně s moderními zbraněmi a některými skutečně bizarními.

  Jak název napovídá, toto vydání udržuje původní grafiku v celé jejich pixelované slávě. Přesto mají určité kouzlo, zejména proto, že design úrovně drží dobře. Na rozdíl od Duke 3D je Shadow Warrior velmi náročný zážitek. I na nižší úrovni obtížnosti zemřete hodně, protože zdravotní balíčky jsou vzácné. Přesto, pokud máte rádi výzvu a užijte si FPS staré školy, získejte tento. K dispozici je také verze Redux na Steam, která přidává expanzní balíčky a zlepšuje grafiku, ale není to zdarma.

  8. Výdaje

  Nevěřte nám – věřte Dolphovi Lundgrenovi!

  Rok vydání: 2014
  Žánr: Akce
  Další placený obsah: Ne
  Naše Take: Zábava, zatímco to trvá

  Informace o hře

  Filmová série výdajů byla o bezduchém násilí zahrnujícím některé z největších akčních hvězd, vedených Sylvesterem Stallone. Proto vytvářejí perfektní nastavení pro výdaje, vázání s „The Expendables 3“. Je těžké ignorovat hru, kde ovládáte Stallone, Statham, Lundgren, Schwarzenegger a další legendy při masivní destrukci. Kromě toho má každá postava jedinečné speciální útoky a zbraně.

  Hra je však nejlepší v družstvu čtyř hráčů, kde budete snadno masakrovat celé armády! I když deset misí může znít jako hodně, dosáhnete konce za dvě hodiny. Přesto, protože hratelnost není příliš hluboká, není to masivní problém. The Readsendabros má nějakou krásnou grafiku umělecké grafiky pixelů, takže si ji oceníte ještě více, pokud máte rádi retro vzhled nebo máte pomalý PC.

  7. Trackmania národy navždy

  Nenechávejte onemocnění při sledování této uživatelé vytvořené úrovně v trackmania národech navždy!

  Rok vydání: 2008
  Žánr: Arcade Racing
  Další placený obsah: Ne
  Naše Take: vynikající volba, pokud máte rádi závodění proti času

  Informace o hře

  Ve Steam není mnoho bezplatných závodních her, ale naštěstí máme navždy Trackmania národy. Přesto je to všechno kromě tradičního závodníka. V jednom hráči máte 65 skladeb a je to všechno o vás versus hodiny. Chcete -li postupovat, budete muset vyhrát medaile se všemi zlatami nezbytnými k dosažení konečných výzev. Toto je čistě arkádový závodník a je bez námahy hrát i na klávesnici.

  To, co dělá tento titul nekonečně zábavným, je schopnost konstruovat vaše skladby nebo stáhnout výtvory ostatních uživatelů. Nakonec je tu také multiplayer, kde jsou vaši soupeři zobrazováni jako duchové, takže vás nemohou zasáhnout. Takže je tu nějaký úlovek? Po pěti online závodech budete muset sledovat jeden. Přesto to nezní jako dealbreaker.

  6. Cry of Fear

  Cry of Fear je temný, divný a děsivý zážitek

  Rok vydání: 2013
  Žánr: hrůza přežití
  Další placený obsah: Ne
  Naše Take: Scary and Weird – hrajte v Coop, pokud můžete

  Informace o hře

  Zatímco hororové filmy vás mohou vyděsit nad rámec víry, hororové hry o přežití vás ještě více otestují! V křiku strachu jste ve zdánlivě opuštěném skandinávském městě a snažíte se uniknout veškerému šílenství a děsivým tvorům. Zpočátku to byla úprava poločasu, takže můžete očekávat perspektivu první osoby a zbraň. Přesto nemůžete být spuštěni, protože zdroje jsou minimální. Protože je váš inventář těsný, musíte také provést masivní kompromisy.

  Vzhledem k tomu, že stvoření, kterým budete čelit, jsou tak rychlá, pokusit se jim uniknout je náročné! Tento titul má rád hraní s vaší myslí a dává vás do některých podivných a děsivých situací. Mnoho z nich vůbec nedává smysl a nic se nezmění, pokud nedosáhnete správného konce. Přesto to hra chce – abyste se cítili zoufale, beznadějní a zmatení. V tomto smyslu je to naprosto nepředvídatelné a šokujte vás několika příšernými scénami. Pokud je to pro vás příliš mnoho, existuje také kooperační kampaň až pro čtyři hráče.

  5. Crusader Kings II

  Zjistěte o hře a zjistěte, zda je pro vás Crusader Kings II

  Rok vydání: 2012
  Žánr: Strategie
  Další placený obsah: Ano (řada expanzních balíčků)
  Naše Take: Osmující hloubka vás udrží obsazeno měsíce

  Informace o hře

  Paradox Interactive je známý svými složitými strategickými hrami a Crusader Kings II je jedním z nejlepších děl. Tento titul nás zavede do pozdější části středověku, protože potřebujete vytvořit dynastii a pomoci mu přežít. To je neuvěřitelně hluboký zážitek, protože vedení válek je jen jedna část. To znamená, že se také musíte postarat o diplomacii a spravovat své spojence a vassyly. Je zde mnoho možností, takže můžete někomu poslat dárek nebo dokonce atentát na objednávku.

  Crusader Kings II je jednou z nejlepších parních her zdarma a není tam žádný úlovek. Veškerý původní obsah je k dispozici a můžete si dokonce vychutnat multiplayer s až 32 lidmi. Paradox však doufá, že vydělá peníze tím, že vám prodá tuny dalšího obsahu, což výrazně rozšíří již tak masivní zážitek. I když tato hra není pro každého, ti, kteří milují žánr!

  4. Sims 4

  Je to EA, ale hra je opravdu zdarma!

  Rok vydání: 2014
  Žánr: Simulace
  Další placený obsah: Ano, téměř sto DLC
  Naše Take: Neexistují žádné výplaty, ale budete v pokušení koupit nějaké DLCS

  Informace o hře

  EA nemá skvělou pověst, ale není tu žádný úlovek. Sims 4 je tedy zdarma a můžete ji trvale přidat do své sbírky! I když je to deset let starý, tento titul zůstává nesmírně populární. Stejně jako dříve, ovládáte životy jedné nebo více postav, formování je, jak se vám líbí. Ve srovnání s předchozími hrami je to podrobnější, se spoustou obsahu, který vás udržuje na obsazení.

  Zatímco EA doufá, že upgradujete na edici Deluxe a koupíte některé ze stovek DLC, je to zbytečné. Kromě toho můžete použít obsah a mody vytvořený ventilátory k posílení zážitku. Pokud máte nějakou lásku k simulačním hrám, Sims 4 vás bude zaměstnávat po celá léta. Navíc, požadavky na hardware jsou hratelné i na starých kancelářských notebookech.

  3. Cesta vyhnanství

  Hra v cestě exilu je jednoduchá, ale tak návyková!

  Rok vydání: 2013
  Žánr: Action RPG
  Další placený obsah: Ano (mikrotrankce)
  Naše Take: Nejlepší alternativa zdarma k Diablo sérii

  Informace o hře

  Varovné slovo – cesta exilu může být ohromující. Jen jeden pohled na naprosto masivní strom dovedností může některé lidi vyděsit! Přesto je to váš typický diabl inspirovaný titul. V zásadě vše, co děláte, je pobíhat, zabíjet příšery a sbírat spoustu kořistí. To je však v pořádku, protože hraní je tak hladká. Nepřátelská odrůda je vynikající a šéfové nabízejí jedinečné výzvy. Nakonec se grafika dobře drží a připomíná nám Diablo II.

  Zatímco Path of Exile je hra zdarma, nikdy za to nebudete muset utrácet peníze. To znamená, že si můžete koupit pouze kosmetické věci, takže váš vzhled je jedinečný. I když je to především zážitek pro jednoho hráče, můžete vytvořit párty s ostatními hráči a spolu s dobrodružstvím. I když nepřátelé budou mnohem silnější, získáte také další odměny tím, že je porazíte. Někteří lidé tráví tisíce hodin hraním této hry!

  2. Klub literatury Doki Doki!

  Klub literatury Doki Doki! oklamá vás a určitě si to užijete

  Rok vydání: 2017
  Žánr: Vizuální román
  Další placený obsah: Ano (DLC Fan Pack)
  Naše Take: Nemáte rádi vizuální romány? No, musíte hrát tento. Vyvarujte se spoilerů!

  Informace o hře

  Další vizuální román na našem seznamu? Ano, Doki Doki Literature Club! Vypadá příliš stereotypně se všemi nadýchanými dialogmi a roztomilými anime dívkami. Přesto si brzy všimnete, že něco není v pořádku. Nejprve možná ani nevěnujete velkou pozornost, ale víte, že vás to tvrdě zasáhne dříve nebo později. Tady nemluvíme o šokujících událostech ve hře! Několik titulů v historii to úspěšně udělalo a jak by to mohl někdo očekávat od roztomilého vizuálního románu?

  Říkat, že cokoli jiného by snížilo váš zážitek ze hry, protože to bude docela nezapomenutelné. Toto je titul k všimnutí, i když se nestaráte o vizuální romány. Je to tak jedinečné, že to budete mít ve své mysli vyryté navždy! Přesto, navzdory své barevné grafice, nejedná se o hru pro děti nebo ty snadno narušené. Je tu také rozšířená verze, ale bez ní vám moc nechybí.

  1. Otevřete TTD

  Hra, kterou můžete hrát navždy – Open ttd!

  Rok vydání: 2004
  Žánr: Simulace
  Další placený obsah: Ne
  Naše Take: Masivní, stále rostoucí a stálezelená simulace!

  Informace o hře

  Transport Tycoon Deluxe je nejlepší simulační hra vůbec a jedna z nejlepších her pro jednoho hráče na Steam, konec příběhu. V tomto legendárním názvu s brilantním soundtrackem stavíte svou dopravní společnost od poloviny 20. století. Jak se technologie vyvíjí a vyvíjí se města a průmyslová odvětví, budete se muset neustále přizpůsobit. V roce 2004 začali fanoušci rozšiřovat hru a v každém segmentu provedli masivní vylepšení. Například AI je mnohem inteligentnější, mapy jsou mnohem větší a existují nová průmyslová odvětví, vozidla a další. Zatímco Openttd zpočátku vyžadoval provoz transportního mateřského tycoonů, nyní se jedná o samostatné vydání.

  Protože se jedná o jeden z nejaktivnějších otevřených zdrojových projektů, tento remake se neustále zlepšuje. Dále si můžete stáhnout tuny modů a v podstatě hrát navždy. I když se jedná o plnohodnotný zážitek pro jednoho hráče, OpentTD má také multiplayer až pro 255 hráčů! Zatímco některá řešení rozhraní jsou archaická, je to stále ikonická hra, která nikdy nezmizí!

  Přestože hry pro jednoho hráče na Steam jsou vzácností, všechny tyto tituly, které jsme zmínili. Sakra, často porazili podobná cenově dostupná vydání, aniž by nezačlenili paywalls. Pokrývají také různé žánry, takže jsme si jisti, že pro vás něco najdete. A konečně, žádný z nich není hardware, takže si je můžete užít i na Parní paluba.

  Hráli jste některou z těchto her pro jednoho hráče na našem seznamu prvních deseti? Chybělo nám zmínku o některých dalších bezplatných vydáních?