11 nejlepší hostování serveru Terraria pro všechny, mobilní – Terraria Mobile 1.3 Průvodce nastavením multiplayeru | Terraria Community Fóra

Mobile Terraria Mobile 1.3 Průvodce nastavením multiplayeru

Připojení k místní hostované hře je jednoduché a přímé. Začněte v nabídce pro více hráčů.

11 nejlepších hostingů serveru Terraria pro všechny

Videohry postupují, aby se staly stále sofistikovanějšími, když mluvíme.

I když se opravdu nemůžete bavit a dobrodružství, rozvíjející se technologie umožnily získat vzrušení a vzrušení prostřednictvím videoher.

Můžete bojovat, abyste vyhráli hru a stavěli přístřeší, řemeslné zbraně, navázali přátele a posunuli hru na další úroveň. K popularitě těchto videoher se přidaly vysoce kvalitní grafiky, prvky a možnosti průzkumu.

To je důvod, proč máme nadšence her z celého světa, včetně mě. Existuje mnoho fantastických her s více hráči, jako jsou Minecraft, Rust, Archa a pokud hrajete s tolika uživateli na stejném serveru, časté havárie a problémy se opakovaně objevují.

Proto potřebujete Spolehlivý hosting herního serveru, přidělení minimálních uživatelů na server a zabránění přeplnění. Výsledkem je, že hru můžete hrát s plným potenciálem bez jakýchkoli obtěžování nebo přerušení.

Pojďme si tedy trochu promluvit o Terraria a poté o nejlepších službách hostování serverů.

Co je Terraria?

Terraria je výkonná videohra s karanténou a akční adventure, která byla vydána v roce 2011 společností Re-Logic. Jedná se o průzkum, budování, malování, řemeslné, těžbu, přežití, boj i s nebezpečnými stvořeními a další v procedurálně generovaném 2-D světě.

Podle Wikipedie již Terraria prodala do dubna 2020 30+ milionů kopií. Hra je hratelná v režimech jednoho a multiplayeru. Dokonale mísí klasické akční prvky a kreativitu her s karanténou, aby poskytly surrealistický herní zážitek.

Nepovažujte Terraria za jako 2-D minecraft; je to mnohem víc než to. Zahrnuje systém progresivního herního systému, ve kterém získáte hodiny vzrušujícího obsahu, 200 typů bloků, nespočetných receptů na řemeslné recepty, 4 bojové třídy a spoustu užitečného příslušenství pro obranu, mobilitu a přestupek.

Ať už jste průzkumník, dobrodruh, stavitel nebo bojovník, Terraria má pro každého zajímavé nabídky. Hra vlastně svítí jasněji s jeho multiplayerovým režimem, když dobýváte svět se svými přáteli.

A pokud chcete pozvat své přátele, musíte si vybrat slušný hosting Server Terraria Server, abyste přidali uživatele odkudkoli na světě.

Proč jít na hostování serveru Terraria?

. Rovněž je náchylné k častým zpoždění.

Pokud chcete úplnou svobodu ve hře 24/7, musíte si vytvořit vlastní server. Za tímto účelem si můžete vybrat:

 • Pronájem serveru Terraria: vznikne určitou měsíční částku, ale je skvělé ji používat a nevyžaduje od vás žádný vstup. Od monitorování a údržby po zabezpečení, útoky na DDOS a zálohy, poskytovatel služeb se o všechno postará.
 • Hostování serveru sám: Dostanete plné ovládací prvek serveru, aniž byste ztráceli cent. Pokud máte technické znalosti, můžete získat cloudový server a hrát si s instalací a konfiguracemi.

Ve druhém případě však budete muset spravovat svůj server, který potřebuje údržbu, postarat se o zálohy, aktualizace atd., Které potřebují další práci a potíže. Kromě toho mohou nastat také bezpečnostní problémy, včetně otevřených přístavů, které by mohly přilákat útočníka a přivítat hrozby kybernetické bezpečnosti.

Pronájem serveru Terraria se tedy jeví jako nejlepší sázka. Z tohoto důvodu se podívejte na hostingové služby a vyberte ten, který nabízí nejlepší kombinaci funkcí a cen.

Hosthavoc

Nastavte a spusťte server Terraria Server okamžitě pomocí služby hostingu vysoce výkonného serveru od Hosthavoc. V současné době podporují pouze parní verzi hry Terraria.

Udržují a udržují velkou dostupnost sítě tím, že jsou umístěny své infrastruktury v nejlepších datových centrech, které mají pouze spolehlivé uplinky. V důsledku toho zaručují 99.9% pro vás provoz. Hosthavoc pečlivě vytvořil širokou síť, která je k dispozici v 11 globálních městech se skutečnou redundancí pro sítě.

Všechny plány zahrnují bezplatnou ochranu DDOS, FTP a správce souborů přístup k energetickým uživatelům, kteří chtějí své servery samosprávné. Kromě toho nabízejí schopnosti konfigurace uživatelů prostřednictvím správce příkazového řádku.

Hosthavoc využívá ovládací panel TCADMIN V2, protože je známý pro spolehlivou a konzistentní kontrolní sadu s vlastními instalačními pracovníky a jedinečnými funkcemi. Jsou přesvědčeni o svých službách, a proto nabízejí 72hodinovou záruku na peníze.

Ceny začíná na 0 $.70/slot nebo 16 $.80/měsíc pro 24 slotů.

Vyvolaný hostitel

Spaced Host vám nabízí možnosti vanilky, tmodloader & tshock pro jejich služby. Podporují také PC i mobilní verze Terraria. Vyvolané vám poskytuje širokou škálu (8) míst, ze kterých si můžete vybrat, což na oplátku zaručuje 99.99% dostupnost pro vaši službu.

jiskřice hosting

Sparked nabízí nejlevnější plány dostupné na tomto seznamu a v oboru nabízejí neomezené sloty se všemi plány, ale s jejich doporučeními můžete získat 10-slot Server Terraria Server za pouhých 2 $.50/mo.

S vyvoláním vám je poskytnuta bezplatná ochrana DDOS, správce souborů, přístup SFTP, schopnost změnit nastavení serveru z nabídky, napájecí akce pro vaši službu a také přístupový přístup pro lidi, kterým důvěřujete pro správu vašeho serveru. Nabízejí vám svůj panel Apollo, což je přizpůsobený panel se schopností nainstalovat mody pro vaši službu TModloader.

Kromě toho je služba podpořena 48hodinovou zásadou vrácení peněz za peníze-to zajistí, že budete mít flexibilní časový rámec pro testování a používání služby, abyste zajistili, že je na vašich očekáváních.

Scalacube

ScalaCube nabízí planoucí rychlé globální servery pro konečnou bezprostřední hru Terraria.

Image-189

Infrastruktura se může pochlubit špičkovými procesory, SSD a 24/7 podporu, s přizpůsobením, aby získal nejlepší server pro váš případ použití.

Kromě toho nabízejí slušnou 99% záruku dostupnosti. Navíc jsou platby vráceny do sedmi dnů (10 dnů za auto-neobnovení) nákupu, pokud pro vás věci nefungují.

Předplatné začínají na 4 $.80 měsíčně pro šest slotů, které stoupají až 12 $.80 pro 16 slotů.

Všechny plány mají plný přístup FTP, ochranu DDOS, podporu Tshock a bezplatnou doménu.

Lhostejná brokolice

Lhostejná brokolice je společnost hostitelka serveru známá pro svou kreativitu. Jsou perfektním poskytovatelem serveru pro hráče s kreativními osobnostmi. Build, Craft a Prozkoumejte na svém serveru Terraria, protože věděl, že váš poskytovatel serveru má záda.

Slibují kvalitní hardware (i.E. Minimální zpoždění), ovládací panel na míru (plus integrace nesouhlasu) a špičkový zákaznický servis. Nastavení serveru Terraria Server přijme jedno kliknutí. A protože nabízejí dvoudenní bezplatnou zkušební verzi, můžete server spustit bez zadání jakýchkoli platebních informací.

Jejich tým podpory je vždy k dispozici prostřednictvím Discordu nebo e -mailu, takže pokud narazíte na problémy konfigurace vašeho serveru nebo pomocí TModloaderu k instalaci vašich oblíbených modů, rychle reagují.

Lhostejná brokolice má servery v Severní Americe a Evropě a jejich stroje se pohybují od 64 GB do 128 GB. Máte možnosti, jak zajistit, aby váš server vyhovoval vašim potřebám.

Vyzkoušejte lhostejné brokolice, pokud hledáte přátelského, užitečného a efektivního hostitele serveru pro své servery Terraria. Nabízejí dvoudenní bezplatnou zkušební verzi, následuje 12 $ měsíčně na server malé mapy Terraria.

XGAMINGSERVER

Každý, kdo miluje retro videohry, určitě pochopí význam Terraria. Hosting serveru Terraria Server XgamingServer poskytuje všechny požadované funkce. Jeho snadno použitelný a intuitivní ovládací panel přichází s mnoha funkcemi.

Získáte automatizované zálohy, vylepšený správce souborů s spuštěním SFTP, databází MySQL, možnost vytvořit plány, pozvat uživatele a mnohem více. XgamingServer se zaměřuje spíše na výkon než na udržování pevných herních slotů.

Jakmile zadáte objednávku, získáte odkaz do svého e -mailu do 5 minut a poté můžete začít konfigurovat svůj server. Získáte hladké správu serveru a ochranu před silnými útoky DDOS, protože dokáže identifikovat zranitelnosti v různých aplikacích.

Užijte si multiplayer Terraria naplno s vysoce výkonnými servery. Monitoruje nepřetržitě, aby se zajistilo, že selhání systému bude diagnostikováno v době, aniž by došlo k rychlosti. XGamingServer používá Intel I7 6700K/7700K a AMD Ryzen 7, aby vám poskytl lepší výkon s šířkou pásma nejméně 15 Mbps, což má za následek nižší pingy. Má dvě datová centra v Evropě a Kanadě.

Pronajměte si server Terraria za pouhých 15 $/měsíc a získejte 100% ze 3.50 GHz CPU, 4 GB DDR4 RAM< DISK RAID 1, 30GB SSD, and more.

BISECT HOSTING

Nechte svůj hostingový server Terraria běžet během několika minut od hostingu BISECT. S jejich hladkým ovládacím panelem po vaší straně se už nemusíte starat o server, protože se o všechno postarají, takže se můžete plně zaměřit na svou hru.

Hostitelská služba vám umožňuje přizpůsobit váš server a spustit jej, jak chcete zvýšit vzrušení, aniž byste utratili spoustu peněz. Po celém světě mají několik míst serverů, včetně Evropy a Spojených států.

Nedělejte si starosti s rozbitými konfiguracemi nebo špatnými aktualizacemi; Zálohují váš server Terraria denně, takže jste v bezpečí před problémy, které se vyskytují kvůli těmto scénářům. Hosting BISECT poskytuje hry s jejich nejnovějšími verzemi a můžete je také snadno aktualizovat, když nová verze vydává.

Nainstalujte tModloader nebo Tshock Na serveru Terraria pro vylepšení hry. Nabízejí 4 balíčky pro hostování serveru Terraria, počínaje pouhým 2 $.99/měsíc s neomezenými sloty, 1 GB RAM a 5 GB NVME SSD.

Fragnet

Fragnet nabízí plně přizpůsobené řešení milovníkům her a umožňuje vám začít hrát s cenově dostupnými balíčky. Můžete také rychle upgradovat na vyšší plány, aniž byste sabotovali nastavení. Ukládají žádná omezení nad světovou velikostí, prostorem disku nebo nainstalované pluginy.

Fragnet vás vítá, abyste spustili server Terraria tak, jak se rozhodnete omezit pouze počet slotů, které si pronajmete. Nainstalujte jakékoli populární úpravy na server během sekundy přes herní panel. Jejich ovládací panel out-of-the-box nabízí neomezený přístup, takže můžete spravovat server a nechat jej spustit okamžik poté, co si jej objednejte.

Video YouTube

Bojujte, prozkoumejte, stavíte a snadno kopejte při přežití. Hledání pokladu a surovin a řemeslného stroje, výstroje a estetiky, máte spoustu možností dělat vše s lehkostí dělat vše. .

Hráči mohou věci ovládat z jejich cesty do cíle. Nabízejí více specifikací herního serveru, takže můžete začít se základním plánem, vybudovat hru a upgradovat, až bude čas. Vaše servery by byly okamžitě nastaveny, napájené disky SSD a herními panely, včetně bezplatného hlasového serveru a monitorování infrastruktury 24/7.

Ceny začínají na pouhých 0 $.76/slot a přijímají širokou škálu platebních metod, včetně PayPal, Stripe, Skrill, Hipay, Bitcoin, Paysafe a hlavní kreditní karty.

CitadelServers

Ponořte se hlouběji do dobrodružství a vzrušení z Terraria hostováním serveru ze serverů Citadel. Ovládací panel bohatý na funkce umožňuje snadno přizpůsobit a spravovat servery, abyste si hru mohli užít naplno.

Můžete nainstalovat mody a mapy, změnit nastavení, přepínat umístění a další pomocí jediného kliknutí. Přeinstalujte, zastavte, spusťte nebo restartujte úkoly, abyste získali plnou kontrolu nad vaší hrou od plánování úkolů pro spuštění záloh, skriptů atd.

Upravte konfiguraci serveru kliknutím, změňte jeho heslo a jméno, zobrazíte aktivity serveru, nastavte oprávnění atd. Server můžete také okamžitě nasadit a v sekundách jej zálohovat s plánem nebo bez něj, abyste zajistili vaše data.

CitadelServers

Servery Citadel vám umožňují instalaci mod bez kliknutí bez konfigurace skriptu nebo databáze znovu. V ovládacím panelu si můžete prohlédnout všechny dostupné aktualizace. Podporuje dílnu Steam, Tshock a Tmodloader.

Mají globální pokrytí sítě s 18 místy, takže se můžete připojit k hráčům odkudkoli na světě. Infrastruktura s nízkou latencí serverů Citadel zvyšuje dobrodružství bez ohledu na to, kde jste založeni.

Jejich ceny začíná na 0 $.16/slot.

LogicServers

Hrajte dobrodružství naplněné hry Terraria jako Journey’s End With LogicServers a udržujte Thrill této úžasné hry. Všechny jejich hostingové servery přicházejí s ochranou DDOS před útoky různých druhů.

Druhým provedete platbu, okamžitě zahájí postup nastavení, aby zahájili vaši hru dříve. Povolte mody přes herní server a pokud jsou uvíznuty, sledujte jejich snadné průvodce.

Video YouTube

. Ovládací panel TCADMIN pohání své herní servery, které poskytují rychlejší a bez námahy uživatelský zážitek.

Mají umístění serverů na 11 globálních místech, pokrývají 5 kontinentů, mezi něž patří Severní Amerika, Jižní Amerika, Evropu, Asii a Austrálii. Jejich ceny začínají na pouhých 0 $.67/slot, nebo vyberte 9 $/měsíc pro 10 slotů.

Nodecraft

Bojujte za slávu, přežití a štěstí hraní Terraria s vysoce výkonným serverem hostovaným společností NodeCraft. Poskytují cenově dostupné servery bez kompromisu ve své kvalitě, takže můžete ze své hry co nejlépe využít.

Jejich rozhraní NodePanel 2 je bez námahy začít a běžet během několika sekund. Představuje počet hráčů, statistiky, procenta RAM, síly sítě a další. Unikátní panel umožňuje mít plnou kontrolu nad změnami nastavení a konfigurace.

Bez ohledu na to, zda jste nováčkem nebo zkušený hráč, nenajdete potíže při správě serveru, místo toho získáte super rychlost a stabilitu, abyste uspokojili svůj hlad po hrách. Kromě toho vám nabízejí mobilní přátelství s efektivní aplikací pro iOS i Android.

Tímto způsobem můžete z telefonu snadno spravovat svůj specializovaný server Terraria a hrát hry kdekoli, kdykoli, kdykoli. V současné době podporují nejlepší servery PC, jako jsou mody, pomocí TModloaderu a Terraria’s Mobile Edition.

Vyhýbají se přetížení vašich serverů přidělením maximálně 12 hráčů na zařízení. Výsledkem je, že váš server má přístup k více diskům iOS, jádra CPU a RAM. To zase také pomáhá při ochraně serveru před běžnými haváriemi a zpožděními.

 • Servery NodeCraft primárně používají 3.8+ GHz CPU od Intel, E-2174G, Xenon nebo Ekvivalent
 • Enterprise-Grade SSD
 • 32 GB ECC RAM pro lepší stabilitu a rychlost
 • Pevný disk podnikového stupně
 • Postavili svou infrastrukturu nad Linuxem pro vynikající výkon
 • Ochrana DDOS s vysoce výkonnou sítí pro těsnou zabezpečení
 • 12 datových center umístěných na 5 kontinentech

Jejich ceny začíná na pouhých 9 $.98/měsíc, kde také získáte svobodu k výměně her, kdykoli budete chtít bez dalších poplatků. Kromě toho existuje 7denní záruka zpětného zpětného zájmu, která je pro vás zcela bez rizika.

Aleforge

Vezměte si hraní na dosah ruky, abyste bojovali, prozkoumali a stavěli pro slávu se servery Aleforge’s Terraria. Hrajte modifikované nebo vanilku s tmodloaderem bez obav v magickém světě her.

Najděte věci, které potřebujete snadno a rychle při správě herního serveru s jejich rafinovaným ovládacím panelem, automatické zálohování, modovým instalačním programem a dalšími. Rozhraní je výkonné, ale velmi snadno použitelné pro zkušené i nováčkové hráče.

Máte svobodu instalovat obsah parní dílny, pluginy, modpacks a další s několika kliknutími. Používají globální síť, která má více umístění serverů na 5 místech, z toho 3 v USA a každá v Austrálii a Evropě.

Tato zařízení mají skutečnou redundanci a spolehlivost nabízet 99.9% dostupnost, takže si můžete užít nepřetržité hry. Chcete -li začít s Terraria, stačí si vybrat plán a provést platbu k nasazení vašeho serveru.

Poskytují snadno přizpůsobitelné funkce, rychlou odbornou podporu a bezplatné zkušební verze po dobu 10 dnů, aby se rozhodly, zda s ním chcete pokračovat, zrušit nebo upgradovat svůj plán. Funkce hostování serveru jsou:

 • Vysokorychlostní procesory od NVME SSD disků
 • 1-klikněte na instalační program MOD
 • Aktivace okamžitého serveru
 • Automatizovaná oznámení a plánování úkolů

Aleforge podporuje TModloader na všechny své plány začínající na pouhých 0 $.60/slot. Nebo si můžete vybrat bezplatný zkušební plán, který využívá 1 CPU, 5 uživatelů, 5 GB prostoru a 1 GB paměti. Placené plány začínají na 4 $.5/měsíc pro 1 CPU, 5 hráčů, neomezený prostor, 1 GB paměť.

Jak si vybrat nejlepší hostingový server Terraria?

 • Když si vyberete poskytovatele hostingu Terraria Server, zkontrolujte funkce a služby, které poskytují proti cenám. Vyberte pouze funkce, které skutečně potřebujete.
 • Podívejte se na počet slotů nebo hráčů přidělených v plánu a porovnejte je s vašimi potřebami.
 • Nabízejí další hry jako Rust, Ark atd., Takže můžete přepnout, pokud chcete?
 • Pokud chcete přidat mody, vyberte server, který jej může podporovat, například Tshock, TModloader atd., Takže můžete snadno přidat mody a pluginy.
 • Zjistěte více o jejich umístěních serveru, zejména pokud máte hráče z jiných částí světa, abyste minimalizovali zpoždění.
 • Zkontrolujte, kolik paměťového prostoru nabízejí, takže vaše hry se nezpomalují ani neshnají.

Závěr

Doufám, že tento seznam nejlepších hostingů serveru Terraria vám pomůže vybrat poskytovatele služeb, s nímž si hru můžete užít naplno bez jakýchkoli přerušení nebo zpoždění.

Durga Prasad Acharya

Durga Prasad Acharya je technický spisovatel na volné noze, který miluje psaní o rozvíjejících se technologiích, jako je AI & ML, Cybersecurity, Web Hosting, SaaS, Cloud Computing a další. Kromě psaní je webový designér a je vášnivý … Přečíst více

Mobile Terraria Mobile 1.3 Průvodce nastavením multiplayeru

Obecně platí, že mobilní multiplayer nyní funguje jako nesteamový PC pro více hráčů Terraria, takže jakékoli průvodce nebo články na toto téma mohou být také užitečné, pokud níže uvedený průvodce nesplňuje vaše potřeby. S tím vším řečeno, začněme!

index.php

OBSAH
(Kliknutím na téma se vydejte na tuto sekci)

index.php

Úvod do nabídky/rozhraní pro více hráčů na mobilu 1.3

Tato část vám pomůže seznámit se s novou nabídkou pro více hráčů na mobilním terarii. Jakmile klepnete na možnost multiplayeru v hlavní nabídce a vyberete, kterého hráče chcete použít (nebo vytvořte nový!), budete odvezeni na níže uvedenou obrazovku.

Místní menu.png

Okamžitě si všimnete, že zde jsou dvě karty: místní a online. Jak byste mohli očekávat, každá karta se týká buď s místními (stejnými wifi) nebo online servery.

 • Místní: Zobrazuje všechny aktuálně aktivní servery ve vaší síti WiFi, ke kterým byste se mohli připojit
 • Online: Ukazuje jakékoli servery, na kterých jste dříve hráli. Více o tom později.

Online seznam cenzorovaných.png

Na kartě online uvidíte seznam minulých online serverů, na kterých jste hráli dříve. . Kromě toho uvidíte IP adresu a port pro každý server (ty jsme zde zablokovali ze zřejmých důvodů). Máte zde k dispozici několik ovládacích prvků:

Oblíbený: Star tento server jako oblíbený. To jej umístí na horní část seznamu a způsobí, že jej nedokážeme náhodně odstranit z vašeho seznamu.​

Odebrat: Odstraňuje jakýkoli vybraný nevyplněný server z vašeho seznamu.​
Play: Připojte se k vybranému serveru

Přidat: Připojte se k novému serveru, na kterém jste dosud nehráli nebo nejsou na vašem seznamu (protože jste jej odstranili)

index.php


Funkce multiplayeru

Jakmile se dostanete do hry, všimnete si několika nových dostupných funkcí, které během hry s jedním hráčem neuvidíte. Pojďme si chvilku projít a jak fungují, budeme?

První nahoře je náš zbrusu nový chatovací systém pro více hráčů ve hře! S tím můžete psát zprávy svým spolužákům, aniž byste museli opustit hru. Takto to funguje.

MP Chat.png

Podívejte se na malou chatovou bublinu v pravém horním rohu? Zobrazit přílohu 225667, kde je výuková žárovka na jednom přehrávači? Takto vychováváte chat pro více hráčů! Jednoduše klepnutím na toto tlačítko vyvoláte chatbox (viz v horním středu výše uvedeného snímku obrazovky).

V rámci chatboxu můžete vidět každou zprávu, kterou hráči nebo server poslali přejetím švihnutím nahoru/dolů. Pokud chcete něco říct všem, klepněte na ikonu tužky nebo textové pole, které říká: „Napište svou zprávu zde. “. Tím se přivede klávesnice vašeho zařízení, kde můžete udeřit vše, co chcete říct. Jakmile stisknete Enter, vaše zpráva se objeví jak v chatboxu, tak nad vrcholem vaší postavy na světě.

Chcete -li chatbox zavřít, jednoduše znovu klepněte na ikonu bublin chat.

index.php

Nabídka multiplayeru ve hře

Když jste v relaci pro více hráčů, získáte také přístup do nabídky pro více hráčů. Odtud můžete vidět, co dělají ostatní hráči na serveru, připojte se do týmů, povolte/deaktivujte PVP a dokonce teleportujte přátelům!

MP MENU.PNG

Chcete -li získat přístup do nabídky pro více hráčů, otevřete obrazovku inventáře klepnutím na tlačítko nabídky
v levém dolním rohu.
Dále klepněte na ikonu zkřížených mečů

. Tím se zobrazí výše uvedená obrazovka.

 • Podívejte se, co dělají ostatní hráči – každý hráč má svůj vlastní portrét zde uvedený. Uvidíte jejich současný vzhled a animovaný pohled na to, co dělají v tu chvíli.
 • Připojte se k týmům – jednoduše klepněte na ikonu barevného štítu a umístěte svého hráče na tento barevný tým. To je velmi užitečné pro průzkum skupiny, vědět, kde jsou všichni, a pro určité režimy PvP (při pohledu na vás, zachyťte drahokam!).
 • Teleport – To vám umožní okamžitě teleportovat jinému hráči na serveru se dvěma důležitými předběžnými předpoklady:
  • Musíte mít alespoň jeden lektvar červí díry (nalezený v hrudnících nebo vytvořený s 1 balenou vodou, 1 specular ryby a 1 blinkroot)
  • Hráč, na který chcete teleportovat, musí být na stejné barvě týmu jako vy.
  • Pokud splňujete obě kritéria, jednoduše klepněte na přehrávač, na který chcete teleportovat, a poté klepněte na tlačítko Teleport (pokud to nebudete moci udělat, bude šedivě šedé)
  • Spoluhráči (stejná barva) by měli být imunní vůči přátelskému ohni.

  index.php


  Možnosti hostování multiplayeru

  Terraria Mobile vám nyní nabízí několik možností pro hostování vaší vlastní hry. Krátce je pokryjeme a pak se dozvíme o tom, jak nastavit každý z nich.

  • Zde se rozhodnete hostit hru pro ostatní prostřednictvím vašeho mobilního zařízení.
  • Nezapomeňte, že pro hostování budete stále potřebovat připojení k WiFi
  • Také si všimněte, že méně výkonná zařízení budou méně schopna hostit
   • To znamená, že byste se neměli snažit hostit server s tunou lidí na zařízeních pro nižší konco
   • Výkon bude také ovlivněn faktory, jako je napájení zařízení hostitele, jejich připojení k internetu a počet hráčů/velikosti světa/co se děje ve hře/atd.
   • Spolu s mobilem 1.3 Aktualizace, vydáváme samostatný PC program, který vám umožní spustit mobilní server z vašeho počítače.
   • To umožňuje stabilnější hostingové prostředí – ten s silnějším hardwarem a že můžete opustit 24/7, pokud jste chtěli.
   • To znamená, že stejně jako u hostování zařízení bude kvalita hostingu záviset na hardwaru a připojení hostitele – takže si vyberte moudře!

   Jak tedy nastavíte a připojíte se k každému z nich? Pojďme přeskočit hlavou do těchto témat!

   index.php


   Hostování přes PC (pouze Windows 7/8/10 x64)

   Jak jsme již zmínili dříve, používání serveru Terraria Mobile Dediced Server pro PC program (pouze pro Windows 7/8/10 64-bit) vám pravděpodobně poskytne nejstabilnější hostingové prostředí a nejlepší výkon. Tento program si můžete stáhnout níže zdarma (je k dispozici také ve spodní části domovské stránky Terraria).

   Jakmile budete mít program stažen a unzipped (uložte jej, ať jste kdekoli chcete), jste připraveni začít nastavovat svůj vlastní počítačový mobilní server mobilního Terraria!

   Než však začnete, budete si muset být jisti. Doporučujeme použít výchozí port 7777. Existuje spousta průvodců, jak to udělat na internetu – a víme, že každý router je trochu jiný, ale zde jsou některé průvodce, které se nám líbí:

   Jakmile dokončíte tento zásadní krok, jste připraveni začít! Takto:

   • Najděte „terariaserverver.EXE “Soubor ve složce, kde jste jej uložili po rozbalení
   • DoubleClick nebo jinak otevřete tento soubor
    • Možná si budete muset být jisti, že váš antivirus program neblokuje
    • Pro tento program budete také muset poskytnout přístup do složky My Documents (nacházející se ve vašem antivirovém nastavení, nebo vás může vyvolat antivirový program s vyskakovacím oknem)

    PC Server 1.png

    Poznámka: Pokud vidíte chyby, které odkazují na problémy XNA , Možná budete muset stáhnout a nainstalovat stahování Microsoft XNA Framework Redistribuble 4.0 z oficiálního střediska pro stahování Microsoft (Možná budete muset najít verzi pro svůj jazyk/region). Po instalaci (a případně restartu) zkuste spustit „Terrariaserver“.exe “znovu.

    Z tohoto okna si můžete vybrat svět, který jste již vytvořili, nebo vytvořili nový svět.

    • Světy vytvořené/hostované prostřednictvím mobilního serveru pro PC budou uloženy v mých dokumentech> Moje hry> Terraria> Mobile> Worlds
    • To je udržovat je oddělené od světových světu PC (pokud vlastníte verzi PC), protože oba nejsou kompatibilní a riskovali byste nejrůznější problémy, které se snaží načíst jeden do druhého.
    • Všimněte si, že můžete také vytáhnout své světy do svého mobilního zařízení pomocí cloudu (Disk nebo iCloud) jako most mezi nimi
     • Zkopírujte svět z vašeho počítače/mobilního zařízení do cloudu pomocí aplikací nativních souborů
     • Zkopírujte svět do mobilní složky PC/zařízení z cloudu
     • Přehled systému souborů
     • Jak – Android
     • How -to – ios

     index.php

     Vytvořte nový svět

     Pokud se rozhodnete vytvořit nový svět, jednoduše stiskněte n a zadejte a poté postupujte podle pokynů a vyberte si velikost světa, odborníka/normální atd. Po dokončení WorldGen bude přidán do vašeho seznamu pro výběr.

     index.php

     Spuštění serveru

     • Vyberte svět, na kterém chcete hrát zadáním jeho odpovídajícího čísla a poté stiskněte Enter. (Například stisknutí 1 – Enter by naložil svět šifry ve výše uvedeném příkladu)
     • Dále vyberte maximální počet hráčů, které chcete povolit. To může být mezi 2-8 hráči. Stiskněte číslo a poté stiskněte klávesu Enter. Stisknutím pouze tlačítka Enter výchozí pro 8 hráčů Max.
     • Dále vyberte, který port serveru chcete použít. Chcete -li to jednoduché, doporučujeme, abyste pouze stiskli klávesu Enter a ponecháte jej na výchozí port (7777).
     • Budete vyzváni k automatickému přenosu dopředu. Tato funkce nefunguje po většinu času kvůli rozdílům ve směrovačích/modemech, bohužel, takže jen stiskněte Enter znovu.
     • Na závěrečné obrazovce se budete dotázáni, zda chcete nastavit heslo pro připojení k serveru.
      • Stisknutí Enter pouze znamená žádné heslo.
      • Pokud chcete heslo, jednoduše jej zadejte a stiskněte klávesu Enter

      PC Server Open.png

      A je to! Váš server je nyní nahoře a lze jej připojit z jakéhokoli místního mobilního zařízení. Online bude vyžadovat několik dalších kroků, ale pojďme se zabývat těmi, kteří se připojí k sekci hry. .

      index.php

      Důležité: Pokud plánujete, aby se lidé připojili k vašemu serveru prostřednictvím online připojení, budete jim muset poskytnout svou externí IP adresu. To lze snadno najít prostřednictvím mé adresy IP? Nástroje IP adresy a další

      Až budete mít svou IP adresu a port (pokud jste se řídili naší radou, mělo by to být 7777) – kdokoli, koho poskytnete tyto informace (spolu s heslem, pokud je nastavíte), se může připojit k vašemu serveru. Takže – buďte opatrní, s kým věříte těmto informacím!

      index.php

      Poslední tip, který budeme sdílet, je to, že mobilní server pro PC vám dává hrst užitečných příkazů, které můžete použít v okně serveru. To je docela samovysvětlující, doufáme:

      PC Server Commands.png

      Terraria wiki má skvělý průvodce pro nastavení také nesteasových počítačových serverů – a protože je to velmi založeno na podobném systému, může to být užitečné: Průvodce: Nastavení serveru Terraria Server

      index.php


      Hostování prostřednictvím mobilního zařízení

      • Musíte být na wifi hostiteli.
      • Čím novější/lepší zařízení a lepší připojení, které máte, tím více budete moci hostit a lepší výkon, který každý obdrží. Pamatujte, že vaše hardware/připojení ovlivní všechny ostatní.
      • Takže – vyberte si svého hostitele opatrně!

      Chcete -li hostit hru ze zařízení, klepněte na nabídku pro více hráčů.

      . Budete vyzváni k výběru světa, na kterém chcete hrát se svými přáteli. Z této obrazovky můžete vždy vytvořit nový jako v jednom přehrávači, pokud se tak rozhodnete. Jakmile si vyberete svůj svět, měli byste vidět následující obrazovku:

      Hostitel zařízení 1.png

      • Posuvník Max Players vám umožňuje upravit horní limit pro simultánní hráče na serveru najednou.
      • Políčko hesla, když je klepnutím, vyvolá klávesnici zařízení, abyste mohli zadat jakékoli heslo, které si přejete. Každý, kdo se chce připojit k vašemu serveru, to bude potřebovat!

      Pokud však chcete hostit online, musíte si být jisti, že přenesete směrovač, ze kterého plánujete hostit. Doporučujeme použít výchozí port 7777. Existuje spousta průvodců, jak to udělat na internetu – a víme, že každý router je trochu jiný, ale zde jsou některé průvodce, které se nám líbí:

      . . Toto je však opravdu snadné informace:

      1. Přejděte na „Nastavení“ a klepněte na nastavení „Wi-Fi“ “.
      2. Zde klepněte a podržte svou připojenou síť a poté vyberte „Správa nastavení sítě“.
      3. Nyní zaškrtněte políčko vedle „Zobrazit pokročilé možnosti“ a vyberte „Static“ v části „Nastavení IP“
      4. Interní IP adresu zařízení najdete v části „brána“.
      1. Jdi do nastavení”
      2. Klepněte na wifi
      3. Klepněte na malé tlačítko I s kruhem kolem něj umístěného vedle sítě WiFi, ke které jste připojeni.

      index.php

      Důležité: Pokud plánujete, aby se lidé připojili k vašemu serveru prostřednictvím online připojení, budete jim muset poskytnout svou externí IP adresu. To lze snadno najít prostřednictvím mé adresy IP? Nástroje IP adresy a další

      Až budete mít svou IP adresu a port (pokud jste se řídili naší radou, mělo by to být 7777) – kdokoli, koho poskytnete tyto informace (spolu s heslem, pokud je nastavíte), se může připojit k vašemu serveru. Takže – buďte opatrní, s kým věříte těmto informacím!

      index.php

      index.php


      Připojení ke hře

      Dobře, takže vy – nebo přítel – nechali jste server hostovaný a vše nastavit a jste připraveni se spojit a přehrávat – tady je to, jak to děláme!

      Připojení k místní hře

      Připojení k místní hostované hře je jednoduché a přímé. Začněte v nabídce pro více hráčů.

      Místní nabídka se serverem.png

      • Pokud server nemá žádné heslo, okamžitě začnete načíst do tohoto světa a měli byste být připraveni hrát v pouhých okamžicích
      • Pokud má server heslo, budete vyzváni k tomu, abyste zadali nejprve.

      Vyžaduje heslo.png

      index.php

      Připojení k online hře

      Připojení k online hře vyžaduje jen několik dalších kroků než místní hra. Pojďme je pokrýt a přimět vás hrát!

      Začněte znovu v nabídce pro více hráčů – tentokrát klepněte na kartu Online. Měli byste vidět následující:

      Online seznam cenzorovaných.png

      Seznam minulých serverů zde předvádí všechny online hry, které jste se připojili v minulosti, spolu s klíčovými informacemi. Podrobnosti o tom všem viz náš úvod do nabídky/rozhraní pro více hráčů na mobilu 1.3 sekce. Prozatím předpokládejme, že nemáte žádné uložené servery (protože nebudete, když poprvé začnete).

      • Stiskněte tlačítko Přidat.

      Přidat server.png

      • Zadejte IP adresu, kterou vám bude muset poskytnout hostitel serveru – nechte je použít, jaká je moje IP adresa? .
      • Zadejte číslo portu – pokud váš hostitel následoval náš průvodce nebo použil výchozí nastavení pro Terraria, mělo by to být 7777, takže více než pravděpodobné, že to jen nechte na pokoji (už jsme to naplnili – nejsme milí?)

      Pokud váš hostitel neuložil heslo na server, budete ve hře v pouhých okamžicích!

      Pokud váš hostitel umístil heslo na server (který vám doufejme, že vám poskytli), budete vyzváni k tomu, abyste toto heslo zadali další.

      Vyžaduje heslo.png

      Jakmile zadáte heslo a stiskněte klávesu ENTER na klávesnici zařízení – za předpokladu, že zadáte správné heslo, samozřejmě – na okamžik se připojíte ke svým přátelům na nějakou online terarii!

      index.php

      No, to je v kostce! Doufáme, že jste zjistili, že tento průvodce je užitečný při chodu s mobilním multiplayerem Terraria Mobile! Pokud se stále setkáváte s problémy, můžete vždy požádat o další pomoc na následujících místech: