11 nejlepších Batman her všech dob, Best Batman Games: Od arkády do Arkhamu – Gamespot

Nejlepší hry Batman: Z arkády do Arkhamu

Hráči mohou volně prozkoumat otevřený svět Arkham City a použít kombinaci utajení a gadgetů, aby vytáhli nepřátele a naučili se tajemství městského vězení. Několik hratelných postav kromě Batmana je k dispozici prostřednictvím DLC, včetně Catwoman, která má svou vlastní krátkou kampaň, která běží paralelně s hlavním příběhem, Nightwingem a Robinem, který má také svůj vlastní vyprávění. Nightwing a Robin jsou konkrétně dostupné na mapách výzvy.

11 nejlepších Batmanových her všech dob

11 nejlepších Batmanových her všech dob

Vzhledem k pozici Batmana jako jednoho z nejznámějších hrdinů má smysl, že bude mít více videoher než kterýkoli jiný hrdina. Jeho první hra byla propuštěna v roce 1986 a od té doby fanoušci Batmanu převzali kontrolu nad The Dark Knight, když čelil některým z jeho největších nepřátel, vyšetřuje zločiny a chrání Gotham před těmi, kteří by raději viděli hořet.

Pojďme se podívat na některé z nejlepších Batmanových her všech dob.

11. The Adventures of Batman & Robin (1994)

The Adventures of Batman & Robin (1994)

Na základě Batman: Animovaná série, Později s názvem Adventures Batman a Robin, Hra byla vyvinuta společností Konami a Clockwork Tortoise a vydala Sega pro Genesis, Game Gear a Sega CD a Konami pro Super NES (SNES).

Verze SNES má úrovně volně založené na epizodách z animované série a zasazeno do míst, ze kterých pracují různé darebáky. Batman je jediná hratelná postava, ale Robin se stále objevuje během určitých rozhovorů. Hra je podobná jako akční adventure platforma.

Ve verzi Genesis musí hráči porazit Joker, Two-Face, The Mad Hatter a Mr Freeze. Hráči mohou ovládat Batman nebo Robin; Některé úrovně jsou střelci s bočním porovnáváním, kde hráči přebírají kontrolu nad Batwings.

Verze SEGA CD obsahuje pronásledování scén s Batmobile a Batplane a vidí pokrok příběhu s animovanými cutscenes, z nichž mnohé měly postavy vyjádřené původními herci.

Ve verzi herního zařízení musí hráči zachránit Robina z Joker. Hra má čtyři úrovně, každá s různými fázemi, dokud nakonec nepřijmete Harleyho a Joker. Batman primárně používá projektivní zbraně, ale přepne se na bojové boje, když se dostane dostatečně blízko ke svým nepřátelům.

10. Batman: Arkham Origins (2013)

Arkham Origins (2013)

Tato hra byla vyvinuta společností WB Games Montréal a byla vydána společností Warner Bros. Interaktivní zábava pro PlayStation 3, Wii U, Windows a Xbox 360. Inspiroval se komiksem jako Batman: Legends of Dark Knight a Batman: Jeden rok.

Hra sleduje mladého Batmana, který zjistí, že černá maska ​​položila na hlavu odměnu 50 milionů dolarů. Batman se nyní musí nejen vypořádat s osmi najatými vrahy (Bane, Deadshot, Deathstroke, Copperhead, Firefly, ElectroCutioner, Killer Croc a Shiva) a zkorumpovanými členy GCPD a SWAT, ale nemá stejnou podporu, ale nemá stejnou podporu, ale nemá stejnou podporu, ale nemá stejnou podporu, ale nemá stejnou podporu od Jim Gordona, který veterán Batman dělá a je považován za psanec.

Hra ukazuje začátky partnerství Jim Gordona a Batmana, posedlost Jokera Batmanem a korupcí Dr. Harleena Quinzela.

Arkham Origins obdržela smíšené recenze po vydání. Zatímco někteří ocenili příběh a zobrazení Joker, jiní kritizovali nedostatek expanze hry na předchozí hry nebo jeho bojový systém. Zatímco gadgety jako šokové rukavice byly příliš přemoženy, ostatní nezpůsobili žádné škody nepřátelům, takže se setkání příliš dlouho na to, aby byla příjemná.

Zatímco Arkham Origins má nedostatky, je to stále příjemná hra, která získala kanadská videoame ocenění za nejlepší animaci a nejlepší výtvarné umění. Kromě toho obdržela doprovodnou hru, Batman: Arkham Origins Blackgate, který byl propuštěn pro Nintendo 3DS a PS Vita.

9. Batman: The Enemy In in (2017–2018)

Nepřítel v rámci (2017–2018)

Vyvinul Telltale Games a publikoval Warner Bros. Interaktivní zábava, Nepřítel uvnitř je pokračování Batman: The Telltale Series. Hra epizodická hra point-and-click umožňuje hráčům ovládat Bruce Wayne a Batmana, kteří infiltrují zločineckou skupinu známou jako Pakt poté, co byla černá poštou Amandou Waller a agentura. Volby hráčů přímo ovlivňují události a mohou dokonce zabránit Joker, aby se stal darebákem.

Nepřítel uvnitř byli chváleni mnozí, kteří to hráli a byli široce považováni za obrovské zlepšení svého předchůdce. Mnoho z nich třpytilo žolíkovo zobrazení, přičemž GQ’s Scott Maslow řekl, že to byla opět zajímavou, „Joker vždy říkal, že jeho minulost je vícenásobná volba, ale toto je poprvé, kdy jsem se cítil, jako bych byl ten, kdo kontroloval krabice. Bradley Shankar z Mobilessyrupu jmenoval hru „jedním z největších příběhů Joker, který kdy vyprávěl“, a řekl: „I když v průběhu let došlo k četným velkým interpretacím vztahu Batman-Joker, nikdy nebyl tak složitý a morálně šedý jako to, co Telltale vytvořil s Nepřítel uvnitř.“

8. Lego Batman 3: Beyond Gotham (2014)

Lego 3: Beyond Gotham (2014)

Vyvinul Traveler’s Tales a publikoval Warner Bros. Interaktivní zábava jako pokračování Lego Batman 2, Tato hra LEGO se zaměřuje spíše na velké obsazení postav z vesmíru DC než na Batman a Robin. Hra je však velmi podobná svým předchůdcům.

Po událostech Lego Batman 2, Brainiac letí na Zemi, aby zachytil Hal Jordon, zelenou lucernu a posledního člena sedmi lucernových sborů „emocionálního spektra“, který potřebuje, aby dokončil svůj paprsek smršťování.

Darebáci Země spolupracují na zajištění toho, aby byl Lex Luthor zvolen „prezidentem světa“, když Brainialiac přijde k provedení svého plánu. Vezme kombinované síly hrdinů a darebáků a upřímnou řeč od Batmana, aby porazila Brainiac a vrátila Zemi zpět do své správné velikosti.

Dostal smíšené recenze od kritiků, kteří si užili kreativitu a humor hry, ale cítili, že ovládací prvky jsou trochu „neohrabané“ a přáli si, aby mohli prozkoumat více míst. Hry nakonec obdržely spin-off, Lego DC Super-Villains, a několik DLC odpovídajících populárním DC filmům.

7. Lego Batman 2: DC Super Heroes (2012)

Lego Batman 2: DC Super Heroes (2012) Nejlepší hry

Vyvinul Traveler’s Tales a publikoval Warner Bros. Interaktivní zábava, tato hra s akční adventurou je druhou splátkou Lego Batman série a hra prvního cestovatele, která obsahuje mluvený dialog a otevřený svět. Byl vydán pro Windows, PlayStation M a Vita, Nintendo DS a 3DS, Wii a Wii U, Xbox 350, OS X, IOS a Android.

Sleduje to Batman, Robin a Superman, když pracují na zmatení plánů Joker a Lex Luthora. Zahrnuje několik více postav než předchozí hra kvůli zahrnutí Justice League.

Poté, co ztratil „Man of the Year“ Bruce Wayne a sledoval, jak Joker používá svůj smích plynu, aby ho lidé zbožňovali, přijme Lex Luthor klauna, aby mu pomohl získat zvolený prezident. Batman a Robin jsou zachráněni Supermanem dvakrát předtím, než Caped Crusader souhlasí s tím, že přijme pomoc Man of Steel.

Když se věci vymknou z rukou, přijde Justice League na pomoc a všichni spolupracují, aby porazili Lex Luthor a zachránili Wayne Tower.

Lego Batman 2 byl většinou dobře přijat. Většina kritiků to milovala a ujistila se, že fanoušci dospělí a děti by si to užili, ale někteří cítili, že AI byla nezpochybňující, vozidla měla nevýrazné ovládání a boj byl únavný. Jinak měl fantastický koncept otevřeného světa a vizuální design.

6. Lego Batman: The Videogame (2008)

Lego Batman: The Videogame (2008) Nejlepší hry

Tato hra Action-Adventure byla vyvinuta společností Traveler’s Tales a publikovala Warner Bros. Interaktivní zábava pro Xbox 360 PlayStation 3, 2 a Portable, Wii, Nintendo DS, Windows a OS X. Je to považováno za nejlepší ze tří her Batman Lego a následuje Batman a Robin na jejich dobrodružstvích v porážce 18 darebáků působících v Gothamu a jeho okolí.

Stejně jako předchozí hry Lego musí hráči sbírat lego cvočky, řešit hádanky a bojovat proti nepřátelům. Hra se skládá z třiceti úrovní a jakmile dokončíte kapitolu hrdiny, odemkne odpovídající kapitolu darebáku. Hráči by měli hrát oba, aby se naučili celý příběh každé kapitoly. Zatímco Hero Mode uvidí, jak Batman a Robin uvádějí všechny své darebáky do Arkhamu, darebánský režim uvidí většinu darebáka zachycenou, zatímco hlavní darebák (Riddler, Penguin a Joker) a jejich nejlepší poručík (dva tváře, Catwoman a Harley Quinn) úspěšně provádět své plány.

Na rozdíl od pokračování her, Lego Batman nemá hlavní příběh nebo hlasový působení. Nicméně kritici a fanoušci ocenili hru a její zahrnutí tolika milovaných postav.

5. Nespravedlnost: Bohové mezi námi (2013)

Nespravedlnost: Bohové mezi námi (2013)

I když to není jen hra Batman, hodně se zaměřuje na The Dark Knight v této hře a její pokračování, takže snadno stojí jako jedna z jeho her. Byl vyvinut společností Netherrealm Studios a publikoval Warner Bros. Interaktivní zábava. Bojová hra je nastavena na 2.5D prostředí, které vidí 3D znaky a pozadí, zatímco znaky pracují ve 2D prostoru, podobné tomu, co je vidět v Mortal Kombat.

Hra je zasazena do paralelního vesmíru, který vidí Supermana jít zlého poté, co ho Joker podvádí, aby zabil Lois Lane a jeho nenarozené dítě. Batman přivolá alternativní protějšky své Justice League, aby pomohl porazit Supermana a členy Justice League, kteří změnili zlo, buď výběrem, nebo skrze strach.

Kritici tuto hru ocenili a IGN’s Vince Ingenito říkal.„Zatímco mnozí ocenili příběhový režim a bojovou mechaniku, také kritizovali hrubou grafiku cutscenes. Nicméně hra byla jmenována nejlepší bojovou hrou roku několik kritiků.

4. Nespravedlnost 2

Nespravedlnost 2

Vyvinul NetherRealm Studios a publikoval Warner Bros. Interaktivní zábava, hra se opět soustředila na Batmana a pokus jeho povstání obnovit společnost. Příchod skupiny nových supervillains nutí Batmana, aby se rozhodl. Hra je podobná hraně nalezené v jeho předchůdce.

Dva roky po pádu Supermanova režimu se Batman a další hrdinové dozví o příchozí hrozbě: Brainac, který plánuje zmenšit Zemi a přidat ji do své sbírky. Batman, který nemá jinou možnost, se rozhodne osvobodit Supermana a spojence s režimem za podmínky, že v následujících bitvách nikdo není zabit.

V následujících bojích je mezi hrdiny neustálé napětí, a přestože nakonec porazí Brainic, rozdělení je způsobeno jejich neschopností rozhodnout, co by měli dělat s Brainic. Bitva je ukončena pouze porážka Supermana nebo Batmana.

Kritici ocenili hru za zlepšení svého předchůdce. Grafika byla „Leagues nad prvním titulem“ a „Nastavte nový vysoký bar pro žánr [bojové hry].” Jako výsledek, Nespravedlnost 2 Několik kritiků byl jmenován nejlepší bojovou hrou 2016.

3. Batman: Arkham Asylum (2009)

Best Batman Games Arkham Asylum (2009)

Hra, která spustila Arkham série a inspirované hry jako Středozep: Shadow of Mordor. Tato hra byla vyvinuta společností Rocksteady Studios a publikovala Eidos Interactive a Warner Bros. Interaktivní zábava. Hra, inspirovaná mnoha komiksy, sleduje Batmanovu bitvu s Jokerem, který se snaží zabavit kontrolu nad ARKHAM Azylem, Trap Batman a Bomb Gotham City.

Vyhrál několik ocenění, držel Guinness World Record pro nejvíce kriticky uznávanou superhrdinovou hru a často se jmenoval jednou z největších videoher, jaké kdy byly vytvořeny.

Poté, co doprovázel Joker do Arkham Asylum kvůli svému přesvědčení, že se darebák nechal zachytit, se Batman ocitá v zóně kontrolované žolíkem, že nikdo nemůže vstoupit, aby Joker vybuchl bomby ukryté kolem Gotham City. Batman pracuje sám, aby osvobodil zajatý plán Gordona a Fólie Jokera vytvořit armádu nadlidských stoupenců.

Bylo to vysoce oceněno a získalo několik ocenění, včetně ceny Akademie interaktivních umění a věd za vynikající úspěch v animaci a vynikajícím úspěchu v designu her, ceny Recenzenti National Academy of Video Game Trade Reviewers Awards za hru roku, design postav, design ovládání ( 3D), design kostýmů, design her, úpravy zvuku v herním kině a použití zvuku. Kromě toho Mark Hamill získal několik ocenění za svou vynikající roli žolíka, kterou by i nadále opakoval několik z nich Arkham hry. Konečně, Rocksteady Studios získala několik ocenění za rozvoj hry.

2. Batman: Arkham Knight (2015)

Nejlepší hry Batman Arkham Knight (2015)

Čtvrtá splátka série Arkham byla vyvinuta společností Rocksteady Studios a publikovala Warner Bros. Interaktivní zábava. Jeho emocionálně nabitý příběh vám umožní, abyste se omlouvali za Batmana a jeho syny. Pravděpodobně by to byla nejlepší hra v seriálu, kdyby to nebylo pro nechuť lidí k Batmobile.

Po smrti Jokera Arkham City, Gotham je většinou v klidu, dokud se několik darebáků spojí, aby se pokusil zabít Batmana. Mezitím Batman bojuje s krevní infekcí, která má potenciál fyzicky i psychicky proměnit v žolíka. Kromě toho ho toxin strachu zažívá halucinace žolíka. Nic z toho nepomáhá Arkham Knight, který odhalil, že je Jasonem Toddem, živý a pocit zradení Batmanovým opuštěním o něm.

Hra byla po jejím vydání dobře chválena, konkrétně hlasová a vyprávění. Batmobile je však místem, kde mnoho kritiků cítilo, že hra nedosáhla. Mnoho hratelných postav je představeno prostřednictvím DLC, včetně Harley Quinn a Jason Todd jako Red Hood.

1. Batman: Arkham City (2011)

Nejlepší Batman Games Arkham City

Druhá splátka Batman: Arkham Série stojí vysoká jako největší z Arkham hry. Byl vyvinut společností Rocksteady Studios a publikoval Warner Bros. Interaktivní zábava pro PlayStation 3, Xbox 360 a Windows. Později bylo znovu vydáno pro Wii U, OS X, PlayStation 4 a Xbox One.

Hra akce-adventure se zaměřuje na uvěznění Temného rytíře v Arkham City, super-vězně zahrnující rozpadající se městské slumy ve městě Gotham, postavila 18 měsíců po událostech Batman: Arkham azyl, Na kterému byl Bruce Wayne zpočátku proti.

S trochou pomoci Alfreda po jeho uvěznění se Bruce (Kevin Conroy) stává Batmanem. Snaží se zjistit, co je protokol 10, zatímco se zabývá postupně umírajícím žolíkem (Mark Hamill), jehož krev byla negativně ovlivněna vzorem Titan.

Arkham City Obsahuje několik znaků z Batman’s Rogues Gallery, včetně Penguina, pana Freeze a Ra’s Al Ghul. Kromě toho vedlejší mise dělají skvělou práci při přivádění dalších darebáků nalezených v Batmanově vesmíru, konkrétně Riddler, který má volitelné výzvy, posypaly po celé mapě.

Hráči mohou volně prozkoumat otevřený svět Arkham City a použít kombinaci utajení a gadgetů, aby vytáhli nepřátele a naučili se tajemství městského vězení. Několik hratelných postav kromě Batmana je k dispozici prostřednictvím DLC, včetně Catwoman, která má svou vlastní krátkou kampaň, která běží paralelně s hlavním příběhem, Nightwingem a Robinem, který má také svůj vlastní vyprávění. Nightwing a Robin jsou konkrétně dostupné na mapách výzvy.

Hra byla dobře přijata všemi, kdo ji hráli a byla označena „nejlepší licencovanou videohrou, která kdy byla vytvořena“ společností Game Informer. Zatímco někteří cítili, že mu chybělo překvapení svého předchůdce, jiní ocenili jeho zlepšení animace, šéfů a rozsahu dostupných činností. Christian Donlan z Eurogamera tvrdil, že složité podrobnosti o prostředí ztěžovaly, že se „necítí jako největší detektiv na světě, na hlídce.“

Je to široce považováno za jednu z největších videoher, jaké kdy byly vyrobeny.

TL; Dr

  • Batmanova popularita vedla k zveřejnění několika neuvěřitelně úspěšných her zaměřených na Batman.
  • Nejoblíbenější hry The Dark Knight jsou součástí Batman: Arkham série.
  • Mnoho Bat-man Videohry jsou úspěšné kvůli jejich složitým příběhům a zajímavému vztahu mezi Batmanem a jeho četnými darebáky.

Nejlepší hry Batman: Z arkády do Arkhamu

Kdo nechce být Batmanem? Rychlá auta, užitkový pás plný pomůcky a mozek nabitý zubními technikami založenými na úderu pro odrazování zločinců způsobuje konečný-a uvěřitelný!–superhrdina, za předpokladu, že máte hotovost a vůli přijmout tento životní styl. Pro většinu z nás je nejbližší, že se dostaneme k tomu, že jsme Batman, zavést jednu z mnoha videoher, které byly v průběhu let vydány: Simulátory Vigilante, které se pokusily spojit mnoho prvků Batmana do soudržného balíčku mozků, brawn a batmobiles.

Ne každá hra uspěla a v průběhu desetiletí došlo k více než několika missionům. Batman: Dark Tomorrow je neslavná digitální katastrofa, která způsobila více poškození ikony než Bane’s Venom-Power Chiropractic Arts, existuje alespoň jeden film Batman Forever Tie-In hry, která hraje jako nemotorný smrtelný kombat, a oficiální Batman & Robin Hra na PS1 dělá film založen na tom, že vypadá jako občan Bob Kane ve srovnání.

Ale když hra Batman přibije podstatu, že se stane Temným rytířem, je to něco, co oslavuje. Zde je pohled na nejlepší hry, které ztělesňují ducha crusader crusader, sbírku retro a moderních titulů, které definovaly největšího detektiva na světě jako superhvězda videoher.