12 nejlepších leteckých bojových her jako Fighter Jet Games pro PC, 10 VR Flight Combat Games, aby zdokonalili vaše dovednosti před hvězdnými válkami: Squadrons – Road to VR

10 VR Flight Combat Games, které zdokonalují vaše dovednosti před „Star Wars: Squadrons“

Contents

Star Wars: Squadrons vám dává šanci žít svůj fantasy život jako součást posádky Star Wars. Nyní můžete mít příležitost zvládnout umění Starfighter a užít si autentický pilotní zážitek ve světě Star Wars. Můžete se zapojit do 5v5 bitvy online a zaostřit své dovednosti jako vůdce letky. Grafika a dokonalé detaily Star Wars: Squadrons jsou vynikající. Hra vám umožňuje žít svou fantazii pilota Star Wars.

12 nejlepších leteckých bojových her jako Fighter Jet Games pro PC

Stíhací letouny jsou tajemné věci. Létají ve vysokých nadmořských výškách bez problémů a vždy zasáhnou cíl. Nevím o tobě, ale mám masivní fascinaci bojovými lety a stíhacími lety. Pokud jste jako já a fascinujte jet letadla, pak existuje šance, že se vám tento článek bude líbit. Stejně jako vy jsem prohledal internet na seznam nejlepších stíhacích tryskových her pro PC. Ale nikdo z nich nesplnil mé potřeby. Chci však cítit dynamiku trysek a létat větrem. Je to otázka smůly, která se nestane. Místo toho můžeme plnit naše sny létáním bojových her pro PC.

Jaký je stíhací letoun č. 1 na světě?

Podle letectva Aerotime USA Air Force Lockheed Martin F-35, Lightning II je nejsilnější stíhací letoun. Letoun byl představen v roce 2015. F-35 má tři hlavní varianty a mezi nimi je osvětlení II nejsilnější. Kromě amerického letectva je toto vynikající letadlo používáno také americkým námořním sborem, americkým námořnictvem a královským australským letectvem. Je to jednomotorové, nadzvukové, stealth multirole bojové letadlo. Je vybaven všemi nejnovějšími technologiemi a senzory pro dokončení svých misí.

Nejlepší stíhací hry pro PC-Lockheed Martin F-35, Lightning II

Nejlepší letecké bojové hry pro PC

Letové simulátory jsou po léta populárním žánrem. Bojové hry Air To Air jsou dnes také trendy. Mezi simulátory letu a simulátory a Fighter Jet Games. Jeden je pouze pro létání a ten druhý zahrnuje letecký boj s létáním. Dříve jsme hovořili o simulátorech vzduchu. Tentokrát budeme diskutovat 12 nejlepších leteckých bojových her jako bojových her pro PC.

1. Ace Combat ™ 7: Neznámá nebe

Ace Combat 7: Neznámá nebe je simulátor divokého bojového letu. Úchvatná animace a perfektní detaily posouvají letové simulátory na zcela novou úroveň. Studia Bandai Namco nabízejí hru a můžete očekávat, že hra bude vynikající. Hra je venku pro PC, PlayStation a Xbox herní konzoly.

Ace Combat ™ 7 nebe neznámé

Staňte se pilotem eso v Ace Combat 7: Nepozity nebe a létat ve stíhacích letounech, jako je F-140C. Fotorealistická obloha hry a pohyb 360 stupňů stačí k odeslání zimnice na páteř. Hra představuje realistické scénáře a úžasné letecké boje pro vás. Hra obsahuje různé typy leteckého boje, včetně epických soubojů.

Požadavky na systém

 • procesor : Intel Core i3-7100.
 • RAM : 4 GB.
 • GPU : Nvidia geforce gtx 750t.
 • Volný prostor na disku : 50 GB.

2. VÁLEČNÁ BOUŘE

War Thunder je hra s válečným simulátorem příští generace. Jedná se o online hru MMORPG se všemi typy bitevních vozidel. Ve hře můžete bojovat pomocí půdy, moře nebo leteckých strojů. Hra má několik přesných repliky světově proslulých stíhacích letadel. Můžete také létat s nákladem, komerčními a vrtulníky ve War Thunder. Hra je zcela zdarma hrát. War Thunder si můžete užít na Windows, Mac, PS4, PS5, Xbox One a Oculus.

War Thunder Game - Fighter Jet Games

Velmi málo her nabízí tento mnoho detailů ve hře. Každý prvek hry je velmi detailní a připomíná skutečný život. Hra si můžete opravdu užít, pokud vyzkoušíte režim VR. S náhlavní soupravou VR, jako je Oculus, se ocitnete uprostřed válečného. Připravte se tedy na výzvu a připravte se na svět. Poté se ponořte do otevřeného světa války.

Požadavky na systém

 • procesor : Dual-Core 2.2 GHz.
 • RAM : 4 GB.
 • GPU : Intel HD Graphics 5100 / AMD Radeon 77xx.
 • Volný prostor na disku : 39 GB.

3. IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad je hra s historií bitevních dějin s stíhacími lety a epickými vhazováními mezi večírky. Je to pokračování legendární série IL-2 Sturmovik, která nás představila do epické hry Battle Gameplay. Tato hra tedy nabízí virtuální piloty a vynikající grafiku. Navíc si můžete hru také užít ve VR. Přijďte a svědčíte epické bitvy historie z pohledu předního sedadla.

IL-2 Sturmovik Battle of Stalingrad

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad nabízí různé letadla a stíhací letouny od d-dne. Můžete létat ve skupinách nebo provádět sólové mise. Hra nabízí působivé režimy PVP online. Své dovednosti můžete vyzkoušet proti ostatním hráčům na internetu. Realistická simulace letu vám umožňuje zažít bojiště. Můžete zničit nepřátelská letadla, tanky, nákladní automobily a baterie AAA při pilotování bombardovacích letadel.

Požadavky na systém

4. ARMA 3 Air Combat Games

Když se většina her letadel zaměřuje pouze na boje psů, Arma 3 vám umožní sedět v kokpitu stíhacích letounů a provádět speciální mise. Navíc můžete na bojišti používat tanky, UAV a další zbraně. ARMA 3 vám dává skutečný bojový zážitek v epotické herní situaci. Tato vojenská hra sandboxu je ideální pro ty, kteří chtějí mít větší kontrolu nad hrou. Od nastavení základů po přiřazení osob má Arma 3 vše.

ARMA 3 Air Combat Games

Grafika ARMA 3 je vynikající a podrobnosti o bojišti na vás také zapůsobí. Hra má pro vás všechny druhy moderních zbraní a letadel. Přes Warzone můžete létat v různých leteckých vozidlech. Hru si můžete užít v režimu pro jednoho hráče. Hra také umožňuje bojovat s jiným hráčem s online režimem pro více hráčů. Můžete vytvořit tým se svými přáteli a připojit se k boji v ARMA 3.

Požadavky na systém

 • procesor : Intel Core i5-4460 nebo AMD FX 4300 nebo lepší
 • RAM : 4 GB.
 • GPU : Nvidia geforce 9800gt nebo lepší.
 • Volný prostor na disku : 45 GB.

5. Sky Rogue

Sky Rogue je hra simulátoru stíhacího Jet, která je vzrušující hrát. Jen velmi málo her může opustit realismus a stále být zábavný a vzrušující. Hra obsahuje bezohledné kousky a akční hraní s neonově osvětlenou arkádovou stíhací hrou. Ačkoli na povrchu, hra vypadá jednoduše, skrývá se skvělá hloubka. Můžete létat kolem a jít na nohou na nohou proti nepřátelům.

Sky Rogue Air Combat Games

Sky Rogue má jedinečný styl animace. Pokud jste fanouškem arkádových her, určitě si užijete nesmírné umělecké rysy hry. Tento simulátor Lite Action pokrývá vysokou grafiku a fantastický zvukový design. Hra můžete hrát sama. Sky Rogue také umožňuje dvěma hráčům hrát hru na rozdělené obrazovce. Hra automaticky vytváří misi. Takže vám nikdy nedojde bitvy, abyste bojovali z vašeho kokpitu. Hra je také lehká na váš systém. Snadno můžete přehrát na počítači s nízkým koncem.

Požadavky na systém

 • procesor : Dvojí jádro nebo lepší.
 • RAM : 512 MB.
 • GPU : Vyhrazená grafická karta.
 • Volný prostor na disku : 200 MB.

6. Bomberská posádka

Jste připraveni na výzvu pilotovat bombardovací letadlo? Bombardovací posádka vám umožňuje vzít kokpit a udržovat tým bombardovacích letadel. Jedná se o jednorázový, plně přizpůsobitelnou akční hru. Můžete si vybrat různé bombardéry a zcela je přizpůsobit. Hra je k dispozici za skromnou cenu pouze 1 USD.69 na Steam.

Bombardovací bombardovací stíhací hry

Bombardovací posádka je kombinací strategických rozhodnutí a leteckého boje. Pomohlo by to, kdybyste přidělili posádku do vašeho letadla. Existuje široký sortiment postav, které můžete přiřadit jako svou posádku. Můžete si přizpůsobit šaty, povinnost a obličeje posádky podle vašich představ. Pak musíte odletět a jít na nepřátelské území. Animace a grafika hry bude podle vašich představ. Je to skvělá hra, kterou si můžete užít. Hru si můžete užít na PC, PlayStation, Xbox One a Nintendo Switch.

Požadavky na systém

7. Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons vám dává šanci žít svůj fantasy život jako součást posádky Star Wars. Nyní můžete mít příležitost zvládnout umění Starfighter a užít si autentický pilotní zážitek ve světě Star Wars. Můžete se zapojit do 5v5 bitvy online a zaostřit své dovednosti jako vůdce letky. Grafika a dokonalé detaily Star Wars: Squadrons jsou vynikající. Hra vám umožňuje žít svou fantazii pilota Star Wars.

Bojové hry Star Wars Squadrons Air

Krátká, ale sladká kampaň Star Wars: Squadrons je velmi příjemná. Nabízí futuristickou simulaci letu a bojové hry. Ovládací prvky hry jsou hladké. Můžete manévrovat složité bojové plány elegantně a zničit nepřátele. Hra je hratelná v režimu pro jednoho hráče.

Tento multiplayer první osoby je mistrovským dílem od EA Sports. Tato hra vám umožní užít si letový zážitek. Navíc si můžete také užít online PvP a online kooperační režim Star Wars: Squadrons. Hra je podporována VR.

Požadavky na systém

 • procesor : Ryzen 3 1300x nebo lepší/i5 6600K nebo lepší.
 • RAM : 8 GB.
 • GPU : Radeon HD 7850 nebo lepší, Geforce GTX 660 nebo lepší
 • Volný prostor na disku : 40 GB.

8. Jane’s Advance Strike Fighters

Pokud je váš rozpočet nízký, ale chcete hrát vzrušující hry Top Fighter Jet pro PC, pak je Jane Advanced Strike Fighters perfektní pro vás. Otočte nebesa na peklo s vynikající palebnou silou, kterou držíte v této hře. Tento intenzivní simulátor vzduchu pro více hráčů vám umožní hrát s 16 dalšími hráči. Můžete také hrát režim Co-OP s 2 až 4 hráči.

Jane's Advance Strike Fighters

Jane’s Advanced Strike Fighters vám umožní přijmout masivní útoky na letecké, pozemní a námořní síly. Vaše rozhodnutí mohou učinit bitvu, vyhrát nebo prohrát. Hra má nejen leteckou akci, ale také pozemní a námořní válku. Můžete se změnit mezi rolemi a vyzkoušet všechny typy válečných strojů. Více než 30 letících stíhacích letounů, bombardérů z USA, Velké Británie, Ruska a Číny. Můžete také vyzkoušet některé legendární letadlo, jako je F-35 Lightning II, F-22A Raptor, ruský Su-35 Super Flanker.

Požadavky na systém

 • procesor : Intel Core 2 Duo 2.0GHz nebo AMD Athlon X2 4000+.
 • RAM : 4 GB.
 • GPU : Radeon HD 7850 nebo lepší, Geforce GTX 660 nebo lepší.
 • Volný prostor na disku : 1.5 GB.

9. Star Fighter (Early Access on Steam)

Star Fighter je nadcházející letové arkádové hry od Flex Entertainment. Hra je v raném přístupu a je naplánována na vydání 2. října 2021. Můžete létat kolem futuristického sci-fi světa s úžasnými tryskami. Grafika Star Fighter je vynikající. Získáte ovládat a manévrovat bitevní lodě a obří křižníky. Můžete se hluboce ponořit a užít si krásný svět leteckého boje.

Star Fighter (Early Access on Steam)

Star Fighter vám umožňuje ovládat stíhací letadla a obří lodě. Tato hra je působivá pro normální létání i pro letecký boj. K boji proti nepřátelům můžete použít pravidelné zbraně i lasery a další zbraně.

Požadavky na systém

10. Air Gun Fighter

Bojovník Air Gun má armády NATO, které se zabývají konfliktem 21. století proti armádě ruské federace. Hrajete hru jako nejlepší zbraň z amerického letectva. Hra vám umožní létat kolem neslavných amerických letadel, jako je F18, F35, F22. Můžete se zapojit do bitev s ruskými bojovníky jako Mig 27 nebo MIG 33.

Air Gun Fighter-Fighter Jet hry

Tato nejnovější hra stíhačka pro PC nabízí režimy jednotlivých i více hráčů. Můžete si opravdu užít esenci vzdušného boje s bojovníkem vzduchové zbraně. Pokud jste na výzvu, kupte hru a zapojte se do bitvy po celý život.

Požadavky na systém

 • procesor : Intel Dual-Core 2GHz nebo AMD duální jádro.
 • RAM : 2 GB.
 • GPU : Nvidia GTX 1050 Ti, AMD Radeon RX560.
 • Volný prostor na disku : 1.5 GB.

11. Křídla nad Evropou

Křídla nad Evropou je 3D stíhací hra pro PC. Hra vám umožní létat na kterékoli z 12 legendárních bitevních letadel studené války. Realistický design a vynikající grafika křídel nad Evropou jsou tedy fascinující. Některé pozoruhodné stíhací letadla uvedené ve hře jsou F-15 Eagle, F-100 Super Sabre, F-4 Phantom II, F-105 Thunderchief, A-10 Thunderbolt II atd.

Křídla nad Evropami leteckými bojovými hrami

Zapojte se do krevního vypouštění, G-náklonující hardcore bitvy v křídlech nad Evropou. Hru můžete spustit na libovolném pC. Nevyžaduje se, abyste měli herní systém, abyste si užili křídla nad Evropou. Zažijte bojové letadla příštího generace v průkopnických bojových situacích.

Požadavky na systém

 • procesor : 650 MHz Pentium III/Athlon procesor.
 • RAM : 256 MB.
 • GPU : 32 MB DirectX 9 Grafické auto.
 • Volný prostor na disku : 2 GB.

12. Air Guardians

Air Guardians je futuristický letecký bojový simulátor. Je to nejlevnější hra na našem seznamu, která nabízí vysoce kvalitní hry a vynikající grafiku. Tento letový simulátor je nastaven ve vzdálené budoucnosti. Světová vláda se snaží zajistit svůj držení nad regionem. Aby jim pomohla, je vyzvána skupina pokročilých stíhacích plavidel. Hráč zahajuje hru jako součást této posádky. Od velkých letadlových lodí po vysokorychlostní stíhací letouny mají to všechno strážci.

Air Guardians-Fighter Jet hry

Příběh leteckých strážců je hloubný a poutavý. Hra je také hladká. Ztratíte se ve fantastickém světě leteckých strážců. Vyznačuje se vysoce podrobné vzducholody, bitevní scénáře a návrhy postav. Ovládací prvky jsou pro všechny jednoduché, ale příjemné. Air Guardians jsou nejlepší stíhací letounová hra pro PC Online, s cenovou značkou menší než dolar.

Požadavky na systém

procesor : Intel (R) Core (TM) I5 CPU

RAM : 2 GB.

GPU : Ovladač katalyzátoru AMD.

Volný prostor na disku : 2 GB.

Poslední myšlenky

Fighter Jet hry pro PC jsou vždy speciální druh hry. Fanoušci letadel a stíhacích letounů si užijí tyto hry. I když člověk nemůže létat skutečnou tryskovou rovinou, může si jistě užívat zážitek hraním stíhacích letadel pro PC. V tomto seznamu jsme uvedli 12 z nejlepších her, které obsahují stíhací letouny a letecký boj. Doufám, že se vám seznam bude líbit. Dejte nám vědět, pokud máte nějaké další návrhy nebo doporučení. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru pro nejnovější aktualizace.

Fardeen je technický odborník a nadšenec, který absolvoval renomovanou univerzitu. S jeho vášní pro technologii a odhodlání zůstat aktuální s nejnovějšími pokroky se Fardeen stal cenným zdrojem pro každého, kdo hledá vedení v neustále se vyvíjejícím digitálním prostředí. Jeho odhodlání a dychtivost sdílet své znalosti s ostatními z něj činí cenným přínosem v technologickém průmyslu. Dovednosti a odborné znalosti F.

 • Tagy
 • Air Combat
 • Letounové hry
 • Simulátor letadla
 • stíhačka
 • Letecký simulátor
 • letadlové hry

10 VR Flight Combat Games, které zdokonalují vaše dovednosti před „Star Wars: Squadrons“

Denní zpravodaj Roundup Udržujte prst na pulzu odvětví XR s denním zaokrouhlením, nejdůležitější zprávou v jednom denním e -mailu.

Děkujeme za přihlášení

Při pohledu na oprášení vašich létajících schopností, než skočíte do kokpitu bojovníka X-Wing nebo Tie? Před nadcházejícím bojovým hrou EA EA Star Wars: Squadrons Spustí se na PC VR a PSVR 2. října, můžete zvážit, jak se objeví do několika z těchto letounových bojových her kompatibilních s VR, abyste získali náskok v soutěži.

Star Wars: Squadrons bude mít několik režimů při spuštění, včetně kampaně pro jednoho hráče, a to jak 5v5 multiplayer dogfighting deathmatch, a objektivní bitva založený na bitvě. To znamená, že je jistě dostatek prostoru pro začínající a profesionální dogfighters ve všech herních režimech. Podívejte se na trailer hry a dozvíte se více.

Každopádně, tady je naše zaokrouhlení několika skvělých VR letových her, které rozšiřují simulátor a arkádové subgenres. Níže jsme uvedli hry PC VR i PSVR.

PC VR

VTOL VR

VTOL VR je kvintesenční VR-Native Flight Combat Game, která zahrnuje trysky s více rolemi a pohlcující, interaktivní kokpit, který vám umožňuje převrátit přepínače, stisknout tlačítka a manipulovat s ovládacími prvky virtuálního letu svými dvěma rukama. To je něco, co pravděpodobně nebude možné Squadrony, Takže si to můžete také užít.

Válečná bouře

ZDARMA je dobrá cena-zejména pro tento plnohodnotný MMO, která vás staví v podstatě do jakéhokoli letadla, které si dokážete představit, minulost a současnost. Nemusíte nic platit, abyste skočili přímo do několika vojenských trysek a vrtulníků z některých z největších bitev v historii. Arcadey Controls pro začínající hráče a zakázkový „realistický režim“ navržený pro zkušenější hráče.

DCS World

Svět digitálního bojového simulátoru je další skvělý titul zdarma se zaměřením na autentickou a realistickou simulaci vojenských letadel, tanků, pozemních vozidel a lodí. Nemusí existovat žádné X-Wings, ale je tu rušná základna hráče.

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad je rozhodně na simulátorové straně věcí, ale také dostatečně přístupný pro nové hráče. Pokud nejste dobře obeznámeni v bojových hrách letu, možná je lepší hrát DCS World nebo Válečná bouře Nejprve před tím, než zahodíte hotovost za tuto, která obsahuje podrobné rekreace některých sovětských/nacistických bitů z druhé světové války. Přestože je v roce 2014 vydána na PC pro PC, její implementace VR je na stejné úrovni.

Elite nebezpečné

Elite nebezpečné je MMO Space SIM, který rozhodně má souboje. Budete moci okamžitě bojovat ve vesmíru? Bez šance. Než budete připraveni plavit vesmír, budete pro to muset pracovat, stavět svou loď a naučit.

Křížová platforma

Eva: Vakyrie

Eva: Valkyrie je vesmírný dogfighter, který přináší týmové bitvy na platformy SteamVR i PSVR. Je to záležitost pouze pro více hráčů, která byla na začátku jeho největším blokem úrazu, ačkoli jeho vývojáři CCP nakonec přidali podporu tradičních monitorů ve snaze vyložit své převážně prázdné servery.

Z toho, o čem víme Squadrony zatím, Valkyrie Pravděpodobně by to byl jedním z nejlepších skákacích bodů, které by vás zvykly na týmový letecký boj. CCP od té doby hru opustila asi před rokem a někteří uživatelé nahlásili neschopnost najít zápasy. Když můžete, je to pravděpodobně jeden z nejlepších nástrojů pro trénink Squadrony.

Koncový prostor

Tento kosmický dogfighter pro jednoho hráče vás staví do Starfighter Minos, kde položíte zákon na záhadný okraj obydleného prostoru. Vyplňte stále obtížnější smlouvy o konsorciu United Trade Consortium a pokuste se zůstat naživu.

Ultrawings

Tato letová hra v arkádovém stylu není v nejmenším dogfieru, i když nabízí neformální vstupní bod do žánru, aniž by byl frenetický nebo násilný. Proveďte těsné manévry přes prsteny, sestřelejte balónky a proveďte přesné přistání. Je to všechno dobrá zábava Ultrawings.

PSVR

Star Wars Battlefront Rogue One VR mise

Myslete na to jako velký, velký krok k prvnímu vlastnímu Star Wars VR hra. Hry EA Criterion Games provedly legwork implementovaly VR do modulu Frostbite společnosti a motivová studia to vzala a běžela s ním a vytvořila Star Wars: Squadrons. Je to ochutnávka, ne konkurenceschopná a stojí za to prozkoumat. Je to také zdarma.

Ace Combat 7: Nepozití nebe

Zde v PSVR nedostáváte plné tukové bojové zážitky; Je to pouze režim VR, který obsahuje tři mise, které nejsou v kampani a online režimy. Je to typické Ace Combat zábava, ale příliš krátká na to, aby upustila 60 $ na vlastní zásluhu.

Vědět o jakýchkoli skvělých dogfighterech nebo letových hrách, které jsme zmeškali? Dejte nám vědět své oblíbené v komentářích níže!

Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud kliknete na přidružený odkaz a zakoupíte produkt, můžeme obdržet malou provizi, která pomůže podpořit publikaci. Další informace naleznete zde.

Nejlepší hry letadla na PC

Žánr letové hry prošel dlouhou cestou a nabízí různé tituly od letu simulátorů až po hry boje proti psům. Podle vaší preference se můžete rozhodnout hrát realistický vojenský styl SIM nebo arkádovou závodní hru. Zde jsou naše tipy pro nejlepší letadlo a letové hry, které se hrají na PC.

1. Microsoft Flight Simulator (2020)

Tato hra vyvinula Asobo Studios a dokonale rezonuje se svou značkou jako letový simulátor. Nejlepší části hry jsou její realistická grafika a široký výběr letadel. The Open World Game obsahuje různá místa a letiště z celého světa. To vše běží na zadní straně cloudových serverů společnosti Microsoft, což umožňuje skutečně úchvatný, bezkonkurenční zážitek z letu SIM.

2. DCS World (2018)

Pokud chcete realistickou hru simulátoru vojenského kommbetu, nehledejte nic jiného než DCS World. Hra zdarma nabízí nejlepší hodnotu, pokud jde o hardcore zážitek z karantény. Můžete si vybrat z různých letadel, regionů a časových období, ve kterém si můžete hrát.

3. War Thunder (2013)

War Thunder je nejlepší multiplayerový letový bombuj, který tam nabízí, a je to zdarma. Kromě toho není křivka učení pro tuto hru tak komplikovaná ve srovnání s některými ostatními letovými simy na tomto seznamu. Ačkoli hra zahrnuje pozemky, moře a vzduchová vozidla, letadlo jsou zvláště diverzifikovány v různých časových obdobích, včetně druhé světové války.

4. VTOL VR (2017)

Seznam by nebyl úplný, pokud bychom do něj nezahrnuli hru VR. War Thunder má také režim VR, ale bojová a létající mechanika ve VTOL VR jsou mnohem realističtější a složitější. Editor ve hře vám také umožňuje vytvářet vlastní mise, kampaně a mapy pro hraní.

5. The Crew 2 (2018)

Poslední hra na našem seznamu je multidisciplinární závodní hra vyvinutá společností Ivory Tower. I když je to konkurenční hra, posádka 2 je otevřená a dává vám velké množství svobody potulovat se a prozkoumat. Zahrajte si tuto hru, abyste si dopřáli nejlepší adaptace mistrovství amerického motoristického sportu. Pokud hledáte něco méně podobného SIM a více arkády-a pokud vám nevadí trochu jízdy, abyste to smíchali ve svých letových hrách-tohle je pro vás.

Těchto pět her lze nainstalovat na počítači přes Steam. Navíc zde jsou čestné zmínky o některých skvělých hrách orientovaných na létání na PC:

 • Ace Combat 7
 • Hvězdná válka: Squadrony
 • X-rovina 11
 • ARMA 3
 • Projekt Wingman

Zůstaňte naladěni na průvodce pro hry pro více úžasného obsahu. Mezitím podívejte se na podobné články – nejlepší hry jako je phasmofobie a nejlepší hry na Speedrun.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Praharsh Kashyap je nadšenec videoher z Indie, který v současné době pracuje jako přispívající spisovatel v Pro Game Guides. Už roky hraje a pokrývá střelce z první osoby, jako jsou Call of Duty, Battlefield a Apex Legends. Kromě her FPS se také občas oddává RPGS.